iran_400

دستگیری یک تیم تروریستی مجهز به بمب های چسبان و کنار جاده ای در خوزستان

Recommended Posts

دوستان عزیز. مطمئن هستم که خیلی از دوستان مسلملن هستن (با احترام تمام به سایرادیان موجود در سرزمین ایران)
ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیر و ما بأنفسهم (سوره مبارکه رعد)
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر آنکه خود نسبت به تغییر سرنوشت خود اقدام کند

و اما بعد:
1- موضوع تاپیک دستگیری یک گروه تروریستی در مرز بود. پس لطفا دوستان در این خصوص صحبت کنند. اگر هم قرار هست که در خصوص مسئله قومیتها بحث بشود باید با لحاظ کردن موضوعه تاپیک و در راستای مقابله با رواج تفکرات تجزیه طلبانه در چهار گوشه ایران سربلند باشد
2- دوستانی که در خصوص سرزمین پارس!!! موضع میگیرند لطفا بر روی نقشه های جغرافیائی مکان دقیق این کشور، نام پایتخت، نوع حکومت و ... رو برای من مشخص کنند. چون من هر چه که بر روی نقشه ها گشتم نشانی از کشور پارس (یا فارس) ندیدم. بر روی نقشه ها و درون اطلس ها و دایره المعارفها فقط نام ایران وجود دارد و در توضیح آن نیز نوشته شده است که این سرزمین متشکل از اقوام فارس، آذری، کرد، بلوچ، لر، عرب، گیلک، ترکمن و ... می باشد.
3- طبیعی هست که با توجه به وجود نداشتن کشور فارس یا پارس ، تفکرات تجزیه طلبانه هم در این کشور معنی ندارد. بحث در خصوص ایران سربلند هست و بس. دوستانی که از ظلم یک قوم به اقوام دیگر هم صحبت میکنند برای یکبار هم شده باید صادقا نظر خودشان را در خصوص تمامیت ارضی ایران (تأکید میکنم ایران و نه فارس) بیان کنند. کدامیک از اقوام سرفراز ایرانی سرداران و دلاورمردان و شیرزنان شهید فراوانی ندارند که جان خود را فدای حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی ایران بزرگ نکرده باشند؟
4- تجزیه طلبی با هر رخت و لباسی و تحت پوشش هر شعاری خیانت است. خیانتی بزرگ. خیانت به خون مردان و زنانی که در طول تاریخ جان خود را فدای حفظ یکپارچگی و تمامیت مرزهای ایران سرفراز نموده اند
5- پیامبر اکرم میفرمایند که ورود شرک به قلب از حرکت مورچه سیاه بر روی سنگ سیاه در شب تاریک ناپیدا تر است. ممکن است که ما متوجه این نکته نشویم ولیکن رواج تفکر تجزیه طلبانه هم در مغز ما میتواند به همان ناپیدائی صورت بگیرد
6- دوستان به این سئوال ساده من جواب بدهند که چرا تا یکصد سال پیش هیچ قومیتی تمایل به تجزیه طلبی و خروج از سایه خیمه ایران عزیز نداشت؟ آیا پیش از یکصد سال پیش هیچگونه محرومیت یا نقصانی در کشور وجود نداشت؟ چرا بطور کاملا اتفاقی با گسترش فعالیت MI6 و سایر نهادهای اطلاعاتی اروپائی، ناگهان زخم محرومیت خلق های کرد و ترک وترکمن و بلوچ و ... ناگهان سرباز کرد و غده های چرکینی مثل عبدالمالک ریگی و ... شروع به پخش عفونت کردند؟
7- دوستانی که دغدغه در محرومیت ماندن مناطق مختلف ایران را دارند: آیا این مناطق در مجلس شورای اسلامی نماینده ندارند تا مطالباتشان را پیگیری کند؟ (دلیل شکل گیری بحران بحرین). آیا ثروت در این مناطق وجود ندارد و تمامی مردم این مناطق در فقر مطلق زندگی میکنند؟ (دلیل بحران لیبی). آیا وزیرهای کابینه و امرای ارتش همگی از یک اقلیت نژادی یا دینی هستند؟ (دلیل بحران عربستان). آیا مردم، دانشجویان و جوانان آن مناطق امکان تشکیل N.G.O (سازمانهای غیر دولتی) برای حل مشکلات خود را ندارند؟ (بحران مصر). و ...
اگر قرار نباشد که مردم این مناطق خود برای حل مشکلات خود به روشهای مدنی اقدام نکنند چه توقعی از سایر قومیتها دارند که برای حل مشکلات آنها پیش قدم شوند؟
8- آیا جیش العدل و گروهک ریگی به راستی دغدغه حل مشکلات مردم سیستان و بلوچستان را داشتند و تشکیل این گروهک ها بر اساس مطالبه مردمی در آن مناطق بوجود آمده بود؟ یا این گروه های تجزیه طلب و تروریست، فرزند نامشروع سرویس های اطلاعاتی پاکستان و عربستان هستند؟ گروه های تجزیه طلب ترک زبان چطور؟ گروه های تجزیه طلب عرب زبان چطور؟ گروه های تجزیه طلب کرد زبان چطور؟
9- منظور من توهین یا بی احترامی به دوستانی که در این تاپیک مطلب قرار دادند نبود. منظور من شناخت آبشخورهای فکری و سرچشمه های سیرات کننده تفکرات تجزیه طلبی است و بس
(بخاطر طولانی شدن پیام عذرخواهی میکنم)
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mehran55' timestamp='1402757326' post='385845']
دوستان عزیز. مطمئن هستم که خیلی از دوستان مسلملن هستن (با احترام تمام به سایرادیان موجود در سرزمین ایران)
ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیر و ما بأنفسهم (سوره مبارکه رعد)
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر آنکه خود نسبت به تغییر سرنوشت خود اقدام کند

و اما بعد:
1- موضوع تاپیک دستگیری یک گروه تروریستی در مرز بود. پس لطفا دوستان در این خصوص صحبت کنند. اگر هم قرار هست که در خصوص مسئله قومیتها بحث بشود باید با لحاظ کردن موضوعه تاپیک و در راستای مقابله با رواج تفکرات تجزیه طلبانه در چهار گوشه ایران سربلند باشد
2- دوستانی که در خصوص سرزمین پارس!!! موضع میگیرند لطفا بر روی نقشه های جغرافیائی مکان دقیق این کشور، نام پایتخت، نوع حکومت و ... رو برای من مشخص کنند. چون من هر چه که بر روی نقشه ها گشتم نشانی از کشور پارس (یا فارس) ندیدم. بر روی نقشه ها و درون اطلس ها و دایره المعارفها فقط نام ایران وجود دارد و در توضیح آن نیز نوشته شده است که این سرزمین متشکل از اقوام فارس، آذری، کرد، بلوچ، لر، عرب، گیلک، ترکمن و ... می باشد.
3- طبیعی هست که با توجه به وجود نداشتن کشور فارس یا پارس ، تفکرات تجزیه طلبانه هم در این کشور معنی ندارد. بحث در خصوص ایران سربلند هست و بس. دوستانی که از ظلم یک قوم به اقوام دیگر هم صحبت میکنند برای یکبار هم شده باید صادقا نظر خودشان را در خصوص تمامیت ارضی ایران (تأکید میکنم ایران و نه فارس) بیان کنند. کدامیک از اقوام سرفراز ایرانی سرداران و دلاورمردان و شیرزنان شهید فراوانی ندارند که جان خود را فدای حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی ایران بزرگ نکرده باشند؟
4- تجزیه طلبی با هر رخت و لباسی و تحت پوشش هر شعاری خیانت است. خیانتی بزرگ. خیانت به خون مردان و زنانی که در طول تاریخ جان خود را فدای حفظ یکپارچگی و تمامیت مرزهای ایران سرفراز نموده اند
5- پیامبر اکرم میفرمایند که ورود شرک به قلب از حرکت مورچه سیاه بر روی سنگ سیاه در شب تاریک ناپیدا تر است. ممکن است که ما متوجه این نکته نشویم ولیکن رواج تفکر تجزیه طلبانه هم در مغز ما میتواند به همان ناپیدائی صورت بگیرد
6- دوستان به این سئوال ساده من جواب بدهند که چرا تا یکصد سال پیش هیچ قومیتی تمایل به تجزیه طلبی و خروج از سایه خیمه ایران عزیز نداشت؟ آیا پیش از یکصد سال پیش هیچگونه محرومیت یا نقصانی در کشور وجود نداشت؟ چرا بطور کاملا اتفاقی با گسترش فعالیت MI6 و سایر نهادهای اطلاعاتی اروپائی، ناگهان زخم محرومیت خلق های کرد و ترک وترکمن و بلوچ و ... ناگهان سرباز کرد و غده های چرکینی مثل عبدالمالک ریگی و ... شروع به پخش عفونت کردند؟
7- دوستانی که دغدغه در محرومیت ماندن مناطق مختلف ایران را دارند: آیا این مناطق در مجلس شورای اسلامی نماینده ندارند تا مطالباتشان را پیگیری کند؟ (دلیل شکل گیری بحران بحرین). آیا ثروت در این مناطق وجود ندارد و تمامی مردم این مناطق در فقر مطلق زندگی میکنند؟ (دلیل بحران لیبی). آیا وزیرهای کابینه و امرای ارتش همگی از یک اقلیت نژادی یا دینی هستند؟ (دلیل بحران عربستان). آیا مردم، دانشجویان و جوانان آن مناطق امکان تشکیل N.G.O (سازمانهای غیر دولتی) برای حل مشکلات خود را ندارند؟ (بحران مصر). و ...
اگر قرار نباشد که مردم این مناطق خود برای حل مشکلات خود به روشهای مدنی اقدام نکنند چه توقعی از سایر قومیتها دارند که برای حل مشکلات آنها پیش قدم شوند؟
8- آیا جیش العدل و گروهک ریگی به راستی دغدغه حل مشکلات مردم سیستان و بلوچستان را داشتند و تشکیل این گروهک ها بر اساس مطالبه مردمی در آن مناطق بوجود آمده بود؟ یا این گروه های تجزیه طلب و تروریست، فرزند نامشروع سرویس های اطلاعاتی پاکستان و عربستان هستند؟ گروه های تجزیه طلب ترک زبان چطور؟ گروه های تجزیه طلب عرب زبان چطور؟ گروه های تجزیه طلب کرد زبان چطور؟
9- منظور من توهین یا بی احترامی به دوستانی که در این تاپیک مطلب قرار دادند نبود. منظور من شناخت آبشخورهای فکری و سرچشمه های سیرات کننده تفکرات تجزیه طلبی است و بس
[/quote]
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote]
[/quote]

خود گویی و خود خندی! عجب مرد هنرمندی! (یا یه همچین چیزی!)....

شما پست خودتون رو توی تاپیک هایی که ما در خصوص زبان و قومیت ها زدیم احداث بفرمایید تا در این خصوص و سوالاتی که مطرح فرمودید پاسخ بگیرید! :)
از مدیران هم خواهش دارم که پست های نامربوط رو منتقل بکنن به همون تاپیک! :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
با سلام
اين سگ تماما نجس داعش به گور ..... خنديده كه بيايد ايران ( الان اخطار مي گيرم ) مگر اينجا سوريه و يا عراق است ، نمي دانم بچه هاي اينجا چه فكر مي كنند ، هي مي ترسند ، بابا ترس ندارد اوني كه بايد حواس جمع باشد جمع است ، سوريه را كي حفظ كرده است نكند بشار اسد يا روسيه ، حالا در عراق يك عده خيانت كرده اند خوب داعش با جند هزار نفر مي خواهد ايران را بگيرد ، اين قدر مساله قوميت را پيش نكشيد ، اينجا ايران اسلامي است ، همه با همه برادر هستيم سني و شيعه كرد و لر ترك فارس و..... ما دوران دانشجوييمان دوست لر ترك نداشته ايم ، با اهل زاهدان نبوده ايم رفيق كرد. نداشته ايم والله ان ها از ما به اسلام وفا دارتر بودهاند . مسئله اسلام است ، حوادث عاشورا كي يادتان هست وقتي مسئله به عاشورا كشيد كسي بو د ساكت باشد سالي يكي دوبار راهپيمايي مي روم ولي انروز چيزي ديگري بود ، بحث وهابيت را اگر كسي مي شنود من با پوست خونم حس كرده ام درگيري داشته ام ، اما حالا حس ترسي كه اوايل داشتم الان دارم راه مبارزه با وهابيت تنها يك چيز است ان هم اگاهي دادن و ايجاد بصيرت همين چون تفكرات بقدري پايين است هر چه پول خرج شود هزينه كنند اين پايين بودن سطح تفكر نمي شود جبران كرد ، فتواح هاي اين وهابيت را ببينيد مسئله كاملا روشن مي شود ، اين قدر. بحث مركز غير مركز را نكنيد ، وضع تهران را ببنيد اختلاف پايين شهر بالا شهر براي چي است ،
دليل ان به وجود امدن يك طبقه اشرافي است كه كه يكي از نقاط ضعف انقلاب است .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1402764807' post='385874']
خود گویی و خود خندی! عجب مرد هنرمندی! (یا یه همچین چیزی!)....

شما پست خودتون رو توی تاپیک هایی که ما در خصوص زبان و قومیت ها زدیم احداث بفرمایید تا در این خصوص و سوالاتی که مطرح فرمودید پاسخ بگیرید! :)
از مدیران هم خواهش دارم که پست های نامربوط رو منتقل بکنن به همون تاپیک! :)
[/quote]
من تاپیک زبان و قومیتها رو پیدا نکردم. :-( :-(
میشه آدرس بدید ؟؟؟ من واقعا خوشحال میشم که توی یه بحث سازنده شرکت کنم با دوستانی مثل شما. هم من از شما و سایر دوستان چیز یاد میگیرم و هم اگه اشتباهی دارم راهنمائی میشم :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سپاس از هموطنان کرد و آذری وووو که کرک و پر هم رو در تاپیک "دستگیری تیم تروریستی در استان خوزستان" کندند اگه اجازه بدید بچه های خوزستان هم بیان و اظهار نظر کنن . با سپاس

================================

بنده قبلا هم در مورد شرایط استان خوزستان بواسطه تحریک هموطنان عرب زبان توسط [u]آل س ع و د[/u] خدمت دوستان عرض کردم.به اختصار به تعدادی از اونا میپردازم تا اگه حذف شد دلم بابت وقتی که صرف کردم نسوزه:

اگر خدای ناکرده قرار باشه آشوبی از طرف عوامل خارجی در کشور عزیزمون اتفاق بیفته در خوزستان خواهد بود به واسطه منابع سرشار نفت و گاز (اگه در نقشه های مناطق تحت اشغال داعش در عراق و سوریه دقت کنید متوجه موضوع خواهید شد) از اینرو سالهاست دارن روی مناطق عرب زبان فقیرنشین برای تغییر مذهب از تشیع به وهابیت کار میکنن که متاسفانه تا حدودی جواب داده .

حجم سنگین تبلیغاتی رسانه های عرب زبان در سراسر دنیای عرب هم دلیلی دیگری بر ادعای بنده است تا اونجایی که کمترعرب زبانی رو در سراسر دنیا گیر میاد که اسم اهواز و مظلومیت نداشته مردمش رو نشنیده باشه تا اونجایی که بزرگترین سوال افکار عمومی دنیای عرب اینه که "چرا حکومت ایران که داعیه حمایت از مظلوم رو داره اینقدر داره به مردم [u]ع رب[/u] [u]اه واز[/u] ظلم میکنه؟" من شخصا در شبکه تلویزیونی [u]ا ه و ا ز نا[/u] متعلق به [u]آل س ع و د[/u] که 24 ساعت در حال مزخرف پخش کردن در مورد اهوازه یک ویدئو موزیک دیدم که فانتومهای ایران اهواز رو دارن بمبارون میکنن حتی تصاویرطرح جمع آوری اوباش در تهران رو هم به اهواز نسبت دادن.

وقتی که در سوریه زامبیها کتائب [u]ال ا ه و ا ز[/u] دارن خودتون تا تهش رو بخونید

روی هم رفته در صورت فرسایشی شدن روند آشوب عراق باید منتظر فعالیتهای جدی تری از سوی عوامل زامبیها در اهواز و بعضا در سیستان باشیم.

همون طور که خوزستان دروازه تشییع بوده به زودی دروازه ورود زامبیها خواهد بود. ویرایش شده در توسط farhad1124
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farhad1124' timestamp='1403102397' post='386804']
با سپاس از هموطنان کرد و آذری وووو که کرک و پر هم رو در تاپیک "دستگیری تیم تروریستی در استان خوزستان" کندند اگه اجازه بدید بچه های خوزستان هم بیان و اظهار نظر کنن . با سپاس

================================

بنده قبلا هم در مورد شرایط استان خوزستان بواسطه تحریک هموطنان عرب زبان توسط [u]آل س ع و د[/u] خدمت دوستان عرض کردم.به اختصار به تعدادی از اونا میپردازم تا اگه حذف شد دلم بابت وقتی که صرف کردم نسوزه:

اگر خدای ناکرده قرار باشه آشوبی از طرف عوامل خارجی در کشور عزیزمون اتفاق بیفته در خوزستان خواهد بود به واسطه منابع سرشار نفت و گاز (اگه در نقشه های مناطق تحت اشغال داعش در عراق و سوریه دقت کنید متوجه موضوع خواهید شد) از اینرو سالهاست دارن روی مناطق عرب زبان فقیرنشین برای تغییر مذهب از تشیع به وهابیت کار میکنن که متاسفانه تا حدودی جواب داده .

حجم سنگین تبلیغاتی رسانه های عرب زبان در سراسر دنیای عرب هم دلیلی دیگری بر ادعای بنده است تا اونجایی که کمترعرب زبانی رو در سراسر دنیا گیر میاد که اسم اهواز و مظلومیت نداشته مردمش رو نشنیده باشه تا اونجایی که بزرگترین سوال افکار عمومی دنیای عرب اینه که "چرا حکومت ایران که داعیه حمایت از مظلوم رو داره اینقدر داره به مردم [u]ع رب[/u] [u]اه واز[/u] ظلم میکنه؟" من شخصا در شبکه تلویزیونی [u]ا ه و ا ز نا[/u] متعلق به [u]آل س ع و د[/u] که 24 ساعت در حال مزخرف پخش کردن در مورد اهوازه یک ویدئو موزیک دیدم که فانتومهای ایران اهواز رو دارن بمبارون میکنن حتی تصاویرطرح جمع آوری اوباش در تهران رو هم به اهواز نسبت دادن.

وقتی که در سوریه زامبیها کتائب [u]ال ا ه و ا ز[/u] دارن خودتون تا تهش رو بخونید

روی هم رفته در صورت فرسایشی شدن روند آشوب عراق باید منتظر فعالیتهای جدی تری از سوی عوامل زامبیها در اهواز و بعضا در سیستان باشیم.

همون طور که خوزستان دروازه تشییع بوده به زودی دروازه ورود زامبیها خواهد بود.
[/quote]
يه سوالي تغيير دين كار خيلي سختي هست و كلا شما با پول ميتوني دين عوض كني اما خوب نميتوني مجبورشون كني واسه دين جديد بميرن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1403104617' post='386811']
يه سوالي تغيير دين كار خيلي سختي هست و كلا شما با پول ميتوني دين عوض كني اما خوب نميتوني مجبورشون كني واسه دين جديد بميرن!
[/quote]

دوست عزیزحق با شماست کسی تا قلبا دینی رو نپذیره واسشم نمیمره دقیقا نمیدونم چه جور شستشوی مغزی میشن شایدم به واسطه فقر و پول خوبی که بهشون میدن تظاهر به تغییر میکنن ولی عملا نسل بعدشون دیگه بدون اینکه خودشون بخان سلفی شدن ولی از همه اینا گذشته بعضی وقتا از دوستان عرب زبانمون میشنویم فلان روستا همه سلفی شدن فلان جاها n تعداد سلفی در حال تبلیغ بودن ووو

به عنوان یک اهوازی با شناختی که از مردم استان و شرایط منطقه ای دارم اصلا نگران تمامیت عرضی و خواب شوم عربستان و زامبیها نیستم ولی از جنگی که در میگیره و باز هم آوارگی و کشته شدن و سالهابه عقب برگشتن استانم نگران هستم.

ولی چه باک مایم و نوای بینوایی ویرایش شده در توسط farhad1124
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب البته تو خوزستان يه بحثي هست اونم اختلاط قومي هست كه خطر رو كمرنگ ميكنه توضيحات قبلي شما در مورد شرايط استان رو خونده بودم خيلي كامل و جالب بود الان هم فكر كنم منظورتون اقدامات تروريستي هست تا درگيري جدي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1403106216' post='386819']
خوب البته تو خوزستان يه بحثي هست اونم اختلاط قومي هست كه خطر رو كمرنگ ميكنه توضيحات قبلي شما در مورد شرايط استان رو خونده بودم خيلي كامل و جالب بود الان هم فكر كنم منظورتون اقدامات تروريستي هست تا درگيري جدي
[/quote]

از حسن توجهتون سپاسگذارم

در زمان جنگ شاهد همکاری بسیاری از هموطنان مورد بحث با ارتش عراق بودیم جوری که خمپاره 60 به مرکز شهر اهواز از تو خونه هاشون شلیک میکردن یا برای اعتراف گرفتن از اسرای ما با دشمن همکاری میکردن یا عملیات خرابکاری و خیلی کارای دیگه

اما کاری که الان اینا میتونن انجام بدن اینه که برای ورود داعش و تا محکم شدن جای پای زامبیها باهاشون همکاری کنن بعدش که دیگه جماعت کلاشینکف بدست خودشون گله گله میان مثلا به داعشیها جا بدن ، انبار مهمات و اسلحه براشون بسازن کمک اطلاعاتی کنن(البته در حد راه بلد نه بیشتر) وهرنوع زمینه چینی برای ورود آدم خواران داعش. ویرایش شده در توسط farhad1124
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1403104617' post='386811']
[/quote]
به سادگی اتفاق می افته .
اولش قرار نیست بمیرن می خوان بجنگن بعد که کشته دادن ، کشته ها می شن : قهرمان ، می شن اسطوره ، دیگه نمیشه کاری کرد . مگر اینکه از کشته ، پشته بسازی .
حتما تا به حال تصاویر انتحاریهای داعش را دیدی ، فکر کردی چرا تصاویرشون تا این حد پخش می شه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا القائده و سازمان‌های زیر مجموعه‌ و همفکرش همیشه از کشته هاشون و مخصوصا انتحاری هاشون قهرمان هایی ساختن که بیا و ببین....

همینجوری که ما واسه برخی شهدامون مخصوصا بچه های حزب‌الله کیف میکنیم و افتخار میکنیم و واسشون ناراحت میشیم و همزمان خوشحال میشیم و حسرتشون رو میخوریم و ....

همین احساسات برای اونها و طرفدارانشون هم اینجاد میشه...

حالا مقاله‌ی داعش من اماده بشه، می‌بینید که این گروه چه راه طولانیی تا اینجا رو اومده و دلیل این اسمش چیه و به کجا میره و به چی میخواد برسه و قبلا دیگران در مقابلش چیکار کردن...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farhad1124' timestamp='1403106875' post='386824']
از حسن توجهتون سپاسگذارم

در زمان جنگ شاهد همکاری بسیاری از هموطنان مورد بحث با ارتش عراق بودیم جوری که خمپاره 60 به مرکز شهر اهواز از تو خونه هاشون شلیک میکردن یا برای اعتراف گرفتن از اسرای ما با دشمن همکاری میکردن یا عملیات خرابکاری و خیلی کارای دیگه

اما کاری که الان اینا میتونن انجام بدن اینه که برای ورود داعش و تا محکم شدن جای پای زامبیها باهاشون همکاری کنن بعدش که دیگه جماعت کلاشینکف بدست خودشون گله گله میان مثلا به داعشیها جا بدن ، انبار مهمات و اسلحه براشون بسازن کمک اطلاعاتی کنن(البته در حد راه بلد نه بیشتر) وهرنوع زمینه چینی برای ورود آدم خواران داعش.
[/quote]
سلام
کوچکترین بحثی در مباحث ای چنینی موجب بدبینی و اب تو هاون دشمن ریختن و کدورت میشه ومتاسفانه با فراق بال نمیشه صحبت کرد
در رابطه با خوزستان چند تا سوال دارم ؟
جمعیت عرب خوزستان چقدر هست ؟
با چند تا عرب خوزستان قبلا صحبت میکردم همچین دیدی نداشتند و خیلی وطن پرست بودند
این اعراب چقدرشون سنی اند( افراطی چقدرشون ؟) ( فکر میکنم غالب جمعیت خوزستان شیعه باشه )
به نظرتون روی نژاد پرستی مانور بیشتری میتونند بدن یا روی فرقه گری مذهبی ؟
-----------------------------

طبق برداشت من جمعیت نسبی اعراب در استانی مثل هرمزگان بیشتر هست تا خوزستان کسی آشناست با منطقه شرح بدهد ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جمعيت عرب 30 درصد
كمتر از 5 درصد رسمي اينجور كه دوستمون ميگه زير 10 درصد
هر 2
البته دوستمون كه به هر حال خوزستاني بهتر ميتونه جواب بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادتون باشه، اهواز، تبریز، تهران، مشهد، زنجان، کرج و هر شهر دیگری متعلق به من و شما که ساکنش هستیم نیست. متعلق به کشور اسلامی ایرانه. و من و شما توش افتخار زندگی داریم.

حالا در دفاع از هر گوشه ای از این وطن اسلامی، همه مسئولیم و کرد و ترک و بلوچ و فارس و عرب نداره.

برادرانه خواهش می کنم هرگز بحث نژادی نکنید که به قول دوست عزیزمون دکتر، هیچ بحثی به اندازه نژادپرستی بی منطق نیست.

در کل یک مشکل محرومیت در کشور ما هست (تقریبا همه جا به جز شمال تهران ) که باید رفع بشه ولی هر ندایی را که بخواهد دو دستگی و قومیت پرستی و بیگانه پرستی و ... را تبلیغ کند، همه ما باید در نطفه حفه کنیم.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.