Recommended Posts

[quote]اینو نفهمیدم چیه! یکی توضیح بده![quote]
منظورش حتما همون پایه های هیدرولیکی رادارهاشه، همونا که زیرشون آجر گذاشتن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این قسمت به نظر من مهمترین پاراگراف این متن هست، در این قسمت تلویحا با امکان رهگیری و انهدام بی 2 اشاره شده، چون عدد 0.01 معقول ترین عدد برای آر سی اس بی 2 اعلام شده. حتی دوستانی که عددهایی نظیر 0.001 و حتی 0.0001 را به نقل از سایتهای پروپاگاندیست غربی منتقل می کنند، قطعا این نکته را قبول دارند که این عدد برای آر سی اس روبرو هست و از پایین این عدد بیشتر هست. [/quote]

محمد جان منظورتو آشکارا بگو عزیزم . حالا من شدم مسئول پروپاگاندا و اوردن مطلب از سایت های پروپاگاندیست! حالا از بین 3 عدد کمترین رو گفتم گناه کردم؟خوب اکثر سایت ها بر روی عدد 0.01 به توافق رسیدن! ولی من همین جا اعلام میکنم عدد سطح مقطع راداری بی 2 :|

0000000001. خواهد بود :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان منظورتو آشکارا بگو عزیزم . حالا من شدم مسئول پروپاگاندا و اوردن مطلب از سایت های پروپاگاندیست! حالا از بین 3 عدد کمترین رو گفتم گناه کردم؟خوب اکثر سایت ها بر روی عدد 0.01 به توافق رسیدن! ولی من همین جا اعلام میکنم عدد سطح مقطع راداری بی 2 :|

0000000001. خواهد بود[/quote]

نهايتش اينه كه 10000 تا دوشپرتاب رو اطراف مراكز حاساس مستقر مي كنيم هم چنين تعدادي دوشپرتاب رو سوار بر هليكوپتر مي كنيم و گشت مي زنيم :mrgreen: تازه اف 14 ها هم هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان منظورتو آشکارا بگو عزیزم . حالا من شدم مسئول پروپاگاندا و اوردن مطلب از سایت های پروپاگاندیست![/quote]

نه قربونت! منظورم اون سایتها بود نه شما! جسارت نشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا درود بر این جوانان غیور و سلحشور
توانایی مقابله با موشک های بالستیک را نیز دارد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا محمد همونطوری که دوستان اشاره کردن منظور همون جک های هیدرولیگی هست که توی این سامانه اتوماتیک عمل می کنن.

یه نکته هم بگم کاربرد موشک شاهین و شلمچه فرق می کنه و هر کدوم برای مورد خاصی طراحی شدن.
در مورد برد اونها هم شما فعلا فکر کنین همین ۴۵ ک م هست.تا بعدا ان شا الله .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فوری/برای اولین بار در رزمایش ولایت ۹۰ انجام شد
[color=red][b]شلیک موشک میان‌برد سطح به هوا "محراب" از روی ناوچه موشک‌انداز "گرز"[/b][/color]
خبرگزاری فارس: موشک میان‌برد سطح به هوا "محراب" لحظاتی پیش برای اولین بار از روی ناوچه‌ موشک‌انداز کلاس پیکان ‌نیروی دریایی ارتش شلیک شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به منطقه عمومی رزمایش ولایت ۹۰، موشک میان‌برد سطح به هوا "محراب"‌ لحظاتی پیش برای اولین بار با موفقیت شلیک شد.

این موشک از روی ناوچه‌ موشک‌انداز کلاس پیکان "گرز" ‌نیروی دریایی ارتش برای اولین بار تست شد و هدف هوایی مورد نظر را منهدم کرد.

این موشک دارای فناور‌ی‌های ضدسامانه‌های راداری و هوشمند است.

همچنین در ادامه رزمایش اژدرهای "۴۷ PT" از زیردریایی‌های کلاس "غدیر" به سوی شناورهای سطحی شلیک شد.

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۰ همچنین اعلام کرد: از بامداد فردا دوشنبه که آخرین روز مرحله قدرت رزمایش است، بخش گسترده‌ای از یگان‌های سطحی، زیرسطحی و هوا دریا نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که تا مدار 18 درجه شمالی گسترش یافته است، به منظور اجرای فاز پایانی رزمایش، آرایش تاکتیکی جدیدی را به اجرا خواهند گذاشت که بر اساس آن تردد هرگونه شناور از تنگه هرمز در صورت اراده نیروی دریایی ارتش غیرممکن خواهد بود.

.................................
منبع:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901011000036

[color=red]با تشكر منتقل شد.......نصير[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نظرشان درباره این موشک چیه؟
از عنوان میانبرد مشخصه که درمحدوده 50 تا 70 کیلومتره
احتمال من ارتقاء همان موشکهای استاندارد یک خودمون است
شاید هم صیاد دو یا مرصاد دریائی؟؟؟؟
اگه مدل اولیه باور373 باشه چی؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به احتمال زیاد موشک محراب از نوع ضد رادار است نه پدافند هوایی

http://www.presstv.com/detail/218760.html

در ضمن بر روي ناوچه فوق(ناوچه‌ موشک‌انداز کلاس پیکان) به جز رادار اخطار هوایی هیچ رادار هدایتی برای موشک پدافندی نیست و در تصاویر منتشر شده در اخبار سیما هم ندیدم که باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان نظرشان درباره این موشک چیه؟
از عنوان میانبرد مشخصه که درمحدوده 50 تا 70 کیلومتره
احتمال من ارتقاء همان موشکهای استاندارد یک خودمون است
شاید هم صیاد دو یا مرصاد دریائی؟؟؟؟
اگه مدل اولیه باور373 باشه چی؟؟؟؟[/quote]

منم به نظرم نمونه ی ارتقا یافته ی موشک استاندارده. در مورد بعدی مرصاد دریایی.

صیاد برای ناوی به اون اندازه خیلی بزرگه. شاید هم این موشک توی سامانه ی باور استفاده بشه کسی نمیدونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به احتمال زیاد موشک محراب از نوع ضد رادار است نه پدافند هوایی

http://www.presstv.com/detail/218760.html[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
شايد منظور موشك ضدهوايي ضد اهداف رادار گريز باشد چون تا آنجا كه مي دانم موشكهاي ضد رادار معمولا از هواپيما و براي سركوب رادارهاي ضدهوايي پرتاب مي شوند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت همه دوستان گرامي
شايد منظور موشك ضدهوايي ضد اهداف رادار گريز باشد چون تا آنجا كه مي دانم موشكهاي ضد رادار معمولا از هواپيما و براي سركوب رادارهاي ضدهوايي پرتاب مي شوند .[/quote]

دوست عزیز برای شما منبعی از پرس اوردم که چنین نوشته موشک ضد هوایی ضد اهداف رادار گریز کجا و موشک ضد رادار کجا!! به عبارت دقت کنید anti-radar missile
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز برای شما منبعی از پرس اوردم که چنین نوشته موشک ضد هوایی ضد اهداف رادار گریز کجا و موشک ضد رادار کجا!! به عبارت دقت کنید[/quote]

فکر کنم هر دو موشک شلیک شدن چون دو تا خبر بود هم موشک ضد رادار هم موشک پدافند هوایی icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][b][color=blue]ویژگی‌های مهم سامانه موشکی سطح به هوای میانبرد "محراب"[/color][/b][/size]

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، دقایقی پیش اولین موشک هوشمند و بومی سطح به هوای میانبرد "محراب" در سومین مرحله از رزمایش بزرگ دریایی ولایت 90 از سوی شناور موشک انداز کلاس پیکان "گرز" این نیرو شلیک و هدف پروازی مورد نظر را منهدم کرد.

این موشک که به دست متخصصان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش و صنایع دفاع طراحی و تولید شده است، در صورت ایجاد اخلال و جنگ الکترونیک از سوی دشمن در هنگام شلیک می‌تواند بلافاصله منبع ارسال سینگال‌های اخلال‌گر را شناسایی و به سمت آن تغییر جهت داده و سامانه مختل کننده را هدف قرار دهد.

از دیگر ویژگی‌های این سامانه موشکی هوشمند این است که می‌تواند هم علیه اهداف هوایی و هم اهداف سطحی عمل کرده و شناورهای متخاصم را نیز مورد هدف قرار دهد.

به گزارش فارس، با توجه به موفقیت‌آمیز بودن این شلیک، به زودی با راه‌اندازی خط تولید این موشک، یگان‌های بیشتری از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به این سامانه بومی و هوشمند به منظور ارتقاء پدافند هوایی مجهز خواهند شد.

[url=http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901011000405]لینک منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا که خبررسانی این رزمایش شاهکاره!

[quote]در صورت ایجاد اخلال و جنگ الکترونیک از سوی دشمن در هنگام شلیک می‌تواند بلافاصله منبع ارسال سینگال‌های اخلال‌گر را شناسایی و به سمت آن تغییر جهت داده و سامانه مختل کننده را هدف قرار دهد. [/quote]

دنبال کردن امواج از خصوصیت موشک های ضد رادار است پس حتما موشک محراب ضد هوایی ضد رادار هست! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.