Recommended Posts

کشورهای منطقه ما که این جنگنده رو دارن شامل ترکمنستان و آذربایجان و سوریه و یمن و یکمی دورتر هند و قزاقستان و سودان و اکراین هستن که معلوم نیست کدوم باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون دوست عزیز
از این کشورها محتمل ترینشون میشه به هند- یمن و تا حدودی هم به اذربایجان اشاره کرد البته سودان هم مشکوک میزنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب حالا نوبت ماست

از كجا يه دونه اف 16 قرض بگيريم؟[/quote]
اينجاست كه بدشانسي به ما رو كرد.
ايران خودش يك فروند اف 16 از زمان شاه داشت كه متاسفانه در ازاي دريافت كمك هاي فني به نيروي هوايي پاكستان داد
البته اين خبر تاييد نشده ، بعضي ها مي گويند اين اف 16 جهت فهميدن تكنولوژي ساخت و مهندسي معكوس اوراق شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ول کنید این حرفها دوستان اینقدر سریع با یک خبر جبهه گیری منفی نکنید. به فرض خبر صحت داشته باشد که چه شود؟ مگر اسرائیل از مشخصات میگ29 بی اطلاع است؟ نوکر این رژیم یعنی آمریکا تعدادی میگ29 دارد و همه جور آزمایشی رو اونها انجام شده و قابلیتها و نقاط ضعفش رو پیدا کردند به همین دلیل ایران مجبور به اعمال تغییرات ناشناخته در آیونیک میگ29های خود شد.

اصلا خبر مهمی نبود تنها یک شایعه است و در صورت صحت باز ارزشی ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب حالا نوبت ماست

از كجا يه دونه اف 16 قرض بگيريم؟[/quote]

کشور دوست و برادر ونزوئلا!! :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی و متحدین آن (از بعد نظامی) در توان موشکی نهفته است نه نیروی هوایی و جنگنده های فالکروم؛ و این خبر صرفا ژورنالیستی است و ارزش نظامی ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم حق با سعید باشه

امریکا میگ 31 هم که به اون عظمته داره این که دیگه ....

بعدم اگر کسی داده بشه من ترجیحا سوادن یا هند رو پیشنهاد میدم به خصوص سودان که وضعیت کشورش واقعا نابسامان هست.... راستی الجزایرم داره فکر کنم .... اما خوب به نظر من نکته ی گرفتن میگ 29 این نیست که بدونند تکنولوژیش چیه اینه که:

در شرائط مانوور یه شبیه سازی کاملا واقعی از درگیری جنگنده ها داشته باشند و خلبانان نترسند و نیز اماده بشن ... این اصلی ترین هدف هست به نظر من اگر همچین خبری بوده باشه و...

وقتی تو با یه میگ 29 درگیر شدی هم ترست ازش میریزه هم براساس اطلاعاتی که ازش داری وارد نبرد میشی باهاش .... یعنیع ملا شما در نبرد با نقاط قوت و ضعف میگ درگیر میشی ....بعد نتیجه اش مشخصه ...

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينا همه حرفه برادراي من! شما چرا باور مي كنيد فكر مي كنم تو اين سي سال با روش‌هاي تبليغاتي دشمن آشنا شده باشيد!
كافيه يه حمله به ما صورت بگيره اونوقت بچه‌هاي سپاه همه‌ي پايه‌هاي صنعتي و نظامي كشورهاي حمله كننده رو مورد هدف قرار ميدن!
generals بازی کردین؟ بخواین GLA رو فلج کنید کدوم ساختمونو میزنین!!!!! اینا خودشون خوب میدونن با کی طرفن! حالا بخواین USA رو فلج کنین چیکار میکنین؟ نیروگاه ها رو میزنید دیگه نه! :mrgreen:
یه عیب کشور ما که خودش حسن بزرگی هم هست بی نظمیه! آره داداش! حالا هی ملت رو بترسونین! :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونا هر امكان شدني رو روي ميز كارشون دارند فراموش نكنيد قدرت هوشمند= قدرت نرم + قدرت سخت ما بايد به هر امكاني كه شدني فكر كنيم نيرو هاي مخصوص اونا به راحتي از مرزهاي عراق توانايي نفوذ رو دارند نيازي نيست كه با هليكوپتر و يا چتر باز وارد بشن تجهيزات رو بعنوان وسايل كشاورزي و نفرات رو از راه زميني و با شناسنامه ايراني وارد ميكنند سر من وشما رو هم به مانوري كه سال گذشته با ميگهاي 29 دادن روهم بند ميكنند بعدا هركاري كه ميخوان انجام ميدند اسراييل توي اين كار استاد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونا دنبال يك فرصت ميگردند كه شكستهاي گذشته خودشونو جبران كنند ما بايد آماده مواجه با هر حركت دشمن چه از هوا و چه زميني رو داشته باشيم خدا با ماست توكلت ا........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غرب به دنبال یک سوتی گرفتن از ایران یا کشورها و گروههای وابسته به ایران هست تا با مظلوم نشان دادن اسرائیل و اینکه موجودیت آن در خطر است اقداماتی انجام دهد که ممکن است حمله نظامی هم نباشد مثلا تحریم اقتصادی و بستن آبراههای بین المللی و اجازه ندادن به عبور هواپیماهای ایران از آسمان متحدان آمریکا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]رب به دنبال یک سوتی گرفتن از ایران یا کشورها و گروههای وابسته به ایران هست تا با مظلوم نشان دادن اسرائیل و اینکه موجودیت آن در خطر است اقداماتی انجام دهد که ممکن است حمله نظامی هم نباشد[/quote]

دقیقا . در حقیقت یکی از اهداف جنگ 22 روزه همین مورد بوده. شاید باورش سخت باشه که حمله به زیر ساختهای حماس هدفهای بعدی اسرائیل بود. حقیقت امر این هست که اسرائیل سعی داشت دخالت ایران و حزب الله لبنان رو در مناطق اشغالی اثبات کنه . این امر بحدی اهمیت داشت که تقریبا اسرائیل دست به هر کاری زد.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم