A7A

Members
 • تعداد محتوا

  133
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

352 نشان افتخار

8 دنبال کنندگان

درباره A7A

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ahwaz,Kh

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. ببینیم چقدر بوده قدرت انفجار،چقدر تخریب شده؛می فهمیم حدودی چقدر بوده قدرت انفجار .. بعد بگردین ببین چیا میتونن اون قدرت انفجار و تخریب رو درست کنن.
 2. چقدر راسته قراره روسیه و امریکا و اسراییل بریزن رو هم ایران رو شوت کنن بیرون از سوریه ؟
 3. عزیزم لینکش رو میدی ؟ خیلی وقت هست متاسفانه رمزم یادم رفته بود نتونستم چک کنم.
 4. همه امیدوار هستیم تاپیک فلسفه باز بشود و کاربران به گفت و گو بپردازند.
 5. نابود کردن نیروگاه بزرگ ترین سند و اثبات دشمنی این جانیان و تبهکاران چند ملیتی با مردم سوریه هست.خنده دار تر از هرچیز نام هایی که برای خود انتخاب میکنن و تلاش دارن نزدیک به نام های اسلامی باشه.. باید تمام اینا رو برسی کرد دید این اسلام قرن 21 چی بوده اینا داشتن.. کسی نمیتونه بگه " اپوزیسیون بشار اسد " داره با بشار اسد میجنگه. افسوس که دولت سوریه مثل تارهای عنکبوت،سست بنیاد بود و هیچ هوشمندی نداشت و چه ضرری زد به خودشون و ما .. تقصیر ما هم هست که تا قبل از 2012 کوچک ترین نظری نداشتیم به وضع سوریه و پیشبینی-هشدار نمی کردیم.
 6. واقعا جای تاپیک فلسفه خالی هست چون بحث دامنه دار رو در اون تاپیک میشد انجام داد.تاپیک فلسفه را باز کنید و روح و جان و بینش را به سایت بازگردانید.
 7. ایا اسلام طرفدار بمب اتم و کشتن دسته جمعی انسان هم داریم؟ یا شارلاتانیزم مرکب از جهل و شرارت است که جمعی سفله پست بی صفت به عنوان توهم خود از اسلام پیش رو میگذارند؟
 8. واکنش فوری ایران چی میتونه باشه به جز بیانیه ممدجواد ظریف؟
 9. از حسن توجه جناب yeq سپاسگذار هستم. بسیار جالب و پر جزئیات است،من زمانی فکر میکردم توتال وار هایی که بازی کردم ( emipre,napoleon,rome ) با نقشه ها و توطئه و سیستم پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفته و ریز هست و دقیق هستند؛اما جزئیات بالا بسیار من را شگفت زده کرد. City skiline هم بازی بسیار زیبایی هست در سبک استراتژی-شهر سازی با عوامل و تجربیاتی متفاوت از استراتژی های نظامی اما بسیار سرگرم کننده.حیف که گرون هستند به دلار و پول ما پشیزی ارزش نداره و این بازی ها هم dlc فراوان دارند؛وگرنه از استیم حتما میخریدم.
 10. ما هم توتال وار بازی میکنیم،دوستان توتال وار رو در قیاس با سیویلایزیشن و hearts of iron چگونه می بینند؟ مقایسه مین پیچیدگی و واقعیت و عمق و امکانات و ...
 11. توافق بدی نیست به شروط بالا... ولی باید به فکر تنجهیزات ویران شده ای بود من یادم نمیاد اینقدر تلفات داده باش جیش السوری. البته دیگه همه ما میدونیم ترک ها هرگز به توافق پایبند نبودن در این جنگ سوریه.باید ثانیه به ثانیه اماده برای انواع فتنه ها بود.امیدوارم جیش السوری برای این امر توانی به اندازه داشته باشه.
 12. عکس جدیده مال دور جدید درگیری ها هست؟فرد کشته شده سوری هست ؟ ببینید این ادم کش ها ماله کجاست
 13. یک امریکایی رو صاحب تمدن و هویت میدونم،صاحب دینی به اسم لیبرال دموکراسی.ولی نه روس و نه ترک رو صاحب هویت نمیدونم.