HHL

مباحث حاشیه ای تاپیک تحولات سوریه و تاپیک تحولات عراق

Recommended Posts

ما به ماه اشاره ميكنيم دوستان جوري به نوك انگشتمان خيره ميشن كه كلا از تايپ كردنم حتي نا اميد ميشه !

استغفرالله ربى و اتوب عليه ویرایش شده در توسط i-ronin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سالها پیش در یک پژوهشگاه در کرمان ربات انسان نمایی ساخته شد که از پله هم می توانست بالا برود درحالیکه ربات ژاپنی ها نمی توانست. اگر روی این پروژه پول مناسبی تزریق شده بود الان ما ارتشی از رباتهای ضد گلوله داشتیم که برای پاکسازی تکفیری ها در دریا و خشکی قابل استفاده بود ولی پول در بانکها و کشورهای خارجی تزریق شد و این هم نتیجه اش است که می بینید. کافی بود قسمتی از بودجه بزرگی که روی کارهای هسته ای خرج شد روی ساخت HPM که یک ماژول تولید توان هسته ای هست گذاشته می شد و ما امروز برای رباتهای بالا و ناوها و نفتکش ها مشکل سوختگیری نداشتیم.

این جریان از پله بالا رفتن خیلی وقته خز شده. اینطور نیست که فکر میکنید.ولی خوب به قول شما ما اگر بر روی سلاحهایی با کاربرد بالا کار میکردیم(روباتهایی  مثل سری شمشیر آمریکا) و ذره ای از مغزمون استفاده میکردیم الان نیروهای واکنش سریع داشتیم. جای هیچ بهانه ای نیست چون تجربه جنگ 8 ساله رو هم داشتیم.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این جریان از پله بالا رفتن خیلی وقته خز شده. اینطور نیست که فکر میکنید.ولی خوب به قول شما ما اگر بر روی سلاحهایی با کاربرد بالا کار میکردیم(روباتهایی  مثل سری شمشیر آمریکا) و ذره ای از مغزمون استفاده میکردیم الان نیروهای واکنش سریع داشتیم. جای هیچ بهانه ای نیست چون تجربه جنگ 8 ساله رو هم داشتیم.

بله حق با شما است. حرف حساب جواب ندارد. اشتباه عباس میرزا را تکرار کردیم. از جنگ قبلی درس درستی نگرفتیم و در جنگهای جدید هم داریم مثل قبل رفتار می کنیم.

در مورد انسان نماها اگر دقت کنید من هم نوشته ام سالها پیش. قدیما که پردازنده های ضعیفی داشتیم کار سختی بود برای انسان نما ها که بخواهند بدوند یا از پله بالا بروند. با ظهور پردازنده های سریع و الگوریتمهای کنترلی جدید حل شده که فیلمهایش را هم همه جا می توانید ببینید.البته هنوز منبع انرژی پر قدرت و کم وزن مشکل است برای خیلی از کشورها.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصور کنید یک صدم این جنایت ها مثلآ در خاک یک کشور اروپایی و بر علیه مردمشون انجام شده بود تا به امروز ده ها بار مجوز استفاده از سلاح های شیمیایی و بمب های اتمی تاکتیکال و ... صادر شده بود!

حرفمو تصحیح میکنم یک صدم این اعتراضات!!!

نمونه واضحش فرقه داوودیه در امریکا که همشون رو زنده زنده در آتش سوزاندند! (زن و کودک و...)

تو این کشورها اصلا لازم نیست جنایت کنی. کافیه سیاه، زرد یا سبزه باشی. کشتن همیشه با چاقو و گلوله و این چیزها نیست که ... الان در آمریکا 45 میلیون سیاه پوست و 20 میلیون مکزیکی در واقع مرده متحرک هستن. سیستم سرمایه داری با پنبه هم سر می بره. اینا وقتی به ما می رسن آرمان های مضخرفشون گل می کنه.

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله حق با شما است. حرف حساب جواب ندارد. اشتباه عباس میرزا را تکرار کردیم. از جنگ قبلی درس درستی نگرفتیم و در جنگهای جدید هم داریم مثل قبل رفتار می کنیم.
در مورد انسان نماها اگر دقت کنید من هم نوشته ام سالها پیش. قدیما که پردازنده های ضعیفی داشتیم کار سختی بود برای انسان نما ها که بخواهند بدوند یا از پله بالا بروند. با ظهور پردازنده های سریع و الگوریتمهای کنترلی جدید حل شده که فیلمهایش را هم همه جا می توانید ببینید.البته هنوز منبع انرژی پر قدرت و کم وزن مشکل است برای خیلی از کشورها.

رفیق راه اهن ایران بیشتر نصفش بعد از جنگ ساخته شده اگه هیچی علم وتجهیزات نداشتیم به جای زدن عقبه مستقیم بهمون حمله میکردن البته منکر ضعفها نیستم
  • Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تو این کشورها اصلا لازم نیست جنایت کنی. کافیه سیاه، زرد یا سبزه باشی. کشتن همیشه با چاقو و گلوله و این چیزها نیست که ... الان در آمریکا 45 میلیون سیاه پوست و 20 میلیون مکزیکی در واقع مرده متحرک هستن. سیستم سرمایه داری با پنبه هم سر می بره. اینا وقتی به ما می رسن آرمان های مضخرفشون گل می کنه.

رئيس جمهور سیاه پوست، و صدها بازیگر میلیاردر سیاه پوست و مکزیکی های میلیاردر بازیگر( سایر صنایع رو کاری ندارم!) همه مرده‌ی متحرکن؟؟؟؟

خدایا...من رو توی امریکا مرده‌ی متحرک بگردان....

• Upvote 10
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رئيس جمهور سیاه پوست، و صدها بازیگر میلیاردر سیاه پوست و مکزیکی های میلیاردر بازیگر( سایر صنایع رو کاری ندارم!) همه مرده‌ی متحرکن؟؟؟؟

واقعا فکر میکنی رئیس جمهور اونجا کاره ایه؟؟؟

یا مثلا ویل اسمیت و واشنگتن؟؟؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما کل این بازیگرا و خواننده ها و سیاست مدارها رو حساب کنی سر جمع بیشتر از 2-3 هزار نفر از جمعیت کل آمریکا رو تشکیل نمی دن. ولی حاشیه نشین ها و کارتن خواب های لس آنجلس به تنهایی جمعیت میلیونی دارن که اکثریت قریب به اتفاقشون هم سیاه پوست ها و آسیایی تبارها هستن. شما برو تو ایالت فلوریدا یه دوری بزن ببین لاتینوها و سیاه پوست ها برای هفته ای 200 دلار چه کارها که نمی کنن. یا برو تگزاس و لاس وگاس تا به چشم خودت ببینی که سوسیس کیلویی 60 دلار رو به سگشون می دن ولی باقی مانده غذاشون رو به سیاه پوست ها نمی دن. بله عزیزم حالا ببین می صرفه جای اونها باشی یا نه؟

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله

در بسیاری موارد این تاپیک دیده میشود هنوز بحث بر سر اعدام اسیر و غیره بحثهای بیموردی صورت میگیرد که کلی زمان و حجم تاپیک را بالا میبرد .

عزیزان محترم 

اعدام و یا خوشرفتاری و بدرفتاری با اسیر طبق شرع بستگی کاملی به موقعیت جنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، ایمانی و بسیاری از پارامترهای دیگر خود اسیر و خود جنگ دارد که تشریح و تحلیل این موقعیتها به حاکم یا حاکمان شرع و سایر افراد نماینده مانند فرماندهان و امرای مربوطه وابسته است که این امر در زمان پیامبر و امام نیز رعایت میگردید .

حتی خود پیامبر و امامان نیز در برخی موارد و موقعیتها حکم اعدام را صادر مینمودند که نتیجتا نمیتوان گفت غیر انسانی عمل نموده اند .

اعدام اسیر طبق شرع میتوان موارد زیر را عنوان نمود .

1 - قصاص در برابر جنایتی که انجام داده و حداقل یک نفر را به قتل رسانده است که به واسطه حاکم شرع صورت میپذیرد و نه ولی دم.

2 - حکم افساد فی الارض که موجب رجعت جامعه به کفرو الحاد و آنارشی و رفع شرع مقدس اسلام گردد که توسط حاکم-¥"w25u0634رع صورت میپذیرد .

3 - مواردی که خطر آزادی و بازگشت ملعونان جهت ادامه افساد فی الارض توسط همرزمان مفسدشان گردد که در صورت دوری از میدان جنگ توسط حاکم شرع و در صورتیکه محل اسارت در میدان جنگ باشد این حکم میتواند توسط فرماندهان و یا نمایندگان حاکم شرع صورت پذیرد و در هر صورت میباید پاسخگوی اعمال خود باشند که در غیر اینصورت خود مستوجب کیفر میگردند .

البته موارد دیگری نیز قابل ذکر است که به همین مقدار بسنده میگردد .

ضمنا قابل ذکر است که اسیر جنگی سه گونه است . اولی اسیریست که مستقیما در حال محاربه بوده و سلاح در دست میگیرد و دومی اسیریست که از جمله خانواده و ایل و تبار اسیریست که قبلا ذکر گردید و سوم اسیریست که به هر نوع و ترفندی از اسیر محارب طرفداری وبه وی یاری رسانی میکند . کشتار اسیر نوع دوم و سوم قتل محسوب گشته وکلا منتفییست  و میباید با آنها خوشرفتاری نمود مگر در موارد  خاص ، اما در مورد قتل اسیر نوع اول دست حاکمان شرع و فرماندهان کمی بازتر میباشد که همچنانکه  قبلا گفته شد میباید پاسخگو باشند و در صورت خطا موجب جزا میگردد .

حالا برخی عزیزان لطف نمایند در دلسوزی و داد شرف و انسانیت و یا قوانین شرعی و انسانی از طرف خود ( ونه شرع مقدس ) حکم صادر نفرمایند که در برخی موارد اجتناب ناپذیر است . موارد معدودی از این دست کارها حتی در مواقع مختلف از طرف رزمندگان خود ما هم ( صد البته با اکراه ) صادر شده است هر چند بعضی خواهند گفت آقا سند بیاور .

دیده میشود برخی از محمد محمدتر و از علی هم علیتر میباشند !

با تشکر

ویرایش شده در توسط parvaaz
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این فیلم رو ببین:

http://www.imdb.com/title/tt1216491/?ref_=nm_flmg_act_6

Kill_the_Messenger_poster.jpg

بر اساس یه رویداد واقعی ساخته شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گرچه جنایت مشمئز کننده و کثیفه اما تا زمانی که اهداف سیاسی من رو محقق کنه عیبی نداره.

نمی دونم به چه فرقه ای معتقدید شما ها و معصومینتون کین، ولی به ما یاد دادن جنایت که هیچی، سر یه نا مردی ساده ملسم عبید الله رو نزد.

جناب مفتی اعظم! محاربی که دستش به خون مسلمین آلوده شده اگه اسیر بشه به صرف اینکه اسم اسیر روشه از مرگ و اجرای حکم الهی تبرئه میشه!!؟ 

اون کفتارهای وحشی جلاد داعشی که هر روز سر اسیر می برن رو اگه اسیر بگیریم بخاطر توحش و جنایتهای علنی باید از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کنیم تا درس عبرتی بشه برای توله هاشون یا با سلام و صلوات بعد مدتی دوباره آزادشون کنیم که برن باز سر آدما رو ببرن!؟ 

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب مفتی اعظم! محاربی که دستش به خون مسلمین آلوده شده اگه اسیر بشه به صرف اینکه اسم اسیر روشه از مرگ و اجرای حکم الهی تبرئه میشه!!؟ 

اون کفتارهای وحشی جلاد داعشی که هر روز سر اسیر می برن رو اگه اسیر بگیریم بخاطر توحش و جنایتهای علنی باید از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کنیم تا درس عبرتی بشه برای توله هاشون یا با سلام و صلوات بعد مدتی دوباره آزادشون کنیم که برن باز سر آدما رو ببرن!؟ 

یک نکته را دوستان نادیده می گیرند

دشمنی که در میدان جنگ اسیر می شود هرچقدر هم خونریز باشد باز نمی توانیم به او صدمه بزنیم 

اما کسانی که به سبب جنایت هایی متهم می باشند ، می بایست در دادگاهی محاکمه شوند و از خود دفاع کنند سپس با توجه به رای دادگاه می توان رفتار کرد

اینکه خود سرانه کاری کنیم حتی اگر علم داشته باشیم که او جانی است، باعث هرج و مرج می شود و قانون را تفسیر به رای می کند و چوبش را خودمان می خوریم

به قول دوستی همان وقت که می توانی خوب تیراندازی کن که طرف اسیر نشود 

-----------------

رفتار حضرت علی (ع) به زبان مولوی

گفت من تیغ از پی حق می‌زنم

بندهٔ حقم نه مامور تنم

شیر حقم نیستم شیر هوا

فعل من بر دین من باشد گوا

ما رمیت اذ رمیتم در حراب

من چو تیغم وان زننده آفتاب

رخت خود را من ز ره بر داشتم

غیر حق را من عدم انگاشتم

سایه‌ای‌ام کدخداام آفتاب

حاجبم من نیستم او را حجاب

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.