super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

اقا این مطالب جناب FBI دیگه داره اذار دهنده میشه...

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 22 خرداد 1394 - off topic
مخفی شده توسط worior، 22 خرداد 1394 - off topic

تختی از قوانین گوگولی میلیتاری نیست.

چرا کسی رو منع می کنید از حرف زدن؟

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

تختی از قوانین گوگولی میلیتاری نیست.

چرا کسی رو منع می کنید از حرف زدن؟

فکر کنم شما اینجا هستی تا اگه بقیه گفتن روزه شما بگی شبه و بالعکس. فرقی نمکینه چی باشه، کلا دوست داری مخالف باشی. شاید مربوط به تمایل به بیشتر دیده شدن باشه.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

چرا اظهارات مربوط به ظهور از تب و تاب افتاده است؟

بخاطر دکان باز کردن عده ای بی دین

کسانی که مرتکب بزرگترین فسادها شدن اما خودشون رو به امام زمان نسبت میدادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط worior، 22 خرداد 1394 - off topic

فکر کنم شما اینجا هستی تا اگه بقیه گفتن روزه شما بگی شبه و بالعکس. فرقی نمکینه چی باشه، کلا دوست داری مخالف باشی. شاید مربوط به تمایل به بیشتر دیده شدن باشه.

نه مر بوط میشه به :الذين يستمعون القول فيتبعون أحسنه أولئك الذين هداهم الله وأولئك هم أولو الألباب (زمر 18)

ویرایش شده در توسط mo313
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

پرواز هواپیمای B350 از ترکیه به موصل و حضور چند ساعته در این شهر !!

normal_CHQYy97UsAA90R9.jpg normal_CHQYw7xUkAACm4g.jpg

thumb_CHQYwtaUwAAAMwf.jpg

الان یه بنده خدایی میاد میگه گربه است انشالا و ترکیه همه تروریستها را دستگیر میکنه و با هواپیما میفرسته خونه هاشون...
اینم رفته موصل ببینه تروریستها یه وقت شیطونی نکنن
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پرواز هواپیمای B350 از ترکیه به موصل و حضور چند ساعته در این شهر !!

normal_CHQYy97UsAA90R9.jpg  normal_CHQYw7xUkAACm4g.jpg

thumb_CHQYwtaUwAAAMwf.jpg

هواپیمای فوق به نام این شرکت ثبت شده و به عنوان آمبولانس هوایی انجام وظیفه میکنه. بیس شرکت ظاهرا کانادا هست.

http://www.carsonair.com/air-ambulance/

(البته متاسفانه ریجستر را در فلایت رادار مشخص نکرده/نکردین و من بر اساس عکس زیر گفتم)

ویرایش شده در توسط Ice_Man

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از دوستان کسی اطلاعات بیشتری از ورود 640 نیروی آمریکایی به موصل داره؟ و یه مساله که ذهنم رو مشغول کرده اینکه این تصمیم با نظر دولت عراق بوده یا ..

ویرایش شده در توسط gray

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سال از تصرف موصل به دست داعش گذشت

l4brv205bphfc2e410ui.png

لینک

https://www.youtube.com/watch?v=g84_e2VE6e4

دانلود با کیفیت مناسب

http://srv1.resave.ir/download/2015-06-12/557af44355450/2YjZhNin2YrYqV%2FZhtmK2YbZiNmJX186Ol9f2LnYp9mFX9i52YTZiV%2FYp9mE2YHYqtitX186Ol9fSERfcmVzYXZlLmlyLndlYm0%3D

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

18 تا چکی، 4 تا ایرانی

حدود 10 تا آبرامز

حدود 10-12 تا تی55

تعداد وحشتناکی هامووی و امرپ.

ماشالا آمار دقیق  ، یا شما اهل دیزی بودی ما خبر نداشتیم  یا حتما لینکی منبعی داری   ؛ حالت های بعدی رو دیگه نمیگم  ،حداقل اینجا

عملا یک تیپ زره کامل داره،لخت بودن تی 72 ها تقصیر خودشه که برنامه یی براش نداره. وقتی یه نهاد اطلاعاتی مثل سپاه قدس میشه مسئول هدایت نظامی میلیشیا و خودش رو توی هر گوشه ای می چپونه، خیلی عادیه که این دانش ها رو کم بیاره. آخی  نه اینکه انسان های  فرهیخته  و با دانشی مثل شما داوطلب بودن  ولی شما رو نبردن ما مجبور شدیم به این آدم های بی سواد بگیم برن اونجا ، آقا اشکال نداره شما یه یا علی بگو من میفرستم شما رو بری یک هفته ای با استراتژی های خاص خودتون منطقه رو جمع کنی ، شوخی که نیست  وقتی از یکی ایراد میگیری یعنی خودت بهتری  یا ... بازم نمیگم اینجا

هر چند، جلوی حتی کسی که کورنت داره، با همین تی72 به قول شما لخت میشه رفت عمل کرد و نتیجه های عالی دید. میگم شما قبول نداری که ،آقا اینها نمیفهمن  شما با این تجربه به خدا داری حیف میشی  بده راه کار رو  دیگه  تا همه ما رو قتل ام نکردن ، چون آمار های شما مثل تلویزیون ماست  همونطور که الان ارتش سوریه تا ماه رو فتح کرده  همونطور هم داعشی ها تاحالا ۳ بار همه شیعه ها رو کشتن ما داغ بودیم حس نکردیم

مثلا میشه بهش پهلو زد و تمرکزش رو گرفت موقع تهاجمی مثل تکریت، یا به صورت ضربتی برای چند ساعت آمادش رو با زرهی قطع کرد وقتی داره حمله می کنه، بزن در رو راه انداخت و غیره ... که نیست هیچکدوم از اینها تو عراق نشد شما کلا عراق رو با یه نصفه خط آزاد کردی رفت  ، من الان به سرباز بگم  حاجی پهلو بگیر ؟ بگم امادش رو قطع کن ولی کورنت اگر آمد  طرفت  نترک ؟ بزن و در رو راه بنداز با تانک ۴۰ تنی  و  کورنت ؟ آقا چرا  ما رو قابل نمیدونی ؟ چرا به ما و حاج قاسم سلیمانی یاد نمیدی جنگ رو ؟

املا ننوشته غلط نداره هرچند که نوشته تا عمل زمین تا آسمون فرقش میشه باز ، ایراد نگیر در برو  نظر بهتر داری یا علی  نداری مثل من سکوت کن ، همین بس که اگر همین چنتا تانک رو میدادی دست خوده عراقی ها  یا سوری ها  در عرض یک هفته  یا همش رو تقدیم میکردن یا همش رو منفجر  همین که این تعداد هنوزم هست با اون وفور موشک های طرف مقابل خودش خیلی چیز ها رو میرسونه اگر اگر اگر  صرف داشته باشه که بفهمیم

• Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

18 تا چکی، 4 تا ایرانی

حدود 10 تا آبرامز

حدود 10-12 تا تی55

تعداد وحشتناکی هامووی و امرپ.

ماشالا آمار دقیق  ، یا شما اهل دیزی بودی ما خبر نداشتیم  یا حتما لینکی منبعی داری   ؛ حالت های بعدی رو دیگه نمیگم  ،حداقل اینجا

عملا یک تیپ زره کامل داره،لخت بودن تی 72 ها تقصیر خودشه که برنامه یی براش نداره. وقتی یه نهاد اطلاعاتی مثل سپاه قدس میشه مسئول هدایت نظامی میلیشیا و خودش رو توی هر گوشه ای می چپونه، خیلی عادیه که این دانش ها رو کم بیاره. آخی  نه اینکه انسان های  فرهیخته  و با دانشی مثل شما داوطلب بودن  ولی شما رو نبردن ما مجبور شدیم به این آدم های بی سواد بگیم برن اونجا ، آقا اشکال نداره شما یه یا علی بگو من میفرستم شما رو بری یک هفته ای با استراتژی های خاص خودتون منطقه رو جمع کنی ، شوخی که نیست  وقتی از یکی ایراد میگیری یعنی خودت بهتری  یا ... بازم نمیگم اینجا

هر چند، جلوی حتی کسی که کورنت داره، با همین تی72 به قول شما لخت میشه رفت عمل کرد و نتیجه های عالی دید. میگم شما قبول نداری که ،آقا اینها نمیفهمن  شما با این تجربه به خدا داری حیف میشی  بده راه کار رو  دیگه  تا همه ما رو قتل ام نکردن ، چون آمار های شما مثل تلویزیون ماست  همونطور که الان ارتش سوریه تا ماه رو فتح کرده  همونطور هم داعشی ها تاحالا ۳ بار همه شیعه ها رو کشتن ما داغ بودیم حس نکردیم

مثلا میشه بهش پهلو زد و تمرکزش رو گرفت موقع تهاجمی مثل تکریت، یا به صورت ضربتی برای چند ساعت آمادش رو با زرهی قطع کرد وقتی داره حمله می کنه، بزن در رو راه انداخت و غیره ... که نیست هیچکدوم از اینها تو عراق نشد شما کلا عراق رو با یه نصفه خط آزاد کردی رفت  ، من الان به سرباز بگم  حاجی پهلو بگیر ؟ بگم امادش رو قطع کن ولی کورنت اگر آمد  طرفت  نترک ؟ بزن و در رو راه بنداز با تانک ۴۰ تنی  و  کورنت ؟ آقا چرا  ما رو قابل نمیدونی ؟ چرا به ما و حاج قاسم سلیمانی یاد نمیدی جنگ رو ؟

املا ننوشته غلط نداره هرچند که نوشته تا عمل زمین تا آسمون فرقش میشه باز ، ایراد نگیر در برو  نظر بهتر داری یا علی  نداری مثل من سکوت کن ، همین بس که اگر همین چنتا تانک رو میدادی دست خوده عراقی ها  یا سوری ها  در عرض یک هفته  یا همش رو تقدیم میکردن یا همش رو منفجر  همین که این تعداد هنوزم هست با اون وفور موشک های طرف مقابل خودش خیلی چیز ها رو میرسونه اگر اگر اگر  صرف داشته باشه که بفهمیم

آقا یزذان جسارتا اگه ممکنه با یه رنگ بنویس و نقل قول و کامنت رو هم قاطی نکن فدات شم.من کم سواد وقتی به نیمه رسیدم فهمیدم جریان چیه! 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ممنونم از پاسختون ولی باز هم جواب سوال من نیست....به نظر میاد میدونن چه کسانی در جنایت اسپایکر حضور داشتن و این یعنی خیلی چیزها رو میدونن

این رو اگه بذاریم توی پیکج کشتن سخنگوی جندالله در شب حمله به مرز میشه گفت ما از خیلی چیزها خبر داریم...

بله ميدونند.طي خبري كه در سايتا خوندم يكي از نماينده هاي عراق اعلام كرده ، عاملان جنايت اسپايكر از مسئولين كشوري و استاني و يكي از عشاير سني شهر و بعثي‌هاي صدام انجام شده و حتي در ادامه اعلام شده قبل از ورود داعش اتفاق افتاده.

لينك خبر: داعش عامل جنایت اسپایکر نیست! + تصاویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.