امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بهترين كار طراحي همه نوع پهپاد است چون به صرفه راحتر و براي آزمايش راحتر است چون جون كسي به خطر نمي افته
:|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط طراحي در مورد پهپاد اونم 24 ساعته و با تمام قدرت در همه ابعاد وهمه ي نقش ها و در درجه دوم ساحت جنگنده داخلي همه نوع
بعد در آخر خريد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بهترين كار طراحي همه نوع پهپاد است چون به صرفه راحتر و براي آزمايش راحتر است چون جون كسي به خطر نمي افته
:|[/quote]

ولی پهپاد نمیتونه تمام کارهایی که لازمه انجام بده.پهباد بیشتر برای شناسایی و پشتیبانی نزدیک کاربرد داره.ولی برای رهگیری یا انجام بمباران عمقی و گسترده تقریبا هیچ کاری ازش ساخته نیست.باید طراحی و تولید هر دو نوع هواپیما،هم بی سرنشین و هم سرنشین دار دنبال بشه تا در مواقعی که نیازه از هرکدوم به جای خودش استفاده بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]درستکه در جنگ تحمیلی از هواپیمای فانتوم استفاده ی بیشتری شد اما قدرت تامکت های ایرانی به قدری زید بوده(چه از نظر سرعت و چه از نظر قدرت) که من در یکی از مجله ها خواندم که موقع نزدیک شدن تامکت ها به میگ های 25 از گفتگو های خلبان های عراقی شنیده شده که به یکدیگر هشدار فرار داده اند و سریعا از منطقه خارج شده اند و بدانید که در اول جنگ براحتی چند میگ 25 توسط تامکتها شکار شد :| [img][/img][/quote]

دقيقا جنگنده اف 4 به دليل قابليت همه كاره يا multi role زياد استفاده مي شد ولي از همه لحاظ تامكت ها برتر بودند مخصوصا در رهگيري هوايي البته قبل از ورود (فروش) جنگنده نوع اول اف 22 به نيروي هوايي عراق بعد از 2 سال جنگ كه ديگر تامكت ها حرف چنداني براي گفتن نداشتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بهترين كار طراحي همه نوع پهپاد است چون به صرفه راحتر و براي آزمايش راحتر است چون جون كسي به خطر نمي افته
:|[/quote]

ولی پهپاد نمیتونه تمام کارهایی که لازمه انجام بده.پهباد بیشتر برای شناسایی و پشتیبانی نزدیک کاربرد داره.ولی برای رهگیری یا انجام بمباران عمقی و گسترده تقریبا هیچ کاری ازش ساخته نیست.باید طراحی و تولید هر دو نوع هواپیما،هم بی سرنشین و هم سرنشین دار دنبال بشه تا در مواقعی که نیازه از هرکدوم به جای خودش استفاده بشه.[/quote]

كاملا درست و صحيح است ولي
نظر من فقط در مورد حمله اوليه بود و براي بمب افكن با سرنشين دار باشد و واقعا توانا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تولید انبوه پهباد ها و لغو پروژه های ساخت هواپیماهای سرنشین دار و اختصاص بودجه آنها به پروژه ی توسعه پهباد ها
تولید پهباد قابل نصب روی تانک مجهز به موشک هوا به هوا

مهمتر از همه ایجاد سامانه مشخص برای ارتباط امن تحت وایمکس بین وسایل پرنده رادارها و خودرو ها و اتصال آن به شبکه فیبر نوری داخلی کشور جهت انتقال سریعتر اطلاعات بین سیستم ها به طوری که بخشی که هک می شود خودبخود از سامانه جدا شود .

ایجاد سپر دفاعی در برابر موشک ها و ... به وسیله ی شبکه راداری پهبادها و پدافند زمینی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]درستکه در جنگ تحمیلی از هواپیمای فانتوم استفاده ی بیشتری شد اما قدرت تامکت های ایرانی به قدری زید بوده(چه از نظر سرعت و چه از نظر قدرت) که من در یکی از مجله ها خواندم که موقع نزدیک شدن تامکت ها به میگ های 25 از گفتگو های خلبان های عراقی شنیده شده که به یکدیگر هشدار فرار داده اند و سریعا از منطقه خارج شده اند و بدانید که در اول جنگ براحتی چند میگ 25 توسط تامکتها شکار شد :| [img][/img][/quote]

دقيقا جنگنده اف 4 به دليل قابليت همه كاره يا multi role زياد استفاده مي شد ولي از همه لحاظ تامكت ها برتر بودند مخصوصا در رهگيري هوايي البته قبل از ورود (فروش) جنگنده نوع اول اف 22 به نيروي هوايي عراق بعد از 2 سال جنگ كه ديگر تامكت ها حرف چنداني براي گفتن نداشتن[/quote]

به عراق اف22 فروختن؟! :(

در جنگ برای اف14های ایران مشکل طولانی مدت هرگز ایجاد نشد و فقط با ورود میراژ اف1 با مشکل جزئی مواجه شدیم که با تغییر تاکتیک رفع شد. قابل ذکر است که دوربردترین شکار تاریخ توسط اف14 ایرانی در برابر میراژ اف1 بدست آمده است که هدف را از فاصله 150 کیلومتری شکار کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تولید انبوه پهباد ها و لغو پروژه های ساخت هواپیماهای سرنشین دار و اختصاص بودجه آنها به پروژه ی توسعه پهباد ها
تولید پهباد قابل نصب روی تانک مجهز به موشک هوا به هوا

مهمتر از همه ایجاد سامانه مشخص برای ارتباط امن تحت وایمکس بین وسایل پرنده رادارها و خودرو ها و اتصال آن به شبکه فیبر نوری داخلی کشور جهت انتقال سریعتر اطلاعات بین سیستم ها به طوری که بخشی که هک می شود خودبخود از سامانه جدا شود .

ایجاد سپر دفاعی در برابر موشک ها و ... به وسیله ی شبکه راداری پهبادها و پدافند زمینی[/quote]

فقط كه نميشه پهپاد بسازيم برد عملياتي پهپاد مگه چقدره و قدرت حمل تسليحاتش چقدره امريكا هم هنوز پروژه جنگنده هاي سرنشين دار را رو لغو نكرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]درستکه در جنگ تحمیلی از هواپیمای فانتوم استفاده ی بیشتری شد اما قدرت تامکت های ایرانی به قدری زید بوده(چه از نظر سرعت و چه از نظر قدرت) که من در یکی از مجله ها خواندم که موقع نزدیک شدن تامکت ها به میگ های 25 از گفتگو های خلبان های عراقی شنیده شده که به یکدیگر هشدار فرار داده اند و سریعا از منطقه خارج شده اند و بدانید که در اول جنگ براحتی چند میگ 25 توسط تامکتها شکار شد :| [img][/img][/quote]

دقيقا جنگنده اف 4 به دليل قابليت همه كاره يا multi role زياد استفاده مي شد ولي از همه لحاظ تامكت ها برتر بودند مخصوصا در رهگيري هوايي البته قبل از ورود (فروش) جنگنده نوع اول اف 22 به نيروي هوايي عراق بعد از 2 سال جنگ كه ديگر تامكت ها حرف چنداني براي گفتن نداشتن[/quote]

به عراق اف22 فروختن؟! :(

در جنگ برای اف14های ایران مشکل طولانی مدت هرگز ایجاد نشد و فقط با ورود میراژ اف1 با مشکل جزئی مواجه شدیم که با تغییر تاکتیک رفع شد. قابل ذکر است که دوربردترین شکار تاریخ توسط اف14 ایرانی در برابر میراژ اف1 بدست آمده است که هدف را از فاصله 150 کیلومتری شکار کرد.[/quote]

من اين موضوع اف 22 ها رو تو يه مجله ي نظامي خوندم اتفاقا خودمم تعجب شديدي كردم ولي فكردم كه درسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله فی الاول والاخر

همین چند روز پیش بود که با یکی از پرسنل ارتش که توی یکی از مناطق بد آب و هوا خدمت می کرد یه جرو بحث حسابی داشتم!!!

به شخص فرمانده ارتش اعتراض داشت که چرا برای افزایش حقوق فعالیتی نمی کنه! منتها بدترین روش اعتراض یعنی(ف ح ش) رو اونهم پشت سر!

انجام داد! که من اول از در تهدید و عتاب و در آخر نصیحت در آمدم،ولی خوب اینهم یه انتظار و درخواسته دیگه! البته از فرماندهی کل!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدليل تهديدات روز افزون اسراييل و آمريكا و من اولين كاري كه ميكردم سعي ميكردم ضد هوايي هاي اس 300 رو كه 5 ساله پولشو به روسها داديم و هرجه زودتر ازشون ميگرفتيم حالا به هر قيمتي كه شده . اينجوري اسراييل از فكر حمله به تاسيسات اتمي ما دست بر ميداشت .
دوما با برزيل قرار داد ميبستم كه ما به اونا ساخت موشك رو ياد بديم و اونا هم به ما ساخت هواپيما . الته ميدونم اونا تازه كار هستن اما از ما تو ساخت هواپيما جلوتر هستن و ميتونن كمك خوبي باشن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من فانتوم- اف4 از همه موثرتر بوده چون به قول دوستمون چون اولا حمله به اچ3 توسط اف4 ها صورت گرفت و ثانيا بيشترين بمباران ها توسط اين هواپيماي خوش قيافه صورت گرفته . اما خودم تامكت- اف14 رو خيلي دوست دارم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بسم الله فی الاول والاخر

همین چند روز پیش بود که با یکی از پرسنل ارتش که توی یکی از مناطق بد آب و هوا خدمت می کرد یه جرو بحث حسابی داشتم!!!

به شخص فرمانده ارتش اعتراض داشت که چرا برای افزایش حقوق فعالیتی نمی کنه! منتها بدترین روش اعتراض یعنی(ف ح ش) رو اونهم پشت سر!

انجام داد! که من اول از در تهدید و عتاب و در آخر نصیحت در آمدم،ولی خوب اینهم یه انتظار و درخواسته دیگه! البته از فرماندهی کل!!![/quote]

عجججببب???!!!! شوکه کردي مارو :| :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]درستکه در جنگ تحمیلی از هواپیمای فانتوم استفاده ی بیشتری شد اما قدرت تامکت های ایرانی به قدری زید بوده(چه از نظر سرعت و چه از نظر قدرت) که من در یکی از مجله ها خواندم که موقع نزدیک شدن تامکت ها به میگ های 25 از گفتگو های خلبان های عراقی شنیده شده که به یکدیگر هشدار فرار داده اند و سریعا از منطقه خارج شده اند و بدانید که در اول جنگ براحتی چند میگ 25 توسط تامکتها شکار شد :| [img][/img][/quote]

به عراق اف22 فروختن؟! icon_razz

در جنگ برای اف14های ایران مشکل طولانی مدت هرگز ایجاد نشد و فقط با ورود میراژ اف1 با مشکل جزئی مواجه شدیم که با تغییر تاکتیک رفع شد. قابل ذکر است که دوربردترین شکار تاریخ توسط اف14 ایرانی در برابر میراژ اف1 بدست آمده است که هدف را از فاصله 150 کیلومتری شکار کرد.[/quote]

من اين موضوع اف 22 ها رو تو يه مجله ي نظامي خوندم اتفاقا خودمم تعجب شديدي كردم ولي فكردم كه درسته[/quote]

خوب قرار نیست هر چی که شنیدی رو بیای تو سایت بیان کنی! سایت مکانی برای هر چه میخواهد دل تنگت بگو نیست. :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتخاب من اف 14 هست چون بدون اونها هم هواپيماهاي عراقي راحت تر بمب بارونمون ميكردن هم بمب افكن ها بدون اسكورت اون ها نميتوستن راحت وظايفشون رو انجام بدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم