SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

جناب فرخ ! اولا شما در ابتدا زمانی برای ادغام سایت تعیین نفرموده بودید، صرفا گفتید "به سرعت ادغام نشود" که بنابر همین حرف شما، اولین تلاش بنده برای ادغام هم 4 ساعت پس از ارسال تاپیک (همزمان با ارسال پستی که در آن، اعلام ادغام کردم) بود.

در ثانی، تشخیص بنده به عنوان مدیر انجمن این بود که لزومی ندارد این تاپیک با توجه به محتواش فارغ از تاپیک جامع شبیه سازی باشد، اینجا که وبلاگ نیست که ما یک تاپیک درست کنیم و چند روز بعد یک تاپیک دیگر برای نظرسنجی از کاربران درباره ی تاپیک قبلی بگذاریم ! این رو هم به خاطر داشته باشید با توجه به ابزارهای قانونی که در امانت بنده گذارده شده، اگر نیاز به حذف تاپیک یا نظرسنجی بود، به هیچ عنوان لازم به سناریو سازی اونطور که مد نظر شما هست ، نبود و خود بنده در اسرع وقت، حذف رو به اطلاعتون میرساندم.

در هر صورت اگر درباره ی این قضیه قانع نشده اید خواهشا مراتب رو به مدیران ارشد اطلاع دهید و از ایجاد تشنج در تاپیک های عمومی خودداری کنید
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1373986537' post='321873']
جناب فرخ ! اولا شما در ابتدا زمانی برای ادغام سایت تعیین نفرموده بودید، صرفا گفتید "به سرعت ادغام نشود" که بنابر همین حرف شما، اولین تلاش بنده برای ادغام هم 4 ساعت پس از ارسال تاپیک (همزمان با ارسال پستی که در آن، اعلام ادغام کردم) بود.

در ثانی، تشخیص بنده به عنوان مدیر انجمن این بود که لزومی ندارد این تاپیک با توجه به محتواش فارغ از تاپیک جامع شبیه سازی باشد، اینجا که وبلاگ نیست که ما یک تاپیک درست کنیم و چند روز بعد یک تاپیک دیگر برای نظرسنجی از کاربران درباره ی تاپیک قبلی بگذاریم ! این رو هم به خاطر داشته باشید با توجه به ابزارهای قانونی که در امانت بنده گذارده شده، اگر نیاز به حذف تاپیک یا نظرسنجی بود، به هیچ عنوان لازم به سناریو سازی اونطور که مد نظر شما هست ، نبود و خود بنده در اسرع وقت، حذف رو به اطلاعتون میرساندم.

در هر صورت اگر درباره ی این قضیه قانع نشده اید خواهشا مراتب رو به مدیران ارشد اطلاع دهید و از ایجاد تشنج در تاپیک های عمومی خودداری کنید
[/quote]

تا اونجایی که بنده مدیر بودم یه زمانی !
اگر چیزی رو پاک میکردم مخصوصا تاپیک یا نظر سنجی رو ! این تاپیک کامل پاک نمیشد ! شما هم سریع اون نظر سنجی رو باید برگردونید ! من وقت گذاشتم و الان چند ساعته که این حماقت شما داره بنده رو به زمین و هوا میبره !
اقا ما نخوایم دیگه شما مدیر باشی یاید کیو ببینیم ؟ ..........
شماکه از مشکلات سایت با خبر بودی چرا اقدام به ادغام کردید ؟ چرا حاشا میکنید که اون پسته ادغام من رو ندیدید ؟ یا دیر دیدید ؟ اون پست رو دیدید@ و سریع پاک کردید و پست خودم و خودتان رو هم پاک کردید !
چند دقیقه بعد نظر سنجی هم ناپیدید شد ! همان لحظه نشد ! .......... بنده سناریو نویسی نمیکنم برای شما ! زندگی خودم یک تراژدیست !!!! من از دسته شما گله دارم !
بنده بیکار نیستم که پست بزنم و شما هم با علم بر اینکه سایت مشکل داره اقدام به ادغام کنید که ! شما باید 1 درصد احتمال میدادید ! چرا ندادید ؟ شما چجور میدیری هستید که کاری جز بازی با تنظیمات سایت بلد نیست ؟
اصلا مدیریت رو برای من تعریف کنید !

.......... شما یا اون نظر سنجی رو برمیگردونی یا باید 4 طرفه زمین مدیریت رو ماچ کنید و برید کنار !

مقصر شمایید ! نه دیتا بیسه سایت ! ......... شما این تصیم رو گرفتید ! ویرایش شده در توسط farokhkhan
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب فرخ مودب باشید وگرنه چاره ای جز گزارش پست شما بدلیل توهین برای بنده باقی نمیمونه، کدام علم ؟ بنده تا قبل از ادغام تاپیک نظرسنجی شما اصلا اطلاع نداشتم که مشکل فنی در ادغام تاپیک هم وجود دارد! از مدیران محترم نیز کسی پیشتر گزارش چنین مساله ای رو نداده بود، پست "ادغام نیمه شب" شما در جواب پست اعلام ادغام بنده بود ! بحث خودم و شما رو پاک کردم که اخلال تو روند تاپیک به حداقل برسه و پست های نظرسنجی کاربران از این قضیه تاثیر نپذیرد.

در هر صورت شما مختار به انجام هر عملی در چهارچوب قوانین سایت در این باره هستید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1373987710' post='321877']
جناب فرخ مودب باشید وگرنه چاره ای جز گزارش پست شما بدلیل توهین برای بنده باقی نمیمونه، کدام علم ؟ بنده تا قبل از ادغام تاپیک نظرسنجی شما اصلا اطلاع نداشتم که مشکل فنی در ادغام تاپیک هم وجود دارد! از مدیران محترم نیز کسی پیشتر گزارش چنین مساله ای رو نداده بود، پست "ادغام نیمه شب" شما در جواب پست اعلام ادغام بنده بود ! بحث خودم و شما رو پاک کردم که اخلال تو روند تاپیک به حداقل برسه و پست های نظرسنجی کاربران از این قضیه تاثیر نپذیرد.

در هر صورت شما مختار به انجام هر عملی در چهارچوب قوانین سایت در این باره هستید
[/quote]

لحن تند من معنایی به دوور از بی ادبی داره ! اشتباه نگیرید !
کسی جز شما مقصر نیست ! به من نگید که میخوایید بنده رو توجیه کنید که از مشکلات ادغام و دیتا بیس سایت خبر نداشتم !
شما مدیر یک انجمن هستید و روزی چند بار ادغام میکنید ! چطور تا به ما رسید متوجه مشکل شدید ؟
ببینید اقای بسیار محترم ! بنده در چهار چوب ادب دارم بهتون بدون هیچ گریزی اختار میدم که اون پست رو برگردونید !
یا خودتون با دست خودتون یکی پست عینه همون رو بسازید ! البته وگرنه ایی در کار نیست !
فقط با این کار لکه ننگی بر پیشانی شما حالا حالا ها خواهد ماند !

تمام ویرایش شده در توسط farokhkhan
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید جناب فرخ عزیز، آیا کلمه ی "حماقت" هم به دور از بی ادبی هست ؟!

حقیقتا بنده از زمان ایجاد اون تاپیک جامع شبیه سازی تا این قضیه، ادغام انجام نداده بودم. این موضوع قابل تحقیق و اثبات هست.

در هر صورت با توجه به اینکه این خطا هنگام عمل مدیریتی بنده رخ داده ، همونطور که قبلا هم عرض کردم مسئولیت آن با بنده است و با کمال میل تاپیک مشابه تاپیک قبلی آن ایجاد خواهم کرد . شما هم در این فاصله، بقول مهدوی جان، یک لیوان آب خنک میل بفرمایید :winking:

مدیران این بخش لطفا پست های نامربوط بنده و جناب فرخ در این تاپیک رو پاک کنند
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرخ خان سایت مشکل داره !
بنده یه تستی کردم و مشخص شد که در صورت ادغام نرم افزار سایت ارور میده!
پس لطفا با جناب چکا محترمانه حرف بزن , ایشون مدیر انجمن هستن !
[CODE]
www.military.ir Driver Error
There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.
You can try to refresh the page by clicking here
«Return to the index
[/CODE]

پیشنهاد من به مدیریت اینه که تاپیک رو جدا کنید (گزینه بازگرداندن) شاید که نظر سنجی برگرده!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای فرخ خان.
برادر عزیز، این چه نحوه ی خطاب قرار دادن یک کاربر دیگه است! اصلا فارغ از این که ایشون مدیر هست و کارشون را انجام دادن؟
اعتراض دارید از عملکرد ایشون به مدیر ارشد گزارش بدید.

ادب را خواهشا رعایت کنید و اول هم قبل عصبانی شدن ببینید مشکل از کجا بوده!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1373988694' post='321881']
ببخشید جناب فرخ عزیز، آیا کلمه ی "حماقت" هم به دور از بی ادبی هست ؟!

حقیقتا بنده از زمان ایجاد اون تاپیک جامع شبیه سازی تا این قضیه، ادغام انجام نداده بودم. این موضوع قابل تحقیق و اثبات هست.

در هر صورت با توجه به اینکه این خطا هنگام عمل مدیریتی بنده رخ داده ، همونطور که قبلا هم عرض کردم مسئولیت آن با بنده است و با کمال میل تاپیک مشابه تاپیک قبلی آن ایجاد خواهم کرد . شما هم در این فاصله، بقول مهدوی جان، یک لیوان آب خنک میل بفرمایید :winking:

مدیران این بخش لطفا پست های نامربوط بنده و جناب فرخ در این تاپیک رو پاک کنند
[/quote]

بنده اب یخ خوردم ! زیاد به فکر اوضاع خشکه گلوی من نباشید ! اگر خیلی به فکر من هستید بفرمایید تاپیک نظر سنجی رو جز به جز و با جزیاتته همون نظر سنجی ایجاد کنید ! اگر عمدی نبوده تنها با این میتونید ثابت کنید !
شما اگر از روی قصد این کارو نکرده بودی باید تا الان یک تاپیک همانند اونی که پاک کردید میساختید ! ......... که نساختید

پ.ن: حماقت هم در لغت نامه دهخدا به کسی تعلق میگیره که از روی نادانی کار خبطی رو انجام داده باشه ! که این کلمه دقیقا و سریحا شامل عمل شما میشه ! با علم اینکه میدونستید سایت خرابه اقدام به استفااده از تنظیمات کردید !
این کلمه توهین نیست ! ........ بلکه لحن گویشش حکم خواهد کرد که توهین امیز بوده یا نبوده ! ...... شما از کجا میدونی ؟... ویرایش شده در توسط farokhkhan
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پ.ن: حماقت هم در لغت نامه دهخدا به کسی تعلق میگیره که از روی نادانی کار خبطی رو انجام داده باشه ! که این کلمه دقیقا و سریحا شامل عمل شما میشه ! با علم اینکه میدونستید سایت خرابه اقدام به استفااده از تنظیمات کردید !
این کلمه توهین نیست ! ........ بلکه لحن گویشش حکم خواهد کرد که توهین امیز بوده یا نبوده ! ...... شما از کجا میدونی ؟...[/quote]
جناب فرخ خان برادر من مهم نیس تو لغت‌نامه چی نوشته شده مهم معنای عرفی این کلمه است که توهین محسوب میشه خواهشا سفسته رو کنار بگذارید پست شما کاملا توهین‌آمیز هست. لطفا رعایت کنید چنین رفتاری جدا از شما بعیده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گاهی یه عذر خواهی کوچک مسئله رو حل و آدم رو بزرگ و با اخلاق میکنه ، بحث رو کش ندین ، فرخ خان توی ولایت ما برخی از جاها اگر به چایی فوت کنی ، یا چایی کف کنه میخوابونن زیر گوشت ! چون براشون بی احترامی تعبیر میشه ، مهم نیست که تصور شما چیه ، طرف مقابلتون برداشت بدی کردند و اگر با همدیگر دوست هستیم نباید حل این موضوع مسئله پیچیده ای باشه ، ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='worior' timestamp='1374004677' post='321949']
گاهی یه عذر خواهی کوچک مسئله رو حل و آدم رو بزرگ و با اخلاق میکنه ، بحث رو کش ندین ، فرخ خان توی ولایت ما برخی از جاها اگر به چایی فوت کنی ، یا چایی کف کنه میخوابونن زیر گوشت ! چون براشون بی احترامی تعبیر میشه ، مهم نیست که تصور شما چیه ، طرف مقابلتون برداشت بدی کردند و اگر با همدیگر دوست هستیم نباید حل این موضوع مسئله پیچیده ای باشه ، ...
[/quote]
کار با جغرافیای ولایت شما ندارم برادر ...... گرچه برام جالب بود اینی که گفتید !
اما توهینی که به من شد اشکال نداره ؟ حماقت اشکال داره چون قابل دیدن و گویش شدن هست ! اما ایشون چی ؟ زدن پسته و نظر سنجیه بنده رو پاک کردند یه ببخشید هم نگفتند !
میگم اقا recovery کن پسته من و نظر سنجیم رو ! هیچ کاری انجام نمیده میگه شما یه لیوان آب خنک بخور ! این طرز برخورد توهین آمیز نیست ؟ فقط کلمه حماقت توهینه ؟
اینکه نظز سنجی رو به بهانه پر مخاطب شدنش و به اتکا بر مشکل دیتا بیس سایت پاکش کردند توهین نیست ؟
20 نفر از فعال ترین کاربر های سایت در نظر سنجی شرکت کرده بودند .... با پاک کردن اون نظر سنجی به اونها توهین نشده ؟
فقط تنها توهینی که اعضای با بصیرته این سایت تونستند تشخیصش بدند کلمه حماقت بود ؟
[b]یک نظز سنجی کشکی ساختند مثلا جبران اشتباهشون رو کردند ! من برای اون نظر سنجی وقت گذاشتم ! کلی سوال جواب مطرح کردم ![/b]
[b]ایشون 2 تا سوال گذاسته با 3 تا گزینه برداشتن چند تا سواله نا مربوط ضمیمه کردند و تاپیک رو درست کردند مثلا ![/b]

ایشون حتی اشتباهشون رو کامل جبران نکردند ! اون وقت بصیرت دوستان میفرماید که بنده عذر خواهی کنم ؟ از چه ؟
از حقی که ضایغ شده ویرایش شده در توسط farokhkhan

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی تونم بخش بروزرسانی ها رو تو صفحه اول ببینم.بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله این مشکل برای من وجود داره ، ضمناً صفحات سایت هم بعضی وقت ها باز نمیشه مخصوصاً اونایی که وضعیت unread دارند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فک کنم استاتوس ها رو برداشتن!!! با لینکش باید ببینیدش! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.