امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[right]اینجوری میشه یه کلیپ رو هم ساخت که یه دوشکا بتونه یه اف 22 رو بندازه(دوشکای ارتقا یافته) icon_cheesygrin[/right]
  • Like 1
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته خود باک می تونه با اهدافی که تا 10 جی مانور می دند مقابله کنه !!! توی اون فشار یک خلبان اف 22 احتمالا میمیره !

پس امکانش وجود داره ......

رادار های روسی هم که تنوع بالایی دارند !!!

شما هم معلومه فقط شیفته ی تسلیحات غربی هستید ...... در صورتی که روسیه بهترین پدافند ها رو داره ....
  • Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا می توان با جدا کردن تسلیحات فرستنده و دریافت کننده ، توان دفاعی دستگاه را بالا برد
بگونه ای که چند فرستنده ارزان قرار می دهیم و وقتی یک موشک حرارتی گران ، فرستنده ما را هدف قرار داد بعدی روشن می شود
چون موشک به دنبال مرکز انتشار می رود نه تولید کننده یا گیرنده
و اینگونه موشک ها برخورد می کنند و تلفات ما دقیقه ای برای روشن شدن فرستنده بعدی است
  • Like 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1348310617' post='272967']
البته خود باک می تونه با اهدافی که تا 10 جی مانور می دند مقابله کنه !!! توی اون فشار یک خلبان اف 22 احتمالا میمیره !

پس امکانش وجود داره ......

رادار های روسی هم که تنوع بالایی دارند !!!

شما هم معلومه فقط شیفته ی تسلیحات غربی هستید ...... در صورتی که روسیه بهترین پدافند ها رو داره ....
[/quote]
ثابت کن بنده شیفته تسلیحات غربیم.اگه تونستی ثابت کنی.اصلاً میتونی تمام پستهای منو بخونی ببینی میتونی یه نظر در مورد ستایش تسلیحات غربی از بنده میبینی.(جدا از موارد تفاوت تسلیحات بدون تعصب)
شما مشخصه شیفته هستید که جملات ستایشی میارید که البته هیچ مشکلی نداره و به خود شما مربوطه و نه هیچ کس دیگه ای و این هیچ مشکلی نداره هر کی نظر خودشو داره.
شما اصلاً امکانات سری و اصلی 22 رونمیدونی چرا الکی اثبات و دلیل میاری.
دوست عزیز اگر در آزمایشات واقعی این سامانه تونست جنگنده ای مشابه یا موشکی مشابه رو از بین ببره مهمه نه یه کلیپ.منظور بنده کوبیدن کلیپ بود نه پست شما.
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.military.ir/forums/topic/22158-قابل-توجه-تمام-کاربران/

شما فقط این رو بخون ، بقیش پیش کش ! یکم نگاه کنی بحث کاملا علمی و در مورد کاربرد چف و آاِروسول ها که کاربرد زیادی هم دارند ، اگه نمی خواید باور کنید مشکل خودتونه ولی دوشکا و اف 22 زدن و .... خیلی از بحث تاپیک پرته ......
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1348314957' post='272992']
[url="http://www.military.ir/forums/topic/22158-قابل-توجه-تمام-کاربران/"]http://www.military....ه-تمام-کاربران/[/url]

شما فقط این رو بخون ، بقیش پیش کش ! یکم نگاه کنی بحث کاملا علمی و در مورد کاربرد چف و آاِروسول ها که کاربرد زیادی هم دارند ، اگه نمی خواید باور کنید مشکل خودتونه ولی دوشکا و اف 22 زدن و .... خیلی از بحث تاپیک پرته ......
[/quote]
icon_cheesygrin
مرد حسابی چه ربطی داشت.مگه حرف بنده غیر علمی و بیمورد بود.دارم میگم این یه کلیپه و بجای اف 22 میشه یه بشقاب پرنده گذاشت و اگه بخوای با کلیپ نشون بدی که همه چی غیر علمیه و ناممکن ممکن میشه.کجای این توهینه دوست عزیز.
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عذر می خواهم سؤالی دارم که شاید ربط زیادی به موضوع نداره،ولی یک سامانه ی ضد کروز نمی تواند یک موشک ضد رادار را منهدم کند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون کلیپ رو هر کسی نساخته ! شرکت آلماز آنتی طبق قابلیت های سامانه دفاعی روسیه ساخته ! آرم شرکتش رو همه چیز معلومه ! در ضمن من یکسری اطلاعات از پدافند گذاشتم و شبیه سازش توسط شرکت سازنده !
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zzvf' timestamp='1348315457' post='272995']
عذر می خواهم سؤالی دارم که شاید ربط زیادی به موضوع نداره،ولی یک سامانه ی ضد کروز نمی تواند یک موشک ضد رادار را منهدم کند؟
[/quote]

شاید بشه ولی احتمالش کمه و بسته به وع سامانه داره ! مثلا اگر سامانه قابلیت مقابله با موشک سوپرسونیک رو داشته باشه شاید بتونه موشک هایی مثل هارم (agm88) رو هم منهدم ولی اگه سامانه برای مقابله با موشک کروز ساب سونیک باشه ، مسلما احتمالش زیر 10 درصده که بتونه موشکی نظیر هارم رو بزنه !

البته بحث شانس و علی الله جداس ...

[color=#ff0000]بابت پست متولی معذرت ! حواسم نبود که دارم پست متوالی میدم ....[/color]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zzvf' timestamp='1348315457' post='272995']
[/quote]
خیر نمیتواند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثلا" یک سامانه با نواخت تیر 8000 تیر در دقیقه؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zzvf' timestamp='1348315942' post='273000']
مثلا" یک سامانه با نواخت تیر 8000 تیر در دقیقه؟ icon_cheesygrin
[/quote]
با این نواخت تیر اگر یک سامانه ی اپتیکی - حرارتی و یا یک سامانه ی راداری ( ترجیحا آرایه فازی 3 بعدی ) رو سامانه نصب باشه می تونه هر چی بخوای رو بزنه .... البته منظورم هرچی در یک عدد ...

http://www.military.ir/forums/topic/6992-رزرو-سوال-در-بخش-پرسش-و-پاسخ/

سوالات رو اینجا بپرسید با تشکر !
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثلا" یک سامانه با نواخت تیر 8000 تیر در دقیقه؟ :rose:

به صورت کلی اگه شما بتونی به صورت موفق یک یا چند گلوله به موشک شلیک کنید این موشک نابود میشه ولی برای اینکار به سیستم های شناسایی و رهگیری و همچنین نرم افزار مناسب برای کنترل آتش+توپ دقیق نیاز هست.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای این حجم آتش و دقت که شما میفرمایید بنده Metal Storm رو پیشنهاد میکنم با قابلیت شلیک[color=#ff0000] یک میلیون تیر در دقیقه[/color].

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10166/images.jpg[/img]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم