Deepblue

Members
 • تعداد محتوا

  162
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  1

Deepblue آخرین امتیاز شما در روز 22 مهر 1398

Deepblue شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

650 نشان لیاقت

1 دنبال کننده

درباره Deepblue

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان دوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,184 نمایش های پروفایل
 1. کسی کمترین اطلاعاتی از نحوه مدیریت شرکتهای دولتی و سطح اسراف و هدر رفت فرصتها داشته باشه، از غصه دق کنه جا داره. متاسفانه لاشخورهایی داخل نهادهای دولتی هستن که ورود خلاقیت رو به درستی کوتاه شدن دست خودشان می دانند....
 2. با تایید فرمایش شما، ولی در نبود شفافیت و تبلیغات حرفه ای، این افشاگری ها روی افکار عمومی و خود ماها تاثیر مثبت داره و قوت قلبه
 3. آرزو به دل ماندیم این داستان به سرانجام برسه
 4. این یعنی این قضیه تنها راه حلش پاسخ دادن هست. و نتیجتا ریسک پاسخ های پینگ پنگی. حتی شکست مکرر هم بهتر از بی عملیه. فیلم مونیخ نشون میده سازمانهای جاسوسی خصوصی در اروپا هستن که اطلاعات تراز اول می فروشن. اگر فلسطینی های آواره می تونستن جواب بدن، امکان مقابله به مثل "اگر" نداره. آدم یاد ترمیناتور جیوه ایه می افته واقعا این سناریویی که حضرات نوشتن کاش مستندات هم ارائه می دادن.... امام حسن عسکری(ع) فرمود: جعلت الخبائث فی بیت و جعل مفتاحه الکذب. همه پلیدی‌ها در خانه ای نهاده شده که کلید آن دروغ است. (میزان‌الحکمهًْ ج 2 ص 869).
 5. وقتی دبیر شورای امنیت ملی راست راست تو دوربین بدون هیچ ادله و شواهدی میگه کار تمام خودکار انجام شده و عامل انسانی در کار نبوده، این مطالب شما یه حس بدی(تی زدن) به آدم میده. چند وقت دیگه هم لابد شاهد حضور رباتهای پرنده نامرئی خواهیم بود! از این همه حوادث و خطا و ترور دریغ از یک برگ گزارش به مردم.
 6. در قضیه انفجار نطنز هم یک عده خیلی شلوغ کردن که با پهپاد یا موشک زدن. ولی بعدا معلوم شد خرابکاری داخلی بوده... امروز هم رد پای نفوذ خیلی خیلی پر رنگه. به نظرم پاسخ ندادن واقعا احمقانه شده. مذاکرات برجام ربطی به این ترور و این نوع عملیاتها نداره.... البته دیر نیست که بایدن هم یه ...یر اساسی بزنه به حضرات اهل مذاکره تا گوشی دست همه بیاد که هدف اصلی تضعیف ایرانه. سیاست های کلی کشورها ربطی به آمدن و رفتن آدمها ندارن...
 7. شاید به این علت که شیشه های بزرگ ضد گلوله هستن و با شکستن این پنجره کوچک تیر خلاص زدن. این مساله از اونجا تقویت میشه که بدنه سمت راننده سالمه. اگر ده نفر بودن نفری 10 تیر هم میزدن ماشین آبکش میشد. به نظرم نه تیم محافظی در کار بوده(نهایتا 2 نفر) و نه تروریستها تعدادشان زیاد بوده. یه انفجار زدن ماشین توقف کرده بعد نزدیک شدن و تیر خلاص زدن. بعد هم با موتورسیکلت همه متواری شدن و احتمالا تا الان از کشور هم خارجشان کردن. متاسفانه سناریوی بسیار ساده و دردناکیه. و بدتر اینکه دو طرف جاده پوشش گیاهی هم نداره و در روز روشن و در خلوتی جاده(به علت کرونا) عملیات کردن. باید خون گریست برای ساختار امنیتی که چهار تا پیرمرد شورای فلان بهمان که بود و نبودشان فرقی برای کشور و مردم ندارد ماشین ضد گلوله دارن ولی دانشمند مفید و تراز اول کشور اینقدر ساده از دست میره....
 8. این چه مسخره بازیه. چرا تاپیک تکراری؟ خب قبلی رو باز کنید دیگه
 9. یاد سنگرهای مثلثی عراق افتادم. ایشالا که فرماندهان ما اهمیت کیفیت سنگر رو درک کرده باشند
 10. میگن ایران با سامانه کراسوخا 5 تا پهپاد ساقط کرده. دوستان اطلاعات بیشتر از این سامانه دارن؟
 11. ما در ایران بالای 700 تا قلعه تاریخی داریم. الموت، فلک الافلاک، قلعه بابک، رودخان و.... میشه برای نامگذاری سامانه های دفاع زمین پایه از اینها استفاده کرد.
 12. خدایی آدم سر درد می گیره از این اسم گذاری حضرات. آخه "عقاب" چه ربطی به سامانه دفاع زمین پایه داره؟ مثلا ما در ایران بالای 700 تا قلعه تاریخی داریم. الموت، فلک الافلاک، قلعه بابک، رودخان و.... نمیشه نام سامانه های دفاعی رو با نامهای متناسب تر بذارن؟
 13. موجز و قشنگ گفتید. اگر زبان به تنهایی عامل اتحاد بود عثمانی بارها و بارها تبریز رو به خاک و خون نمی کشید. وقتی مطالعه نداریم و تاریخ نمی خوانیم، بارها تکرارش می کنیم.
 14. فعلا که مزدورهای سلفی از بدترین نوع تروریسم جهانی، شما تورکهای نژادپرست رو همراهی میکنن... همین یک نشانه بس است برای عاقلان.