Recommended Posts

برادر ارنست تمام ادرسهایی رو که داده بودی رفتم خوندم شما عادت داری همیشه همه رو به برو بخون ارجاع بدی که من گفتم و من نوشتم اتفاقا اونجا هم همین روش رو در پیش گرفته بودی و به نوعی فقط خودت رو برای برحق جلوه دادن و با روش تشویش خاطر خواننده که اینکه به صورت ناخودآگاه فرد به خودش میگه حتما من نمی دونم و خوب این مباله نوشته حتما می دونه کار رو دنبال می کنی.
اونجا هم هی گفتی برو بخون من گفتم .
در ضمن اون نظرات اقای عقاب سفید کوه هم چون هم فکر و هم رای شما هست که دلیل بر درسنی کلامتون نیست و حتی مقاله نوشتنتون و خوندن تاریخ جنگ که اونها هم می تونه نقض بشه ممکنه این تاریخ رو من معتقدم بنا بر اصل اختیار انسان ما می نویسیم طوری دیگه رقم زدیم بعد شما می مونی با یه عده ایده و نظر که هیچکدومش نمی خونه.
مشکل شما و هم فکرانتون این هست که برای تمام سنجشهاتون از ظرف غربی و خارجی استفاده می کنین در حالی که توجه ندارین این معیارها به هیچ وجه قابل استنفاده در ایران نیستن و ایران بارها این قوانین رو به صورت مبنایی نقض کرده و باعث شگفتی شده.
در مباحث سیاسی و اجتماعی هم همین روند رو در پیش می گیرید و بعد به بن بست می رسد و بعد میگید که بله کشور به بن بست رسید دنیا به بن بست رسید شده قضیه ملی گراها (لیبرالها) که زمان انقلاب چند سال بعد رفتن پیش امام گفتن به نظر ما و با تحلیل ایران و کتب تاریخی و جامعه شناسی این انقلاب به بن بست رسیده امام گفت انقلاب به بن بست نرسیده و داره راه خودش رو می ره بیچاره ها شما به بن بست رسیدین فکر می کنین دنیا به بن بست رسیده .
شده قضیه باران و مورچه و داد زدنش که بله دنیا رو اب برد گفتن بابا اون یه قطره بود منها ظرفیت تو کمه.
تو سیاست همین روشها رو به ککار بردن گزارش دادن بله این انقلاب چند ماه بیشتر سر کار نیست می دونی چرا اونها درست گفتن از لحاظ اون مبانی که اونها بر اساس اون حرف می زدن درست می گفتن ولی موضوع این بود که اون مبانی در مورد ایران صدق نمی کنه و این انقلاب سی ساله مونده.
این موضوع در مسائل نظامی هم صدق نمی کنه این غرور شما که فکر می کنین همه چیزر و می بینین و همه چیز رو هم درک می کنین خیلی بد و مخربه.
برادر من کی گفته این کشور حفاظتش اینقدر ضعیفه که یکی مثل شما رو در جریان ریز برنامهاش بزاره که همچین با جزم می گین من در جریان فلان هستم و یا بودم و....
جالبتر اینکه منبعی هم میدین مثل همون پی دی اف و.... همش مال خارجی ها ست.
من نمی دونم چرا شما هر جا و توی هر تاپیکی پا می زارین باید چند تا از کاربران از پا در بیان تا نتیج جنگ روانی شما رو جمع کنن پیغامهای طولانی جوابیه و حرفهای شما که هر بار از یه رف حرف می زنین یه بار تائید می کنین دوباره رد می کنین بعد از جناح واقع بینی حرف می زنین بیشتر جاها هم از جناح سرخوردگی .
برادر من شما نمی تونی تحلیل درست فنی بکنی و اینقدر بار روانی به سایت وارد نکنی .
نکنه شما فعالیت سایت رو در این می دونین که از این اظهار نظرها بشه و بعد هم همه بگن بله این سایت واقع گرایانه حرف می زنه و .....

امیدوارم از این لحن و نوشته های من برداشت بد نکنین و به دل نگیرین چون لازم هست برادر به برادرش تذکر بده و دوستی که تورو بخندونه دوست تو نیست بلکه اونی که تو رو بگریونه دوست واقعی تو هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای ول با این جاهای صحبتت خیلی حال کردم، دقیقا زدی تو خال:

[quote]من نمی دونم چرا شما هر جا و توی هر تاپیکی پا می زارین باید چند تا از کاربران از پا در بیان تا نتیج جنگ روانی شما رو جمع کنن[/quote]

و

[quote] حرفهای شما که هر بار از یه رف حرف می زنین یه بار تائید می کنین دوباره رد می کنین بعد از جناح واقع بینی حرف می زنین بیشتر جاها هم از جناح سرخوردگی .[/quote]

و خصوصا این:

[quote][b]برادر من شما نمی تونی تحلیل درست فنی بکنی و اینقدر بار روانی به سایت وارد نکنی .[/b][/quote]

و همچنین:

[quote]نکنه شما فعالیت سایت رو در این می دونین که از این اظهار نظرها بشه و بعد هم همه بگن [color=red][b]بله این سایت واقع گرایانه حرف می زنه[/b][/color] و .....[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا خيرت بده برادر محمد و مخصوصا برادر اپرا

من هر روز كه به سايت سر ميزنم بيشتر ميرم به تاپيكهايي كه [color=green]ارنستو رومل [/color]اونجا بيشتر حرف زده ببينم اينبار چه حرفي زده و آيا كسي بوده جواب ايشون رو بده و بقيه كاربران رو از نظرات توهمانه اش در بياره يا نه ؟؟؟

واقعا خوب گفتي كه اين بنده خدا بار رواني رو به كاربران تحميل ميكنه و از هر دري هم سخن ميگه و هي آدم رو به اينجا و اونجا ارجاع ميده .

منم به اونجاهايي كه ايشون گفته بود سر زدم ولي اونجا هم همينجور حرف زده بود ولي تو اين سايت يكم بيشتر از منابع موثقش ( [color=blue]كه گمون نكنم وجود خارجي داشته باشن[/color] ) اعلام خبر كرده .

مشكل از اونجا شروع شد كه وقتي ايشون از بن خارج شده و دسترسيش به سايت باز شد خيلي از دوستان بدليل محبتي كه داشتن بازگشت ايشون رو به سايت صميمانه بهش تبريك گفتن و روزهاي اول قسمت پيغام سريع پر شده بود از پيام خوش آمد گويي و غيره به ايشان .
البته اين موضوع اصلا بد نيست ولي مشكل اينه كه آيا ايشون [color=red][size=18]ظرفيت[/size][/color] اينهمه تبريك و خوش آمد گويي را داشته يا نه ؟ و يا ايشون [size=18][color=red]توهم [/color][/size]با خبر بودن از همه مسايل نظامي ايران رو گرفته .

البته من منكر داشتن اطلاعات ايشون از برخي [color=red]تجهيزات[/color] نيستم ولي مطمينا ايشون از [color=red]دكترين دفاعي [/color]كشور اصلا اطلاعات درستي نداره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قدم ایشون روی سرماست و ما کاری رو که یه شیعه باید در قبال برادرش می کرد کردیم و به ایشون اومدنشون رو تبریک گفتیم.
من باز گفتم و باز می گم ایشون در امور نظامی بسیار قوی هستن ولی به دلیل جوانی یه کمی در طرحریزی عملیاتی مشکل دارن فکر می کنن حالا اگر مثلا هزار تا ابرامز بیاد طرف کشور ما دیگه حالا چه خبره من از ایشون خواهش کردم و دوباره می کنم که ما رو از تحلیل فنی خودشون محروم نکنن و با بودنشون سایت رو تنها نزارن هر چند باز می گم چه من چه ارنست چه هر بنده خدای دیگه ای باشه چه نباشه در مسجد رو برای یه نفر نمی بندن.
حتی من دوست دارم تحلیلهای سیاسی ایشون رو هم ببینم ولی نه اینکه با قران و قسم بخواد ثابت کنه که درست می گه.
ایشون هر جا مثل خودش حرف می زنن و اظهار نظر می کنن حمل بر درستی اون میگره و همه رو ارجاع میده من تمام لینکهای ایشون رو خوندم یه بنده خدایی توانایی موشکی ایران رو مثلا از مجله صف گفته بعد تحلیل خودش رو بهش زده که حالا بابا نظر ایشون هست این که نشد مدرک تازه خود صف هم مدرک و سندی بر اونی که در نیروهای مسلح دنبال میشه نیست بالاخره این هم خودش از زیر دست حفا می اد بیرون.
جالبتر اینکه حتی این دوست سپیدکوه ماه هم خودش توی مقاله آورده ما در زمان شاه تولید و خط تولید ار پی جی و راکت کاتیوشا رو راه اندازی می خواستیم بکنیم که با انقلاب نیمه کاره موند بعدادعا کرده سیستم های موشکی ایران در زمان شاه کارش شروع شده آخه تولید کاتیوشا و ارپی جی چه به تولید موشک بالستیک.
مثل این می مونه بگن ما زمان شاه خط تولید فرغون داشتیم و این پایه ساخت پژو 405 در انقلاب شد.

برادر ارنست باز ما منتظر تحلیلهای نظامی و فنی شما هستیم ولی خواهشا نظر خودتون رو سعی نکنین به هر شکلی شده به کرسی بنشونین.
شما یه گردان نیروی زبده به من بدین تا برای ماهها دشمن رو معطل کنم نه بمب بارانش کاری باشه نه تانکش بتونه کار زیادی بکنه تازه این منم وای به حال اینکه عماد مغنیه های سپاه ایران بخوان از این کارا بکنن که دیگه برای دشمن واویلا میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ادامه بحثها و قسمتی از بحثا به این تایپیک منتقل شد :

http://military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=55&postdays=0&postorder=asc&start=300

شامل جوابهای برخی از پستها همین تایپیک :mrgreen:

ای کاش این چند پست هم منتقل میشد همونجا کسی بخواد بخونه بحثا رو سرگیجه مطلق میگیره !

موفق باشید و موید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این کاپیتان مسلمان اولین خلبان زن خط هواپیمایی "الافریقیه" متعلق به دولت لیبی است. ۳۲ سال بیشتر ندارد و از همان کودکی رویای پرواز در آسمان را در سر می‌پرورانده. چالش زندگی کلثوم ابوسیفی از لحظه‌ای آغاز می‌شود که تصمیم می‌گیرد‌پا در قلمرو مردانه‌ی پرواز در کشورش بگذارد و خلبان شود.
مسافران خط هواپیمایی الافریقیه متعلق به دولت لیبی به محض ورود به هواپیمای ایرباس A۳۲۰ دچار شوک می‌شوند، به ویژه اگر مرد باشند. در این پرواز به محض بستن کمربندها نخستین خلبان زن لیبی به آنها خوشامد می‌گوید.

به گزارش خبرنگار «تابناک» اجتماعی، وقتی مسافران صدای کاپیتان کلثوم البوسیفی را می‌شوند، با چهره‌ای مضطرب روی صند‌لی‌هایشان جا به جا می‌شوند و احتمالا نخستین سئوالی که در ذهنشان نقش می‌بندد این است که آیا بار دیگر روی خانواده یا دوستانشان را خواهند دید یا خیر. به خصوص اگر این مسافران مرد باشند نگرانی‌شان دو چندان خواهد شد، نشستن یک زن در کابین خلبان نه تنها "طبیعی" نیست، بلکه از عجایب روزگار است.

کاپیتان البوسیفی از این موضوع به خوبی مطلع است‌، اما چندان اهمیتی به آن نمی‌دهد. برای این زن در آن لحظه که هواپیما پهنه‌ آسمان را می‌پیماید، تنها چیزی که اهمیت دارد، هدایت هواپیما و امنیت جان مسافرانش است.

این کاپیتان مسلمان اولین خلبان زن خط هواپیمایی "الافریقیه" متعلق به دولت لیبی است. ۳۲ سال بیشتر ندارد و از همان کودکی رویای پرواز در آسمان را در سر می‌پرورانده. چالش زندگی کلثوم ابوسیفی از لحظه‌ای آغاز می‌شود که تصمیم می‌گیرد‌پا در قلمرو مردانه‌ی پرواز در کشورش بگذارد و خلبان شود.

در سال ۲۰۰۳ او با موفقیت از مدرسه خلبانی فارغ‌التحصیل می‌شود و بورس هفت‌ماهه‌ای را برای گذراندن دوره‌ی تکمیلی در اسپانیا دریافت می‌کند. کاپیتان ابوسیفی به دست آوردن این بورس تحصیلی را تنها مدیون یک نفر است؛ شخصی که در غرب او را دیکتاتور می‌دانند که سال‌هاست یک ‌تنه بر لیبی حکومت می‌کند.

حق و حقوق برابر زنان و مردان
به گزارش دویچه وله، "زنان همانند مردان می‌خورند و می‌آشامند‌، همانند مردان عاشق می‌شوند یا متنفر، فکر می‌کنند، می‌آموزند و می‌فهمند." این‌سخنان ‌که درباره زن و مرد است، به ظاهر می‌توانند از دهان یک روشنفکر بیرون آمده باشند، اما نکته اینجاست که این اعتقاد به برابری زن و مرد در "کتاب سبز" معمر قذافی، رئیس‌دولت لیبی آمده است؛ کتابی که قذافی خود آن را نوشته و حرف اول و آخر در دولت وی را می‌زند.

کلثوم البوسیفی معمر قذافی را حامی زنان و حقوقشان می‌داند. او کسی است که زنان را به تیم محافظان شخصی‌اش راه داده و در سال ۱۹۷۵، اندکی پس از انتشار کتاب سبزش آکادمی پلیس زنان را افتتاح کرده و به این ترتیب آنها را وارد نیروی پلیس این کشور کرده است. البته به نظر می‌رسد که جامعه سنتی لیبی در این مورد چندان همپای رییس دولت نبوده است زیرا همچنان به ندرت پیش می‌آید که زنی بدون داشتن همراه مرد از خانه خارج شود.

از همین رو شنیدن صدای زنی جوان که خود را به عنوان کاپیتان هواپیمای غول پیکر ایرباس معرفی می‌کند، باید هم عرق سرد را بر پیشانی مردان بنشاند و باعث تعجب آنان شود.

کاپیتان البوسیفی از سال ۲۰۰۵ کارش را شروع کرده و می‌گوید که دستمزدش هم‌اندازه همکاران مردش است و اضافه می‌کند در طی این سال‌ها آنها یاد گرفته‌اند که برای او احترام قائل شوند؛ احترامی که به گفته‌ البوسیفی برخواسته از شخصیت قوی‌اش و نشان دادن توانمندی‌هایش به آنهاست. به جز او تنها یک زن دیگر در لیبی به عنوان خلبان کار می‌کند.

کلثوم البوسیفی دو سال پیش ازدواج کرده است. بر عکس هواپیمای مسافری‌اش، در خانه اما فرمان هدایت دست همسرش است و زمانی که وارد خانه می‌شود دیگر خبری از کاپیتان البوسیفی نیست.

http://www.tabnak.ir/fa/news/140866/%DA%A9%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%84%D8%AB%D9%88%D9%85%D8%8C-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D9%84%DB%8C%D8%A8%DB%8C+%D8%B9%DA%A9%D8%B3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سمندون جان دستت درد نکنه .

اینم تصویر این خانم

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/80152_810.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_80152_810.jpg[/img][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سمندون جان دستت درد نکنه .

اینم تصویر این خانم

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/80152_810.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_80152_810.jpg[/img][/url][/quote]

خدا خیرت بده علی اقا ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه برادر

[quote]کتاب سبزش [/quote]

دوستان چه اشتراكي بين چيز و قذافي ميبينيد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اما نکته اینجاست که این اعتقاد به برابری زن و مرد در "کتاب سبز" معمر قذافی، رئیس‌دولت لیبی آمده است؛ کتابی که قذافی خود آن را نوشته و حرف اول و آخر در دولت وی را می‌زند. [/quote]

[quote]
دوستان چه اشتراكي بين چيز و قذافي ميبينيد؟[/quote]

محمد جان اشتراک که چه عرض کنم ، بگو دو قلوهای همسان :mrgreen: :lol: icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه كه محجبه است

كتاب سبز و چيز؟ :mrgreen: اصلا شايد خود قزافي اين كتابو داده كه چيز بخونه و بعد امتحان پس بده :lol: اون موشك هاي اسكادي كه دادن بمون هم جايزه اين درس بوده icon_arrowd

كلا قزافي قاطي داره و انگار تو جهان عرب فقط خودشه و بس

[size=7]كسي با ديدن اين اسم ياد { ام كلثوم } ستاره ي شرق نيفتاد ؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رابرت گیتس، وزیر دفاع آمریکا، طرح کاهش ۷۸ میلیارد دلاری بودجه نظامی ایالات متحده طی پنج سال آینده را اعلام کرده است.

وزیر دفاع آمریکا روز پنجشنبه (ششم ژانویه) همچنین اعلام کرد که ۱۰۰ میلیارد دلار نیز از بودجه برنامه های کم اهمیت تر را به برنامه های نظامی با اولویت بالا اختصاص خواهد داد.

[b]آقای گیتس برنامه تولید انبوه یکی از پیشرفته ترین خودروهای زرهی نیروی تفنگداران دریایی که دارای کاربرد دوگانه در زمین و دریاست را لغو کرده است.[/b]

پنتاگون در نظر دارد که در ظرف پنج سال آینده از شمار سربازان نیروی زمینی ارتش ۲۷ هزار نفر بکاهد. نیروی تفنگدار دریایی نیز بر اساس این طرح باید ۲۰ هزار نفر از نیروهای خود را کاهش دهد.

با این همه، قرار است که نیروی دریایی آمریکا ۴۱ فروند دیگر از جنگنده های اف ۱۸ از شرکت بوئینگ خریداری کند.

نیروی زمینی نیز قرار است که اجازه خرید هواپیماهای جاسوسی ام سی ۱۲ بیشتری را دریافت کند.

بر اساس برنامه آقای گیتس، پنتاگون برای سال ۲۰۱۲ میلادی ۵۵۳ میلیارد دلار از کنگره آمریکا درخواست خواهد کرد.

این مبلغ شامل هزینه های جنگ افغانستان نمی شود، اما سه درصد بیشتر از مبلغی است که در سال مالی جاری در اختیار پنتاگون قرار گرفته است.

رابرت گیتس در نظر دارد که طی سال های آینده به تدریج میزان رشد بودجه پنتاگون را کاهش دهد به طوری که در ظرف پنج سال آنرا به حدود صفر برساند.

کنگره آمریکا باید با طرح بودجه نظامی پیشنهادی پنتاگون موافقت کند.

هاورد باک مک کئون، رئیس کمیته مجلس نمایندگان آمریکا، روز پنجشنبه اعلام کرد که با برنامه اعلام شده مخالف است.

این نماینده جمهوریخواه تاکید کرد که آمریکا در زمانی که درگیر جنگ است نباید بودجه نظامی خواد را کاهش دهد.

در حال حاضر دولت فدرال با کسری بودجه ای حدود یک تریلیون و ۳۰۰ میلیارد دلار روبروست.

برخی از نمایندگان محافظه کار کنگره از حزب جمهوریخواه خواهان کاهش بیشتر بودجه پنتاگون هستند.

[color=red]
ادرس کامل خبر ارسالی را قید کنید.

00Amin[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه جا یک مقاله خونده بودم از قول یکی از سردارهای سپاه
میگفت تنها اشتراک نظامی ما با دوران شاهنشاهی اینه که هردومون به قذافی میگیم:
سرهنگ دیوانه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]دکتر 'کالین راس'، رئیس 'موسسه آسیب های روانی' اظهار داشت که مدارکی در مورد بازماندگان پایگاه اج وود مریلند وجود دارد که اثبات می کند دولت با کاشت الکترود و تراشه در مغز آنها، اقدام به آزمایش های کنترل ذهن کرده است. به گزارش خبرنگار مشرق، راشاتودی طی گزارشی مطرح کرده است: گروهی از سربازان سابق ارتش آمریکا اظهار می کنند که دولت با کاشت الکترود و تراشه در مغز آنها برای انجام آزمایش های کنترل ذهن فجایعی را بوجود آورده است. آنها مقامات ارشد نظامی، سازمان سیا و حتی برخی از دانشمندان دانشگاه ها را به کارگذاشتن دستگاه های کنترل از راه دور در مغز خود و تبدیل آنها به رباتهای تروریست متهم می دانند.
اعضای این گروه اظهار می کنند که در بین سالهای 1950 تا 1975 در پایگاه نظامی اج وود آرسنال در مریلند تحت آزمایش قرار گرفته اند. این پایگاه عمدتا برای آزمایشات شیمیایی و نورو بیولوژیک مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این گروه دولت ایالات متحده را پاسخگوی این مسائل قلمداد می کنند.
وکیل مدافع آنها آقای گوردون ارسپیمر ، گفت که اعضای گروه اظهار داشته اند که داروهای توهم زا با دُز بالا به آنها داده شده و همچنین تحت کاشت الکترود در مغز قرار گرفته اند.
ارسپیمر گفت: "آنها صدها نوع ویروس مختلف بیولوژیکی از قبیل سیاه زخم، و مواد شیمیایی نظیر گاز اعصاب و گستره ی وسیعی از مواد شیمیایی روان گردان را بر روی آنها آزمایش کرده اند. آنها همه این کارها را به مدت 20 سال بصورت مخفیانه انجام داده اند."
ارسپیمر توضیح داد که موکلین وی قادر به دریافت خسارت مالی نیستند زیرا آنها در زمان آزمایش جزو نظامیان داوطلب آزمایش بوده اند. بر اساس قانون فرز (Feres) مصوب دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1950 آنها نمی توانند بر علیه دولت ادعای خسارت مالی کنند.
گوردون ارسپیمر اعلام کرده است که آنها به دنبال ادعای خسارت از دولت نبوده و خواستار به رسمیت شناخته شدن این واقعیت از طرف ارتش آمریکا و ایجاد امکانات و مراقبت های درمانی برای بازماندگان و افشای آنچه که در این جریانات رخ داده هستند. همچنین وی امیدوار است که دادگاه با لغو سوگند این سربازان مبنی بر رازداری امکان افشای حقایق را برای آنها فراهم آورد. با این حال این پرونده یک چالش واقعی می باشد.
وی گفت: "سازمان سیا اصلا حاضر به همکاری نیست و بقیه متهمین نیز عملکردی بهتری از خود نشان نداده اند. ارتش و وزارت دفاع در برابر افشای حقایق مقاومت می کنند."
دکتر "کالین راس"، رئیس و موسس "موسسه آسیب های روانی کالین راس" نیز در مصاحبه با شبکه راشاتودی اظهار داشت که حقایقی در مورد بازماندگان اج وود مریلند و اسناد رسمی در مورد این فجایع وجود دارد. وی توضیح داد که این اسناد در مورد جزئیات هیپنوتیزم، LSD ، بازجویی و آزمایش های الکترو ایمپلنت بوده و این آزمایشات الکترو ایمپلنت اول بر روی حیوانات انجام شده که آنها را از طریق فرستنده کنترل از راه دور کنترل می کردند.
دکتر راس می افزاید: "الکترود ها در مغز دلفین ها قرار داده شده بودند و دلفین ها توسط فرستنده از راه دور برای کارگذاری بمب در هدف های معین هدایت می شدند. مشابه این تکنولوژی در مورد گربه و جانوران دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته است. تحقیقی با بودجه دولتی توسط دفتر تحقیقات نیروی دریایی در مجله "مین استریم" منتشر شده که در آن با الکترود ایملنت در مغز گربه ها و سگ ها رفتار آنها را کنترل کرده اند و حتی در دانشگاه هاروارد و ییل اسناد آزمایشات انسانی آن نیز وجود دارد، که حاکی از حقیقت موضوع است."
راس اظهار داشت که در این آزمایشات اپراتورها توانستند به زور حیوانات را به راه رفتن یا شنا به مناطق تعیین شده و در مورد انسان به اقدامات محدودی از قبیل برخورد با دیوار، خیره شدن به فضا یا نواختن گیتار وادار کنند.
شرکت در برنامه ی آزمایشی داوطلبانه بوده، اما اکثر آنها واقعا نمی دانستند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
راس گفت: "مردم واقعا نمی دانند چه اتفاقاتی در تاریخ رخ داده، در حقیقت آنها فریب خورده اند."
در این گزارش رئیس "موسسه آسیب های روانی کالین راس" اظهار داشت که شاید هنوز هم کسانی مانند "داوطلبان خواب مصنوعی" وجو داشته باشند. تکنولوژی کنترل ذهن چندین دهه است که وجود دارد و طیف وسیعی از فن آوری های قابل استفاده، اعم از کاشت الکترود تا شستشوی مغزی را شامل می شود.
راس گفت که برخی از این آزمایشات امروزه نیز در حال انجام است، اما به علت محرمانه بودن نمی توان آنها را ثابت کرد.
وی افزود: "افراد قطعا می توانند به خواب مصنوعی بروند، اما البته همه این اسناد طبقه بندی شده و محرمانه بوده و بنابراین شما نمی توانید مدرکی برای اثبات آن پیدا کنید."
سالهاست که مساله کنترل ذهن انسانها برای آمریکا تبدیل به یک رویا شده است که برای تحقق آن تلاش می کنند.

لينك خبر : http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=22714[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان قذافي رو با کسي مقايسه کردن غلط است ! قذافي فقط يک دونه هست در تمام تاريخ بشر لنگه هم نداره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.