wilhelm

روش های آمریکا برای مقابله با بسته شدن تنگه هرمز

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سه نمونه از سوتی های این نوشتار ( حالا ما تحلیل دقیق و احتمالات نخواستیم):

[b]در مورد موشکهای کروز ضد کشتی:[/b]

کلا وجود موشک رعد رو رد می کنه و در نظر نمی گیره،

[b]در مورد قایقهای تند رو:[/b]

اونها رو فقط محدود به راکت و تیربار میدونه و کلا شناورهایی مثل کلاس پیکاب یا چاینا کت یا حتی اژدر افکن ها رو هم نادیده می گیره

[b]در مورد پدافند هوایی:
[/b]
در مورد وجود سیستمهای موشکی Sa-6 ایشون شک داره و میگه هنوز حضورشون اثبات نشده

[b]یکی نیست بگه ضعیفه تو رو چه به بحث نظامی برو شوور داریت رو بکن![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه عزیزم اتفاقا همه ی اینا حسابه همین چیزای به ظاهر بی ربط باعث خاموش شدن موتور جنگی هیتلر شد. بعضی از ما اونقدر رادیکالی فکر میکنیم که طاقت شنیدن حرف راست رو نداریم. من ترسی از اخراج شدن ندارم هر چند که مطمئنا نخواهیم شد چون چیزی نگفتیم که خلاف واقعیت باشه. اگه به خاطر گفتن حقیقت اخراج بشم همون بهتر که اینجا اصلا عضو نباشم!!!

خیلی از ما حتی یه صحنه واقعی جنگ رو ندیدم. فکر میکنید مثل Call of duty میمونه که اگه کشته شدید دوباره ادامه بدید؟ جنگ شوخی بردار نیست من فقط خواستم بگم بستن تنگه هرمز یعنی خفه کردن ملت ایران در دم.

حالا بیاید راه کار بدین. یکی بگه مین گذاری کنیم ....یکی بگه نفتکش غرق کنیم.... ولی آخرش چی؟[/quote]

درسته خیلی ها صحنهی واقعی جنگ رو ندیدن.اما خیلی ها هم دیدن .

وقتی نفتمون تحریم بشه یعنی تنگه هیچ سودی برای ایران نداره عزیزم.

چطوره اگر نفتمون رو تحریم کردند ازشون تشکر هم بکنیم؟!!

عزیزم اگر به خدا اعتقاد داری و مسلمون هستی نباید دید دنیوی داشته باشی.

مردم ما توی 8 سال جنگ(جنگی که یه طرفش دنیا بود یه طرفش ایران-به علاوه ی درگیری های شدید داخلی با فتنه انگیزی های منافقین) خفه نشدند حالا که جای خود داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی امیدوارم اگه قراره جنگی صورت بگیره مثل جنگ 8 ساله فقط بارش رو دوش مردم خوزستان ، ایلام و کردستان نباشه :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه توضیح بدم خدمت دوستانی که تحریم نفت ایران رو یه فرصت می دونن از مدیریت درست حرف میزنن باید بگم الان که تحریم نیستیم ببینید مدیرانمون چه هنرنمایی هایی دارن میکنن فکر می کنید تحریم بشیم چی میشه ... مدیریت کلان رو در هیچ دانشگاهی نمی شه یاد گرفت فقط وفقط بر اساس تجربه که متاسفانه در کشور ما در این زمینه هیچ گونه شایسته سالاری صورت نمی گیره نمونه هم همین وزیری که دکترا داشت و رفت اپک و انگلیسی صحبت کرد ... نمونه اش مدیریته لایه نفتی پارس جنوبی و....
در ضمن اقتصاد فرهنگ و دانش خیلی ترسو هستن هر جا که امنیت کم باشه فرار میکنن 8 سال پیش که رایطه ایران با جهان بهتر بود ایران دانشگاهی در بین 100 دانشگاه برتر دنیا داشت اما الان بین 800 تا فقط یکی داریم این هم اصلا منطقی نیست که بگیم چون زدن دانشمند ما رو کشتن پس حتما از اون ها بهتر بوده باور کن امریکا یی ها60 سال پیش بمب اتم ساختن . چرخه سوختشون رو کامل کردن
پول سرگردان در دست مردم در شرایط تحریم به سمت احتکار میره نه به سمت ساخت وساز چون سودش بیشتره ریسکش کمتر نمونه هم سال های جنگ ایران و عراق پس اینهم مزیت نیست
اما در مورد مسایل نظامی حقیقت اینه که اون موقع که من دبیرستان بودم و 11 سپتامبر و.. پیش اومد یه معلم داشتیم همرزم حسین فهمیده بود از ما پرسید اگه امریکا این نیرو تو منطقه رو بجا افغانستان بیاره ایران چند نفر میرید میجنگید بجز 2 نفر همه گفتن می ریم اما الان اونایی که میرن خیلی کمتر شدن که این هم به دلیل کار رسانه ای غرب و البته سیاست غلط دولت مردانمونه

اینم خدمت دوست عزیزم[col[size=18]or=red]komando59[/color] [/size]عرض کنم که نیرو هوایی ایران شدیدا فرسوده و توان درگیری با اف18 تازه نفس امریکایی رو نداره در ضمن ایران یه پهپاد امریکایی رو در عمق خاک خودش تصاحب کرده اونم با جنگال این به این معنا نیست که تمام هواگرد های امریکایی به محض رویت مجبور به فرود در اولین فرود گاه ایران میشن
با توجه به این قضیه که قطعا ما با چندین کشور باید بجنگیم نمی تونیم رو آسمون حساب کنیم در مورد مقابله با موشک های امریکایی هم باید بگم قطعا اونا هم به فکرشون میرسه که از موشک های بالستیک استفاده کنن !!! در ضمن تام هاک تا اونجا که من می دونم از چند سیستم ناوبری استفاده می کنن وقطع gps به معنی نابودی اونها نیست گو اینکه در این زمینه که ما بتونیم این کارو بکنیم هم شبهه های زیادی وجود داره
در مورد زدن قایق های ما به نظرم بهترین راه استفاده از هل فایر با ریپر و پردیتور در صورت نزدیک شدن به ناو ها میشه از سوپر کبرا هم استفاده کرد در ضمن تا اونجا که من میدونم آ-10 در مقابله دوش پرتاب ها خیلی مقاومه یکی از بچه های همین سایت هم یه فیلم از درگیری در افغانستان گذاشته بود
راستی اگه از زاویه دید شما به داستان نگاه کنیم باید بگیم که کلا طراحی و ساخت تانک بالگرد پهپاد اشتباهه !اما این طرز فکر شماست که اشتباهه
راستی من پد هم نمی دونم چیه؟

[size=12][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی امیدوارم اگه قراره جنگی صورت بگیره مثل جنگ 8 ساله فقط بارش رو دوش مردم خوزستان ، ایلام و کردستان نباشه :evil:[/quote]

[size=18]متاسفم براتون!!!![/size][b][color=red][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تاپیک با فاصله گرفتن از محتوی اصلی و مقصود از ایجادش رو به انحراف هست و به قفل شدن نزدیک ؛ لازمه بدونین که تحلیل نظامی در مورد توانایی دشمن در باز کردن تنگه ارتباطی با تحریم نفتی 100 دانشگاه برتر دنیا و کال آف دیوتی نداره ! توصیه میکنم پیرامون مسئله اصلی ای که در ابتدای تاپیک بیان شده نظراتتون رو بدین و اگرنه نیازی به شعار فلسفه نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلا يه سوال كسي از تعداد موشكهاي شهاب 3 يا سجيل يا قيام يا نصر يا فاتح يا جليج فارس يا قادر خبر داره؟اگه كسي خبر داره بنده مخلص تحليل نهاييش هستم!!!!!!!
تعداد تانكهاي عملياتي در ايران؟
تعداد نيروهاي آماده باش و عملياتي؟
تعداد ناوچه ها؟
آمار ناوگان دريايي؟[/quote]

تخلیه اطلاعاتیه ؟ :evil:
خیلیه :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش اگر من طرف آمریکا بودم در صورت جنگ کارهای زیر را انجام می دادم
اما می دانم که هر حرکت ایران برای بستن تنگه هرمز بعد از حمله به ناوگان آمریکا خواهد بود
و من هم خودم سراغ جنگ نمی روم مگر ایران در شرایطی خاص قرار گرفته باشد

ابتدا به ناوگان دریایی مستقر در خلیج فارس و دریای عمان دستور حمله به سواحل ایران می دادم
و جنگنده ها را برای دفاع در برابر قایق ها و موشک ها در آسمان نگه می داشتم
و نیروی مستقر در جنوب را فقط برای از بین بردن و خنثی کردن توان ایران در جنوب به کار می بردم

در گام بعد با کمک قوای مستقر در مناطق دیگر سعی در نابودی نیروی هوایی ایران می کردم ( که ایران از رویارویی مستقیم پرهیز می کند)
سپس تلاش در نابودی پدافند ایران و باز کردن دروازه ای به سوی مرکز ایران می کردم
در صورت پیدا کردن راه امن به مرکز و شهرهای اصلی چون تهران اصفهان شیراز تبریز اهواز مشهد و ...
را آنقدر می کوبیدم که ایران از بستن تنگه منصرف شود کاری که بر سر صرب ها آورد یعنی آنقدر زد تو سرشون بویژه پایتختشون تا درگیری را رها کنند به قولی جنگ را به جایی که ایران نمی خواهد می بردم

در این جنگ حداقل بالای 10 ناو از دست دادم و بیش از چند صد فروند هواپیما اما در نهایت زیر ساخت ایران و توان ایران را از بین می برم و کلی بجیب می زنم
تنها مشکل پدافند هوایی است که با نیروی هوایی ترکیب می شود و سرنوشت پیروزی را این نیروی ایران تعیین می کند
ایران هنوز کلی نقاط کور دارد و گسستگی فراوان مشاهده می شود
و اهداف حمله هوایی تاسیسات پدافندی خواهند بود چه توپ چه ساختمان چه سایت موشکی چه هر چیز که به پدافند و نیروی هوایی مربوط باشد
سپس بمباران وحشتناک مراکز نظامی حالا خورد تو سر مردم تقصیر خودشونه رفتن کنار پادگان خونه ساختن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستش اگر من طرف آمریکا بودم در صورت جنگ کارهای زیر را انجام می دادم
اما می دانم که هر حرکت ایران برای بستن تنگه هرمز بعد از حمله به ناوگان آمریکا خواهد بود
و من هم خودم سراغ جنگ نمی روم مگر ایران در شرایطی خاص قرار گرفته باشد

ابتدا به ناوگان دریایی مستقر در خلیج فارس و دریای عمان دستور حمله به سواحل ایران می دادم
و جنگنده ها را برای دفاع در برابر قایق ها و موشک ها در آسمان نگه می داشتم
و نیروی مستقر در جنوب را فقط برای از بین بردن و خنثی کردن توان ایران در جنوب به کار می بردم

در گام بعد با کمک قوای مستقر در مناطق دیگر سعی در نابودی نیروی هوایی ایران می کردم ( که ایران از رویارویی مستقیم پرهیز می کند)
سپس تلاش در نابودی پدافند ایران و باز کردن دروازه ای به سوی مرکز ایران می کردم
در صورت پیدا کردن راه امن به مرکز و شهرهای اصلی چون تهران اصفهان شیراز تبریز اهواز مشهد و ...
را آنقدر می کوبیدم که ایران از بستن تنگه منصرف شود کاری که بر سر صرب ها آورد یعنی آنقدر زد تو سرشون بویژه پایتختشون تا درگیری را رها کنند به قولی جنگ را به جایی که ایران نمی خواهد می بردم

در این جنگ حداقل بالای 10 ناو از دست دادم و بیش از چند صد فروند هواپیما اما در نهایت زیر ساخت ایران و توان ایران را از بین می برم و کلی بجیب می زنم
تنها مشکل پدافند هوایی است که با نیروی هوایی ترکیب می شود و سرنوشت پیروزی را این نیروی ایران تعیین می کند
ایران هنوز کلی نقاط کور دارد و گسستگی فراوان مشاهده می شود
و اهداف حمله هوایی تاسیسات پدافندی خواهند بود چه توپ چه ساختمان چه سایت موشکی چه هر چیز که به پدافند و نیروی هوایی مربوط باشد
سپس بمباران وحشتناک مراکز نظامی حالا خورد تو سر مردم تقصیر خودشونه رفتن کنار پادگان خونه ساختن[/quote]

شما كدوم طرفي هستيد ؟؟ قرار شد راه كار به دشمن نديم ولو اينكه همين يه مطلب كوچيك باشه /!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام آقايون نفت انرژيه و از بين نمييره فقط از حالتي به حالت ديگر تبديل ميشود . نفت ايران هم مثل الان تو نفتكشها ميره وسط دريا اوون وقت و با واسطه فروخته ميشه وقتي تنگه بسته كه نه حتي اگه تهديد بشه نفت هم كيميا ميشه و خريدار پيدا مي كنه . با اوون دوستمونم كه گفت سلاح غير متعارف ايران خيلي وقته سلاح شيميايي توليد مي كنه و انبارهامون مملو از اين جور سلاحهاست و خيلي وقت پيش هم تهديد به استفاده كرديم :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به سخن دوستمون که فرمود اروپا 18 در صد نفت از ایران وارد میکند باید بگم چین هم تصمیم گرفته واردات نفت خودش را از ایران نصف کند و همین طور هند هم که 400 هزار بشکه از ایران نفت وارد میکرد و بعد از چین بیشترین سهم را از خرید نفت ایران دارد قصد دارد واردات نفت از ایران را متوقف کند و همینطور ژاپن هم از عربستان خواسته در صورت تحریم نفت ایران تولیداتشو بیشتر کند که این به معنای متوقف شدن صادرات نفت ایران به ژاپن خواهد بود به گفته ی یکی از مقامات ایرانی تا 6 ماه دیگه در ایران قحطی خواهد امد و در کمتر از یک سال به نظر خودم اقتصاد ایران با این روند از بین میرود و از دوستانی که پایان صادرات نفت ایران را شروع اقتصادی سالم برای ایران میدانند بسیار کم تجربه و خام هستند و جواب این حرفشون را بعد از تحریم ها میگم البته اگر بعد از تحریم نفت پول اینترنتمو داشته باشم پرداخت کنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با توجه به سخن دوستمون که فرمود اروپا 18 در صد نفت از ایران وارد میکند باید بگم چین هم تصمیم گرفته واردات نفت خودش را از ایران نصف کند و همین طور هند هم که 400 هزار بشکه از ایران نفت وارد میکرد و بعد از چین بیشترین سهم را از خرید نفت ایران دارد قصد دارد واردات نفت از ایران را متوقف کند و همینطور ژاپن هم از عربستان خواسته در صورت تحریم نفت ایران تولیداتشو بیشتر کند که این به معنای متوقف شدن صادرات نفت ایران به ژاپن خواهد بود به گفته ی یکی از مقامات ایرانی تا 6 ماه دیگه در ایران قحطی خواهد امد و در کمتر از یک سال به نظر خودم اقتصاد ایران با این روند از بین میرود و از دوستانی که پایان صادرات نفت ایران را شروع اقتصادی سالم برای ایران میدانند بسیار کم تجربه و خام هستند و جواب این حرفشون را بعد از تحریم ها میگم البته اگر بعد از تحریم نفت پول اینترنتمو داشته باشم پرداخت کنم![/quote]

تيموتي گيتنر، وزير اقتصاد آمريکا روز چهارشنبه (۲۱ دي) با هدف جلب حمايت پکن از تحريم ‌صادرات نفت عليه ايران وارد چين شد،

ليو وي مين، سخنگوي وزارت خارجه چين روز چهارشنبه در يک نشست خبري گفت: «غيرمنطقي است که کشوري قوانين داخلي خود را به جاي قوانين مهم بين‌المللي اعمال کند و از ديگر کشورها نيز بخواهد آنها را به اجرا بگذارند.»وي مين افزود: چين به عنوان «يک کشور در حال توسعه بزرگ» به واردات نفت از ايران ادامه خواهد داد تا «تقاضاي معقول انرژي» خود را تامين کند.سخنگوي وزارت خارجه چين تاکيد کرد: «ما همواره تکرار کرده‌ايم که همکاري چين با ايران در بخش انرژي عادي و شفاف است و اين همکاري‌ها ناقض قطعنامه‌هاي شوراي امنيت نيستند.» وي در ادامه افزود: پکن ارتباط برنامه ‌هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران با انجام مبادلات بازرگاني با اين کشور را رد مي‌کند.وي‌مين تصريح کرد: «چين معتقد است همکاري‌هاي عادي در بخش انرژي و تقاضاي معقول، هيچ ارتباطي با برنامه هسته‌اي ايران ندارد و اين همکاري‌ها نبايد تحت تاثير قرار بگيرند.»سخنگوي وزارت خارجه چين، همچنين همکاري بين آژانس بين‌المللي انرژي اتمي و برنامه هسته‌اي تهران را خواستار شد.

رسانه های خارجی لحظاتی پیش از مخالفت روسیه با تحریم نفتی جمهوری اسلامی ایران خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش به نقل از منابع روسی اعلام کرد روسیه با تحریم نفتی ایران مخالف است.

مخالفت روسیه با تحریم نفتی ایران در پی پخش خبرهایی مبنی بر تصمیم خصمانه کشورهای غربی به سرکردگی آمریکا برای تحریم نفتی جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

این در حالی است که یک منبع بلندپایه اروپایی در گفتگو با الوطن کویت از بروز اختلافات و بحث و جدلهای عمیق در کمیته های اتحادیه اروپا در زمینه جزئیات توافق ابتدایی در زمینه ممنوعیت واردات نفت از ایران پرده برداشت.

به گفته این منبع، 27 کشور عضو اتحادیه اروپا همچنان در زمینه توافق درباره بلوکه کردن سرمایه های ایران مربوط به بانک مرکزی و توقف تمام معاملات مالی با این کشور در برهه آتی به توافقی نرسیدند و در این زمینه همچنان به دور از هرگونه توافقی هستند.

درضمن اون مقامی که این حرف رو زده کی بوده؟ که دلاوری رو بفرستم سراغش!!!

از دوستان بابت دوباره به انحراف کشیده شدن تاپیک عذر خواهی میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من توصیه میکنم بجای تلاش برای پیدا کردن راهکار برای آمریکائیها که چطور مارو نابود کنند و تنگه رو باز نگه دارند به فکر این باشیم که ما چطور نیروهای آمریکائی رو نابود کنیم و چطور تنگه رو ببندیم ... این تاپیک خیلی خطر ناکه حتی اگر هیچکدوم از بچه های ما اطلاعات نظامی آنچنانی نداشته باشند ممکنه باعث جرقه خلاقیت دشمنان این مملکت از لا به لای حرفاتون بشید توصیه میکنم این تاپیک یا اسمش عوض بشه یا قفل بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
باسلام
دوستان اولا يك مطلب را عرض كنم و ان اينكه دولتي كه بودجه ي نظامي اش از كل بودجه ي ايران بيشتر است و سالهاست ايران را زير نظر دارد قطعا از دوسه نظر نااگاهانه منو شما استفاده چنداني نخواهد كرد .ياد حرف يه بنده خدايي افتادم كه ميگفت حمله به عراق از چهل سال پيش برنامه ريزي شده بود بنا براين ما هدفمون اينه كه ببينيم راه هاي دشمن چيه و ما چطوري ميتونيم به اونا واكنش نشان بديم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-------------------------------------------ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-
نگراني بزرگ من اينه كه دشمنان خليج فارس را قلمرو زيردريايي هاي خود كنند
در اين صورت تصور من اين هست كه كنترل تنگه هرمز با زير دريايي براي دشمنان نتنها اسان تر خواهد بود بلكه احيانا خسارت كمتري رانيز در پي خواهد داشت

باتشكر
ارش متفكران
ياحق
ومن الله التوفيق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red] :evil: :evil: broken_heart

پارادوکس رو کسی میتونه معنی کنه ؟

ضعف اصلی بسیاری از اشخاص در کشور ما ایران که برگرفته از تابوهای اجتماعی و عرفی جامعه و نه قواعد سیاسی نظامی تاریخی هست این مساله هست که هرگز خودشونو نمیخوان در مکانی قرار بدن که ذهن شخص مقابل شون رو بخونند

همین همیشه باعث شکست ایران و ایرانی بوده .... انشالله اونجور که ما میدونیم سران ایرانی به خصوص نظامی مون اینطور نبودند ! حداقل حداقلش شهید کاظمی و تهرانی مقدم ، خداوند رحمت شون کنه

دوستان ، یک پلیس ، اگر نتونه خودشو جای دزد بگذاره و بگه چطوری میشه حمله کرد به یه بانک و چطوری میشه فرار کرد ، قطعا هرگز یک مامور تامین امنیت خوب نخواهد بود مثل نیروهای تامین امنیت های ایرانی که اگر چند تیم حرفه ای وارد ایران بشن (که تو کشور خودشونم شاید سوسک محسوب نشن !) ایران رو چپاول میکنند و میره !

الانم از دوستان بارها این مساله رو میبینیم !

دوستان من بارها به سعید هم گفتم خیلی حرفا رو الکی دوستان اطلاعاتی حفاظت اطلاعاتی میکنند حال شاید یک واحد هم از این چیزا پاس نکرده باشند تا بدونند اطلاعات چیه حفاظت اطلاعات چیه !

در تایپیکی شاهدیم عزیزان دارند روی جدیدترین تصاویر ناو ایرانی نظر میدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون وقت در این تاپیک که دقیقا از اسمش برمیاد که شما باید تحلیل کنی دشمن و نیروی خودی چه طور میخوان حمله و دفاع کنند نباید چیزی بگی !

دوستان ، این یک پارادوکس

پارادوکس بعدی این هست که همیشه خدا وقتی بحث میشه عزیزانی برای تمسخر و اهانت میان میگن فلانی جوری میگه انگار سرلشکره و وزیردفاع هست !!!
اما وقتی پای تحلیل قوای خودی میرسه ! اون وقت دیگه ....

شده قضیه پدر و مادر و جملات تکراری و خسته کننده شون :

پسرم شما مردی ! برو فلان کار رو بکن !

وقتی میگی فلان کار رو بکنیم میگن تو هنوز بچه ای

این پارادوکس دوم

پارادوکس سوم هم میرسه به اینکه ، کشوری قدرتمند هست که مردمانش قدرتمند باشند ، اجازه تفکر و بیان حرفاشون بهشون داده بشه !

کجای این مساله اطلاعات حفاظت اطلاعاتی هست ؟ اینکه اشخاص بیان راه حل هاش رو بگن ؟

اگر واقعا کشوری مثل ایران وابسته به این حرفاست پس همون بهتر سقوط کنه !!! چرا که ما 72 میلیون نفر متفکریم ! اونا حداقل 300 میلیون امریکایی متفکر !

اخه برادر من ، عزیزان من ، سروران من ، دوستان من ، خواهشا تعمق کنید روی حرفاتون

والا به خدا ، وقتی شما راه حل میدی ! که چطور امریکا کشور رو میتونه تحت فشار بزاره ! برفرض محال که هیچ کسی هم اون طرح به ذهنش خطور نکرده باشه !!! قطعا حالا که ده نفر امریکایی و جاسوس و اسراییلی و ... خوندن صد نفر ایرانی سپاهی و ارتشی هم حداقل تو همین سایت هستند که بخونند و بگن خوب اینم حرفیه بیاییم روش کار کنیم !

دوستان رو دعوت میکنم به خوندن کتابها حفاظت اطلاعات ، به خدا هزینه تهیه کردن شونم زیاد نیست ....

ما همیشه از عدم درک دقیق حفاظت اطلاعات و اطلاعات واموندیم اونجایی که عکس نباید لو بدیم لو میدیم و اونجایی که باید بحث بشه نمیشه !

این اشتباهه دوستان من ، سروران من ، برادران من

من واقعا بی سوادم شکی م خودم توش ندارم ولی این سه تا پارادوکس رو واقعا فکر کنید روش ....

یا حق[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.