iran_400

دستگیری یک تیم تروریستی مجهز به بمب های چسبان و کنار جاده ای در خوزستان

Recommended Posts

یعنی داعش به مرزهای ایران رسید؟ هر چند بعد از ورود به عراق و اشغال بخش وسیعی از این کشور فاصله چندانی هم با مرزهای ایران نداشت، اگر اینطور باشه شاخه هایی از النصره و ارتش آزاد هم در ایران تحرکاتی خواهند داشت باید هر چه زودتر سوریه پاکسازی و عراق هم بین دو کشور ایران و سوریه قرنطینه بشه، این همه زمان داشتیم یه مدل امرپ درستو حسابی هم نساختیم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#000000][font=Tahoma]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]. (البته من درباره عبارت اسلام سیاسی ملاحظه ای دارم).[/size][/font][/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]خبرنگار پرسید چرا ملاحظه دارید؟[/size][/font][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, geneva, sans-serif]وی پاسخ داد : من می گویم جنبشهای اسلامی . اسلام سیاسی و غیر سیاسی وجود ندارد. این دسته بندی دقیق نیست و نیاز به بررسی دارد. می توانیم از جنبشهای اسلامی ، احزاب اسلامی و گروههای اسلامی حرف بزنیم اما نمی توانیم بگوئیم اسلام سیاسی. به هر حال این یک فرض است و بدور از منطق نیست. یک نگرش واقع بینانه به جهان عرب و جریان اسلامی وجود داردو احزاب جریان اسلامی احزابی بودند که بیشترین گسترش و سازماندهی را داشتند و برای وهله نخست بیشترین توانایی را برای تشکیل جایگزین داشتند. برای آمریکائیها مانعی ندارد و به نظر من آمریکائیها در هر نقطه ای از جهان اسلامی مانعی نمی بینند جنبشی به نام جنبش اسلامی حکومت کند. برای اسرائیل نیز مانعی ندارد. مشکلی نیست اسلامی باشی و ریش داشته باشی و همسرت محجبه باشد و نمازهای پنچ گانه را بخوانی ، حج بروی ، عمره بروی و کاری که دوست داری انجام دهی ، هر چه می خواهی و هر گونه می خواهی لباس بپوش . اما به من بگو موضعت در قبال اسرائیل چیست ؟نظرت درباره نفت چیست ؟ با ثروتها چگونه تعامل می کنی ؟ موضعت در قبال آمریکا و طرحش در منطقه چیست ؟اگر با طرح آمریکا موافقی خوش آمدی . اگر ضد آمریکا هستی باید نابودت کرد.[/font][/color]

نواده روح الله سید حسن نصرالله
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
زمانبندی جالبی برای اعلام داشت : بلافاصله بعد از خاتمه داستان سربازان گروگان گرفته شده !
دارم کم کم به سیستم جدیدی که برنامه ریزی شده و اجرا میشه ، امیدوار میشم.
fi_lone_ranger
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

خوب حالا که دیگه کمی رسمی شد من هم کمی رسمی ترش میکنم

الان تمام لب مرز ما با عراق تحت نفوذ گسترده وهابیت و تکفیری هاست و خیلی از بچه های شیعه و ایرانی و خیلی از پرسنل سپاه خاتم الانبیا برگشتند ...

تو استان های خاصی هم حضور بسیار چشمگیری دارند که حالا دیگه بماند کدام شهرها تقریبا کل سنی هاشون وهابی شدند و خیلی افراد بی دین هم گرویدند بهشون( عجبا ، یارو دین نداشت الان شده دیندار اونم وهابی!)

به هرحال ... زنگ ها به صدا دراومده اساسی

الان 5ماهی میشه که واقعا نفسگیر هست نفس حضور وهابیت تو لب مرز و داخل استان هامون

حالا ما غربیم ... اما از شرق هم خبرهای خوبی به گوش اصلا نمیرسه ...

من بدم میاد استان ما شبیه حمص و حلب بشه و دست رو دست گذاشته باشیم هم ...

اما شده

یا حق
  • Upvote 14
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1396889451' post='371893']
سلام

الان تمام لب مرز ما با عراق تحت نفوذ گسترده وهابیت و تکفیری هاست و خیلی از بچه های شیعه و ایرانی و خیلی از پرسنل سپاه خاتم الانبیا برگشتند ...

تو استان های خاصی هم حضور بسیار چشمگیری دارند که حالا دیگه بماند کدام شهرها تقریبا کل سنی هاشون وهابی شدند و خیلی افراد بی دین هم گرویدند بهشون( عجبا ، یارو دین نداشت الان شده دیندار اونم وهابی!)

الان 5ماهی میشه که واقعا نفسگیر هست نفس حضور وهابیت تو لب مرز و داخل استان هامون

اما شده

یا حق
[/quote]

[right]فکر نمیکنم به اون شدتی که شما میگید باشه. بده چندین بار بانه سفر کردم.کردهای لایک و کردهای تسنن زیادن. اما هیچ کدوم تکفیری یا سلفی نبودند.تو تمام اون شهر یک مورد بیشتر ندیدم. جالب اینجا بود که برخورد خیلی گرم و خوبی با ما داشت ! هر جور هم بشه ایران سوریه نمیشه...[/right]
[right]ضمنا عرض ارادت جناب رومل[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اما شده

یا حق
[/quote]
احتمالا هم یکی از اهدافشون تنها شهر 100%شیعی هم مرز اونا.(یعنی شهر من) است

گرچه خیالی نیست

چون راه ما راه حسین است
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اما شده

یا حق
[/quote]

به نظر شما سیاست های اصلی کشور دلیل به وجود امدن این جریانات نیست؟

حالا دوباره بریزد تو نقده با ملتی که برای نوروز شادی میکردن اونجوری برخورد کنید ببینید کی ضررش رو میبینه؟ بعئ بگید چرا از روی بغض به این گروه ها میپیوندن
  • Upvote 8
  • Downvote 18

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اما شده

یا حق
[/quote]
سلام
ارنستو جان حالا که جدی دارید حرف میزنید پس خیالتون رو راحت بکنم . قسمت شرق و جنوب شرق تقریبا کار تمام شده است و الان کار با جدیت تمام در شمال غرب و کمی تا قسمتی در شمال دنبال می شود .
طرف غرب کشور قومیت گرایی نقش بیشتری در پس زدن وهابی ها ایجاد میکنه تا در این قسمتهای کشور . متاسفانه الان شمال غرب کشور تعداد آخوندهای جوان اهل سنت که تفکر سلفی دارند در بین هم رده هایشان اکثریت دارد . بیشتر نظرات مخالف بر علیه انها هم در بین نسلهای قدیمی تر است که کم کم دارند کنار زده می شوند .
در هر صورت نگران وضعیت حلب نباشید چون اگه اتفاق بیفته اینجاست و نه طرفای شما !! :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اما شده

یا حق
[/quote]
[b]تایید می کنم حرفتو[/b]
[b]و بالاترشو میگم تو بگو حومه شهر های مرکزی و حتی پایتخته[/b]
[b]اونم تو حومه نه یکی دو تا!!!!!!!!!پس چند تاش حالا بماند[/b]!!!.؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجایی که من اطلاع دارم، اکثر این افراد با دریافت پول و دیگر رفاهیات وهابی می شوند. ریشه ی این پول برای همه مشخصه. بهترین راه حل کور کردن منبع پول است. اگر آقایان مرد این کار باشند...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا در اين حد نيست من دوست سني زياد دارم اصلا تا اين حدي ك شما ميگيد نيستن اصولا وهابي خيلي كمه بعد هم اطلاعات به شدت دنبالشونه خودشون ميترسن در مورد وهابي ها صحبت كنن در ضمن ما درمازندران حداقل اصلا مشكل وهابي و اين حرف ها نداريم بي خودي خواهشن جو نديد تو گيلان هم من تا حالا والا نشنيدم

دوستان يه جوري ميگن كسي ندونه فكر ميكنه 60 درصد جمعيت كشور سني هستن يه افليت 6 درصدي كه بيشتر نيستن شيعه ها هم سمت ما حداقل يا زرتشتي ميشن يا مسيحي نديدم برن سمت سني ! از يكي همين الان پرسيدم چرا وهابي نميشي گفت ادم از چاله كه نميره تو چاه!

دوره اخر الزمونه!
  • Upvote 11
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران بشه سوریه؟ جک میگین؟
به صد دلیل امکان نداره...اقتدار اطلاعاتی و همین بسیج مردمی جمهوری اسلامی کجا و اون سوریه زپرتی کجا
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.