امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شایعات که چه عرض کنم بهتر بگیم توهمات .

امیدوارم تمرین رزمایشی که با این ماکت پر هزینه انجام میشه بهتر از ساخت و رسانه ی شدنش باشه که مثله رژه چنتا مجروح روحی روانی ندیم .

به جایه زدنش با مینی کاتیوشا که جوک زیبای هست این ماکت با خلیج فارس اونم بدونه کلاهک واقعی یا خیلی خوشبینانه با بالستیک دور بردتری بزنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote name='Electro_officer' timestamp='1398422509' post='374120']
و تمام... شایعات تمام شد مومن خدا همون اول اینو میگفتی..
[/quote]
اتفاقا تازه شایعات جدی داره شروع میشه چون بالاخره رسما اعتراف کردیم که سفارش دهنده این شناور عظیم الجثه نیروهای نظامی هستند و نه بخش غیر نظامی !

البته سردار لطف دارند ولی ظاهرا قراره استفاده های دیگری غیر از هدف قرار گرفتن، از این باند فرود شناور انجام شود . fi_lone_ranger ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:straight: یکی ما رو روشن کنه! اگه میخواین موشک ازمایش کنین زدن همون اهداف کوچکتر که سخت تر بود وقبلا هم زده بودن خوب وقتی اون رو بزنن این که دیگه کاری نداره الان این همه هزینه فقط برای هدف قرار دادنش!
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الآن غرق کردن این مدل ناوهواپیمابر چه توانی به قدرت نظامی ایران اضافه می کنه یا چه تهدیدی برای نیروی دریایی امریکا در منطقه ایجاد می شه؟
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1-‏ نیروی هوافضای سپاه: هدف قرار دادن با خلیج فارس: وقتی که اهداف بسیار کوچکتر را در رزمایشهای قبلی هدف قرار داده هیچگونه توجیهی ندارد مگر اینکه بخواهند بر خلاف موارد قبلی به طریقی این هدف را متحرک کنند- موشک بالستیک دوربرد ضد ناو: این تمرین منطقی تر است و احتمالا به خاطر خطای بیشتر این موشک نسبت به خلیج فارس مجبور شده اند که هدف بزرگ را در نظر بگیرند _ نیروی دریایی ارتش و سپاه: تست موشکها و اژدرها: همانند خلیج فارس قابل توجیه نیست - حمله قایقهای تندرو و یا تمرین به غنیمت گرفتن! این دو کار هم به دلیل عدم شبیه سازی دفاع شناور از خودش فاقد ارزش و توجیه هستند_نیروی هوایی ارتش: تست بمب و موشکهای هوا به سطح: این کار هم با توجه به امکان هدف قرار دادن اهداف کوچکتر و ارزانتر توجیه ناپذیر است - تمرین فرود هواپیما روی ناو: این کار هم با توجه به نداشتن ناو واقعی منتفی است. حال دو سوال اساسی؛ 1- اگر بنا، بر هدف قرار دادن است دلیل وجود ماکت جنگنده ها چیست؟ 2- اگر این ناو هدف قرار بگیرد یکبار مصرف خواهد بود آنگاه چطور چند نیرو با آن تمرین میکنند؟ ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من واقعا معنى اين کار رو متوجه نميشم ؛ دوستان اگر صحبت سردار رو يکجور کنايه يا يکجور دروغ مصلحتى ميدانند سناريوهاى منطقى ديگه براى ساخت اين سازه ى بزرگ رو بسازيم ؛ من واقعا تو شوکم ؛ معلوم نيست چند نفر ساعت براى ساختش مشغول بودن !!! به طبع وقتى قدرت ما رو زياد نميکنه پس حتما ميخاد آمريکا رو به وحشت بندازه ؟! ویرایش شده در توسط ortega68
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مردم نون ندارن بخورن، اینا با چی اصراف میکنن این میلیارد ها و یا چه بسا هزاران میلیارد تومن پول رو :(
  • Upvote 17
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1398428234' post='374141']
مردم نون ندارن بخورن، اینا با چی اصراف میکنن این میلیارد ها و یا چه بسا هزاران میلیارد تومن پول رو :(
[/quote]
بودجه ی نیروهای مسلح خودش هزاران میلیارد نمی شه عزیز دلم .
  • Upvote 12
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی چی برای تمرین سپاه و نداجا و نهاجا در نظر گرفته شده ؟! مگر این ماکت ضد ضربه هست که این نیروها می تونند سلاح هاشون رو روی اون تست کنند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بودجه ی نیروهای مسلح خودش هزاران میلیارد نمی شه عزیز دلم .
[/quote]

بودجشون نیست! پولشون که این مقدار هست!!!
یه قلم سپاه این پول واسش تو جیبیه! :)
  • Upvote 9
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
البته بعید نیست همه رو فیلم کرده باشن قضیه مشکوکه...
[/quote]

فیلم چی‌? این لگن فقط به درد سیبل شدن می‌خوره دیگه !کاربرد دیگه‌ای نداره که...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من میخواستن ناو هواپیما بربسازن تو یه سری پارامترهاوحساب کتاب ها به مشکل برخوردن گفتن این و بسازیم محاسباتمون رو اون طوری انجام بدیم:)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.