death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

فسفر سفيد البته علاوه بر بدن تروريست ها روح حاميان تروريست ها رو هم ميسوزونه
  • Upvote 3
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]حالا اگر همین فسفر سفید و موشک اسکاد هم دردی از جناب اسد و نظامش دوا کرد نوش جانش[/right]
[right]ما که فهمیدیم فردایش اگر شیمیایی هم استفاده کرد و صدها هزار نفر (حتما همشان تروریستند دیگر) هم استفاده شود اصلا مشکلی ندارد[/right]
[right]برای محور مقاومت استفاده از هر سلاحی ان هم ضد هرکسی که عنصر نامطلوب تشخیص داده شد مجاز است با توجه به اظهارات دوستان[/right]
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1355518905' post='288553']
[/quote]

درد شیمیایی جانباز شیمیایی را که ببینی این حرف را نمی زنی
وقتی درد انسان و اشک انسان را ببینی حتی اگر یزید باشد باز زانویت سست می شود

دلیلش خیلی ساده است ، خودمان را جایش قرار می دهیم
و همه ما می دانیم رسم زمان است که از هر دستی بدی از همان دست می گیری
وقت نیاز کره شمالی به ما کمک کرد جوابش را الان گرفت

حضرت علی (ع) می توانست در پایان صفین با همان نیروهای پشیمان حمله کند و کار معاویه را بسازد اما این کار را نکرد چون راه حق را نباید الود به زشتی
راه حق و درستی راه پر بالا و پایینی است که شعارش هم سخت است اما نتایجش همیشه ثابت است
بعد از امام حسین (ع) امامان هیچ کدام دست به شمشیر نبردند اما برای حکومت ها بزرگترین دشمن بودند چرا؟
چون فکر را نمی شود کشت، فکر نفوذ می کند و به عمق جان می رود و چون گرد به همه می چسبد و حتی با خود ظالمان هم جابجا می شود

در مسئله سوریه از هرگونه کاری که غیر حق است باید پرهیز نمود و اگر نه ما هم به شیطان کمک کرده ایم
شما آمریکا و اسرائیل را می بینی اما وقتی شیطان را ببینی می بینی دو سر بازی می کند و هم تو جلد جناح اسد می رود هم تروریست ها

از دست دادن سوریه بصورت شرافتمندانه بهتر از حفظ سوریه با سلاح کشتار جمعی
اگر خیلی می خواستیم کمک سوریه کنیم می بایست نیرو به سوریه می فرستادیم تا سرپا بایستد
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1355518905' post='288553']
[/quote]
این تازه عذاب این دنیا شونه !
برای کسایی که رسما هدفشون رو نابودی زینبیه و تبدیلش به بقیع دوم اعلام کردن خیلی هم کمه؛ اگه اختیار با من بود روش های بهتری هم براشون داشتم.
دوستان هم نگران نقض حقوق بشر و این قبیل مزخرفات نباشن. چون این حیوانات وحشی اصلا بشر محسوب نمیشن. ویرایش شده در توسط bigdelimohamad9
  • Upvote 7
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
د[b]وستان در صورت دخالت نیرو های ائتلاف به نظرتون دولت دمشق درخواست کمک از روسیه یا ایران میکنه؟ اگر این درخواست مطرح بشه واکنش ما که باهاش پیمان دفاعی داریم چی میشه؟ بیخیال میشیم؟ یا با ناتو وارد جنگ میشیم؟ fi_lone_ranger[/b][b] [/b]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1355517746' post='288547']
[quote]بمبهای خوشه ای و ناپالم و فسفری برای اعمال تلفات و همچنین استفاده از مین ریزی هوایی برای جلوگیری از عدم ورود تروریستها[/quote]

اقا نکن.... اقا نگو... خدایی نامردیه.... والا نامردیه.... این ناپالمه رو خونده بودم ولی فک نمی‌کردم اونقدری که احتمالا بد باشه!! اونوقت می‌بینم بمب فسفری چیه که انقد ملت ناراحتن از استفاده اش!!(من فک میکردم یه جور بمب شیمیاییه!!).... این کار رسما اسید پاشیه به روشی کمی ناجوانمردانه تر!!!

سوختن ادما رو دیدی؟! سوختن ادما با اب جوش؟! من یه سری اشتباها رو داداشم کتری اب جوش رو خالی کردم!! راستش هر بار که یاد دردش می‌افتم و شوکی که به خودم وارد شد..... :(
اونوخت الان که نیگا می‌کنم می‌بینم این بمب فسفری میشینه بدن رو میخوره و میره جلو و تازه باعث ایجاد مشکلات حاد قلبی و مرگ حتمی میشه هم پیشکش چون طرف احتمالا قبلا از دردش داره ارزوی مرگ میکنه... (امیدوارم که ادم در حال اتیش گرفتن رو دیده باشید که چه حالی داره!!!!!!)

جنایت جنگی جنایت جنگیه! و من فکر میکنم اگر دولت بشار چنین کاری کرده، حق اینه که جمهوری اسلامی یه شتل بزنه بهش بندازتش بیرون... حمایت از یه دوست یه چیزه، حمایت از یه دوست که جنایت جنگی میکنه یه چیز دیگه!
[/quote]

بله ...با شما موافقم!
خیلی نامردی ... ولی
بعضیوقتا کارد به استخون میرسه همین اتفاق ها پیش میاد مثلا خودمون هم در جنگ از بمب ناپالم و خوشه ای استفاده کردیم
میدونم هیچ توجیهی نداره ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
کار بد بد است چه توسط آدم بد انجام شود و چه توسط آدم خوب فرقي در اصل ماجرا نمي کند . علت اين سي و چند سالي هم که دنيا با ما مشکل دارد سر همين مسئله است . استفاده از سلاح ممنوعه بد است و چه از سوي رژيم صهيونيستي عليه غزه يا لبنان استفاده شود و چه از سوي رژيم اسد عليه مخالفان و متحدان خارجي مخالفانش . زمان جنگ ايران و عراق هم سلاح شيميايي عليه ما استفاده شد و ما عليه عراق استفاده نکرديم . حتي به عنوان مقابله به مثل . کشتن مردم بي گناه و اشغال سرزمين ديگران و آواره ساختن مردمي از خانه و کاشانه خود بد است چه سازمان ملل بپذيرد و آن را به رسميت بشناسد و چه سازمان ملل نپذيرد و آن را به رسميت نشناسد . البته در دنيايي که قانون جنگل حمکفرما است و سهم هر کس را به قدر زورش مي دهند مشخص است اصولا دعوا سر چيست ؟ دعوا سر منافع است و قطعا اگر اسد جولان را جزو خاک اسرائيل به رسميت مي شناخت و ارتباطش را با ايران و حزب الله قطع مي کرد اين بلا ها سرش نمي آمد . ديگر انسان بايد مانند کبک سرش را زير برف کرده باشد که اين دعوا را دعواي دمکراسي خواهي و آزادي طلبي و اين قبيل الفاظ خوشگل بداند و البته همه مي دانند وقتي هزينه اين دعوا را کشورهاي خيلي خيلي دمکراتيکي مثل عربستان و قطر پرداخت مي کنند درون اين ديگ چه دمکراسي پخته خواهد شد !!! و البته اسد به اين مورد تن نداد و حاضر شد هزينه تن ندادن به خواسته اسرائيل را بپردازد . شايد اگر او هم به اندازه دوستان اين سايت از واقيعات و سياستهاي بين المللي خبر داشت و مي دانست روسها و چيني ها اندازه آمريکايي ها و اسرائيلي ها سر حرفشان نمي مانند چنين خبط بزرگي را نمي کرد و کشورش را ويران نمي ساخت و مردمش را به کشتن نمي داد و دو دستگي را در کشورش نمي پذيرفت و خيلي چيزهاي ديگر . البته او هم قذافي را ديده بود و بار زدن تجهيزات اتمي و فرستادنش به آمريکا و پرداخت غرامت لاکربي را و همينطور مرگ خفت بارش را زماني که با غرب کنار آمده بود و هزينه انتخاب سارکوزي به رياست جمهوري فرانسه را هم داده بود و بعد جواب آنهمه دوستي و محبت با آسمان پرواز ممنوع و بمباران و تجهيز مخالفانش داده شد .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

خوب ، متاسفانه دو طرف به همون مرحله ای رسیدن که بنده بهش می گویم ، خود ویرانگری ....... سوریه با این اوضاع فعلی جهان ، تا 50 سال دیگه هم کمر راست نمی کنه ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنایاتی که تروریستها در سوریه انجام دادن به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست. قتل عام هزاران مرد و زن و بچه و ویران کردن شهر به شهر یک کشور آباد و امن به سبک ایلغار مغول. حتی اگه بعد از پایان جنگ و پیروزی ارتش بر تروریستها اسد فرمان عفو عمومی بدهد به نظر من در حق مردم سوریه خیانت کرده. تک تک افرادی که در این جنایات دست دارند از حیوان سلفی که تو کف خیابون سر مردم رو به جرم اعتقاداتش میبره تا پادشاهان و سیاست مدارهایی که اقامت گاهشون هزاران و ده ها هزار کیلومتر با این کشور فاصله داره باید تاوان بدهند.
.
.
.
یه نکته هم به دوستانی که گرایش های شبه سکولار دارند بگم .همین اتفاقات اگه تو آمریکا می افتاد این کشور مقر تروریستها در داخل خاک خودش و اردوگاه آموزشی خارج از مرزهاش و پایتخت های کشورهای حامی رو جمیعآ بمباران اتمی میکرد.

یه مسئله دیگه هم در مورد حقانیت افراد هست. بعضآ دیده میشه دوستان تروریستهای سلفی سوریه رو با مردم فلسطین مقایسه میکنند و میگند همونطور که ما به استفاده از سلاح های ممنوعه علیه فلسطینیان توسط اسرائیل معترضیم پس با همون استاندارد هم باید به اسد خرده بگیریم! در حالی که این مسائل زمین تا اسمان با هم فرق دارند. در غاصب بودن اسرائیل و شر مطلق بودنش شکی نیست به هزار و یک دلیل که شما بهتر از من میدانید. خب حالا این غارتگر اشغالگر جنایت کار اگه بیاد مردم بومی سرزمین اشغال شده رو با مهمات مجاز و غیر مجاز بمباران کنه به هر بهانه ای هم که باشه از صفر تا صد کارش جنایته محضه و هیچ توجیهی نداره. ( البته ممکنه بعضی ها این توجیه رو داشته باشند که فلسطینیها به سمت ما سنگ میندازن و ما بعد چند بار اخطار پاسخ عملی میدیم. اما به این مورد توجه نمیکنند که اینها تو سرزمین دیگران چه غلطی میکنند !! ) اما اگه مردم بومی کشور اشغال شده با بمب اتم هم این جماعت جنایت کار رو از سرزمینشان بیرون کنند باز هم مجازند .یا خودشون با زبون خوش کشور رو ترک کنند و خسارت اشغال رو پردازند و یا جنازه هاشون رو میریزیم تو دریا.

در مورد سوریه هم همین مسئله صادقه . تروریستها و جنایت کاران یا تسلیم بشند تا محاکمه شوند یا به هر وسیله ای که شده نابودشان میکنیم.
  • Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به کجا چنین شتابان پسر خوب؟!
اینطور که شما گازشو گرفتی ممکنه با مخ بخوری زمین. تروریست ها یا تسلیم بشوند یا به هر وسیله ای نابودشان میکنیم؟! یکم آرومتر داداش...... . شما که اینطور نفس کش طلب میکنی، فردا اگر دیگران آمدند و همچین بلایی سر خودت آوردند، دیگه نمیتونی چیزی بگی ......
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دارن میگن دشمن دشمنه!!
اسرائیل فلسطینی ها رو دشمن میدونه و فسفری میریزه رو سرشون!!
اسد تروریست ها رو دشمن میدونه و فسفر میریزه رو سرشون!!
امریکا ایرانی ها رو دشمن میدونه و فسفر میریزه رو سرشون!!
تروریست ها اسد رو دشمن میدونن و سرشون رو می‌برن!!

اونوقت تروریست ها و امریکا و اسرائیل جنایت‌کارن، و اسد و ما ادم خوبه‌ی داستان در صورتی که همه جنایت کردیم!!
یه جایی یه فرقی باید بین دو طرف باشه و اونم اعتقادات و دلایله.... ایا اعتقادات ما بهمون اجازه میده با سلاح کشتار جمعی با دشمنانمون وارد بشیم؟!!!
اگر بله، پس حضرت اقا رو چه حسابی 30 ساله مملکت رو نمی‌ذاره بمب اتم درست کنه؟ اگر گذاشته بود یه روز از این 30 ساله یه نفر میبرد تو امریکا می‌ترکوندش و می‌اومد و همه‌ی مشکلات حل میشد.... سر راهش هم قربون دستش یه دونه رو هم تو انگلیس بترکونه جیگرمون حال بیاد! والا...
اگر اعتقاداتمون اجازه میده، پس چرا ما 8 سال با عراق جنگیدیم و نه سدشون روخراب کردیم، نه بمب شیمیایی خریدیم که بریزیم رو سرشون و نه هیچ چیز دیگه‌ای؟؟؟
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرایط جنگ وضعیت نبرد و نوع تسلیحات مورد استفاده رو تعیین میکنه. همونطوری که ما در جنگ عراق از بمب ناپالم هم استفاده کردیم و بنا به شنیده های نه چندان موثق از بمب شیمیایی هم بر علیه نیروهای نظامی عراق استفاده کردیم. شما مطمئن باشید اگه آمریکا یا اسرائیل ایران رو با بمب اتم بزنند اگر صلاح باشه چند تا شهر این دو کشور رو هم با بمب اتم میترکونیم. اما هر کاری به وقتش ...

پ.ن.1
یه روز آقا دزده میره خونه یه نفر دزدی از دیوار 3 متری خونه میوفته پاش میشکنه. میگیرن میبرنش دادگاه شاکی میشه که چرا دیوار خونه بلند بوده تا پای من بشکنه !
----------------------------------------------------------------

آقای بایندار: ما دزدی نمیکنیم. اما اگه یه روزی ازما بهترون اومدن خونتون دزدی حتمآ فرش قرمز فراموش نشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول یکی بیاد اصل خبر و کم و کیفشو برای من ثابت کنه، لطفا بعد راجع به محکومیتش بحث کنیم.
اصلا واقعا استفاده شده یا باز با یک بلوف از طرف ارتش مواجهیم یا خالی بندی از طرف معارضین سوری...
کجا از فسفر استفاده کرده، وسط شهر دارای جمعیت ساکن، منطقه ی جنگی و...؟
همین سوال را باید راجع به خوشه ای هم پرسید و این که چه خوشه ای استفاده شده. چون فرق می کنه...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
استفاده از تسلیحاتی که بی هدف کشتار کنه به نظر درست نمی رسه ولی در مصادیقش باید بحث بشه.

در هر حال به نظر من مشکل ارتش سوریه استفاده یا عدم استفاده از این اسلحه ها نیست وگرنه اسراییل که توی غزه دست بالا رو هم داشت با این اسلحه ها کاری پیش می برد.
جنگ داخلی به دلایل بسیار زیادی ذاتا پیچیده، سخت و مخربه و انگیزه نیروها و تاکتیکهای رهبری حرف اول رو خواهد زد.

اگر من جای اسد بودم سه هدف رو سرلوحه کار قرار می دادم:
1 - ایجاد اتحاد و انگیزه در ارتش و مهمتر از آن در بدنه ملت سوریه برای نابود کردن تروریست ها
2 - بستن مرزها با ترکیه و در درجه بعدی اردن به هر وسیله ممکن و مین ریزی گسترده در مرزها و قطع لجستیک تروریستها
3 - اولویت به کارهای اطلاعاتی و کشف مسیرها و روشهای تدارکات، نقاط تجمع، فرماندهی و پشتیبانی تروریستها و درصورت امکان ایجاد اختلاف و درگیری بین آنها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من تو یاهو اصلا خبری در مورد استفاده از فسفر سفید علیه تروریست ها ندیدیم ...

یک نکته برای شیر فهم شدن ...

حتی اگر دولت سوریه از فسفر سفید استفاده کنه من بهش حق می دهم ( هر چند که از این کار به شخصه خوشم نمیاد ) دولتی که دو سال این سلاح ها رو داشته باشه و دوسال تمام ازشون تو این جنگ همه جانبه استفاده نکنه ، یعنی با دشمنش اتمام حجت کرده ...

این رو با آمریکایی مقایسه کنید که حملاتش رو با سلاح های فسفر سفید آغاز کرد یا اسرائیلی که روز دوم جنگ با غزه از این سلاح ها استفاده کرده .... مقایسه ی مضحکی می شه .... 2 سال در برابر 2 روز !!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.