Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط 00Amin، 7 مهر 1393 - ?????? ?? ?????
مخفی شده توسط 00Amin، 7 مهر 1393 - ?????? ?? ?????

من که اسمی از شما ندیدم .

در ضمن ...

من درسته .

مگه چند نفر هستید ؟

یا توهم خودبزرگ بینی ؟

توهم ندارم بزرگ هستم اگه نه بیا ببین :)

120 و خورده ای وزن داریما :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

مگه چند نفر هستید ؟

این ما گفته جزو ادبیاته که وقتی میخوای احترام شخص رو نگه داری، میگی شما نمیگی تو!

یا نمی‌گی من فلان کار رو کردم! میگی ما فلان کار رو کردیم!! ( جمع به نظر میاد ولی مفرد هستش! )....

به نظرم دوستان بحث رو بیخودی دارن میبرن به سمت بی‌سر و ته جزایر فالکلند....

برای بحث در خصوص اونها میشه یه تاپیک جدید ایجاد کرد....به هر صورت دو طرف اسناد و مدارک خودشون رو ارائه دادن...

ظاهرا جزایر خالی بودن، در زمان خودش انگلیسی ها اونجا رو گرفتن و برخی از مردمشون در اونجا ساکن شدن... و الان هم ساکن هستن...

وضعیت این جزیره، به نظر من و با توجه به چیزی که تو سایتا الان خوندم و قبلا خونده بودم، مثل ابوموسی و امارات می‌مونه که اونها میگن مال ماست و به ما نزدیکه و مردمش عربی حرف میزنن و از این صحبتا! :)

====================

اگر امکانش هست، دوستان برگردن به موضوع اصلی تاپیک،  بنده ترجمه‌ی صحبت های مرتبط و نیمه مرتبط این خانم رو اوردم، ایا الان در اینکه صحبت های این خانوم در رسانه های ایرانی تحریف شده مناقشه‌ای ندارن دیگه؟

اگر دارند و فکر میکنن که این حرفها رو زده، لطفا منبع حرف‌ها به زبان انگلیسی رو بیارن!!(ترجیحا منابع رسمی و نه از خبرگزاری های کشورهای بخصوص!! مگر اینکه خود ارژانتین دستگاه‌های دولتیش متن رو انگلیسی کرده باشن)...

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام .

ایران به دستور اسلام و اربابش ؛ تازی آباد سقوطی این کارارو کرده . اسلام دین جامع و کاملیه . و هیچ ایرادی نداره . این ماییم که ایراد داریم .

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

شاید شما مسلمان نیستید، شاید مسیحی، یهودی یا اصلا آگنوستیک هستید، هر اعتقادی که داشته باشید نباید به اعتقادات دیگران توهین بکنید...
این یک اصل عمومی و جهانیه!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شاید شما مسلمان نیستید، شاید مسیحی، یهودی یا اصلا آگنوستیک هستید، هر اعتقادی که داشته باشید نباید به اعتقادات دیگران توهین بکنید...
این یک اصل عمومی و جهانیه!

سلام .

و شاید شما هم فراموش کردید که سلام کردن هم از اداب هست .

اشکالی نداره . ولی دیگه تکرار نشه ها . :دی .

بله . کاملاً درست .

اشتباه از طرف من بود .

این ما گفته جزو ادبیاته که وقتی میخوای احترام شخص رو نگه داری، میگی شما نمیگی تو!

یا نمی‌گی من فلان کار رو کردم! میگی ما فلان کار رو کردیم!! ( جمع به نظر میاد ولی مفرد هستش! )....

سلام .

قضیه شما رو میدونستم .

ولی ما رو خیر .

جالب بود .

ممنون .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

رسانه هایی که حتی به هم وطن خودشون رحم نمیکنن و صحبت هاش در یک مراسمی رو تحریف میکنن از اعتبار ساقط هستند . دروغ گفتن به کار ساده ای تبدیل شده متاسفانه . حتی در رسانه ها و برنامه های ورزشی هم شاهد دروغ هستیم . همین چند هفته پیش بود که در جریان رقابت های کشتی قهرمانی جهان در تاشکند تصاویر دچار مشکل شد و مجری برنامه (اقای خراسانی) خیلی راحت ازبسکتان رو متهم به ضعف و بی لیاقتی کرد و گفت نفوذشون در فیلا باعث شده میزبانی بگیرن درحالی که از ارسال تصاویر عاجز هستن و از این چرت و پرت ها ! همون لحظه که خراسانی این اراجیف رو به هم میباخت شبکه های ترکیه و اذربایجان مثل ایینه داشتن کشتی ها رو پخش میکردن . یا یادمه 2-3 سال پیش تیم رئال مادرید اردویی در امریکا برگزار کرده بود و روزنامه AS گزارشی از اردوی این تیم و اینکه مربی میخواد به دو بازیکن استراحت بده و ... منتشر کرده بود منتها تصویری که برای گزارشش گذاشته بود طوری بود که توش مورینیو در حال قدم زدن در یکی از خیابان ها بود و یه پیرمرد امریکایی که ظاهر مناسبی نداشت و شبیه کارتن خواب ها بود هم دیده میشد جالبه که فارس نیوز گزارش اردوی رئال توسط AS رو کاملا عوض کرده بود و نوشته بود به گزارش AS فقیر فقرای امریکایی برای خوردن و جمع کردن پس مونده های بازیکنای رئال به محل اردوی این تیم رفتن تا بتونن از پس مونده های بازیکنای رئال استفاده کنن icon_cheesygrin بقیه خبرگزاری ها هم از روش کپی کرده بودن درحالی که اصل خبر اصلا درباره یک چیز دیگه بود و تصویر هم مربوط به قدم زدن مورینیو در بورلی هیلز بود که ظاهرا برای خرید رفته بود .

http://www.tabnak.ir/fa/news/177639/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AE%D8%B4%D9%85-%D9%84%D8%B3%E2%80%8C%D8%A2%D9%86%D8%AC%D9%84%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%AE%D8%AA
http://tienesmsn.tumblr.com/post/7760159923/mourinho-gives-two-weeks-of-rest-to-higuain-and-di

شرمنده که پستم ربطی به موضوع تاپیک نداشت فقط خواستم اینو بگم که به سادگی اب خوردن دروغ گفته میشه در رسانه ها .

ویرایش شده در توسط Blanco
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب الو ی گرامی، اولا اینکا دث‌استالکر از انگلیس ولی ایرانی هستن...

ثانیا اینکه در دنیا، هر کی زورش میرسه داره کار میکنه یعنی شما نمی‌بینی این مسئله رو؟

اعراب زورشون نمی‌رسه وگرنه تا خود اسپانیا رو مجدد میگیرن!!

ایران هم حاکمیتش دنبالش نیست و پان ایرانیست ها دنبالش هستن و قدرتش رو ندارن!!!

و ....

در کل اینجوری هست که می‌بیید و می‌بینیم( در بدترین حالت!!)...

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 8 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 8 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

حذف بشه

ویرایش شده در توسط DeathStalker
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 7 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 7 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

حالم از اینهمه گند و کثافت بهم میخوره و دچار تهوع میشم

جالبه ...

سه تا هم مثبت گرفته ...

حالا  اگه من نوشته بودم ...

100 تا منفی میگرفت ...

واقعاً یه سری آفتاب پرست تو این سایت هستن ...

البته ، حیف آفتاب پرست ...

• Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست عزی با سربلندی و افتخار بلند داد میزنم هالم  از هرچی دزد و جانی و قاتل و استعمارگر و استثمارگر دروغگو  چپاولگره بهم میخوره و دچار تهوع میشم

شما اگر از چنین کسانی دچار تهوع نمیشین بخودتون مربوطه

تاریخ کشور من پره از جنایتهای این قوم کثیف که با تاراج و کشتار و غارتهاشون منابع  این کشور رو به تاراج بردن و مردمشونو قتل عام کردن

مثه زالو خون و شیره این مملکت رو مکیدن

من هالم از هرچی دزد غارتگر آدم کش زالو صفته بهم میخوره

من داغدار اونهمه خون مردم کشورم هستم

حرفی هست؟

ناراحتین؟

اول سلام ...

شما که ادعای مسلمونیت میشه ، بهتون یاد ندادن سلام کنید ؟

دوم ...

هالم نه . حالم . این از این .

سوم ... یه سوال ...

تازی ها هم به ایران حمله کردن ... اونم دوبار ...

آیا از این قوم هم تنفر دارید ؟

یا چون تازی هستن ، پیامبر صفت و بدور از هرگونه اشتباهی هستن و حمله اونها به ایران هم توطئه صهیونیسم برای نابودی مملکت اسلامی بوده ؟

بنده هم از متجاوز ، حالم به هم میخوره ...

بالاخص که تازی باشه .

به هر حال ، فعلاً این تازی ها هستن که دارن اینکارارو انجام میدن ...

شما میدونید هزینه بازسازی سوریه ، چند سد هزار میلیارد دلار خواهد بود ؟

و میدونید این پول از کجا میاد ؟

اگر نمیدونید ، من بهتون میگم ...

1- خالی کردن جیب مردم در زیارتگاه ها ...

یه تخه سنگ گذاشتن و چارتا آهن ...

میلیارد میلیارد ، پول هاپولی میکنن ...

تعداد امازاده ها رو پیدا کنید ...

بقیش معلوم ...

فرض میگیریم ، هر امامزاده ، 

1000 نفر ...

هر نفر ، 1000 تومن ...

در 365 روز سال ...

میکنه : 

365000000 تومن .

فقط یک امامزاده ...

دوم -

کارمزد بانکی ...

اونم بانکداری بدون ربا ی اسلامی ...

اینو خودتون محاسبه کنید ...

3 -

موسسات خیریه و صندوقهای صدقات ...

واقعاً تا حالا فکر کردید اینهمه پول ...

کجا میره ؟

و بسیار راههای دیگه ...

دقیقاً ایران هم ، مثل تمام کشور ها ،

دزد و قاتل و استعمارگر و زالو صفته ...

در مورد قاتل بودنش ، لیست بلند بالای وزارت اطلاعات ، سندی غیر قابل انکار هست .

دزد بودنش که بررسی شد .

استعمار گریش هم در مورد مردم خودشه ...

بد نیست ، یه طرفه به قاضی نرید ...

و در ضمن ...

تمام این چیزایی که گفتید ،

به هیچ وجه ، توهین های شما رو توجیه نمیکنه .

اینم اضافه کنم ...

بنده هم حالم از خائن ، به هم میخوره ...

چه در لباس رئییس جمهور و چه در لباس مجاهدین خلق ...

خائن ، خائنه و تنها کاری که لیاقتش رو داره ...

اینه که زنده زنده تو آتیش ، برشته بشن ...

بنده به هرگونه دزدی و توحش و استعمار و چپاول و قتل و اآدم کشی و بعد هم افتخار بهشون توهین کرده میکنم و خواهم کرد و هیچگاه قبولشون نداشته و ندارم حتی اگر پشت هزاران نام زیبای فریبنده قایم بشن

دوست عزیز شما به کشور من و مردمش هرچی از دهنتون دراومد نسبت دادین و گفتین شما ایرانی ها چنسن و چنان

از حرفتون اینگونه برداشت میشه که ما ایرانی هستیم و شما نه

غیر اینه؟

خوب شما عملکرد استعماری و چپاول و غارت و تجاوز و ودزدی استثمار انگلیس رو محترم میدونی بنده چیگارتون کنم؟

متاسفین که با یه کسی که از استعمار متنفره هم صحبت بودین ؟

جدی؟

این برای من افتخاره

من افتخار میکنمکه با استعمار و استثمار و استعمارگری ، دزدی ، غارت ٰ چپاول و آدم کشی در هرجای دنیا مخالفم و بویژه در کشور خودم و  حظور هیچ کشور زالوی استعارگری رو هم نخواهم پذیرفت و تاب نخواهم آورد این کشور و مردمش بیدارتر از این حرفها هستن

سالها خون دادن تا ریشه این زالوی پلید رو از کشور بخشکونن و بکنن

من به اینها افتخار میکنم نه به قتل مردم بیگناه

نه به دزدی و چپاول ثروت و سرمایه های ملتهای مظلوم و مستضعف

نه به تارج بردن داشته های ملتهای ناتوان

اگر اینها برای شما تاسف برانگیزه برای بنده عینه افتهاره

باور بفرمایین

در ضمن جناب مصطفی عزیز و گرامی حتی به یک دونه از پستهای این عزیزان منفی نداده و نخواهم داد

حرفم رو رک میزنم

حرفی که حاظرم بخاطرش جونمو هم بدم اما پای این زالوهای استعمارگر به کشورم باز نشه

ادعا نیست و تمام باورمه حالا هرکی خوشش میاد ممنونم

هرکی هم بدش میاد نمیتونم منصرفش کنم و بخودش مربوطه باز هم ممنونم

همین

لحنم تلخه میدونم

گزنده است میدونم

نازیباست میدونم

اما در برابر اینهمه جنایت نمیتونم ادب کنم و حرف نزنم

چپاول کنن و با افتخار بهش بنازن و ما به بهونه ادب سکوت کنیم میشه عینی بردگی 

و من پیرو کسی هستم که بر شمشیرها صبوره و بر زنجیرها نه

متاسفانه شما به قدری ذهنتون بسته هست که حد نداره ...

چیزی تو مغز شما هست ، اینه :

چون تو انگلیس زندگی میکنه ، پس خائنه . و حتی از نظر بعضی ها ، قتلش هم واجبه ...

• Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست عزیز سلام

درباره سلام کردن تاحدود زیادی حق با شما بود

منتها بنده چون ابتدای پیام سلام کرده بودم دیگه سلام نکردم هرچند به هیچ وجه توجیح پذیر نیست و از این بابت ازتون پوزش میخوام

واما حرفهاتون

بنده ایشون رو غیر ایرونی ندونستم بلکه خودشون فرمودن " شما ایرانی ها"

وقتی میگن شما ایرانی ها یعنی خودشون شامل ما ایرانی ها نمیشن و نیستن خوب این حرف خودشون بود

درباره تنفرم از هرکسی که به این کشور خیانیت کرده میتونید برید پستهای قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید تا دستون بیاد که بنده هر شخص ، قوم و یا گروهی رو که به کشورم و مردمش خیانت کردن چی خطاب کرده و میکنم

درباره اون چیزهایی هم که نوشتین نه باورشون دارم و نه بهشون اعتقاد دارم

اینکه شما یه تعبیر ناصحیح از اسلام رو وردارین و همه رو با اون بسنجین درست نیست

داعش هم تعبیر خودش از اسلام رو داره که 100 درصد با تعبیر من مخالفه و متضاده این یعنی ازادی اندیشه

منتها با کمال احترام دارم خدمتتون عرض میکنم دارین خلط مطلب میفرمایید بنده نوشتم گفتم میگم و بازهم میگم از هر استعماری با هرنام و رنگ و لعابی و پشت هر نقابی بدم میاد و حالم بهم میخوره

اینو هم نه پنهان میکنم و نه مخفی و بهش هم افتخار میکنم

درباره بسته بودن فکر من  نگران نباشید به اندازه کافی باز هست نه اونقدر زیاد که با چهار کلمه خوشگل از دهان استعمار خر بشم اما اونقدر هم باز هست که استعمار رو از دوست تشخیص بدم و همینقدر هم برام کافیه خداروشکر

همینقدر که استعمار نتونه  با شعارهای زیبای احمق خر کنش فریبم بده به هفت پشتم بسه

چه زیبا گفت معلم شهیدم دکتر علی شریعتی که:

استعمار برای استثمار ملتها اول باید اونها رو استحمار کنه

من افتخار میکنم که فکرم اونقدر باز هست که استحمار نشم  حالا بیشتر از اون و یا برای استحمار شدن به اندازه کافی باز نیست رو شما به بزرگی خودتون ببخشین

در باره غلطهای تایپی هم واقعا پوزش میخوام و قبل از ارسال شما رفتم و همه رو رفع کردم منتها اگر نوشته های منو بخونین میبینین متاسفانه و متاسفانه پر از ایراد تایپی هستن چون زود تایپ کرده و میفرستم و این ایراد بدیه

چندین و چند بار هم از دوستان بابت این ایراد بزرگ پوزش خواستم که میتونین توی ارسالهام پیداشون کنین هرچند زیاد مهم نیست( اصلا مهم نیست )منتها این دلیل بر توجیح اشتباهم نمیشه و بابت این ایرادها از همه پوزش میخوام

در مورد اعتقادات و باورهای بنده هم میتونین  ارسالهای بنده رو اگر مایل بودین و خواستین بخونین اونوقت اگه سوال داشتین درخدمتتون خواهم بود البته اگه مایل باشین

چون این چیزهایی که شما پرسیدین فقط منو به خنده انداخت و بس

موضوع دیگه ای هم بود در خدمتم

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

البته ، این فرد هم ، خائن هست و دست پرورده جمهوری اسلامی ایران ...

http://hw10.asset.cloob.com/cloob-activity-photo/109913735-7993cd3d07da61fe6dfc73dce6e529c5-520.jpg

هرجای دنیا ، برای آثار تاریخیشون ، اهمیت قائلن ...

میدونستید ، در صورت مشاهده همچین چیزی تو رومانی ، پلیس حق شلیک داره ؟

و در صورت مرگ یا جراحت ، هیچ بازخواستی انجام نمیشه ؟

حتی اگر ، توریست باشه .

دشمن ما ، آمریکا و انگلیس نیست .

دشمن ما ، داره باهامون زندگی میکنه ...

دوست عزیز سلام

درباره سلام کردن تاحدود زیادی حق با شما بود

منتها بنده چون ابتدای پیام سلام کرده بودم دیگه سلام نکردم هرچند به هیچ وجه توجیح پذیر نیست و از این بابت ازتون پوزش میخوام

واما حرفهاتون

بنده ایشون رو غیر ایرونی ندونستم بلکه خودشون فرمودن " شما ایرانی ها"

وقتی میگن شما ایرانی ها یعنی خودشون شامل ما ایرانی ها نمیشن و نیستن خوب این حرف خودشون بود

درباره تنفرم از هرکسی که به این کشور خیانیت رکده میتونید برید پستهای قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید تا دستون بیاد که بنده هر شخص ، قوم و یا گروهی رو که به کشور و مردمش خیانت کردن چی خطاب کرده و میکنم

درباره اون چسزهایی هم که نوشتین نه باورشون دارم و نه بهشون اعتقاد دارم

اینکه شما یه تعبیر ناصحیح از اسلام رو وردارین و همه رو با اون بسنجین درست نیست

داعش هم تعبیر خودش از اسلام رو داره که 100 درصد با تعبیر من مخالفه و متضاده این یعنی ازادی اندیشه

منتها با کمال احترام دارم خدمتتون عرض میکنم دارین خلط مطلب میفرمایید بنده نوشتم گفتم میگم و بازهم میگم از هر استعماری با هرنام و رنگ و لعابی و پشت هر نقابی بدم میاد و حالم بهم میخوره

اینو هم نه پنهان میکنم و نه مخفی و بهش هم افتخار میکنم

درباره بسته بودن فکر من  نگران نباشید به اندازه کافی باز هست نه اونقدر زیاد که با چهار کلمه خوشگل از دهان استعمار خر بشم اما اونقدر عم باز هست که استعمار رو از دوست تشخیص بدم و همینقدر هم برام کافیه خداروشکر

همینقدر که استعمار نتونه  با شعارهای زیبای احمق خر کنش نتونه  فریبم بده به هفت پشتم بسه

چه زیبا گفت کعلک شهیدم دکتر علی شریعتی که:

استعمار برای استثمار ملتها اول باید اونها رو استحمار کنه

من افتخار میکنم که فکرم اونقدر باز هست که استحمار نشم  حالا بیشتر از اون و یا برای استحمار شدن به اندازه کافی باز نیست رو شما به بزرگی خودتون ببخشین

سلام .

بنده تعبیر ناصحیحی نکردم .

واقعیت رو گفتم .

میدونم برای یه آدم مذهبی ، فارق از دین ...

چه قدر سخته قبول کردنش ...

من همین مشکل رو با کسایی که به اسلام توهین میکنن رو هم دارم ...

من از چیزی خوشم نمیاد ... دلیل نداره به دیگران ، توهین و فحاشی کنم .

بنده رومانیایی هستم و ایرانی ( نه آریایی ) تبار .

خانواده من ، از 180 سال پیش ، رومانی بودن ...

ولی هرگز ، زبان فارسی رو فراموش نکردن ...

پدر بزرگم ، این کار رو ، مصداق بارز خیانت میدونست .

علاوه بر این ... فوق العاده آدم مذهبی ای بود .

ولی من ، مذهبی نیستم .

ولی کاملاً روی زبانم و ملیتم ، تعصب دارم .

از نظر بنده ، جنایتی که تازیان در ایران کردن ، و جنایات مغول ،

بسیار بیشتر و دردناکتر از معاهئه های ترکمانچای و دوستان بوده و هست .

چون ؛ در اون معادات ، فقط مقداری سرزمین از دست رفت ...

ولی میدونیم تازیان و منگل ها ( چیزی به اسم مغول ، وجود نداره . اون Mongolia هست . باور ندارید ؟ تو ویکی ، سرچ کنید . ) چه جنایاتی کردن ...

و این که گفتید به خنده انداخت ...

خواهشاً به دور از تعصب دینی و ملی ، بشینید حساب کنید ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست عزیز سلام

هرچند خودتون هم سلام نکردین منتها اون حرفتون بابت سلام نکردن من درست بود و باید سلام میکرده و الان هم  سلام میکنم

بنده مذهبیم نه اونقدر که ادعا داشته باشم و نه اونقدر که لاقید باشم

باورهامو با تعقل انتخاب کردم نه اینکه به ارث ببرم

اون چیزهایی که شما پرسیدین رو بنده قبول نداشته و ندارم و در خیلی از موارد خودم بشخصه مخالفشون هستم و برای همین منو بخنده انداختین

گفتم اگر زحمت بکشین و نوشته های منو بخونین تا حدودی دستتون میاد که تفکر و باور من چیه

درباره ایران دونستن یا ندونستن کسی هم اول میتونین از خود شخص بپرسین بعد هم نوشته ها و تعابیر

خدمتتون نمونه ارایه کردم که وقتی یک بگه شما ایرانیها یعنی خودشون ایرانی نیستن

بنده خودم خیلی از دوستان  و اقوامم خارج کشور زندگی میکنن و خودشونو هم سفت و سخت ایرانی میدونن

منتها کسایی که فقط بخاطر تسلط به زبان فارسی بیان و به کشور ایران بتازن رو نمیشه ایرانی دونست

خیلی ها هستن توی همین سایت که عربی و انگلیسی و روسیو .. شون فوله و کاملا به اون زبونا مسلطن

حالا چون تسلط دارن به یه زبونی مال اون کشورن؟

خوب خیلی از هموطنهای من بودن که رفتن و تغییر ملیت دادن و ملیت دیگه گرفتن و به این ملیت جدیدشون هم افتخار میکنن و عارشون از ایرانی بودنشون میاد و حاضر نیستن حتی بگن قبلا ایرانی بودن

من چیکار کنم؟

برم با زور ورشون دارم بگم شما ایرانی هستین؟ التماسشون کنم؟

نه گلم ایرانی بودن به زندگی کردن در ایران و یا فارسی صحبت کردن نیست

ایرانی بودن به عشق داشتن به این کشوره

وگرنه اون ایرانی که مثلا میره امریکا و تابعیت میگره و سوگند یاد میکنه که منافع آمریکا رو بر هر منافعی ارجحیت بده و در صورت نیاز ازش دفاع کنه دیگه ایرانیه؟

خوب برمبنای سوگندی که خورده اگه فردا آمریکا حمله کنه به ما و با ما درگیر بشه اون فرد طبق سوگندش باید برای آمریکا و آمریکایی ها با ایران و ایرانی بجنگه غیر اینه؟

اونوقت من اینو کجای دل ایران و ایران بزارم تا شما خوشتون بیاد؟

برای ایرانی بودن باید عاشق ایران باشی نه اینکه فقط فارسی صحبت کنی

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوستان از بحث های پراکنده بپرهیزید

پست های اضافه پاک شدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط EBRAHIM
      IRIS و پدید آمدن برنامه فضایی ایران (قسمت اول )

مدتیست که از رسانه های جهانی،خبرهایی به گوش میرسد که ایران در حال تولید موشکی است که توانایی حمل ماهواره به فضا دارد.آيا چنين چيزي امكان دارد؟آيا اين ماجرا يك بلوف سياسيست يا حقيقت دارد؟
      دوستان از نظرات مفيد خودشون دريق نكنند امیدوارم مبحث جالبی شود.
      با تشكر

چند نکته قبال از خواندن مقاله :مطمئنا نظرات نویسنده با نظرات مترجم یکی نیست!!!
      در این مقاله موشک IRIS معادل موشک شهاب 3 دی فرض شده که آن هم به نوبه خود معادل موشک نو دونگ کره شمالی را در اختیار گرفته
      موشک IRIS ویا شهاب 3 دی اولین موشک ماهواره بر سبک ایران فرض شده اند (پراکنده بودن اطلاعات اجازه سخن قطعی را نمیدهد )
      موشک شهاب پنج معادل تائه دو پونگ دو کره شمالی فرض شده (البته از سوی نویسنده آن که آمریکایی هستند ) و عنوان اولین ماهواره بر سنگین ایران را بر دوش میکشد
      =============================================

نخستین ظهور موشک ماهواره بر IRIS/IRSL-X-1

با وجود ادعاهای ایران مبنی بر عدم بالابردن برد شهاب 3 دولت ایران در حال حاضر مشغول به ساخت و توسعه نخستین ماهواره بر خود موسوم به IRIS میباشد .
      پرتابگر ماهواره IRIS در ظاهر دارای ترکیب ساختمانی از موشک بالستیکShahab3 است که در مرحله اول از طراحی
      ان بهره میبرد و در مرحله دوم پرتابگر دارای دوقسمت موتور جامد و نیز محل حمل ماهواره (قسمت سوم) توسط پرتابگر است که قطر این مرحله از مرحله اول کمی بیشتر است و میتواند ماهواره های مخابراتی و علمی را در مدار زمین قرار دهد .
      .پرتابگر IRIS با پیکر بندی انجام شده بر روی آن پرتابگریست ایده آل به عنوان کاوشکر یا موشک اکتشافی که میتواند برای حمل کلاهک جنگی و یا توسعه کلاهک های فضایی قابل بازگشت و یا در نهایت برای ارسال محموله های علمی به فضا مورد استفاده قرار گیرد .البته این پرتابگر درحال حاضر نمیتواند ماهواره ها و یا محموله های با جرم بالا را به سمت مدار پرتاب کند . مگر اینکه مرحله سومی نیز به آن اضافه شود تا تبدیل به یک پرتابگر سنگین گردد .
      با توجه به آزمایش موشک چند مرحله ای شهاب 3 نویسنده بر این عقیده است که در صورتی که پرتاب آز مایشی موشک Shahab-3D نخستین پرواز آزمایشی پرتابگر IRIS باشد در آن صورت پرتابهای موشک های
      Shahab - 5 دومین و سومین مرحله از برنامه ساخت یک پرتابگر ماهواره ای است که ایران ادعا دارد در حال توسعه آن است .
      اولین تصویر از موشک IRIS در یکی از نمایشگاههای هوا و فضای ایرانیان در اندازه یک ماکت یک متری به نمایش گذاشته شد . نویسنده ادعا دارد که تستهای ناموفق پرتابی این موشک علت اصلی به تاخیر افتادن توسعه موشک حامل پرتابگر شهاب 5 تا کنون بوده است ولی با تردید بیان میکند که فقط زمان قادر به روشن ساختن این مطلب میباشد .

نویسنده مقاله ادعا دارد که اختمال توسعه نوع جدیدی از موشک های بالستیک از روی این نسخه پرتابی با نامهای جدیدتر از Shahab - 3d وجود دارد ، ونیز باتوجه به موتور سوخت جامد مورد استفاده در مرحله فوقانی و نیز تمام اطلاعاتی که از موشک شهاب 3 در اختیار است ، طراحی نمایش داده شده از IRIS یقینا طرحی مناسب با استفاده از طراحی موشک بالستیک شهاب 3 است . هرچند که پرتاب این سیستم آزمایشی پیشرفته که پیش از این در غرب و شرق مورد استفاده قرار گرفته و از متدهای غربی و شرقی نیز برای توسعه استفاده کرده برای ملل چیز چندان غیر عادی نخواهد بود ، ولی به سرعت بخشیدن برای توسعه اولین ماهواره بر سنگین ایران قبل از پرتاب کمک شایانی خواهد کرد .
      نویسنده در ادامه با بیان شباهت موجود بین شهاب 3d و نسخه های دوم و سوم موشک تائه دو پونگ کره شمالی این پرسشها
      را مطرح میکند که آیا شهاب 3D میتواند نسخه اصلاح شده از ماهواره بر ایرانی IRIS باشد که تست نخست خود را سپری کرده است ؟ آیا این موشک همان نسخه بالستیک فضایی از موشک تائه دو پونگ 2 کره شمالی وترکیب ماهواره بر شهاب 5 است و یا اینکه موشک بالستیکی ساخت ایران است ؟
      شاید تاحد زیادی بتوان گفت که ایران در حال همکاری با کره شمالی برای ساخت نسخه دوم و سوم ماهواره بر شهاب 5 است و هر دو در انجام این طرح مشارکت جدی دارند. کره شمالی که در سال های پایانی قرن 20 نسخه جدید و بهسازی شده ای از موشک تائه دو پونگ 1 را آزمایش کرده بود در بین 26 Juan و 2 Julay سال 2001 نخستسن نمونه پرتابی از موشک تائه دو پونگ دو را برای پرتاب بر روی سکوی تاسیسات پرتاب خود قرار داده بود .
      این کاملا واضح است که موشک شهاب 3 دی چند ثانیه پس از پرتاب و قبل از پایان مرحله اول در اولین تست خود در آسمان منفجر شد . با وجود طراحی متناسب موتور سوخت جامد آن و نیز پوشش آیرو دینامیک موشک متاسفانه انفجار باعث جلوگیری از آزمایش این قسمت ها گردید . در کل باید به این نتیجه رسید که در صورت تداوم برای ساخت و تکمیل شهاب 5 گلی به یاد ماندنی برای مردم ایران در بخش فضا به ثمر خواهد رسید .

========================================
      اما مشخصات موشک IRIS

حد اکثر بار قابل حمل توسط کلاهک موشک (کیلوگرم ): 760-987-1,158 بار فضایی و یا کلاهک جنگی .
      حداکثر برد ( کیلومتر ) : 1500
      تعداد مراحل : 2
      قطر موشک (متر ) : 1.32 - 1.35 – 1.85
      ارتفاع موشک : 17.1 متر
      وزن در حالت پرتابی سبک : 16000 کیلوگرم
      وظیفه : برای پرتاب محموله های فضایی علمی و تحقیقاتی و نیز ماهواره ها

اطلاعات مربوط به مرحله اول موشک
      ارتفاع : 14 متر
      قطر : 1.32 – 1.35 – 1.85 متر
      جرم :15092 کیلوگرم
      تراست : موثر 26051 کیلوگرم بر فوت مربع - واقعی 26,760-26,600 کیلوگرم بر فوت مربع
      زمان سوخت : 110 ثانیه
      نوع سوخت : TM-185 (20% Gasoline + 80% Kerosene)
      نوع اکسید کننده : AK-27I (27% N2O4 + 73% HNO3 + Iodium Inhibitor)
      جرم سوخت :12912 کیلو گرم

اطلاعات مربوط به مرحله دوم موشک
      ارتفاع : 3 الی 4 متر در کل
      قطر : 1.3 ای 2 متر
      وزن : نا معلوم
      تراست موتور : نامعلوم
      مدت زمان سوخت : 100 ثانیه
      نوع سوخت : جامد

لطفا اگر کسی تصویری از این پرتابگر داره در تاپک قرار بده

ادامه دارد ..........
      ======================
      منبع خبر:وبلاگ هوانوردی قرن 21
    • توسط Davood
      يك شركت آمريكايي ساخت هواپيما اعلام كرد مقام‌هاي اسراييلي تمايل دارند يكصد هواپيماي جنگي از نوع اف - ۳۵جديد را خريداري كنند.
      روزنامه اسراييلي معاريو روز پنج شنبه با اعلام اين خبر افزود، برخي مديران شركت لاكهيد مارتين به تازگي به تل‌آويو سفر كرده‌اند تا با اليعايزر شكيدي فرمانده نيروي هوايي اسراييل و برخي مقام‌هاي عالي رتبه ارتش اسراييل درباره اين معامله گفت و گو كنند.
      بر پايه اين خبر، هواپيماهاي اف ۳۵كه جديدترين در نوع خود است ، هواپيماي جنگي اصلي در نيروي هوايي آمريكا در آينده خواهد بود.
      روزنامه ياد شده نوشت : اگر اين معامله صورت گيرد، نيروي هوايي ارتش اسراييل ، اولين هواپيما از اين نوع را در سال۲۰۱۴ميلادي دريافت خواهد كرد.
      آمريكاطي سالهاي گذشته هر سال ميلياردها دلار كمك بلاعوض به سردمداران اسراييلي اهدا كرده كه بخش مهمي از آنها در قالب انواع تجهيزات پيشرفته نظامي ، سلاح‌هاي جديد و غير متعارف بوده است.
      بخشي از اين سلاحها را اسراييل در جنگ اخير خود عليه لبنان استفاده كرد و هزاران تن از مردم بي‌گناه اين كشور را با آنها به خاك و خون كشيد.

irna.ir
    • توسط MR9
      آیین معارفه فرمانده جدید سپاه قدس 

آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه برگزار شد

پی نوشت :

1- تاپیک جدید اخبار دفاعی جمهوری اسلامی ایران با مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
      2- لینک تاپیک نخست در بند ذیل
      2- اخبار دفاعی جمهوری اسلامی ایران I
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.