iran_400

دستگیری یک تیم تروریستی مجهز به بمب های چسبان و کنار جاده ای در خوزستان

Recommended Posts

[quote name='ldmdff' timestamp='1396943943' post='371982']
با سلام
دوستان ما قبل از قوم گرایی یه چی داریم به نام ملی گرایی . همین ملی گرایی بود که تو جنگ هشت ساله جلوی ارتش تا دندان مسلح عراقو گرفت ما هم شهید شیعه داریم هم سنی هم مسیحی هم زرتشتی . اگر میتونستیم مساواتو بین همه برقرار کنیم الان شاهد این مسایل نبودیم . برخورد حفاظتی اطلاعاتی هم مثل مسکنه برا یه مدتی دردو تسکین میده اما علاج واقعی اینه که مشکلات مناطق دور افتادرو مخصوصن اشتغالو برطرف کنیم .
[/quote]
بالاتر از همه اینها چیزی داشتیم به اسم ایمان به خدا و باورهای مذهبی که از فروپاشی کشور جلوگیری کرد. میگید نه وصیتنامه شهدا رو بخونید.
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و نکته دیگه که درصد زیادی از نرخ رشد جمعیت کشور در سال های گذشته با این نرخ بسیار پایین مال اهل سنته!!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید نا امنی ملت رو دوباره به خودشون بیاره که دشمنی هم هست .
کربلا اگر چه تلخ بود ولی شیعه رو زنده نگه داشت .
این حس امنیتی که برای مردم درست شده باعث شده خیلی ها حقایق رو نبیند به خصوص اون تهرانی های محترم که از هر ده کلمه اشون ، چندتاش ک . ک . ک و ... داره .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

عجب پست ما اومده اینجا ، گفتم 6 تا نقل قول زده کجا رفت این !

والا من خوشم از بزرگنمایی نمیاد

الان مدت زیادی میشه حداقل من خودم پیگیر قضیه هستم ... از عاشورای سال قبل ... سر یک مساله ای ...

اما اینکه گفتید بانه و امثالهم

دوست عزیز من دیار عاشقان میشینم نه کردستان ....

ضمن اینکه کردها تقریبا فرقی با وهابی ها ندارند ... تجزیه طلب تجزیه طلب هست ! برای این زیاد نیست توشون وهابی چونکه : دنبال کردستان بزرگ لعنتی شون هستند و خواهند بود !

مثل انسانی میمونه که خودش با یک ویروس کشنده ایزوله شده باشه و زامبی ها حریف ش نشن و دنبال بدن سالم بگردن !

بدنی که خودش دنبال تجزیه طلبی هست به دنبال حکومت واحد اسلامی نمیره داداش !

منظور من هم مناطق دیگری بود که بگذریم

به هرحال موچ گسترده مبلغان شون سالها پیش وارد شد اما از بعد روشن شدن قضیه سوریه به صورت جدی دارند کار میکنند و واقعا هم به دلیل عدم اطلاع رسانی قضیه داریم میشیم شبیه فلسطینی ها وقتیکه یهودیان داشتند زمین هاشون رو میخریدند !

اما اینکه چی میشه رو بنده صرفا براساس روایات ظهور بهش معتقدم

من باکی از هیچ خرمغز تجزیه طلبی ندارم همچنین از هیچ وهابی چون امام زمان گفته : خودم این انقلاب رو به وجود آوردم و خودمم ازش حفاظت میکنم ....

یا حق
  • Upvote 13
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1396967764' post='372026']
سلام

عجب پست ما اومده اینجا ، گفتم 6 تا نقل قول زده کجا رفت این !

والا من خوشم از بزرگنمایی نمیاد

الان مدت زیادی میشه حداقل من خودم پیگیر قضیه هستم ... از عاشورای سال قبل ... سر یک مساله ای ...

اما اینکه گفتید بانه و امثالهم

دوست عزیز من دیار عاشقان میشینم نه کردستان ....

ضمن اینکه کردها تقریبا فرقی با وهابی ها ندارند ... تجزیه طلب تجزیه طلب هست ! برای این زیاد نیست توشون وهابی چونکه : دنبال کردستان بزرگ لعنتی شون هستند و خواهند بود !

مثل انسانی میمونه که خودش با یک ویروس کشنده ایزوله شده باشه و زامبی ها حریف ش نشن و دنبال بدن سالم بگردن !

بدنی که خودش دنبال تجزیه طلبی هست به دنبال حکومت واحد اسلامی نمیره داداش !

منظور من هم مناطق دیگری بود که بگذریم

به هرحال موچ گسترده مبلغان شون سالها پیش وارد شد اما از بعد روشن شدن قضیه سوریه به صورت جدی دارند کار میکنند و واقعا هم به دلیل عدم اطلاع رسانی قضیه داریم میشیم شبیه فلسطینی ها وقتیکه یهودیان داشتند زمین هاشون رو میخریدند !

اما اینکه چی میشه رو بنده صرفا براساس روایات ظهور بهش معتقدم

من باکی از هیچ خرمغز تجزیه طلبی ندارم همچنین از هیچ وهابی چون امام زمان گفته : خودم این انقلاب رو به وجود آوردم و خودمم ازش حفاظت میکنم ....

یا حق
[/quote]

ادب و نزاکت رو رعایت کنید. این حداقل کاریه که میتونید انجام بدید.
و من الله توفیق
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hassanmirani' timestamp='1396969229' post='372033']
ادب و نزاکت رو رعایت کنید. این حداقل کاریه که میتونید انجام بدید.
و من الله توفیق
[/quote]
خواسته سختي هست !
ما كرد هاي داريم ك تجزيه طلب نيستن اين نحوه جمغ بستن شما جالب نيست
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1396967764' post='372026']
امام زمان گفته : خودم این انقلاب رو به وجود آوردم و خودمم ازش حفاظت میکنم ....
[/quote]

سلام جناب ادیب،

یه سری از مسائلی که شما بیان می کنید، چون ربطی به اسلام نداره ما سند درخواست نمی کنیم، ولی وقتی یه جمله را به امام زمان نسبت میدهید باید براش سند ذکر کنید.

لطف بفرمایید یا سند جمله فوق را ذکر کنید یا قبل از اینکه شایعه ای ایجاد شود آن را اصلاح بفرمایید.
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان وهابیت بین ترکان سنی و اکراد غوغا می کند .کافی چند بار به روستا های کامیاران ،سردشت برید و از میزان نفوذ این تفکر اگاه شوید . دستگیری های اطلاعات از مربیان وهابیت دور دیده در پاکستان از سال 84 در استان ا.غ اغاز شده است. وقتی نوجوان روستایی که روستایش با مرز ترکیه کمتر از ده کیلومتر فاصله دارد کلاه پشتونی به سر می گذارد رفتارش چه توجیهی می تواند داشته باشد
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این اقا ادیب باید شاعر میشد:)

اقا قادر اتیش وهابیت دامن ترکیه رو هم میگیره.

اگه بخوام الان از کردها دفاع کنم میشم تجزیه طلب.ولی تو این سایت هر کسی میاد در مورد کردها اظهار نظر میکنه و فحش میده هیچ کی هم نیست بهشون گیر بده
وهابیت اگه طرفدار داره به خاطر پولاییه که داره خرج میکنه.تعدادشونم زیاد نیست نترسید
  • Upvote 4
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرقه گری مذهبی من جمله نقش بندیه و سلفی گری در ترکیه حضور جدی دارند . فیلم هایی که از مراسمات بعضی از این فرق در انتهای دهه نود در زمان اربکان منتشر می شد خوف را در دل جامعه می انداخت. تندروی مذهبی در جنوب شرق ترکیه در نزدیکی مرز های ایران صد ها هزار طرفدار دارد
در جمهوری اذربایجان مردمانی که بیست سال پیش با الکل افطار می کردند هم اکنون بیش از صد سلفی در سوریه کشته داده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ldmdff' timestamp='1396943943' post='371982']
با سلام
دوستان ما قبل از قوم گرایی یه چی داریم به نام ملی گرایی . همین ملی گرایی بود که تو جنگ هشت ساله جلوی ارتش تا دندان مسلح عراقو گرفت ما هم شهید شیعه داریم هم سنی هم مسیحی هم زرتشتی . اگر میتونستیم مساواتو بین همه برقرار کنیم الان شاهد این مسایل نبودیم . برخورد حفاظتی اطلاعاتی هم مثل مسکنه برا یه مدتی دردو تسکین میده اما علاج واقعی اینه که مشکلات مناطق دور افتادرو مخصوصن اشتغالو برطرف کنیم .
[/quote]
عجب قلب تاریخ عجیبی icon_eek
کی گفته ایران 8 سال جنگ رو با کلی گرایی برد؟؟؟ آها حتما احزاب ملی گرا و آدم های ملی گرا رفتن برای جنگیدن در راه وطن؟
و صد البته کلا مردم کور و کر و لال که هر چی وصیت شهدا رو می خونی حرف چندانی از ایران توش نیست و همه اش در مورد ولایت فقیه و اسلام هست و شعارهای رزمندگان و موسیقی های اونها و و سر بندها و... که همه جزئی از پیکره فرهنگ جنگ بودن هم همه در راستای ملی گرایی بود.
اخوی فروم رو اشتباه اومدی اینجا نمی تونی از این کارها بکنی.بی زحمت این حرف ها رو توی فرومی بزن که اعضاء اش فیس بوکی باشن و به جای مطالعه و تحقیق فقط اهل لایک و دیزلایک. اینجا میلیتاری هست و برای هر حرفت باید سند داشته باشی.

اما در مورد وهابیت. بیشتر از اون چیزی که فکرش رو برخی بکنن دارن رشد می کنن و همه جا دارن میرن. محیط و شرایط زندگی اونها هم چه بخوایم قبول بکنیم و چه نخوایم درون جامعه اهل تسنن هست و لاجرم رشد اهل تسنن در ایران برای اینکه جامعه زندگی خودشونر و افزایش بدن در دستور سروی های اطلاعاتی امنیتی برخی کشورها و .... قرار گرفته.
منتهی دلیل لپاینکه الان کمی کمتر دیده میشن این هست هنوز در دوره کمون هستن و نفهته عمل می کنن چون می دونن وقتش نیست ولی تعجب نکنید اگر فردا در سیستان خوزستان و یا ایلام و رکمانشاه و کردستان درگیری شد هزاران نفر رو نبینید که از این دشداشه های مخصوص وهابی ها پوشیدن و کلاش به دست دارن محل به محل می جنگن.
  • Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نه تند برن و نه کند از هر دو طرف....
خاک ایران زمین اکنون میزبان یه تفکره که این تفکر علی رغم پشتوانه مادی ضعیف یه پتانسیل بسیار بالا داره...پتانسیل فتح عام...
البته دشمنان انسانیت و شیطان هم این وسط بیکار نمی نشینند و هر چه در توان دارند به کار می بندند از اختلافات قومی بگیر تا حملات فرهنگی فلج کننده...

اما نکته اینجاست: ما بنده خاک نیستیم ما دلبسته این تفکریم...تفکر مهدویت عاشورایی...اگر هم این خاک مونده دلیلش همین تفکره...این خاک هم مدیون این تفکره...ملی گرایی از اساس باطله...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1397453480' post='372435']
دوستان نه تند برن و نه کند از هر دو طرف....
خاک ایران زمین اکنون میزبان یه تفکره که این تفکر علی رغم پشتوانه مادی ضعیف یه پتانسیل بسیار بالا داره...پتانسیل فتح عام...
البته دشمنان انسانیت و شیطان هم این وسط بیکار نمی نشینند و هر چه در توان دارند به کار می بندند از اختلافات قومی بگیر تا حملات فرهنگی فلج کننده...

اما نکته اینجاست: ما بنده خاک نیستیم ما دلبسته این تفکریم...تفکر مهدویت عاشورایی...اگر هم این خاک مونده دلیلش همین تفکره...این خاک هم مدیون این تفکره...ملی گرایی از اساس باطله...
[/quote]
به نفعمون هست از بیخ و بن نخواهیم ریشه ملی گرایی بزنیم
دیانت و ملیت میتونه بالهای یک پرنده باشه که هرکدوم نقصان داشته باشد اون پرنده آسیب میبینه. ( خوبه گفتی نه تند بریم نه کند ! )
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 25 فروردین 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 25 فروردین 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1396972911' post='372039']
سلام

و جالب اینجاست که من دقیقا وقتی گفتم کردها نوشتم تجزیه طلب !

یعنی دقت کردید چی شد ؟ منظورم کردهایی هستند که تجزیه طلب هستند نه کردهایی که تجزیه طلب نیستند و مثل من و ما دنبال دفاع از ناموس کشورشون بودند

کجایند کردان دلاورمرد گردان حمزه سیدالشهدا که فاحشه های کومله و دموکرات برای به دست آوردن پیروزی دختران خودشون رو هم از باکره بودن درمیاوردن ....

دوست عزیز ، دایه مهربان تر از مادر شدن فکر نکنم زیاد خوب باشه

من و هفت جد اون ورترم کرد و کرد زاده هستیم ولی میهن پرست نه خائن و کثافت و تجزیه طلبی که شرف برای کردها نزاشته

من سرمو میندازم پایین وقتی که میدونم در سنندج برای اغفال بسیجیان فلان پایگاه زنان این مهم ترین ناموس انسان از نظر زمینی ، سینه ش رو لخت میکرده و همدیگر رو می مالیدند

اوکی ؟

بیشتر توضیح بدم ؟

میخوای کامل بازش کنم براتون ؟

من حالم از هر کردی که تجزیه طلب هست به هم میخوره چون کمر ماها رو شکستند

باعث بدبختی سالهای سال ما شدند و میشدند

صدها نفر از اقوام من در طول قرون متمادی به دست همین کثافتا کشته شده و حالم از همه شون بهم میخوره

من کرد هستم ... کرد ایرانی ... کرد جمهوری اسلامی

و به جز کرد ایران زمین که میهن پرست هست هیچ کرد دیگری رو نمیشناسم و جز کرد محسوب نمیکنم ، ناراحتی نخوان حرفای منو

ولی من وقتی میدونم سر 17 تا پاسدار رو تو یک عروسی بریدن برای شادی قاسملو لعنتی بریدن یعنی چی .... نمیتونم نگم کثافت تجزیه طلب

یا حق
[/quote]

یه سوال شما روزانه چند ساعت فیلم تماشا میکنی اونم از اون فیلم جنگی های خفن؟

در ضمن هر کس به نژاد خود پشت کرد یک بی بته محسوب میشه و ما با انسان های بی بته حرفی ندارم حالا شما رو نمیدونم جز این ها هستی یا نه؟

در ضمن اگر صحبت از ناموس فروشی میکنی برو فیس بوکت رو ببین تا بفهمی هم نژادهای فارست چه عکس های زیبایی از خودشون منتشر میکنند تا بفهمی کی بی ناموس هست

من اگر یه انسان بی همه چیز بودم خودم رو با یه قرص برنج تحویل خاک میدادم شما اگر شرف و غیرت داری نباید از ناموس هم نژادهات صحبت کنی

حالا که بحث توهین کردن هست ما هم توهین میکنیم کسی هم از زن کمتره اگر این پست رو ببینه و بخواد پاک کنه و پست های بقیه افراد رو که به کورد ها توهین کردن رو پاک نکنه
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.