HHL

مباحث حاشیه ای تاپیک تحولات سوریه و تاپیک تحولات عراق

Recommended Posts

کدوم کرد رو میگی ؟ همونایی که سر مردم کرد خودمونو بریدن گذاشتن رو بدناشون ؟ همونایی که سپاه شهید داد واسه بیرون کردنشون ؟

آره هواپیمای امریکایی بود که نجاتشون داد . اربیل رو هواپیمای آمریکایی نجات داد نه هوانیروز و F-4 ایرانی ..... نه نیروهای زمینی ایران 

اون کردها همه چی داشتن فقط پشتیبانی هوایی میخواستن  rolling_on_the_floor   نیروی زمینیشون 20 بود ، به خاطر همین فقط یک پشتیبانی هوایی همه چی رو درست کرد  rolling_on_the_floor

عزیز من این حرفا چیه میزنی خدا خیرت بده . 

داعش از لباس زیر همه خانوم های civilian کرد پرچم درست میکرد این درست .... اما خیالت راحت این امریکا نبود که نگران dignity و شرف زن های کرد بود .

چطور به این نتیجه رسیدی که امریکا واسه کردستان تره خورد میکنه ؟ چرا باید این کارو بکنه ؟

کلا به خدا از مردم ما احساساتی تر وجود نداره .

چند تا سوال از عزیزان دارم اینجا . اقا من خودم کردم ، زانی چه اویشم ؟ منال کرماشانم ، کردی ایژ زانم . خونواده مادرم هم آذری هستن .

اون افرادی که اینقد واسه "پیشمرگه" های کرد یا "اذری های کشور اذربایجان"  سینه چاک میدن و خودشون به درو دیوار میزنن ، تا حالا از خودشون پرسیدن که : آیا اونها هم حاضرند واسه ما انگشتشونو بلند کنن ؟

به خدا قسم نه . 

شبکه کردی عادی هستن ؟ شما به عنوان یک ایرانی غیرتت قبول میکنه اون همه چرت و پرت که گفته میشه در مورد ما تو اون شبکه ها ؟ rudaw رو دیدی تا حالا ؟ واسه اونا خونت جوش میاد ؟

تو کوبانی واسه خودشون جنگیدن ، همونطور که الان نبل و الزهرا دارن واسه خودشون میجنگن . منت سر کسی نیستش که .

اربیل هم ما نجات دادیم ، period .

خلاصه میگم برادر عزیز ، من حاضرم واسه دفاع از خونواده شما (و البته بقیه ایرانی ها) در مقابل هر تهدید خارجی کشته بشم ، ولی جنگ در کنار PKK , YPG چون که اونها هم "کرد" هستن رو شرمنده ، نمیتونم .

سفسطه نکن عزیز من. بحث سر کوبانی بود. با شکلک بازی هم نمیشه حرفت رو در لابلای اظهار نظر سودجویانه ثابت کرد.

اینکه اونها حضرند برای ما جون بدن یا نه به خودشون ربط داره ما باید وظیفه مسلمانیت خودمون رو بجا بیاریم. چطور هست برای کشورهای عربی که شدن تف سر بالا و در ازای هر چی کمک فقط از رو هم شمشیر میبندن عقلانیت فکر نمیکنید.

بنده ماهواره نمیبینم کلاً تلویزیون نمیبینم در این مورد اطلاعی ندارم.

در کل هم ابتدا ببینید بحث سر چی هست و آب و آتش رو با یخ بهم مربوط نکنید؛ بعد پست بذارید برادر من. سفسطه رو همه بلدن حتی یه بچه 10 ساله میتونه اینجا پست بزار و مغلطه کنه!

همه حاضریم برای این مملکت خون بدیم و این یه حرف تازه نیست و در ذات هر وطن پرست و وطن دوستی هست. و YPG,PKK رو از حساب مردم کوبانی پاک کنید. در اون هاگیر واگیر هر کی میخواست در جنگ علیه داعش در کوبانی اقدام کنه میبایست در زیر پرچم اونها اقدام کنه! این مسئله تایید این دو گروهک در راستای آزاد سازی کوبانی نیست.

مطالعه و دانشتون رو بالا ببرید. من خودم هم اینجوریم در مورد چیزی که ندونم اظهار نظر نمیکنم.

ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 2
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم عزیز

بعدا تاریخ شهادت خواهد داد که حتی همین اکراد پشتوانه اصلی شون کی بود و چطور بود .... ولی فقط به همین اکتفا میکنم :

همونطور که زمانی اکراد پشت به پشت صدام حسین دادند علیه ایران و زمانی حلبچه شون شد قتلگاه ...

همونطور که زمانی پرچم کشور سوریه بالا میبردند  و زمانی پرچم بشار اسد رو پایین میکشیدند

همونطور هم خواهید دید جنگنده های امریکایی رو در موعد خودش که چطور برای موازنه و تثبیت نقشه هاش اکراد رو میده دست دشمن

آلت دست بودن چیز خوبی نبوده و هرگز نیست

ضعف ها رو نمیشه هیچ جوری پوشاند !

1.اکراد توانایی نبرد با داعش و صدبرابر داعش رو داشتند ولی اونها هم درگیر همون معامله ای شدند که داعش شد ، معامله ای که عراق رو تکه تکه کرد 

2.اکراد توانایی نبرد با داعش و صدبرابر داعش رو داشتند و دارند به شرطیکه به این مساله برسند که قومیت طلبی و تجزیه طلبی و قوم مشترک را مستمسک قرار دادن تا یکجایی کاربرد داره و بعد کم میاره !

3.اکراد مدعای تشکیل کشور رو داشتند ولی به ده ها دلیل مختلف نتوانستند جلوی چند تا پاپتی رو بگیرند که از خیانت اکراد گرفته تا تن پرور شدن اکراد دلیل داره

4.جنگنده های امریکایی نزاشتند داعش پرچم درست کنه از لباس زیر زنان کرد .... چونکه خودشون دارند از همین لباس ها استفاده میکنند !!!!!!!

5.مشکل کردها همیشه در طول تاریخ این بوده : دست به دست شون زیاد کردند !!! هربار به یکی پناه بردند بعد از کام گیری دک شون کرد رفت ... از محمدرضاشاه ش تا صدام حسین ش و انگلیس و امریکا و ترکیه ش ...

در کل حالم از قوم گرایی و نژادپرستی به هم میخوره ....

یا حق

پی نوشت : جناب نپتون اصولا من مدتهاست شما رو نمی بینم ... ترجیح میدم حضور شما رو در سایت احساس نکنم چون تفاوتی نداره بودن و نبودن تون به جز برای دردسر و انحراف بحث 

صحبت های ارزشمندی نگفتید که ارزش جواب داشته باشه

هامان بی خیال کرماشان و ایلام بشو .. حرف ها برای گفتن زیاد هست ... براساس سند و مدرک ! و معتبرترین کتابهای جامعه شناختی اطلاعاتی ! که واضح نظرش رو راجع به استان ها و قومیت ها گفته

تاریخ واضح هست

ایلامی ها همیشه مدعای خیلی مسایل رو دارند و خودشون رو کرد تر از کردها حتی میدونند !!!!

اما تاریخ چی میگه ؟؟؟؟ اگر به کرد بودن هست الان همدان پایتخت اکراد هست چون تمامی کردهای اصیل در زمان ماد در هگمتانه بودند ....

براساس باستان شناسی چی؟؟؟ هیچ نژاد خالصی وجود نداره ... هیچ کرد خالصی وجود نداره .... 

اما براساس جغرافیا : همدان و کرمانشاه منبع اصلی اکراد بودند و سپس کردستان 

آداب و رسوم چی ؟؟؟؟ بیشترین حفاظت از آداب و رسوم کردی در مناطق کردنشین کردستان شده که الان اکثریت سنی نشین هستند .....

بی طرف گفتم ! و نوشتم

و اما در رابطه با حال حاضر .... : اصولا هرکی قوم پرست باشه حالم ازش به هم میخوره ، فقط اسلام

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون افرادی که اینقد واسه "پیشمرگه" های کرد یا "اذری های کشور اذربایجان" سینه چاک میدن و خودشون به درو دیوار میزنن ، تا حالا از خودشون پرسیدن که : آیا اونها هم حاضرند واسه ما انگشتشونو بلند کنن؟

به خدا قسم نه

دیالوگ ماندگار بود..... لایک :)
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سفسطه نکن عزیز من. بحث سر کوبانی بود

خوب کوبانی چی شده ؟ مگه ازاد نشد ؟ مشکل ؟

با شکلک بازی هم نمیشه حرفت رو در لابلای اظهار نظر سودجویانه ثابت کرد.

من نمیدونم شکلک بازی چیه . کسی اگه میدونه لطف کنه و بگه . http://en.wikipedia.org/wiki/Neologism

اظهار نظر سودجویانه یعنی چی اخه ؟ چرا توهین میکنی برادر من ؟ چون نظر مخالف شما دارم یعنی "سود جو" هستم ؟ عزیز من یکم بزرگ شو .

چه سودی منظور شماست ؟ 

وظیفه مسلمانیت خودمون رو بجا بیاریم

وظیفه مسلمونیت شما در ازادسازی اربیل ادا شد .  وظیفه شما ادا شد موقعی که :

http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2014/08/26/Barzani-Iran-supplied-weapons-to-Iraqi-Kurdish-forces-.html

http://www.wsj.com/articles/u-s-iran-rush-to-aid-kurdish-peshmerga-forces-1407976463

The parallel tracks demonstrated clearly that the U.S. and Iran, longtime competitors for influence in Iraq, have found common cause in the effort to resuscitate the Peshmerga, long mythologized as Iraq's most capable fighting force.

همون کاری که واسه بقیه کردیم .

تازه بیشتر !!  چرا ؟ چون واسه بقیه SU-24 و F-4 نفرستادیم .

در اون هاگیر واگیر هر کی میخواست در جنگ علیه داعش در کوبانی اقدام کنه میبایست در زیر پرچم اونها اقدام کنه! این مسئله تایید این دو گروهک در راستای آزاد سازی کوبانی نیست.

والا تو دیکشنری من هست !! جنگ زیر پرچم PKK یعنی دمت گرم پژاک !! یعنی خوب کردی سر بریدی !

تازه بهشون اسلحه هم دادیم .

مطالعه و دانشتون رو بالا ببرید.

حتما  :rose:

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها شهری در سوریه و کل عراق که جلوی داعش وایستاد و در نهایت پیروز شد کوبانی بود نه مثل سربازان ظفرمند سوریه و عراق فرار کنن و لباساشونم دربیارن! همون زنان کردی که جنابعالی میگی لباس زیر! انتحاری میزدن داعش که داعش از سر حرص بره سر مرده شون رو ببره بیاره نمایش بده! شعر نگو لطفاً

کردهای سوریه هم در اوج ظلم و مظلومیت و مح%

الله اکبر! تحریف وقایع میدانی تا این حد!؟

آمرلی نمونه واضح مقاومت در برابر داعش بود.. نه کوبانی.. داعش زد کوبانی رو با کمک ائتلاف با خاک یکسان کرد.. در حالی که یه دونه داعشی در 85 روز نبرد سخت و جانفرسا و محاصره امرلی نتونست پاشو تو امرلی بزاره.. بدونه این که شهربا خاک یکسان بشه..

از نبل والزهرا که دو سال محاصره است هم هیچی نمیگم..که تنها باری که تانک های النصره تونست وارد نبل و الزهرا بشه تانکها غنیمتی توسط مجاهدین شیعه بود..

فکرش رو بکن.. یه عده ادم بی اموزش نظامی وتجهیزات سنگین امدن 5 تا تانک و 3 تا نفربر بمب گذاری رو غنیمت گرفتن بردن تو نبل والزهرا.. تا یه هفته النصره خفه خون گرفته بود..!

ارتش سوریه و ارتش عراق هم همش بی عرضه و ترسو و بزذل نیستند!

امثال سهیل حسن و عصام زهرالدین نشون دادند در دیرالزور و تل عرن و خناضر و چاه گاز شاعر داعش هیچ پخی نیست...

دوره ی این حرفها داره با ظهور نسل جدید فرماندهان میدانی ارتش سوریه و عراق تموم میشه..

در پایان خودتون رو به مطالعه بیشتر توصیه میکنم.. انشالله به حرف خودتون عمل کنید و در مورد مسائلی که هیج اطلاعاتی ندارید اظهار نظر نکنید...!

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پی نوشت : جناب نپتون اصولا من مدتهاست شما رو نمی بینم ... ترجیح میدم حضور شما رو در سایت احساس نکنم چون تفاوتی نداره بودن و نبودن تون به جز برای دردسر و انحراف بحث 

صحبت های ارزشمندی نگفتید که ارزش جواب داشته باش.

یه مثل داریم که میگه:

قمار باز نگه به ........ دق میکنه!

والا دیده نمیشیم چون ادعامون نمیشه و گوش فلک رو از اظهارات فضیلانه کر نکرده و البته مهم نیست چون احساس کمبودی ندارم.

والا تا جایی که بنده دیدم و پستهای کذایی شما رو خودندم پر بوده از اظهارات ضد و نقیض و پیش بینی های مضخکانه و بعضاً کلاً اشتباه! توئم با تحقیقات ظهور که آدم رو یاد حجتیه میندازه!

یه یادآوری:

در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکن که باعث کنش و واکنش بشه! جواب پست جنابعالی لازم بود. توهین به کلیه کردها با چنگ زدن با استدلال دو تا شبکه یا لباس زیر زنان(جهت دار هم گفتی شدید!) مسلماً عکس العمل داره وگرنه در حد یه مخاطب همفکر خودم نیستی که بهت جواب بدم چون وضعیت نوشته هات نشون میده از کیا هستی! قبلاً هم گفتم دوستانی(امروز دوست البته)  داشتم که الان به صراط مستقیم هدایت شدن.

جناب haman10:

"

کلا به خدا از مردم ما احساساتی تر وجود نداره .

چند تا سوال از عزیزان دارم اینجا . اقا من خودم کردم ، زانی چه اویشم ؟ منال کرماشانم ، کردی ایژ زانم . خونواده مادرم هم آذری هستن .

اون افرادی که اینقد واسه "پیشمرگه" های کرد یا "اذری های کشور اذربایجان"  سینه چاک میدن و خودشون به درو دیوار میزنن ، تا حالا از خودشون پرسیدن که : آیا اونها هم حاضرند واسه ما انگشتشونو بلند کنن ؟

به خدا قسم نه . 

شبکه کردی عادی هستن ؟ شما به عنوان یک ایرانی غیرتت قبول میکنه اون همه چرت و پرت که گفته میشه در مورد ما تو اون شبکه ها ؟ rudaw رو دیدی تا حالا ؟ واسه اونا خونت جوش میاد ؟

تو کوبانی واسه خودشون جنگیدن ، همونطور که الان نبل و الزهرا دارن واسه خودشون میجنگن . منت سر کسی نیستش که .

اربیل هم ما نجات دادیم ، period .

خلاصه میگم برادر عزیز ، من حاضرم واسه دفاع از خونواده شما (و البته بقیه ایرانی ها) در مقابل هر تهدید خارجی کشته بشم ، ولی جنگ در کنار PKK , YPG چون که اونها هم "کرد" هستن رو شرمنده ، نمیتونم

"

در مورد پست خودت یکم فکر کن: تا جایی که میدونستم جواب دادم بحث نمیکنم.

منظورم از شکلک: خنده ها بود که وقتی استفاده میشه درجه رشد فکری طرف رو نشون میده! توهین نمیکنم و نکردم اصلاً در خلقیاتم نیست! کافیه فیدبکهای پستهای قدیمتر به بنده رو بخونید تا مفهوم توهین رو درک کنید!

ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 4
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الله اکبر! تحریف وقایع میدانی تا این حد!؟

آمرلی نمونه واضح مقاومت در برابر داعش بود.. نه کوبانی.. داعش زد کوبانی رو با کمک ائتلاف با خاک یکسان کرد.. در حالی که یه دونه داعشی در 85 روز نبرد سخت و جانفرسا و محاصره امرلی نتونست پاشو تو امرلی بزاره.. بدونه این که شهربا خاک یکسان بشه..

از نبل والزهرا که دو سال محاصره است هم هیچی نمیگم..که تنها باری که تانک های النصره تونست وارد نبل و الزهرا بشه تانکها غنیمتی توسط مجاهدین شیعه بود..

فکرش رو بکن.. یه عده ادم بی اموزش نظامی وتجهیزات سنگین امدن 5 تا تانک و 3 تا نفربر بمب گذاری رو غنیمت گرفتن بردن تو نبل والزهرا.. تا یه هفته النصره خفه خون گرفته بود..!

ارتش سوریه و ارتش عراق هم همش بی عرضه و ترسو و بزذل نیستند!

امثال سهیل حسن و عصام زهرالدین نشون دادند در دیرالزور و تل عرن و خناضر و چاه گاز شاعر داعش هیچ پخی نیست...

دوره ی این حرفها داره با ظهور نسل

والا جناب قصدم تحریف نیست و اگر اینجور نشون داده بنده عذر میخوام. نبل و الزهرا مستقیم و غیر متسقیم تحت حمایت ما بودن این رو که نمیخوای کتمان کنی! و صد البته نمونه بارز مقاومت. ولی قبول کن قضیه کوبانی یه چیز دیگه بود.

دوس ندارم هم وارد بحث سوریه بشم که کش دار میشه و سر جنگ.

ارتش سوریه و عراق جای توجیه نداره به هیچ وجه. دوتا آدم هم چیزی رو عوض نمیکنه. یه ارتش متشکل از چند صد فرمانده و سرهنگ و سروان هست!!! البته عقب ماندگی ارتش سوریه به خاطر وابستگیش هست که مقصر اصلی شخص مصون از گناه اسد میباشد.

• Upvote 2
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش از لباس زیر زنان کدام یک از مناطق تحت تصرف خودشان لباس زیر درست کردند که کوبانی دومیش باشه؟

بحث ایزدی ها متفاوته .چون اونا کافر بودند داعش با اونا کاری کرد که خلفای راشدین هنگام فتح سرزمین های غیر اسلامی کردند

داعش کردها رو مسلمون میدونه .اینکه کردها داعش رو قبول ندارند دلیل این نمیشه که داعش اونا رو قبول نداشته باشند .

بیش از هزار نفر از کردهای ترکیه و عراق عضو داعش شدند .کرمانشاه و ایلام رو نمی دونم ولی تو مهاباد تو دید و بازدید عید دیدم که داعش طرفدار داره و افکارش براس تعدادی نیز قابل قبوله

تو بحث سوریه هم ببینید چقدر نیروهای غیر بومی وارد نبل و الزهرا ،امرلی شدند و چقدر وارد کوبانی شدند کیفیت نیروهای وارده در چه حدی بود؟

ویرایش شده در توسط gader
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا باید بیان؟؟؟؟

اون موقعی که از کل کردستان برای کمکشون رفتن ما کردهای ایران نشستیم و نگاه کردیم!!!!

چرا باید بیان به کمک ما؟

دو تا دلیل عقلانی بیار که چرا باید یه ملتی خودش رو به خطر بندازه به خاطر یه عده‌ی دیگه؟

اتفاقاً کردهای ما هم رفتند هم به عراق رفتند و هم به سوریه رفتند .اینجوری هم که ک.ج.ک میگه دولت ایران اجازه نمی ده جنازه کشته شدگانش برای تدفین به ایران بیارند.

خوب اونا هم انصافاً مزد ما رو دادند .تو همین روزها که یازدهمین سالگرد تاسیس پژاک و شصت و ششمین سالگرد تولد اوجالان هست دوباره مگسی شدند تو جولانگاه سیمرغ.

ادعا هم کردند که ایران مناطقی رو تو شمال اقلیم با توپخانه زدند

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام...
من کوچیک همه هستم...
قصد نصیحت هم ندارم...
اما عزیزان این بحث ها به دلیل زاویه دید و نوع تفکر متفاوت شما معمولاً هیچوقت به نتیجه ملموسی نمیرسه!!! پس لطفاً به این بحث خاتمه داده بشه تا بیش از این دلخوری پیش نیاد...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه شماها مسلمان شيعه دوازده امامى نيستيد؟ پس چه قرقى ميكنه لر كرد يا ترك باشيد...

بهتون اطمينان ميدم از نظر جمهورى اسلامى بين كوبانى و آمرلى و نبل هيچ فرقى نيست، هر جا مظلومى هست بايد به كمكش رفت حتى اگه بت پرست باشه...

تمام
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

والا تا جایی که بنده دیدم و پستهای کذایی شما رو خودندم پر بوده از اظهارات ضد و نقیض و پیش بینی های مضخکانه و بعضاً کلاً اشتباه! توئم با تحقیقات ظهور که آدم رو یاد حجتیه میندازه!

همه پستهای من هست ... میتونید وارد پروفایلم بشید و جستجو کنید

خوشحال میشم تناقضات ش رو بگید یا پیش بینی های اشتباه من رو 

خواهشا حتما اینکار رو بکنید چون برای من سند افتخاری است که 4 سال قبل امروز رو گفتم !

یا حق
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای حل شدن مشکل دوستانی که فقط به دنبال خواندن اخبار جنگ هستند یه توضیحاتی دارم.

ببینید ! اگر میخواید وقتتون تلف نشه فقط جمله اول هر پست رو بخونید . اگر دیدید که کل کله ، ولش کنید برید پست بعدی . اینجوری خیلی سریع به نتایج دلخواه می رسید . البته خواندن پست هایی که اولش تیتر زدن و یه خبر رو دارن اعلام می کنند بهتره . تصاویر +18 رو نگاه نکنید حتی اگر 180 سالتون باشه چون غیرغصه و درد هیچ چی براتون نمی آره. یه مدت به اینا عمل کنید بعدش دیگه اعضای حاشیه پسند و اعضای خبررسان رو می شناسید و کلا دیگه طرف رو ببینی متوجه میشی که اصلا باید پستش رو بخونی یا نه.

امیدوارم موفق باشید

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میشه برای ما چند تا بحث فنی این دوستانو بکید ؟

لابد استراتژی و تاکتیک های زرهی رو میخواهند بگن ؟؟؟؟ و اینکه وای ارتش سوریه فلان بهمان ...

هوم !  قربووووووووووووووون این همه دانش فنی این همه بحث فنی برم

مثل چی میمونه؟

مثل این میمونه هزار تا فحش به حضرت زهرا بدهند بعد پشت بندش هم اضافه بکنند ضمنا : زهرا دختر محمد رسول الله هست !!!

این بهش میگن دانش فنی ! در باب تاریخ ! 

به قول امام خامنه ای در باب شیعه ای که از انگلیس و امریکا هدایت بشه که به درد خودشون میخوره ... این دانش های فنی هم به درد خودشون میخوره

دانشی که پشت بندش تفکر اسلامی و شیعی نباشه و شخص مدعای هر دوش رو داشته باشه دانش خوبی نیست ... علم بی عمل ... علم بی ایمان به درد لای جرز دیوار میخوره

مشکل ماها اینه ... ایمان مون بو میده ... علم رو بی ایمان دنبال میکنیم ... گند میزنیم به همون ایمان نصفه و نیمه ....

طرف هرجا میری دم از خیانت حماس و فلسطینی ها میزنه بعد میاد اینور دم از جنایت میزنه !!!

من کماکان منتظرم کسانیکه زیاد مدعای دانش فنی از نوع بو دار دارند بگن ... عازم هستیم به سمت سوریه و عراق ! تا ببینیم جرات دارند  نفس بکشند ؟؟ اونجا

یا حق

• Upvote 11
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش سوريه انگار نه انگار چهارساله در جنگه! يكى نيست بگه آخه چطور غافلگير ميشين؟ اونم توسط كسانى كه قطعا همه شما رو ميكشن

شوما سربازی رفتی؟؟؟؟

تا حالا کلاش به دست ۱ ساعت پیاده روی کردی؟؟؟

اصلا میدونی پست دادن توی یه پادگان یا ایست و بازرسی یعنی چی؟؟؟؟

تا حالا ایست و بازرسی راه انداختی؟؟؟؟

بابا برین تو بسیج چهارتا از این تجربه ها کسب بکنین که بفهمین ایست و بازرسی و پادگان و این صحبتا یعنی چی! و نگهبانی از این اماکن چطوریه!!! مخصوصا که ۲۴/۷ قرار باشه حفاظت بکنی!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.