kaftar

بدون سرنشین فطرس ( IAIO Fotros)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حرف شما در صورتی درست بود که من قبل از رونمایی حرفی در مورد مشخصات این پهپاد می زدم ![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]من حرفی زدم !؟[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]خیر ![/right][/font][/color]
[/quote]

این حرف زیرت به معنای چیه ؟؟؟؟؟؟؟

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]چرا دوست دارید در مورد چیزی بدونید که قراره فردا رونماییش کنن !؟[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]همه ی لذتش از بین میره ... [/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]البته !!![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]بنده تجربه 3 خرداد رو دارم ... خبرش اعلام شده ... ولی مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید وحشت داره !!![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حتی 1% احتمال بدید تا فردا برنامه عوض شه !!![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]چی میشه !؟[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]به هر حال بچه ها به کیسه بوکس احتیاج دارن ...[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]انشالله که فردا روز انتقام است !!! [/right][/font][/color] :24:[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] [/right][/font][/color]
[/quote]

دوست عزیز این پست شماست icon_arrowu

لحن حرف زدنت همه چیز رو مشخص میکنه !!!![img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/wave - New!.gif[/img]

خدا رو شکر که برنامه عوض نشده و پروژه مهمان رو رونمایی کردن خب شما ، دیشب 1% احتمال میدادی که رونمایی رو عوض کنن و حرفی نزدی امروز که همون پروژه مهمان رو رونمایی کردن و با توجه به حرف دیشبت ازش اطلاع داشتی ولی امروز بعد رونمایی اسمش رو هم نمیدونستی !!!!!!!

الانم نگو که برنامه پروژه مهمان نبوده که دقیقا همین پروژه قرار بود رونمایی بشه و خدا رو شکر تغییر هم نکرد ......

حالا چجوری میخوای ماست مالی کنی ؟

---------------

بنده ادعایی در خصوص سفیر 1 نکردم و نیازی هم به جوابگویی ندارم ولی شما ماشالله قدرت تخیلت زیاده .

اگه میخوای به بنده گیر بدی برو سراغ قضیه ذوالفقار که ادعا کردم تا واست مدرک رو کنم کیف کنی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1384789044' post='349138']
سرور گرام بنده ، مگه این حقیر اطلاعاتی خواستم که اینجا ارئه کنند ؟

بنده گفتم شما که اینقدر با اطلاع هستی و با از ما بهترون میگردی و روی میز فلان کس ماکت پاتریوت میبینی فقط بیا اسم این پروژه رو بگو که تازه دو تا حرفشم نوشتم و ایشون نتونست و نشون میده ایشون اندک اطلاعاتی هم از این پروژه ندارن .

اسم پروژه اطلاعات خاصی نیست در برابر این حرفها و ادعاهایی که این دوستمون میکنن و [size=5]هیچ برخوردی هم باهاشون نمیشه [/size]!

[/quote]

مغلطه ...

یکم هم برام سنگین هست کسی که چندین بار بخاطر بی منطقی و توهین بن شده بیاد درس اخلاق بده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرح خوبیه.مشکل مداومت پرواژیه مارو حل میکنه.دوستان دقت نکردن به این برد 2000کیلومتری. برد 2000کیلومتر در ادبیات نطامی ما یعنی اسراییل.حالا اینکه یه موشک داشت هم مهم نیست.قطعا میتونه مثه شاهد مسلح بشه.در کل هسا و شرکت های زیر مجموعش متاسفانه... علت کندی پروژه صاعقه هم همین بود. وقتی طرح به هسا رفت گند زده شد بهش.بهترین کارشون طوفان 2بوده که اونم...البته این چیزایی که گفتم مال سه سال پیشه.شاید الان کاری شدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]مغلطه ...[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]یکم هم برام سنگین هست کسی که چندین بار بخاطر بی منطقی و توهین بن شده بیاد درس اخلاق بده ! [/font][/color][/right]
[/quote]

بی منطقی ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه عزیز رفقای شما رو مورد عنایت قرار دادم که میومدن همینجوری حرف میزدن !

چند بارم نه چند هزار بار !

یکی از دوستات ادعا میکرد من از یه چیزایی خبر دارم که شما خبر ندارید !!!!

سر بحث با اون رفیقت اخراج شدم !!!!!!

دو ماه پیشم سر تهمت دروغ یکی دیگه از مدیران یک ماه اخراج شدم که به اذعان مدیر نیروی هوایی حق با من بود و یکی از مدیران بنده رو یک ماه اخراج کرد با بستن تهمت دروغ که هنوز بهم جواب نداده !!!!!

خلاصه با رفقات زیاد بحث کردم که برادر علی و مصطفی بن رو برطرف میکردن و بنده دوباره خدمت شما و رفقا میرسیدم !!!!

دوست عزیزم میدونم جوون های امروزی سرگرمی ندارن ولی سر کار گذاشتن بقیه با اطلاعاتی که از خبر گذاری ها منتشر میشه که فلان روز فلان چیز رو رونمایی میکنیم درست نیست !

شما که گفتی وضع پدرم خوبه ، یه xbox بخر بشین بازی کن . ویرایش شده در توسط komando59

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b][color=#FF0000]تعدادی از پست های نا مربوط رو از دسترس خارج کردم![/color][/b]
[b][color=#FF0000]لطفا موارد حاشیه ای و مشکلات شخصی رو وارد این تاپیک نکنید! در غیر این صورت ممکن هست که با کاربر متخلف برخورد انظباطی انجام بگیره![/color][/b]
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر می‎رسه دهانه بال این پهپاد در حدود 18 تا 20 متر باشه.

موتور اون، بنده رو عمیقاً به یاد PC-7 میندازه، هر چند که با موتور توربوپراب باید می‎تونست به سقف پرواز بالاتری برسه، البته سقف بیشینه رو اعلام نکردن.

یک امیر نهاجا و یک امیر نزاجا برای رونمایی اومدن شاید یعنی کاربر فطرس، بیشتر ارتش هست.

در مقایسه با شاهد129، هم مجموعه اپتیکی ساده‎تر و هم سلاح کمتری در این تصاویر به نمایش در اومده،

دماغه برجسته هم یعنی ارتباط با ارتفاعات بالاتر، شاید کشتی‎های هوایی ارتفاع بسیار بالا، شاید پهپاد رله، ... در هر صورت نشان از تمایل به پرواز با این پهپاد در بردهای بالا هست.

زوایای بدنه هم البته بد نیست و می‎تونه مقداری باعث کاهش بازتاب راداری باشه، همچنین زوایای بدنه کار ساخت رو سخت می‎کنه که رفتن به این سمت نوید خوبی برای به تولید رسیدن اونچه هست که طراح می‎تونه طراحی کنه. البته از نظر کیفیت ساخت بسی بهتر از حماسه هست ولی باز هم همین صفحه جلو و بالای دماغه و صفحات روی ستون فقرات هواپیما نشان از عجله یا دقت پائین مونتاژ یا ساخت صفحات با تلورانس‎های نامطلوب مونتاژ هست هر چند مجدد تأکید می‎کنم درآوردن انحناهای بدنه فطرس کار سختی و حرکت رو به جلویی هست.

ارابه فرود هم که پیداست جمع شونده هست.

تعداد سطوح متحرک روی بال کمی زیاد نیست؟ به انبوه عملگرهای نصب شده در طول بال توجه بفرمائید.

نکته دیگه اینکه لطفا دوستان فهرستی از پهپادهایی که فقط دو کشور در دنیا دارن ارائه بفرمایند، بنده به عنوان سرلیست این داستان از آر-کیو-170 نام میبرم...

نکته دیگه هم اینه به آرم نهاجا روی بال چپ فطرس دقت شود. با تشکر از دوستی که این رو تذکر دادن... ویرایش شده در توسط sokuteasemuni
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1384791069' post='349157']
[b][color=#FF0000]تعدادی از پست های نا مربوط رو از دسترس خارج کردم![/color][/b]
[b][color=#FF0000]لطفا موارد حاشیه ای و مشکلات شخصی رو وارد این تاپیک نکنید! در غیر این صورت ممکن هست که با کاربر متخلف برخورد انظباطی انجام بگیره![/color][/b]
[/quote]

حداقل یکی به نعل یکی به میخ بزنید تا متهم به جانب داری و هدایت بحث نشید!
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1384791719' post='349162']
حداقل یکی به نعل یکی به میخ بزنید تا متهم به جانب داری و هدایت بحث نشید!
[/quote]

بسه دیگه بابا ! خجالت بکشید گند زدید به تاپیک

troll troll troll
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار گفتن که این پهپاد ویژگی های منحصربفردی دارن بنظرم
اون چسبها رو دهنه پهپاد شاید جای سنسورهای مختلف برای پایش فضای اطراف باشه (با توجه به اینکه اگر این پهپاد همون پهپاد 3 خرداد باشه که توانایی شلیک موشک هوا به هوا را داشت)
سرعت این پهپاد باید زیاد باشه (تعدا ملخهاش برخلاف پهپادهای مشابه اش دوتایی است در حالیکه بقیه مثل هرون، شاهد ام کیو-1 سه تایی است متخصصای سایت لطفا نظر بدن که تعداد پروانه ها با چی ارتباط پیدا میکنه)
توان حمل تسلیحات در این پرنده بیشتر از شاهد است (حداقل 30 درصد)
ارتفاع پروازیش هم فکر کنم مثل هرون 30000 به بالاست ویرایش شده در توسط irahamidreza
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='irahamidreza' timestamp='1384791966' post='349166']
توان حمل تسلیحات در این پرنده بیشتر از شاهد است (حداقل 30 درصد)
[/quote]

عالیه !! :)

خود سردار گفتن اینو ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در آینده انشاالله روی این پهپاد رادار سار هم نصب خواهد شد ... با توجه به نوع موشک قابلیت نصب 4 موشک در هر جایگاه وجود داره ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته دوستان کمی کم لطفی در مورد این پهپاد کردند.
به نظر من , این پهپاد یک گام رو به جلو هست.
به نظر من اگه به طراحی دماغه پهپاد که توجه کنید, میبینید که برای داشتن ستکام , ... مناسب هست.
موشک جدیدی هم همراه با این پهپاد رونمایی شد , که اون هم جالب هست.
سایز این پهپاد و مداومت پروازش هم بیشتر هست.
ارابه فرود هم به نظر میرسه که جمع شونده هست.
از نظر حمل تسلیحات هم فکر میکنم بیشتر از شاهد هست.
این همه نکات مثبت را هم دوستان لطفآ ببیند.
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]رونمایی از فطرس در این زمان خیلی خیلی مهم است چون این رونمایی پیامی به کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی داره . حتی بازتابای این رونمایی خیلی زیاد شده که با توجه به سطح تکنولوژی ان مشتری های زیادی خواهد داشت حتی زمان رونمایی از شاهد129 هم گفته شد شاهد صف طولانی مشتریان بین المللی هستیم و این دستاورد را نباید کم ارزشی بدانیم چون ممکن حتی کشورها مخفیانه خواستار ان باشند که در اینصورت این اشکالات خیلی بد و توجیه ناپذیر می شود. [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

میگن گوربه دست ش به گوشت نرسید گفت پیف پیف بو میده

اون برادران کشورهای خارجی تو فروم ها ، بیان یه نمونه از صنایع تولیدی خودشون رو به ما نشون بدن که حرفی برای گفتن جلوی ما داشته باشه ، هستیم خدمت بقیه شون

بابابزرگ همه شون که جانور بود الحق و الانصاف و اسمشم جانور قندهار بود [color=#ff0000]...[/color] نخورد جلوی ما الان چند تا بچه فسقلی که قول میدم شبها مامان شون تا کله شون رو ماچ نکنه به خواب نمیرن .... برای ما شدن آدم ؟ چشمک

یا حق
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوستان عزیز
ماشاا... در طی 24 ساعت گذشته 19 صفحه پر شده از نظرات دوستان احسنت به این همه تحرک

همون طور که بعضی از دوستان هم اشاره کردند نمونه رونمایی شده با نمونه اصلی متفاوته از بابت چرخ های جمع شونده و توانایی حمل موشک که تعداد 6 فروند هست؛ در مورد موتور هم توضیح اینکه با توجه به مشابه خارجی و و صدالبته با توجه به نوع ماموریت که گشت و مراقبت هست و نه تهاجم طراحی شده وگرنه میشد از مدل موتورمینی جت ابابیل هم استفاده کرد.نمونه رونمایی شده فقط یکی از چند مدل تست هست که بعد از رونمایی به سالن نمایشگاه که هر کدوم از مراکز وزارت دارند منتقل میشه . و صد البته حماسه یک پلت فرم و مدل پایه هست که فطرس اولین ساخته از این سری هست و ساخته های از این قبیل در وزارت در هر مرحله پیشرفته تر میشن
دوستان عزیز واقعیتهایی هست که باید گفته بشه و برای امثال ما ملموس هستش.این کج سلیقه ای ها در رونمایی بر میگرده به اینکه در ساختار نظامی فقط رونمایی مهم هست و نه خورده کاری های اون.فکر میکنید تعداد امثال شما ها که از این نکات ریز سر در میارید چند نفره؟ این علم و دانش چیزی نیست که همه داشته باشند.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.