A7A

Members
 • تعداد محتوا

  86
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

260 نشان افتخار

8 دنبال کنندگان

درباره A7A

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ahwaz,Kh

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. سلام و درود. یمنی ها در این روزگار ناامیدی و سختی همیشه پیام اور پیروزی بودند.انشالله این جنگ ویرانگر زود تر تموم بشه و جنایت کاران و ظالمان به انچه شایسته ان هستند برسند.
 2. امیدوارم روس ها خیانتی نکنن به ما.انشالله اخبار خوبی از سوریه برسه و این فاجعه انسانی که نتیجه شهوت ورزی انسانی یا شیطان در روایات دینی هست هر چه سریع تر تمام بشه. اگر یک اقدام ماندگار در طول تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی داشته باشیم،کمک به دولت قانونی این کشور و مردم این کشور در برابر ارتش جهل و جنایت هست. این اقدام سند افتخار جمهوری اسلامی در تاریخ شده و خواهد ماند..
 3. چه تجهیزاتی.اون دوتا نیرو سوار غزال مثل کماندوهای امریکایین.
 4. به نظر دوستان در حمله فرضی اولین نقطه ای که هدف قرار میگیره و تمرکز بر روی اون بسیار زیاد هست کجا خواهد بود..
 5. هیچ خبری تو رشته های مهندسی تو ایران نیست..وقتی علوم پایه ما داغونه تو انتظار داری زمینه های بین رشته ای مثل مهندسی موفق باشن ؟ نبوده اند و نخواهند بود..
 6. جدا فکر کردی کسی تو این مملکت اهمیت میده به این چیزا ؟ دانشگاه های ایران چه دستاوری داشتن برای این ملت؟ صفر.چهل سال خیلی وقته زیادیه.معمولا بین چهار تا هشت سال تو نیا به زیرساختی ترین پروژه های وقت میدن ما نه معلومه چیکار کردیم که البته قطعا معلومه سیستم اگر چیزی داشت تو بوق میکرد..اگر میخواید این کشور رو درست کنید،اول قانون اساسی،بعد اصلاح دانشگاه و مافیای اون و مافیای اموزش همگانی ،که عملا سترون و بودجه خور و بی خاصیتن بعداصلاح قوه قضاییه که پیشگیری صفر داره و برخورد های خنده دار ، بعدش خود به خود خیلی چیزا درست میشه
 7. هرکس امیدی به داخل داشته باشه خودشو گول زده.ایران وضعیت علمی فاجعه باری داره اصلا من بعید میدونم در این چهل سال کوچک ترین کاری شده باشه،صنایع و قدرت نظامی بسیار رو بنایی است،وقتی ما زیرساخت درست علمی نداریم،وضع فاجعه بار است
 8. دوستان یک سوال کلی تر.چرا ما اصلا باید کمر به نابودی اسراییل ببندیم ؟ اگر کمر بستیم به نابودی اسراییل چرا باید از قدرت استفاده کنیم و بخوایم با تشکیل گروه تروریستی این کارو بکنیم ؟ ما چرا نباید اموزش و مذاکره واقعی و نه کشکی انجام بدیم و بچسبیم به ساخت موشک و گرفتن جان ادم ها ؟ من با نابودی و تغییر اسراییل مخالفم. اما اگر میخواهیم از جهان اسلام اعاده حیثیت کنیم ( از جهان اسلام نه از افرادی که مسلمان خوانده میشوند چون بسیاری در این کشور ها ضد واحد سیاسی به نام جمهوری اسلامی هستند) می توانیم با کار های زیرساختی فرهنگی و فشار های رسانه ای و حقوقی مردم را دعوت به گرفتن حقشون و تشکیل فلسطین واقعی کنیم و اصلا نابودی اسراییل فلسفه محکمی ندارد و هزینه و ضرر هایی که به ملت ایران تحمیل شده غیر قابل باور است
 9. هر انچه می خوانیم تاریخ است. تنها انسان تاریخ دارد. نقل به مضمون از هگل بزرگ.
 10. تحلیلی جالبی دادی.اینجا شروع به کذب گفتن کردی. بهتره راجب سقوط دوره ساسانی و تغییر دین ایرانیان تحقیق کنی یا از متخصصین تاریخی ایرانی مثل علی حصوری کمک بگیری و با وقایع تاریخی اشنایی بشی.این فساد سیستماتیک گره خورده با مذهب امر تازه ای در ایران نیست و اون حرفی که زدم یه نمونه بود. البته من فکر میکنم اینبار در فرگشت پیوند دین و ایرانیان،سیر تاریخ به سمت لاییسیته دست راستی ستیزه جو پیش میره به درست یا غلط .
 11. مطلب بسیار جالبی بود. تجربه و توان و تاریخچه امریکا در استفاده از رسانه ها و غنا و قدرت جامعه هنری به عنوان ابزار حیرت انگیزه.
 12. امریکا درست فهمیده و البته واقعیت هم داره مگه نداره ؟ چون روابط ادمی و بعد هم اقتصاد از زیربنایی ترین و درونی ترین بخش های عمل هر فردی هست و نشون دهنده خیلی چیز ها بزرگ ترین و اصلی ترین ازمون نظامی به نام جمهوری اسلامی در تاریخ ایران همین الانه.اگر ابراهیم وار از دل مشکلات بیرون اومدن سربلند میشن اگر هم نه که کار خیلی چیزا با هم تموم میشه.
 13. مشکلاتی که گفتی مشکلات چند هزار ساله هستن تو ایران.از زمانی که زرتشتی ها به عنوان حاکمان ایران عمل میکردن یعنی از چند هزار سال پیش در دوران خسرو پرویز تا الان که جمهوری اسلامی با فرماندهی ولایت فقیه وجود داره این مشکلات رفع نشدن و اراده ای هم نمی بینم برای رفع شدنشون. ما تو سوریه کار درست رو کردیم و حتا اگر شکست میخوردیم و بعدش نابود میشدیم تو این مورد رو سفید بودیم هم برای مردم و نسل بشریت هم برای حقی اگر باشه. ولی بعید میدونم عمر واحد سیاسی به نام ایران به شماره نیفتاده باشه.فساد،زیاده خواهی بالاخره کار مارو میسازه.حالا چه تو سیاست و چه تو اقتصاد و بقیه عرصه های عمل.
 14. کاش یکی از دوستان بود تحلیل درست و واقعی از وضعیت سوریه میداد من اخرین بار دو سه سال پیش تو این تاپیک فعال بودم فکر نمی کنم بعد از فتح حلب اتفاق بزرگ دیگه ای تو سوریه افتاده باشه اما فساد فراگیر ایرانی ها در داخل و به خصوص بخش اقتصاد بزرگ ترین تحول این دو سه سال اخیر فکر میکنم باشه. در کل من نه تحلیل درستی تو تلگرام پیدا کردم از این که اقتصاد ما چی شده و چرا گوشت شده کیلو بیش از صد هزار تومن و وضعیت سوریه و این رخوتش به کجا میرسه.ما ایا شکست خورده هستیم در سوریه ؟