امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

2 hours قبل , MR9 گفت:

222~5.jpg

ممکنه چیزی به سنسور چسبیده باشه. یا یه چیزی مثل پیکسل سوختگی.

• Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 hour قبل , worior گفت:

ممکنه چیزی به سنسور چسبیده باشه. یا یه چیزی مثل پیکسل سوختگی.

فکرنکنم

فیلمش که هست 

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Dolphin امروز 4:05 AM
پنتاگون یکسری ویدیوی رسمی از مشاهده یوفوها (اجسام پرنده ناشناس) منتشر کرده

Crash امروز 4:09 AM
@MR9 یادتون هست این تصویر رو که در تااپیک قرار داید مربوط به چه ماجرایی هست 222~5.jpg

Crash امروز 4:10 AM
@MR9 توضیح میدید چون جدیدا پنتاگون از رصد یوفوها خبر داده

MR9 امروز 4:14 AM
@Crash روی کره زمین دشمن پیدا نمی کنند ، گیر دادند به یوفوها default_wink.png ولی گذشته از مزاح ، جالب هست اطلاع داشته باشید در اواخر دهه هشتاد ، گزارشهای متعددی از درگیری تامکتها و اشیاء ناشناخته بر فراز پورتوریکو ثبت شده ، ...

Navard امروز 4:15 AM
@Crash البته مدتی هست یک امواج مرموزی در حال ثبت که الگوی خاص داره. البته این امواج در خیلی از موارد ریشه در تپ اختر ها. سیاهچاله ها و حتی انفجار های ابر نواخترها دارند.ولی در این مورد ظاهرا همه مشکوک به فرازمینی ها هستند. در یکی از پستهام اشاره به بزرگی جهان هستی کردم وقتی بی نهایت سیاره مثل زمین وجود داره خنده دار فکر کنیم ما تنها موجودات هوشمند کیهان هستیم

Crash امروز 4:16 AM
@MR9 @Navard جالب ترین ماجرایی یوقو رو ارژانتینهای ثبت کرده بودند تاپیکش هم توی سایت بود اما من پیداش نکردم

Navard امروز 4:16 AM
@MR9 یکی از موارد مشهور تماس با فرازمینی ها مربوط به فانتوم های ایرانی هست که البته جز محکم ترین اسناد هم هست. ظاهرا این مدارک توسط امریکا از ایران خارج شده...

MR9 امروز 4:18 AM
@Navard @Crash 4jwq_maxresdefault.jpg

Navard امروز 4:19 AM
@Crash قصد دارم در اینده نزدیک در مورد سیارات قابل سکونت مطلب بزارم . ولی سیاره سیاره گلیز 832‌ سی، پنج برابر کره زمین جرم دارد و دمای آن تقریباً اندازه درجه حرارت زمین است. فاصله این سیاره تا کره زمین، 16 سال نوری و ظاهرا حیات اقیانوسی داره. شاید برای یک تمدن پیشرفته ۱۶ سال نوری مثل برای ما زیاد دور نباشه.

امروز 4:19 AM

@Navard @MR9 این تصویر به گمون جدید توسط پنتاگون به عنوان یوفو ثبت شده http://uupload.ir/files/iyzz_ewojhvdxqaaayws.jpeg

Crash امروز 4:20 AM
این یوفو خیلی شبیه سفینه های جنگ ستارگانه

islfk امروز 4:20 AM
یه مطلبی میخوندم میگفت این یوفو ها منشا فرازمینی ندارن بلکه مربوط به تمدن های دیگه هستن که در اعماق زمین زندگی میکنن :/ تمدن آگارتا یا همچین چیزی

Navard امروز 4:21 AM
نظر استیون هاوکینگ:«اگر روزی از طرف سیاره‌ای مانند Gliese 832c که پتانسیل میزبانی حیات فرازمینی در آن بالاست،‌ پیامی دریافت کنیم که به تمدنی از موجودات فضایی مربوط است، باید در پاسخ دادن به این پیام محتاط باشیم و در نظر بگیریم که آشنایی به تمدنی که از نسل بشر پیشرفته‌تر است، الزاما پیامد خوش‌آیندی برای انسان‌ها نخواهد داشت.

Crash امروز 4:22 AM
@Navard دقیقا شاید اون تمدن غارت گر باشن حتس ممکنه یه هوش مصنوعی خطرناک

Crash امروز 4:23 AM

سفینه جنگ ستارگان https://cdn-o.fishpond.com/02...132/1160357034/original.jpeg

Crash امروز 4:23 AM

امروز 4:24 AM

@Crash میشه شواهدی رو در نظر گرفت که زمین سال هاست تحت نظر این موجودات ناشناخته هست. و چه بسا تمدن های باستانی که نشانه هایی رو هم ثبت کردند فقط پیش قراولان این هارو دیدن. حقیقت زمین بسیار بی پناه. من ترجیح مدم پس فردا شهاب سنگ بهم بخوره. تا فرازمینی منو بخوره

ahmad1361 امروز 4:25 AM
بسم الله الرحمن الرحیم.............یاد کتاب ارابه خدایان بخیر

MR9 امروز 4:25 AM
@Crash @Navard جنگنده های دارث ویدر ( استار وارز) 29466_rd.jpg

امروز 4:25 AM

@Navard واقعا؟؟ بردگی کشیدن برای موجود فضایی هم میتونه جالب باشه :)))

امروز 4:26 AM

@Crash @Navard در این زمینه ، فیلم خوبی هست 91lOgD4dmsL._RI_.jpg

امروز 4:28 AM

@MR9 هیچ نتونستم با سری فیلمهای جنگ ستارگان ارتباط برقرار کنم :/

امروز 4:29 AM

@Crash فقط قسمت اول ... بقیه را اصلا دنبال نکردم

یه سولل داشتم دوستانی که بحث رو بردین تو یوفو در مورد دین رئالیسم چیزی میدونن دریته پیشرفته هستن ولی اون کسی که میتونه بیگاری از انسان بکشه جن هست که انسان فکر میکنه اون رو در اختیار داره ولی کاملا برعکس هستش ولی جالب تر از همه این ها این یوفو و دین رئالیست همش از نظریه داروین میاد که خیلی طول نکشید که اونم منقضی شد با پیشرفت علم ژنیتیک یعنی هیچ کسی نمیتونه حالا حالا ها انسان بسازه

@MR9 @Crash امیدوارم نظرات اون دوستانی درست باشه که میگفتن حیات در زمین در حقیقت حاصل انتقال حیات موجودات فرازمینی به خود سیاره زمین هستش. در واقع ما خودمون فرازمینی هستیم. در اتفاق بسیار عجیب در تحقیقات جدید محقیقن متوجه شدند یک بخش بطرگی از دی ان ای ایران توسط ویروس ها ساخته شدند. یا بگونه ای نا خالصی وجود داره

امروز 4:30 AM

اگه بعد از چند قرن تونستیم اعضای بدن رو تشریح کنیم حالا حالا ها مونده تا کشف اسرار ژنتیکی . این علم ژنتیک خیلی خیلی عجیبه واقعا ادم تو قدرت خدا میمونه واقعا قادر مطلقه

امروز 4:30 AM

@Navard درو اقع ، در این زمینه چندان مطالعه ندارم ، کل مطلبی که خوندم مربوط به اوایل دهه 70 شمسی هست با کتابهای ایزاک اسیموف

امروز 4:31 AM

در فیلم بین ستاره ای اتفاق جالبی توسط کریستوفر نولان اشاره شد. در فیلم همش فکر میکردن فرازمینی ها به انسان ها کمک میکنند ولی در حقیقت این کمک از جانب انسان های اینده بود که توانسته بودن بر زمان و مکان و ابعاد دیگه تسلط کامل پیدا کنند

امروز 4:31 AM

@Navard دوست عزیز ما فرازمینی نیستیم اونها وجود دارن ولی انسان نیستن مث اینکه تخیل زدیدا پس کی اونا رو منظورم ادم فضایی ها هست افریده ؟؟؟؟؟

امروز 4:32 AM

@baktari والله اینا نظریات عزیزان کارشناس default_smile.png من از خودم نگفتم. در کامنت هم اشاره کردم. جهت اطلاع گفتم

امروز 4:32 AM

@Crash ولی من کلا متوجه یه چیز نمیشم. برای چی فرا زمینیها باید این طور بازی در بیارن؟ راستش به نظرم حتی دلیلی هم وجود نداره که بخوان بیان زمین! هیچ عنصری در زمین نیست که جاهای دیگه هم نباشه. در مورد سرایط زیستی هم اولا که ممکنه شرایط زیستی اونا کلا متفاوت باشه(مثلا اکسیژن براشون سمی باشه) ثانیا همین شرایط زیستی هم در پهنه جهان اونقدرا منحصر به فرد نیست...خلاصه به نظرم اگر هم ما رو کشف کرده باشن احتمالا از دور و بدون اینکه روحمون خبردار بشه نظارت میکنن و چون نیازی ندارن هیچ دخالتی هم در امور ما نمیکنن

امروز 4:34 AM

@Dolphin شاید برای اونها هم جالب باشه موجود هوشمند ببینن اما خب این بخشش رو قبول دارم این تغیب و گریز یوفو ها خیلی مسخره است اگه واقعا چنین فناوری دارن که اومدن به زمین لزومی نداده اصلا دیده بشن بدای بررسی انسان برای همین داستان یوفوها باور پذیر نیست

امروز 4:35 AM

@Dolphin همین الانش انسانها فناوری پنهان کاری قدرتمند دارن بعد یه موجود هوشمند فاقد چنین فناوری هست

امروز 4:39 AM

@Crash مسلما همین طوره.گفتم؛ به نظرم نهایتا به طور نامحسوس تماشا میکنن. ولی خیلی ها فکر میکنن اونا حتما مثل اروپایی های قرن 16 و 17 به محض رسیدن میخوان برن سراغ غارت منابع و افراد بومی! ولی به نظرم احتمالا چون تمدن پیشرفته تری دارن از نظر فرهنگی هم پیشرفته باشن و اهل این استعمارگری ها نباشن(البته بازم بگذریم که ما چیز منحصر به فردی نداریم)

امروز 4:40 AM

اگر تمدنی وجود داشته باشه که بتونه خودشو به زمین برسونه همون نگاهی رو به ما خواهد داشت که ما به مورچه ها داریم. ما هنوز از منظومه ی خودمون که هیچ از سیارات اطرافمون هم فراتر نرفتیم..

امروز 4:41 AM

@Navard اتفاقا بحث جذابی هست حوزه ماوراء فضا ( بخصوص یک زمانی روی برنامه ارسال ماهواره به فضای بیرون از منظومه شمسی متمرکز شده بودم /// اسم پروژه اش یادم نیست )

امروز 4:43 AM

@Navard آهان ، یادم آمد .... برنامه وویجر voyager-1.jpg

@islfk خب بستگی دارن نگاه اون موجود ه شمند به ما چی باشه ما رو مطالعه کنه 80e4_tb2zpqeccij.ebjsspoxxcpmfxa_33_33_1

@islfk احتمالا واقعی نیست. ولی جمله ی معنادارش که میگه اونا همیشه از ما حفاظت میکنند جالب

امروز 4:45 AM

@Navard شاید یکی از کارهایی که بشر باید ان را بالاخره انجام میداد همین وویجر بود 10742.jpg

Navard امروز 4:47 AM
@Crash @MR9 @islfk ما متاسفانه چشم هامون رو به جهان بسیار بستست. تمام اطلاعاتی هم که بعضا برامون عجیب بدست میاریم با شانس و تقدیر. زمین سال ها که دو قمر داره ولی این مطلب مدت کوتاهی که کشف شده!! در واقع ما اطراف خودمون رو هم نشناختیم چه برسه به سیاراتی مثل گلیزه. در اینده بیشتر متعجب خواهیم شد. از اونجا که فرازمینی ها اگر وجود داشته باشند تاکنون پنهان کاری کردن اگاهی بیشتر ما به مذاقشون ممکنه خوش نیاد

امروز 4:47 AM

@Navard @Crash @MR9 @Dolphin این فیلم رو از دست ندید خیلی جالبه 05ed9918681bac82c1c3639b8e523d8188078fa2

امروز 4:48 AM

@islfk دیدمش ولی به اندازه "بین ستاره ای " جذابیت نداشت

امروز 4:49 AM

@Navard علی الحساب ، بشر سرگرم از بین بردن خودش و محیط اطرافش هست ، باید دید در اینده چه چیزی اتفاق می افتد

@MR9 @islfk کریستوفر نولان فیلم جدیدی با مضمون سفر در زمان میسازه. سال جاری اکران میشه.

@MR9 اون که فوق العاده بود از نولان کمتر از این انتظار نمیره. ولی این فیلم از نظر که برخورد انسان با فرازمینی هارو به تصویر میکشه جالبه

امروز 4:52 AM

@MR9 در جریان یک گردهمایی مربوط به ۵ نوامبر ۲۰۱۷ که در چین برگزار شده بود،‌ استیون هاوکینگ به عنوان دانشمندی باتجربه هشدار داد که جمعیت رو به رشد انسان‌ها بر روی زمین و نیازهای این جمعیت به انرژی، احتمالا سیاره ما را تا سال ۲۶۰۰ غیرقابل‌سکونت می‌کند!

امروز 4:52 AM

@MR9 الان تئوری توطعه اینکه انتشار فیلمهای یوفو توسط پنتاگون اینکه ذهن مردم خصوصا امریکاییها از کرونا ویرورس دور بشه

امروز 4:53 AM

@Navard باید بریم سمت رویایی زندگی در ماه و مریخ

امروز 4:53 AM

مثال استیون هاوکینگ که در مستندی به نام خود او در رابطه با تماس با فرازمینی ها درسال ۲۰۱۶ پخش شد . با اشاره به حادثه اکتشاف قاره آمریکا و کشته شدن تعداد زیادی از بومیان این قاره توسط یک تمدن پیشرفته دیگر

امروز 4:54 AM

@Crash default_smile.png ای بابا ، این که حرف اپوزان جمهوری اسلامی در توییتر هست

امروز 4:54 AM

@Crash اونا مثل زمین نیستند جو رقیق دارند. هر شب یکی دوتا شهاب سنگ بهمون میخوره.

امروز 4:55 AM

این رمان چینی چند سال پیش سر و صدای زیادی به پا کرد. خودم نخوندم ولی میگن طرح نویی داشته https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Three-Body_Problem_(novel) یکی از کتاب نقل میکرد که یک نکته اساسی در کتاب این فرض هست که چون دو تمدن هوشمند فرا سیاره ای اونقدر فاصله و اختلاف دارن که در عمل امکان شکل گیری ارتباط موثر و مفید در زمان لازم بین اونها وجود نداره؛ پس اجبارا کارشون حتما به جنگ خواهد کشید. برای همین هم هر وقت یک تمدن تمدن دیگری رو کشف میکنه؛سعی میکنه تا وقتی میتونه و دست بالا رو داره اون یکی رو نابود کنه!

امروز 4:56 AM

این فیلمو رو دیدید؟ Ad_Astra_-_film_poster.jpg

امروز 4:56 AM

@Dolphin این تئوری در سریال فرینچ هم مطرح شده ، نویسنده فیلمنامه معتقد بود که اگر دو دنیای موازی یک روزی با هم برخورد کنند ، نابودی یکی حتمی هست . حالا به جای دنیاهای موازی ، بحث تمدن ها مطرح شده !!!

امروز 4:58 AM

@Crash شاید شانس بیاریم و ما مثال بومی های امریکا نشیم و بشیم مثل اسپانیایی ها! شاید تا ۲۰۰ سال دیگه سیاراتی مثل گلیزه برای ما دست نیافتنی نباشند. و بریم اونجا و بجای دیدن موجودات فوق پیشرفته. گاو گوسفند فرازمینی ببینیم

Crash امروز 4:58 AM
@Crash یه بخشش مربوط به یه درگیری در ماه بود ... و بخش جالبش در خواست شلیک موشک بدای انهدام نیروهای متخاصم در ماه بود صحنه جالبی بود

امروز 4:59 AM

@MR9 تو سریال که با هم کنار اومدن و اونی که آخرش کار دستشون داد از آینده خودشون اومده بود!

امروز 5:01 AM

@Navard من یکی چشمم اب نمیخوره موجود هوشمندی پیدا بشه فوقش چیزی که بشر پیدا کنه یه سری باکتری و قارچ فضای هستن :/

MR9 امروز 5:01 AM
@Dolphin بله ، درست هست ولی قبل از اتصال ، هر کدوم وسوسه نابودی طرف دیگر را داشتند

امروز 5:03 AM

@Dolphin فیلم سنگینی بود این فیلما بیشتر از اینکه علمی یا تخیلی باشند فلسفی هستن:|

امروز 5:03 AM

@Crash در همچین سرزمینی سر و سبز و زیبایی که چند برابر زمین و بیشتر از زمین هم عمر کرده مگه میشه فقط باکتری باشه

MR9 امروز 5:04 AM
@Crash از الان دارند برنامه ریزی می کنند برای اشغال سرزمینی ماه !!!

Navard امروز 5:05 AM
یک اتفاقی در مورد یکی از این سیارات قابل سکونت وجود داره اینه که فقط یک طرفش مور خورشیدش رو دریافت میکنه. !!! بهترین محل برای زندگی ما هم بین محل دریافت نور و محل دریافت نکردنش. یک گرگ میش همیشگی

Crash امروز 5:07 AM
@Navard شاید باشن اما اینکه بهم برسیم خیلی دور از دسترس به نظر میرسه چیزی که از نزدیک لمس کنیم فقط در حد موجودات میکروسکپی هست ... البته هر چیزی در این دنیایی بی نهایت ممکنه

Crash امروز 5:07 AM
@MR9 دقیقا جالبیش این بود که هر بخش از ماه برای یه ابر قدرت بود

islfk امروز 5:09 AM
یه راه دیگه ای هم هست اونم اینه که اونا مارو پیدا کنن قطعا بشر با این غرورش با این مهمانان ناخونده به این سادگیا کنار نخواهد اومد default_icon_mrgreen.gif فکرشو بکنید امریکا یه نظری میده چین یه نظری میده روسیه و اروپا و بقیه هم به این ترتیب

islfk امروز 5:10 AM
تنها چیزی که قبلا باور داشتم این بود که بشر میتونه در قبال تهدیدی که موجودیتش رو هدف گرفته فارغ از ملیت و نژاد متحد بشه که اونم با عملکرد درخشان دنیا در مقابل کرونا دود شد رفت هوا :)))

Navard امروز 5:12 AM
@Crash بله یکم با علم امروز دور از دسترس. ولی بصورت باور نکردنی در درصد های قابل سکونت بودن سیارات توسط ناسا ؛ تیتان قمر زحل بیشترین درصد رو داره. در منظومه شمسی تنها محل که جو شبیه زمین با تراکم مناسب به همراه وجود آب زیاد در سطح سیاره ثابت شده این قمر هستش. یک اقیانون زیر زمینی با ترکیب آب و امونیاک درش وجود داره که چه بسا مقدمه حیات باشه

امروز 5:13 AM

tbfj_huygens_surface_color_sr.jpg

امروز 5:14 AM
تصویر از سطح تیتان. فکر کنم رکورد بزرگترین عکس استاتوس توسط من به ثبت رسید

==================

انتشار رسمی سه ویدئوی محرمانه توسط پنتاگون در خصوص رهگیری بشقاب پرنده ها

https://www.aparat.com/v/m53yh

• Like 1
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پنتاگون فیلم های "اشیاء پرنده ناشناخته" را منتشر کرد

ufo-lead-1513700446.jpg

در دو مورد از این ویدئوها  خلبانان آمریکایی با حیرت از سرعت حرکت این اجسام پرنده صحبت می کنند. و یکی از صداها تصور میکرد  که اشیاءپرنده "پهپاد" هستند.نیروی دریایی ایالات متحده پیش از این صحت این فیلم ها را تایید کرده بود ، اما انتشار رسمی امروز انجام شد.   

پنتاگون ، به گفته سخنگوی خود " سو گاف" ، هدف ازانتشار  این بوده تا هرگونه تصور غلط در بین مردم راجع به صحت  فیلم ها را اصلاح کند.

گاف در بیانیه ای اظهار داشت: پنتاگون  پس از بررسی جامع ، تصمیم گرفت فیلم های "غیر محرمانه"  که هیچ اطلاعات و سیستم حساسی را نشان نمی دهد و بر تحقیقات مربوط به هجوم هوایی  تأثیر نمی گذاردرا منتشر نماید 

نیروی دریایی ایالات متحده درمورد ردیابی اشیاء پرنده مرموز ، پروتکل های  رسمی  برای خلبانان وضع کرده بود .

یک خلبان پیش از این به سی ان ان گفته بود كه در سال 2004 یك جسم پرنده را دیده بود ، و خاطرنشان كرد كه او به گونه ای در حال حركت بود كه نمی تواند توضیح دهد.

وی افزود: "وقتی به او نزدیک شدم ، او به سمت جنوب شتاب گرفت و در کمتر از دو ثانیه ناپدید شد. این برای من شگفت آور بود."

در یک برنامه محرمانه که بعداً بسته شد ، پنتاگون  اقدام  به مطالعه روی  فیلم هایی برخورد خلبانان آمریکایی  با اشیاء پرنده  ناشناخته کرده بود   .

نام  این طرح "برنامه تعیین تهدید های  هوافضایی پیشرفته" بود بودجه این برنامه 22 میلیون دلار ی  بنا به درخواست هری رید ، سناتور دموکرات ،و فرماندار نوادا ، که مشتاق پدیده های فضایی بود ، انجام شد.این پول به یک شرکت تحقیقاتی پیشرفته فضایی رسید که توسط میلیاردر روبرت بیگلو ، دوست نزدیک رید اداره می شود. این برنامه در سال 2007 آغاز و در سال 2012 ، پس از آنكه وزارت دفاع آمریكا تخمین زد كه اولویت های مهمتری وجود دارد كه باید بودجه دریافت كنند ظاهرا  پایان یافت مسئول  این برنامه  لوئیس الیزوندو ، افسر اطلاعات نظامی بود .
لوئیس الیزوندو ، مدیر پیشین برنامه ، در اظهاراتی گفت: "من شخصاً معتقدم كه شواهد قاطع وجود دارد كه ما در این جهان تنها نیستیم ."

منبع :  

https://www.skynewsarabia.com/technology/1005686-إنفوغرافيك-الكتاب-الأزرق-مشروع-أميركي-سريّا

https://www.skynewsarabia.com/world/1340239-رسميا-البنتاغون-يفرج-فيديوهات-الأجسام-المجهولة

ویرایش شده در توسط HAMAD2012
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید شاید ضد حال باشه اما نظر من اینه که یوفوها ساخته دست بشر هستن. یک پروژه سری در داخل خود آمریکا باید باشه.

اگر حیات فرازمینی بتونه به ما دسترسی داشته باشه که صد سال واسه هوا خوری نمیان. یا ارتباط برقرار می کنن یا حمله می کنن. مگر اینکه به قول اون دانشمند ما به لحاظ هوشی مثل نسبت هوش انسان به سایر حیوانات (بلا نسبت) باشیم.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با توجه به اینکه در تصاویر تمدنهای قدیمی مثل مصر اینکاها هند و... تصاویری شبیه سفینه های فضایی کنونی فرازمینی ها یافت میشه پس این برخورد و دیدار چیز جدیدی نیست و میتونه از سیارات دیگه نباشه و بازدید موجوداتی ناپیدا از ابعاد دیگه باشه که بواسطه خصوصیات فیزیولوژی که با بعد خودش تطابق داره مولفه های قدرت و سرعت و همچنین ناپیدا بودن برای ما را با خودش داره.من وقتی فیلمهای علمی تخیلی را نگاه میکنم احساس میکنم نویسندگان یا افرادی که در ارتباط با هالیوود هستند مشخصات این موجودات همانند قدرتهای مافوق بشری و سلاحهای آتشین و سرعت و قدرت زیاد را در اختیار داشتند و در واقع این فیلمها نمایی از جنگهای واقعی از موجوداتی در دنیاهای ناپیدای دیگه داره

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم اکنون, eshqali گفت:

ببخشید شاید ضد حال باشه اما نظر من اینه که یوفوها ساخته دست بشر هستن. یک پروژه سری در داخل خود آمریکا باید باشه.

اگر حیات فرازمینی بتونه به ما دسترسی داشته باشه که صد سال واسه هوا خوری نمیان. یا ارتباط برقرار می کنن یا حمله می کنن. مگر اینکه به قول اون دانشمند ما به لحاظ هوشی مثل نسبت هوش انسان به سایر حیوانات (بلا نسبت) باشیم.

مشاهده یوفوها تاریخچه طولانی داره. حتی اگر همین الان بشر به چنین تکنولوژی رسیده باشد پس مشاهده چنین اشیائی در سال های دور چطور ممکن بوده. 

نمی خوام تاپیک رو به حاشیه ببرم اما تو منابع دینی و روایات اشاره ای به موجودات فرازمینی دیده بودم. فکر می کنم در تفسیر سوره حمد و کلمه "العالمین" بود. 

امام باقر (علیه السلام)- در پس این خورشید شما چهل چشمه‌ی خورشید وجود دارد که هریک از دیگری چهل‌سال فاصله دارد؛ در آن‌ها آفریدگان بسیاری وجود دارند که نمی‌دانند آیا خداوند آدم (علیه السلام) را آفریده یا نیافریده است. و در پس این ماه شما چهل قرص ماه وجود دارد که هر یک از دیگری چهل‌سال فاصله دارد، در آن‌ها آفریدگان بسیاری وجود دارند که نمی‌دانند آیا خداوند عزّوجلّ آدم را آفریده یا نیافریده است. همان‌گونه که به زنبور الهام شده است، به آنان نیز الهام شده، دو تن را در همه‌ی وقت لعنت گویند و بر آن‌ها فرشتگانی گمارده شده که اگر لعنت نکنند آنان را عذاب می‌دهند.

تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱، ص۷۴

البرهان/ مختصرالبصایر، ص۷۴

---

امام صادق (علیه السلام)- به‌راستی دوازده هزار عالم برای خدای عزّوجلّ است که هرکدام از هفت آسمان و هفت زمین بزرگترند و هیچ‌کدامشان نمی‌دانند که خدای عزّوجلّ عالم دیگری دارد و من حجّت بر همه‌ی آن‌ها هستم.

بحارالأنوار، ج۲۷، ص۴۱/ نورالثقلین

---

امام باقر (علیه السلام)- ابوحمزه ثمالی از امام باقر (علیه السلام) روایت می‌کند: امام باقر (علیه السلام) نگاهی به آسمان کرده، فرمود: «این گنبد پدر ما آدم (علیه السلام) است و خدای عزّوجلّ جز این گنبد سی‌ونه گنبد دیگر دارد و در آن‌ها آفریدگانی هستند که یک چشم‌به‌هم‌زدن نافرمانی خدا نکنند».

تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱، ص۷۶

کافی، ج۱۵، ص۵۲۷

---

http://alvahy.com/فاتحه

از بخش 2-10 به بعد

خیلی مفصل و متعدد هستش من فقط همین 3 مورد رو اینجا گذاشتم که طولانی نشه

ویرایش شده در توسط alexandre
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم اکنون, alexandre گفت:

مشاهده یوفوها تاریخچه طولانی داره. حتی اگر همین الان بشر به چنین تکنولوژی رسیده باشد پس مشاهده چنین اشیائی در سال های دور چطور ممکن بوده. 

نمی خوام تاپیک رو به حاشیه ببرم اما تو منابع دینی و روایات اشاره ای به موجودات فرازمینی دیده بودم. فکر می کنم در تفسیر سوره حمد و کلمه "العالمین" بود. 

امام باقر (علیه السلام)- در پس این خورشید شما چهل چشمه‌ی خورشید وجود دارد که هریک از دیگری چهل‌سال فاصله دارد؛ در آن‌ها آفریدگان بسیاری وجود دارند که نمی‌دانند آیا خداوند آدم (علیه السلام) را آفریده یا نیافریده است. و در پس این ماه شما چهل قرص ماه وجود دارد که هر یک از دیگری چهل‌سال فاصله دارد، در آن‌ها آفریدگان بسیاری وجود دارند که نمی‌دانند آیا خداوند عزّوجلّ آدم را آفریده یا نیافریده است. همان‌گونه که به زنبور الهام شده است، به آنان نیز الهام شده، دو تن را در همه‌ی وقت لعنت گویند و بر آن‌ها فرشتگانی گمارده شده که اگر لعنت نکنند آنان را عذاب می‌دهند.

البرهان/ مختصرالبصایر، ص۷۴

---

امام صادق (علیه السلام)- به‌راستی دوازده هزار عالم برای خدای عزّوجلّ است که هرکدام از هفت آسمان و هفت زمین بزرگترند و هیچ‌کدامشان نمی‌دانند که خدای عزّوجلّ عالم دیگری دارد و من حجّت بر همه‌ی آن‌ها هستم.

بحارالأنوار، ج۲۷، ص۴۱/ نورالثقلین

---

امام باقر (علیه السلام)- ابوحمزه ثمالی از امام باقر (علیه السلام) روایت می‌کند: امام باقر (علیه السلام) نگاهی به آسمان کرده، فرمود: «این گنبد پدر ما آدم (علیه السلام) است و خدای عزّوجلّ جز این گنبد سی‌ونه گنبد دیگر دارد و در آن‌ها آفریدگانی هستند که یک چشم‌به‌هم‌زدن نافرمانی خدا نکنند».

تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱، ص۷۶

کافی، ج۱۵، ص۵۲۷

---

http://alvahy.com/فاتحه

از بخش 2-10 به بعد

خیلی مفصل و متعدد هستش من فقط همین 3 مورد رو اینجا گذاشتم که طولانی نشه

این احادیث باید به لحاظ سندی بررسی بشن. البته این هایی که شما اینجا گذاشتید. اما من احادیثی دیدم که برداشت من از اون ها این بود که حیات در دنیا منحصر به کره ما نیست.

اما این ها دلیل نمی شه که یوفوها همون ها باشن. نشون به اون نشون که توی ایران خودمون هر بار اصطکاک با آمریکا بیشتر می شه اغلب مشاهده یوفوها هم بیشتر می شه.

دوستمون از نقاشی های باستانی صبحت کردن. به خصوص در مصر و آمریکای جنوبی این موارد دیده می شه. عزیز من اون نقاشی ها از مشاهدات اون افراد از اجنّه هست. نه ارتباط با موجودات فرازمینی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا هیچ وقت یک عکس یا یک فیلم واضح از این یوفوها بیرون نمیاد؟

هدف آمریکا از انتشار این تصاویر غیر واضح چیه؟

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم اکنون, Maldini گفت:

چرا هیچ وقت یک عکس یا یک فیلم واضح از این یوفوها بیرون نمیاد؟

هدف آمریکا از انتشار این تصاویر غیر واضح چیه؟

چرا فقط آمریکایی ها این تصاویر را دارند

• Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مردم عاشق جنگ ستارگان آمریکا در موقعیت فعلی همین را نیاز داشتند. عشق یوفوها با خبرهایی از یوفو اون هم توسط یک نهاد نظامی رسمی. بهترین ایده موجود برای مشغول کردن اذهان و انحراف افکار از کرونا و عملکرد دولتمردان و بحث های مطرح و یک بحث داغ برای پیگیری در فضای مجازی. ( یک برداشت شخصی )

پنتاگون بعد اومدن اسپر و چنبره پمپئو بر اون بیش از هر زمان دیگه ای دچار اغتشاش و سیاسی کاری هست. یک نمونه سردرگمی در سوریه را ببینیم، خروج پر سر و صدا و بمباران پایگاه ها و حالا ورود مدام و ارسال مصالح ساحتمانی برای بازسازی دوباره و استقرار دوباره نیرو و تجهیزات. ده ها تصمیم متناقض و عدم هماهنگی با سیاستمداران و بعد توجیهات مدام برای همراستا کردن ادعاهای سیاسی با اقدامات عملی ( بحث قایقهای سپاه، حمله موشکی و ...)

به نظرم یک بازی خاله زنکانه! تحمیل شده از جانب سیاسیون هست بیشتر.

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز مشاهدات تمدنهای باستان از موجودات فرازمینی یا به قول شما اجنه و تصاویری که از اونها به جای مونده شباهت زیادی به مشاهدان عصر کنونی از فرازمینی ها داره.به عنوان مثال بشقاب پرنده های عصر باستان شباهت بسیاری به یوفوهای عصر حاضر دارد.پس میتوان نتیجه گرفت که این موجودات همان فرازمینی های حال حاضر هستند و از تکنولوژی خاصی استفاده نمیکنند بلکه بواسطه حضور در بعدی دیگر نسبت به بعد ما برتریهایی دارندمثل سرعت بیشتر و حرکات سریعی که قوانین فیزیکی بعد ما را میشکنه و قدرت بیشتر و .....

10 hours قبل , eshqali گفت:

این احادیث باید به لحاظ سندی بررسی بشن. البته این هایی که شما اینجا گذاشتید. اما من احادیثی دیدم که برداشت من از اون ها این بود که حیات در دنیا منحصر به کره ما نیست.

اما این ها دلیل نمی شه که یوفوها همون ها باشن. نشون به اون نشون که توی ایران خودمون هر بار اصطکاک با آمریکا بیشتر می شه اغلب مشاهده یوفوها هم بیشتر می شه.

دوستمون از نقاشی های باستانی صبحت کردن. به خصوص در مصر و آمریکای جنوبی این موارد دیده می شه. عزیز من اون نقاشی ها از مشاهدات اون افراد از اجنّه هست. نه ارتباط با موجودات فرازمینی!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

20220520_235716.jpg

تصویر جدیدترین  یوفو یا به اصطلاح پدیده‌های هوایی ناشناس (UAP) که توسط نیروی دریایی ارتش‌ آمریکا در سواحل شرقی ایالات متحده در اوایل سال 2022 رصد شده است. این تصویر در جلسه مابین مقامات بلندپایه ارتش‌ آمریکا و اعضا کنگره به شکل علنی درباره UAPها منتشر شده است. 

• Like 2
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
8 hours قبل , Crash گفت:

20220520_235716.jpg

تصویر جدیدترین  یوفو یا به اصطلاح پدیده‌های هوایی ناشناس (UAP) که توسط نیروی دریایی ارتش‌ آمریکا در سواحل شرقی ایالات متحده در اوایل سال 2022 رصد شده است. این تصویر در جلسه مابین مقامات بلندپایه ارتش‌ آمریکا و اعضا کنگره به شکل علنی درباره UAPها منتشر شده است. 

سلام

این تصویر شبیه شناسایی بصری خودمون از RQ170 است :)

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Like 2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط FLANKER
      http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385294.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385295.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385335.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385333.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385300.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385309.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385302.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385304.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385306.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385307.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385334.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385336.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385337.jpg

http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385338.jpg
    • توسط GHIAM
      با استفاده از طول استند موشک فاتح، تونستم ابعاد موشک فتح را به دست بیاورم. موشک فتح دارای طول 6.5 متر و قطر 40 سانتیمتر است. این موشک نسبت به فاتح110 حدودا 2.30متر کوتاهتر و 20 سانتیمتر قطر کمتری دارد.  
      هیچ گونه اطلاعاتی از جنس موتور و جنس بدنه موشک وجود ندارد. اما احتمالا فتح موشکی با وزن 800-900 کیلوگرم، برد  200 - 300 کیلومتر و سرجنگی 150-200 کیلوگرمی باشد. به نظر میر‌سد سپاه قرار است این موشک را جایگزین نسخه های اولیه فاتح 110 کند. هرچند سرجنگی سبکتری نسبت به فاتح دارد برای زدن اهداف نرم از جمله زیرساخت‌های نفتی، مراکز صنعتی، اهداف غیرمقاوم نظامی و ... بسیار موثر است. 
      با توجه به ابعاد و وزن موشک فتح، می‌توان 4 تیره از این موشک را مانند فجر 5 از روی حامل IVECO پرتاب کرد.  

• توسط mehdipersian
      شناور شهید باقری به بالگرد، موشک و پهپاد مجهز خواهد شد 
      فرمانده نیروی دریایی سپاه:

شناور شهید باقری که در آینده ساخت آن به اتمام می‌رسد، علاوه بر داشتن یک ناوگروه در داخل خود، باند پرواز هم دارد که پهپاد می‌تواند از روی آن حرکت کرده و به پرواز درآید و در بازگشت هم می‌تواند بر روی آن بنشیند.
      شناور شهید باقری با ۲۴۰ متر طول و ۲۱ متر ارتفاع، مجهز به بالگرد، موشک و پهپاد است.
      این شناور به گونه‌ای در حال ساخت است که از روی عرشه آن حدود ۶۰ پهپاد می‌تواند پرواز کند و بنشیند.
      وستانیوز

• توسط mehdipersian
      مرداد گذشته، یک ماهواره سنجش از دور ساخت روسیه برای ایران از پایگاه فضایی بایکونور پرتاب شد و انتظار می‌رود سه ماهواره دیگر نیز در سال‌های آینده به فضا پرتاب شوند. همچنین شواهد قانع‌کننده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد یک شرکت روسی در حال ساخت یک ماهواره ارتباطی برای ایران است که در سال 2024 در مدار زمین ثابت قرار می‌گیرد.

ماهواره ی خیام:

مرداد 1394، ایران با دو شرکت روسی در مورد پرتاب ماهواره سنجش از دور ساخت روسیه که توسط ایران اداره می شود، به توافق اولیه دست یافت. ماهواره ایرانی در 18 مرداد 1401 به وسیله ی شرکت روس کاسموس به فضا پرتاب شد. 

مشخصات فنی ماهواره:

مشخصات فنی ماهواره توسط روسیه و ایران اعلام نشده است ولی می توان از یک حق اختراع منتشر شده توسط شرکت NPK Barl در مرداد 1401 اطلاعات جدیدی بدست آورد. این طرح یک ماهواره سنجش از دور با وضوح بالا را توصیف می کند که دقیقاً شبیه خیام است. دارای یک گذرگاه شش ضلعی و چهار پنل خورشیدی است که با زاویه 45 درجه نسبت به محور طولی ماهواره به سمت پایین امتداد دارند. 

محموله یک تلسکوپ کورش(Korsch) با پنج عنصر نوری است. تلسکوپ کورش یک تلسکوپ آناستیگمات سه آینه ای فشرده است که میدان دید وسیعی را ارائه می دهد. این تلسکوپ تصویربرداری را در یک کانال پانکروماتیک و چهار کانال چند طیفی (نزدیک مادون قرمز، قرمز، سبز و آبی) ارائه می دهد. سه پیکربندی ممکن برای تلسکوپ ارائه شده است که همگی با نسبت کانونی f/11.53 (نسبت کانونی تقسیم فاصله کانونی بر دیافراگم است)میباشند. مقادیر سه پیکربندی عبارتند از:

دهانه / فاصله کانونی
      0.535 متر6.17 متر
      0.75 متر8.65 متر
      1.1 متر12.68 متر

در اولین پیکربندی که در شکل زیر نشان داده شده است، وزن تلسکوپ 125 کیلوگرم و طول آن 1.8 متر است.

دو پیکربندی دیگر منجر به گذرگاه طولانی‌تر می‌شود، اما نیازی به تغییر در جعبه‌های الکترونیکی محموله و آرایه‌های پیکسل CCD ایجاد نمیکند. این تلسکوپ از یک آرایه کانونی کروی و نه مسطح برای کمک به جلوگیری از لکه دار شدن تصاویر استفاده می کند. یک آرایه اسکن الکترونیکی داده‌ها را در باند X با سرعت‌های 480 مگابیت تا 1.5 گیگابیت بر ثانیه به زمین ارسال می‌کند (نرخ بالاتری نسبت به گزارش NPK Barl در فوریه 2021 ).

سازنده محموله نوری مشخص نیست، اما برخلاف تخصص این شرکت در سیستم های زمینی می تواند خود NPK Barl باشد. طی نمایشگاهی در سال 2019، این شرکت تلسکوپ سنجش از دور را به نمایش گذاشت که انتظار می‌رفت ظرف دو سال آینده به فضا پرواز کند. گزارش شده است که وزن آن تنها 46 کیلوگرم است و همچنین کوچکتر از نمونه ثبت اختراع به نظر می رسد، اما تنها ماهواره میزبان ممکنی که در حال حاضر برای آن قابل شناسایی است، خیام است. احتمالاً تنها یک بخش از تلسکوپ به نمایش گذاشته شده است. 

در یکی از نقشه‌های همراه با حق ثبت اختراع(پتنت) ، ماهواره در بالای طبقه فرگات در داخل محفظه محموله موشک سایوز-2-1a قرار دارد (که نشان می‌دهد پرتاب اولیه به وسیله ی این ماهواره بر به جای سایوز-2-1b سنگین تر بود).

اگرچه پتنت‌ها به ندرت به پروژه‌هایی اشاره می‌کنند که به آن‌ها مربوط می‌شود، اما در اینجا ماهواره در واقع متعلق به پروژه 505 نشان داده شده است. همانطور که در نقاشی زیر مشاهده می‌شود، ماهواره‌ها به اندازه‌ای کوچک هستند که سه عدد از آنها در داخل دماغه قرار گیرند.

کاربرد خیام:

به طور رسمی، خیام تنها کاربردهای غیرنظامی در زمینه هایی مانند کشاورزی، مدیریت منابع طبیعی و نظارت بر محیط زیست خواهد داشت. مدت کوتاهی پس از پرتاب، رئیس سازمان فضایی ایران مدعی شد خیام به دلیل اندازه کوچکش نمی تواند به عنوان یک ماهواره جاسوسی استفاده شود. با این حال، وضوح زمینی گزارش شده آن (0.73 متر) برای انجام کارهای شناسایی ارزشمند کافی است. 

مرکز کنترل ماموریت خیام:

به گزارش اخبار ایران، مرکز کنترل ماموریت خیام در مرکز فضایی ماهدشت که تقریباً در 60 کیلومتری غرب تهران و نرسیده به شهر کرج قرار دارد. این مرکز در اوایل دهه 1970 برای دریافت اطلاعات از ماهواره های سنجش از دور خارجی تأسیس شد که اولین آنها ماهواره های لندست ایالات متحده بود. همانطور که در تصاویر Google Earth مشاهده می شود، ساخت یک ساختمان جدید در این سایت حدود آوریل 2020 آغاز شد و اکنون کامل شده است. احتمالاً در گزارش تلویزیون ایران که پس از پرتاب خیام از مرکز کنترل مأموریت پخش شد، دو آنتن سهموی در شمال شرقی ساختمان جدید دیده می‌شود.

همکاری های روسی/ایرانی بعدی:

خیام پیش بینی می شود حداقل پنج سال فعالیت داشته باشد و قرار است در سال های آینده ماهواره های بیشتری نیز به آن ملحق شوند. پس از پرتاب، حسن سالاریه اعلام کرد که ایران سه ماهواره دیگر از همین نوع را سفارش داده است و افزود: اولین ماهواره در مجموع 40 میلیون دلار هزینه داشته است.

به نظر می رسد که همکاری فضایی بین روسیه و ایران اکنون فراتر از حوزه سنجش از دور است. در هفته‌های اخیر شواهدی به دست آمده است که روسیه در حال ساخت یک ماهواره ارتباطی زمین‌ایستا برای ایران با نام اکواتور (به روسی به معنای «استوا») است. این نام برای اولین بار در سال 2020 در بیوگرافی مختصری از متخصص ISS Reshetnev، تولید کننده پیشرو روسیه در ماهواره های ارتباطی مستقر در نزدیکی کراسنویارسک در سیبری ظاهر شد. در کنار آن بسیاری دیگر از پروژه ها نیز به آن اشاره شد که این شخص در آن مشارکت داشته است و جزئیات بیشتری ارائه نشده است.

ایران در نهایت قصد دارد ماهواره‌های ارتباطی زمین‌ایستا را با استفاده از پرتاب‌کننده‌های بومی پرتاب کند، اما به‌نظر نمی‌رسد ماهواره‌هایی که در آینده قابل پیش‌بینی به فضا پرتاب می‌شوند، قادر به قرار دادن محموله با این ویژگی در این نوع مدار باشند. بنابراین، این کشور احتمالاً برای پر کردن جای خالی باقیمانده نیز به روسیه متکی خواهد بود. اگر معامله‌های دیگری در این زمینه هنوز وجود داشته باشد، پشت درهای بسته انجام شده است. 

https://www.thespacereview.com/article/4475/1

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.