aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

طبق گفته های سردار پهباد سالم بدست ایران افتاده است اما از بیان روش و نحوه شکار خودداری نمود
ایشان گفتند که هیچ پیامی از سوی چین و روسیه برای دسترسی به این پهباد دریافت نشده است طبق اطلاعات ایشان

برداشت من این بود که ایران چند هواپیما مدل پایین تر را بدست آورده بود و با بررسی و چک نحوه ارتباطی این نمونه ها به سراغ نمونه جدید تر آمده است
این بیان می کند که پهباد های قبلی به خوبی بررسی شده اند

نصف حرف ها هم بحث تبلیغات داشت که باید اینطور می بود
یک نکته که فراموش نکنیم این موضوع است که سردار ممکن است بعضی از نکات را به عمد اشتباه گفته باشد که آن هم بحث اطلاعاتی و گمراهی دشمن است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من ضبط کردم البته با فرمت .ts حدود 800 مگابایت شد .[/quote]

اگه تبدیلش کنید به فرمت هایی مثل MP4 چقدر حجمش کاهش پیدا میکنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
نصف حرف ها هم بحث تبلیغات داشت که باید اینطور می بود[/quote]مي توانيد باور نكنيد (خود سردار هم به اين نكته اشاره كردند كه باور پذيريش سخت خواهد بود)
اما كدام ذهن ابر آينده نگر و فوق خوشبيني باور مي كرد كه جمهوري اسلامي قادر به چنين عمليات محير العقولي باشد.
شگفتي ادامه خواهد داشت....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من ضبط کردم البته با فرمت .ts حدود 800 مگابایت شد .[/quote]

اگه تبدیلش کنید به فرمت هایی مثل MP4 چقدر حجمش کاهش پیدا میکنه؟[/quote]

فکر کنم تا 50 مگابایت پایین بیاد.ولی کیفیتش خیلی میاد پایین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه زحمت تبدیل و آپلودشو بکشید که ممنون میشم.
از اونجا که صرفا یک گفتگو بود و چیز خاصی نمایش داده نشد، کیفیت تصویر زیاد اهمیت نداره، صدا فکر کنم مهمتر باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دوستان ارشیو صداوسیما در سایت زیر موجود است هر چی پخش میکنن در سایت زیر قرار میدن میتونید برید و دانلود کنید منتهی هنوز اخبار 22.30 را چون جدیده هنوز نگذاشتن احتمالا فردا بشه دانلود کرد هر وقت از صداو سیما چیزی خواستید میتونید از سایت زیر ببینید

http://iribsima.com

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان با بررسی تصویری که یکی از کاربران شکار کرده کاملا معلوم هست که پهباد سالم سالم هست و کاملا واقعی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[quote]arminheidari نوشته:

نصف حرف ها هم بحث تبلیغات داشت که باید اینطور می بود[/quote]

مي توانيد باور نكنيد (خود سردار هم به اين نكته اشاره كردند كه باور پذيريش سخت خواهد بود)
اما كدام ذهن ابر آينده نگر و فوق خوشبيني باور مي كرد كه جمهوري اسلامي قادر به چنين عمليات محير العقولي باشد.
شگفتي ادامه خواهد داشت....[/quote]

منظور حرف های فنی نبود چون سردار غیر قابل پذیرش حرف نزد و به قول معروف زیر دیپلم صحبت کردند
منظورم حرف های متداول سیاسی بود از جمله پیام شکار این پهباد که بیان داشتن اصلاح محاسبات دشمنان و قوت قلب ملت های دوست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از کجا معلوم سالم نباشه؟
چرا سعی میکنیم ارزش این کار بزرگ را با شبه های الکی خراب کنیم چرا مرتباً نظرات منفی میدهیم ؟
در این مورد به نظر من قطعاً لینک ارتباطی این پهباد هک شده و کنترل اون به طور کامل به دستان پر توان نیروهای ما بوده است چون اگر سیستم کنترل وهدایت RQ170 طبق بدیهی ترین اصول حفاظتی آنهم برای وسیله ای که تقریباً در لبه های تکنولوژی کاربردی قرار دارد از نظر امنیتی باید به گونه ای برنامه ریزی شده باشد که اگر کوچکترین اختلالی در ارتباط با مرکز ویا اختلالی در تجهیزات ناوبری حس کند ابتدا سعی در بازگشت به محل آشیانه کند و در مرحله دوم اگر موفق به برقراری ارتباط با مرکز نشد یا اختلال تجهیزات ناوبری به گونه ای بود که امکان باز گشت به آشیانه میسر نبود اقدام به نابودی خودکار پهباد بکند تا تکنولوژیهای آن به دست کشور رقیب و هدف آنهم [color=red]ایران بزرگ[/color] که بزرگترین دشمن آنهاست نیفتد پس نتیجه اینکه تز ایجاد اختلال در سیستمهای ناوبری و ایجاد اختلال در لینک ارتباطی به صورت ناقص و مشهود برای سیستم کنترل غلط است و تنها راه هک کامل سیستم و لینک ارتباطی و در دست گرفتن کنترل کامل آن است به طوری که سیستم کنترل پهباد حس کند فرامین از مرکز کنترل واقعی می آیند و مقصدی که برای آن تعریف میشود همان آشیانه آن است و در این صورت وقتی شما بتوانید مقصد تعریف کنید باز کردن ارابه های فرود کاری ساده تر برای شما خواهد بود.
[color=cyan][size=24]به امید سرافرازی اسلام ومسلمین و اعتلای کلمه الله در جهان[/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار با توجه به همین بحث ها همون اول اعلام کرد درسته شاید باورش برای خیلی ها سخت باشه ولی بهتره کمی تامل کنند که پرنده ای که ارتفاع پروازی 45 هزار پایی داره با این وضع و وزن در صورت اشکال فنی یا از دست دادن کنترل و سقوطش سالم موندش به مراتب باورش سخت تر از این هست که کنترلش به دست گرفته شده باشه هرچند شگفت اور به نظر برسه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه زحمت تبدیل و آپلودشو بکشید که ممنون میشم.
از اونجا که صرفا یک گفتگو بود و چیز خاصی نمایش داده نشد، کیفیت تصویر زیاد اهمیت نداره، صدا فکر کنم مهمتر باشه.[/quote]
اکثر تبدیل کننده ها فایل های ریکوردی با فرمت ts را ساپورت نمی کنند ، البته الان یک تبدیل کننده ts پیدا کردم و دارم دانلودش می کنم . در حال حاضر سرعت اینترنتم پایینه ولی بعد از تبدیل و به محض اینکه دسترسی به اینترنت مناسب پیدا کردم براتون آپلودش می کنم. تا فردا شب سعی می کنم حداقل فایل صوتی گفت و گو را آپلود کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه دوستان یکی به من بگه چرا رنگ این زرده همه خارجیها میگن ایران قلابیشو اورده نشون بده :mrgreen: icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان

سردار سلامی در سخنان خودشان از دید من به نکاتی اشاره کردند که قابل تأمل بود :

1- بحث دی کدینگ فرکانس آمریکایی ها که نشون میده کلاً ساختار کنترل پهپاد آمریکایی ها واقعاً دیگه متزلزل نه بلکه ویران شده .

2- بحث فرونشاندن که نشان از هک سیستم رو داره .

3- اشاره به قابلیت پرواز چند 10 ساعت پهپادهای ما که اگر حتی این رقم 20 ساعت هم باشه از دید من واقعاً خوبه .

4- سردار گفت که این غنیمت به کسی داده نمیشه ! که به نظر من شامل روس ها و چینی ها هم میشه .

5- سردار در سخنانش اشاره به این داشت که بدست آوردن این سیستم یعنی خلأ سلاح اطلاعاتی آمریکا که این یعنی اینکه یا باید آمریکا کلاً ساختار رو عوض کند که با این وضع اقتصادیش امکان ندارد یا اینکه با دادن امتیاز به ایران مانع از قرار دادن اطلاعات بدست آمده که بالاخره محکوم به اشتراک بین ایران و آمریکاست بشه ! icon_twisted
آینده نوید خیلی چیزها برا ما خواهد داشت :mrgreen:

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اخه دوستان یکی به من بگه چرا رنگ این زرده همه خارجیها میگن ایران قلابیشو اورده نشون بده :mrgreen: icon_twisted[/quote][quote]

اگر شما به صفحات قبل نگا کنی خواهی دید که جناب واریو توضیح داده به دلیل بالانس نورسفید در حین فیلمبرداری بوده ! عکس های با رنگ درست و حسابی هم گذاشته !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.