DR_CHAMRAN

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (1)

Recommended Posts

از منبع موثقی خوانده شد!

سران نظام برای تصمیم گیری مهمی دور هم گرد امده اند!

این بنده خدا از طیف دکتر روحانی واژه جام زهر بکار برده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه خداینکرده مذاکرات شکست بخوره.....

از شدت یافتن تحریم نمیترسم، از این میترسم که علت شکست خوردن مذاکرات

بچه حزب اللهیا و دعای ما بدون..

از همین الان اطلاعرسانی کنم که بنده به هیچ عنوان برای شکست مذاکرات نه دعایی کردم و نه نذر کردم hee_hee  hee_hee  hee_hee  hee_hee

ضمنا.. هیچ رابطه فامیلی هم با جان کری و کاترین اشتون ندارم که بخوام لابی گری دربیارم :mrgreen:

• Upvote 7
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تعجب میکنم چرا به خاطر یه ابراز نظر ساده که تاثیری هم در روند مذاکرات دولت نداره باید اینطور واکنش نشون داده بشه ؟ ایشون به عنوان عضوی از این ملت حق داره نظرش رو ابراز کنه و این نوع واکنش در برابرش غیر منطقی به نظر میرسه!
یکی از مشکلات در رابطه با مذاکرات هسته ای اینه که مذاکره کننده گانش برای طرف مقابل شناخته شده هستن و یک بار همین تیم (آقای روحانی و ظریف) رو مجبور به پذیرش خواسته هاشون کردن و به خلقیاتشون آشنا هستن ، بنابراین جدا از هدف آمریکا از مذاکراه با ایران ، باید گفت که در چنین شرایطی کسب نتیجه دلخواه چندان راحت میسر نخواهد شد!
  • Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با صغرا کبراها کاری ندارم بخوایم هم مرور کنیم خیلی طول میکشه چون رابطه آمریکا با ایران از زمان مرحوم مصدق تا الان باید بررسی بشه

ولی با توجه به مستکبر بودن آمریکا(به معنی دقیق کلمه) و سبک مذاکره کنندگانمون(که تاثیر این از اولی کمتره) احتمال من برای رسیدن به توافق یه چیزی در حد 0 هست مگر این که بدتر از ژنو توافق کنن.

مشکلات خواهد بود چون بجای اینکه خودمون حلش کنیم میخواهیم بقیه برامون حل کنند !

هدف عمده مذاکرات چیه ؟ برداشتن تحریم های نفتی و بانکی که دوباره خوش و خرم بریم نفت بفروشیم بخوریم ، وقتی هنوز به این نتیجه نرسیدیم که باید سیستم اقتصادی کشور رو از نفت محور تبدیل به صنعت و تولید کنیم چه انتظاری برای حل مشکلات هست ، تازه اونهم با نفتی که الان رو 80 دلاره !

گل گفتی :kiss:

هیچ عزمی برای استفاده از جوانان و راه حل هایی که کشور های دیگه دارن میرن به سمتش بین مسئولین نیست.

فقط میخوان یه جوری بگذرونن همین

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان عزیز!

تهدید به حمله با حمله زمین تا آسمان تفاوت دارد!

یعنی شما دوست داری تهدید به حمله بکنه ولی نه حمله نکنه!!!!!! دمت گرم خیلی زرنگی.

همیشه جنگ آخرین راه حل بوده و خواهد بود. دوست عزیز :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

ضمن تبریک برد پرسپولیس امیدوارم فردا از مذاکرات آنچه که به مصلحت همه امت اسلامیست بشنویم. icon_cheesygrin

ویرایش شده در توسط CHAF
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

براپر اکثر جواب ها به سهیل منطقی بود و هیچ گونه توهینی توش نبود. ممکنه شما موافق باشی با نظرش، ولی دلیل این همه پاسخ این بود که کلی هم مخالف بودن با نظرش.

اگر کسی توهین کنه کرف شما متین هست...

من تعجب میکنم چرا به خاطر یه ابراز نظر ساده که تاثیری هم در روند مذاکرات دولت نداره باید اینطور واکنش نشون داده بشه ؟ ایشون به عنوان عضوی از این ملت حق داره نظرش رو ابراز کنه و این نوع واکنش در برابرش غیر منطقی به نظر میرسه!
یکی از مشکلات در رابطه با مذاکرات هسته ای اینه که مذاکره کننده گانش برای طرف مقابل شناخته شده هستن و یک بار همین تیم (آقای روحانی و ظریف) رو مجبور به پذیرش خواسته هاشون کردن و به خلقیاتشون آشنا هستن ، بنابراین جدا از هدف آمریکا از مذاکراه با ایران ، باید گفت که در چنین شرایطی کسب نتیجه دلخواه چندان راحت میسر نخواهد شد!

برادر اکثر جواب ها به سهیل منطقی بود و هیچ گونه توهینی توشون نبود. ممکنه شما موافق باشی با نظرش، ولی دلیل این همه پاسخ این بود که کلی هم مخالف بودن با نظرش.

اگر کسی توهین کنه حرف شما متین هست... ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی شما دوست داری تهدید به حمله بکنه ولی نه حمله نکنه!!!!!! دمت گرم خیلی زرنگی.

همیشه جنگ آخرین راه حل بوده و خواهد بود. دوست عزیز :rose: :rose: :rose: :rose:

ضمن تبریک برد پرسپولیس امیدوارم فردا از مذاکرات آنچه که به مصلحت همه امت اسلامیست بشنویم. icon_cheesygrin

جناب!

اگر آمریکا مارو تهدید به حمله کند چیزی آزمایش خواهد شد که منجر به درخواست مذاکره از طرف آمریکا خواهد شد!

کسانی که جلوی آزمایش این ***** گرفتند و خون به دل حضرت آقا کردند همان هایی هستند که الان تو ژنو ...

این ها امثال بنی صدر هستند که می گفت مملکت اسلامی سلاح می خواهد چکار!!! ویرایش شده در توسط SoheilEsy
  • Upvote 7
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلاح میخواد فقط زمان مناسب باید استفاده بشه و هیچ وقت نباید جفت دستارو با هم وا کرد یکیرو برا شرایط ویژه باید کنار گزاشت و اونجا خرجش کرد

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب!

اگر آمریکا مارو تهدید به حمله کند چیزی آزمایش خواهد شد که منجر به درخواست مذاکره از طرف آمریکا خواهد شد!

کسانی که جلوی آزمایش این ***** گرفتند و خون به دل حضرت آقا کردند همان هایی هستند که الان تو ژنو ...

این ها امثال بنی صدر هستند که می گفت مملکت اسلامی سلاح می خواهد چکار!!!

اگر واقعا اینطوریه شاید استدلال شما درست باشه!!! بله در اون شرایط زمین بازی عوض میشه. :rose:

ویرایش شده در توسط CHAF
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب!

این ها امثال بنی صدر هستند که می گفت مملکت اسلامی سلاح می خواهد چکار!!!

کسی که دغدغش  برد و دقت بود

مگه میشه   به سر جنگی فکر نکرده باشه

ویرایش شده در توسط saeghe_1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سعودالفیصل

سلام

همونطوری که اوندفعه فرانسه به عنوان جانشین آمریکایی ها عمل می کرد و آقای فابیوس داشت دست و پا می زد ، این دفعه هم آقای سعود الفیصل جای اسرائیلیها داره عمل میکنه و داره دست و پا میزنه !

البته در هر دو مورد اونی که دست و پا میزنه درجه دو محسوب میشه و تنها نقشش فقط برای امتیاز گیری بیشتر به نفع طرف اصلی است.

ویرایش شده در توسط oldmagina

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.