senaps

صابرین، یگان ویژه‌ی همه‌ کاره‌ی سپاه...

امتیاز دادن به این موضوع:

61 ارسال ها در این موضوع

مرسی سناپس عزیز

اولین مثبت خودم دادم :)

به پای نوهد میرسه این یگان ؟ ویرایش شده در توسط adelkhoje
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
به پای نوهد میرسن این یگان ؟
[/quote]

خواهش میشه...
راستش من خیلی گشتم که عملیاتی از نوهد رو پیدا بکنم و چیزی ازشون دستگیرم بشه، ولی متاسفانه نشد که نشد... انگار هیچ عملیاتی نداشتن:(...
به هر صورت، به نظرم میرسه که چون صابرین دوره‌ی غواصی رو هم می‌بینه، بهتر باشه که با SBS های دریادار سیاری مقایسه بشن...

البته چیزی که برا من سوال شده، این هستش که پس یگان ویژه‌ی ذوالفقار( یگان ویژه‌ی دریایی سپاه!) چیکار میکنن پس؟
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
این تصویر هم، شهید زلفی رو در حال تمرین با شبیه‌ساز؟(این شبیه ساز به نظر میاد حالا اگر جاولین یا هر وسیله‌ی دیگه‌ی واقعی هستش که دیگه هیچی!! طبق معمول بذارید به حساب بیسوادی بنده...) نشون میده:
[/quote]

موشک دراگون هست از خريد هاي قبل از انقلاب!
گويا تو داخل هم توليد ميشده...
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه داش فکر نمیکنم به پای نوهد برسه از لحاظ تجهیزات که برتره ولی از نظر کارایی گمون نمیکنم نوهد عملیات داره خیلی هم زیاد داره مخصوصا بیشتر تو شرق کشور با اشرار گرامی
ولی صابرین تو کلاس نوهد هستش چون نوهد هم تمامی این دوره هارو آموزش میبینه به اضافه 9ماه دوره نوهد که نمیدونم چه دوره ای هستش
2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نوهد غواصی نداره فک کنم؟؟ یا داره؟
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سناپس جان دستت درد نکنه! ولی راجع به نوهد، براتون بگم این یگان، تکمیل ترین آموزش های ویژه ی سطح بالای نظامی را طبق اعلی ترین استانداردهای بین المللی، در ایران می بینند امّا از هیچ کدام از عملیات های اون اطلاعاتی منتشر نمیشه. حفاظت اطلاعات اجازه این کار رو نمیده. کلاً دوستان ارتشی کار تبلیغاتی نمی کنند و هیچ کدوم از کارهاشون رو رسانه ای نمی کنند، درحالی که کارهای بسیار بزرگ و شگفت آوری رو انجام میدهند و داده اند و از شنیدنشون و ایثارگری هایی که برادران دلاورمون در این تیپ انجام دادن، وقتی بشنوید، واقعاً هنگ می کنید!! «هنگ» ها؟! من که به شخصه با شنیدن یکی از این سلحشوری های این بزرگوارن، متوجه شدم کلمه ی ایثار، خیلی خیلی گنده تر از قد و قواره ماست... :sigh:
ولی خب در بُعد تجهیزات انفرادی در سطح کل تیپ/یگان، حق با شماست. به دلیل داشتن بنیه اقتصادی(درآمد) و واحدهای بازرگانی و برون مرزی، سپاه(صابرین) تجهیزات بهتری داره.
9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1387303472' post='354096']
نوهد غواصی نداره فک کنم؟؟ یا داره؟
[/quote]نیروهای نوهد در همه ی زمینه ها متخصص میباشند. icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سری سوالات رو از برادر ارنستو رومل گرامی بپرسید..خوراکشه!!
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1387304004' post='354099']
سناپس جان دستت درد نکنه! ولی راجع به نوهد، براتون بگم این یگان، تکمیل ترین آموزش های ویژه ی سطح بالای نظامی را طبق اعلی ترین استانداردهای بین المللی، در ایران می بینند امّا از هیچ کدام از عملیات های اون اطلاعاتی منتشر نمیشه. حفاظت اطلاعات اجازه این کار رو نمیده. کلاً دوستان ارتشی کار تبلیغاتی نمی کنند و هیچ کدوم از کارهاشون رو رسانه ای نمی کنند، درحالی که کارهای بسیار بزرگ و شگفت آوری رو انجام میدهند و داده اند و از شنیدنشون و ایثارگری هایی که برادران دلاورمون در این تیپ انجام دادن، وقتی بشنوید، واقعاً هنگ می کنید!! «هنگ» ها؟! من که به شخصه با شنیدن یکی از این سلحشوری های این بزرگوارن، متوجه شدم کلمه ی ایثار، خیلی خیلی گنده تر از قد و قواره ماست... :sigh:
ولی خب در بُعد تجهیزات انفرادی در سطح کل تیپ/یگان، حق با شماست. به دلیل داشتن بنیه اقتصادی(درآمد) و واحدهای بازرگانی و برون مرزی، سپاه(صابرین) تجهیزات بهتری داره.
[/quote]

دوست عزیز اگه جسارت نباشه باید در ادامه پست شما عرض کنم که کار بچه های رهایی گروگان نوهد حرف نداره . کار هاشون واقعا باعث میشه آدم به تمام معنا هـــــــــنگ کنه !!

کلا نوهد یه چیز دیگه ست و کلاس بالاست !
9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر صورت، البته راستش من هیچ قصدی برای مقابل هم قرار دادن این دو یگان یا تیپ ندارم... ضمن اینکه صابرین صرفا یه یگانه ولی نوهد تیپ هستش و کلا...!!
همچنین هر شهری دیگه یه گردان صابرین داره برا خودش که دوره‌ی کلاه سبز دیدن ولی همشون این یگان ویژه‌ی صابرین نمیشن! :)...
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینا استاد استتارن icon_eek
به این تصویر نگاه کنید
http://gallery.military.ir/albums/userpics/10262/Saberin00.jpg
اگر همون قسمتی که در نزدیکیش نشستن روی شکم دراز بکشن باید چهار ساعت بگردین پیداشون کنید
یک فیلمی هست که هم اکنون هم در یوتیوپ هست
از شهدایی که از صابرین با مین گذاری شهید شدند میخوان فیلم بگیرند
اول که میبینی میگی اینا از کجا دارن فیلم میگیرن باید دقت کنی تا نیروهایی رو که شهید شدند و روی زمین افتادن ببینی
من بین نیرو های صابرین از شهید غفاری خیلی خوشم میاد
یه سوال
این دوربین ترماله؟
http://reza2250.persiangig.com/Mohammad_Ghaffari__5_.jpg
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اینا استاد استتارن icon_eek
[/quote]

بعله... لباس‌ها بسیار با کیفیت و عالی هستن و در بث استتار هم بسیار قوی...

حالا شما اون کلیپ رو مثال زدی، من یه کلیپ گذاشتم از تجهیزات شهدا در دست عوامل منفور پژاک، کوله ها جلو دوربین و جلو چشت هستن، ولی فک میکنی سنگه!! کمی نگاه میکنی می‌بینی عه... اینکه کوله بود!!...

کلا این شهدا بچه‌های گلی بودن همشون... از هر لحاظ که بخوای مثال بزنی، هم خوشتیپ، هم نورانی، هم بسیار مسلط به چشم میان...

دوربین هم به نظرم ترمال هستش...

اما من این هشید بزرگوار رو دوست دارم، چون توی اسلحه‌اش تغییراتی اعمال کرده...
میگم کسی میدونه شهید امید پور، چطوری این مدل گت رو بسته؟؟؟ من هرچی سعی میکنم گت شلوارم و کلا شلوارم این شکلی بشه، باز خراب میشه متاسفانه.... :(
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img][img]http://up.arteshi.com/uploads/138730704140580_%20-5[/img]

[img]http://up.arteshi.com/uploads/138730718737627_0%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%20-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%20%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87%20%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%20(5).jpg[/img][img]http://up.arteshi.com/uploads/13873071871860_1%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%20-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%20%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87%20%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%20(14).jpg[/img]

[img]http://up.arteshi.com/uploads/138730718727344_2%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%20-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%20%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87%20%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%20(13).jpg[/img]

[img]http://up.arteshi.com/uploads/138730740336340_291589376771945106485.jpg[/img]
9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
^^^
دوست گرامی این عکسها کپی رایت میلیتاری دارن و قبلا تو سایت بودن و تاپیکشون هم موجوده که الان میرم لینکش رو پیدا میکنم و میذارم که دوباره کاری نشه...
هدف از این عکسهایی که بنده قرار دادم این بود که تجهیزات و امکانات رو نشون بده که این عکس جعفرخان به تاپیک میاد...
اینکه نیروها، در هر محلی از لباس محلی همون جا استفاده میکنن... عکس‌های شهید پرورش با لباس کردی هم هست که باز بسیار عالی هستش...
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم