mohammadreza98

Members
 • تعداد محتوا

  186
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های mohammadreza98

 1. mohammadreza98

  سلاح هجومی مصاف

  اون کارته یه چیز تبلیغاتیه مال یکی از غرفه های نمایشگاه....honeywell هم گویا یک شرکت خارجیه در زمینه تجهیزات ایمنیه!
 2. دوربین فیلم برداری؟ جالبه ولی دوربین به این بزرگی برای چی؟ دو امکان: 1برای عقیدتی سیاسی تبلیغات و ساخت کلیپ و اینجور چیزا میخوان ! 2برای بررسی و آموزش نیرو ها بعد مسابقه استفاده میکنن! البته شایدم روسا دادن یه لحظه دست اینا دوربینو خودشون کار داشتن:) ----------- گفته بودن از نیروی انتظامی و سپاه و بسیج هم هستن،پس کو اونا؟
 3. اینکه نیروهای نظامی ما چطور و با چه قدرتی در این رقابت ها ظاهر میشن خیلی اهمیتی نداره،نکته مهمتر اینه که میرن با نیروهای سایر کشور ها تعامل میکنن و انشالله که از این لاک فکری که برای خودشون درست کردن خارج میشن،و دنیای نظامی گری رو با زاویه ی دیگری هم میبین ---------- اینم از اولین حرکت جناب باقری....ببینیم دیگه میخواد چیکار بکنه!:))
 4. دور هات کامل نبوده عزیز....تعداد فیلم های تاو بیشتر است و ایضا هدف قرار دادن تجمعات.در ضمن اون ۵۰ ۶۰ جنگنده ساقط شده که نمیدونم آمار درست است یه نه همش هدف قرار نگرفته با دوشپرتاب...یه تعدادی رو زمین نابود شده،یه تعدادی هم خودش سقوط کرده!
 5. شما از کجا میدونی با دوشپرتاب زدن؟....این خودش سقوط کرده وگرنه مخالفین تا الان غوغا کرده بودن!
 6. اگه نارنجک رو توش بنازی هم کاری نمیشه؟!
 7. شما مثل اینکه خوشت میاد حاشیه ایجاد کنی...نکنین آقا اینکار هاتون رو،انجمن تازه آروم شده.... این تاپیک تاپیک خبر های دفاعی نه تحلیل و پیگیری دستاوردهای دفاعی...بعدشم مباحثی که جناب عالی مطرح فرمودید بسیار و بسیار مطرح شده و بازگوییش تکرار مکرراته.به اعصاب خودتون رحم نمیکنید به ما رحم کنید
 8. سلام آیا تو این راکت انداز ها از راکت های هدایت شونده استفاده میشه؟اگه نه که برد ۲۹۰ و ۴۰۰ کیلومتری بدون هدایت چه کاربردی داره؟
 9. باید زودتر از این هم اتفاق میافتاد(البته اگه الان هم اتفاق میافتد) اگه محصولات کیفیت مناسب و قیمت معقول داشته باشن سود خوبی برای وزارت داره!
 10. سوال اینه که کدوم هلیکوپتر؟شما هلیکوپتر بیار ما به جای تانک هم ازش استفاده میکنیم...ولی کو؟ اگه دلتون به چهار تا کبری خوشه که ول معطلید...کفاف خودمون رو هم نمیده!
 11. شما پست ۱۰۳۷ همین تاپیک رو نگاه میکردی چیزای خوبی دستگیرت میشد:)
 12. مگه هلیکوپتر رو با تاو میزنن که روش سراب نصب کنن؟تا جایی که دانش ناقص ما میدونه تاو ضد زره نه هواگرد....اون مواردی هم که با تاو هواگرد زدن,رو زمین قرار داشتن نه تو هوا...برای زدن هواگرد از دوشپرتاب استفاده میکنن که این جمر به اصطلاح سراب تاثیری نداره روش!
 13. mohammadreza98

  جنگنده F-16I Sufa

  ۱۰۲ و ۱۰۷ درصد؟!!! از اون حرف ها بود ها...یعنی مثلا به جای نفربر استفاده میکردن از هواپیما هاشون. ما که تا حالا بهره وری ۱۰۰ درصد هم نشنیدیم چه برسه به بالاتر...الله اعلم
 14. دوستان یه لینک دانلود بزارن
 15. بازم دلیل نمیشه داده باشیم به عراق...مگه اینکه همون با فرماندهان دیزی زده باشیم:)
 16. دوست عزیز عکسارو کوچیک قرار بده شاید یکی حالش بد شه اینارو ببینه!
 17. از کجا میدونی دادیم رفت؟نکنه شما هم با فرمانده ها دیزی میزنی؟
 18. دوستان یه نگاهی به پست های قبل بنداز جا دوری نمیره....سه بار آپلود شده این مستند
 19. ویکی پدیا و رادیو فردا:)) شما رو نمیدونم ولی واسه ما حرف مقامات امنیتی مون با ارزش تر از ۴ تا خبرنگار رادیو فردا و الجزیره و چهار تا هویت مجازی معلوم الحاله...
 20. اون وقت منبع این سخنانتون چیه؟داستانی تلگرامی یا چی؟
 21. نکته ای بسیار بسیار مهم که در مطالعات قدرت خود و دشمنان باید در نظر داشت اینه که نه باید با دیدن توان طرف مقابل ترسید و وا رفت و نه با دیدن توان خود جوگیر...اگر به قدرتی که اکنون در دست داریم فریفته و مغرور بشیم از حرکت باز می ایستیم و اگر در محاسبه قدرت دشمن دچار غلو و بزرگ بینی بشیم بازم گلاب به روتون خودمان را خیس کرده و از حرکت می ایستیم....تنها و تنها باید واقعیت را دید و چاره اندیشی کرد نه اینکه الکی شانتاژ کرد موفق و موید باشید
 22. مشکلی نداره...بنده که دیدم
 23. چمدونم والا هیچ کاری از اینا بعید نیست:)) ------------- البته اگه برای تست فرستاده باشن نیاز به تغییر پلاک نداره!
 24. سوال این که چرا ورداشتن از تهران بردن تو زاهدان نشون دادن؟تو تهران نمیشد رژه برد؟...همین حمل و نقلش بی خرج نیستش! اگه به عکس روی خودرو داخل رژه نگاه کنید آرم مرزبانی سیستان و بلوچستان رو مشاهده میکنید...اگه برای رژه بود نیازی به حک کردن این آرم نبود....البته بازم میگم این به حدسه و دوستان نیروی انتظامی بهتر میدون!