A7A

Members
 • تعداد محتوا

  123
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

342 نشان افتخار

8 دنبال کنندگان

درباره A7A

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ahwaz,Kh

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. واکنش فوری ایران چی میتونه باشه به جز بیانیه ممدجواد ظریف؟
 2. از حسن توجه جناب yeq سپاسگذار هستم. بسیار جالب و پر جزئیات است،من زمانی فکر میکردم توتال وار هایی که بازی کردم ( emipre,napoleon,rome ) با نقشه ها و توطئه و سیستم پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفته و ریز هست و دقیق هستند؛اما جزئیات بالا بسیار من را شگفت زده کرد. City skiline هم بازی بسیار زیبایی هست در سبک استراتژی-شهر سازی با عوامل و تجربیاتی متفاوت از استراتژی های نظامی اما بسیار سرگرم کننده.حیف که گرون هستند به دلار و پول ما پشیزی ارزش نداره و این بازی ها هم dlc فراوان دارند؛وگرنه از استیم حتما میخریدم.
 3. ما هم توتال وار بازی میکنیم،دوستان توتال وار رو در قیاس با سیویلایزیشن و hearts of iron چگونه می بینند؟ مقایسه مین پیچیدگی و واقعیت و عمق و امکانات و ...
 4. توافق بدی نیست به شروط بالا... ولی باید به فکر تنجهیزات ویران شده ای بود من یادم نمیاد اینقدر تلفات داده باش جیش السوری. البته دیگه همه ما میدونیم ترک ها هرگز به توافق پایبند نبودن در این جنگ سوریه.باید ثانیه به ثانیه اماده برای انواع فتنه ها بود.امیدوارم جیش السوری برای این امر توانی به اندازه داشته باشه.
 5. عکس جدیده مال دور جدید درگیری ها هست؟فرد کشته شده سوری هست ؟ ببینید این ادم کش ها ماله کجاست
 6. یک امریکایی رو صاحب تمدن و هویت میدونم،صاحب دینی به اسم لیبرال دموکراسی.ولی نه روس و نه ترک رو صاحب هویت نمیدونم.
 7. منظور این بود که تمدن ایرانی ظرف های مختلفی دارد مثل دین اسلام.اما تمدن ترکیه و ملل ترک چیست ؟هویت یک ترک را چه میسازد؟یک عرب ادلبی چرا باید برای ترک ها ادم بکشد؟
 8. پس دیگر پذیرفتنی است که امریکا به چین حمله کند،چون چین مرکز پخش ویروس کرونا در جهان بوده . درس امروز این که روسیه متحد هیچ کس نیست.کشوری که سرنوشت خود را به سایر طرفین وابگذارد خار جهان خواهد شد.ترکیه از ورود به سوریه ضرر میکند اخر چقدر حاضر به هزینه دادن هستی ... ترکیه نه فرهنگ پایداری دارد نه توانایی پایدار برای اثرگذاری طولانی مدت.دوستان لطفا به منافع طرفین و امکانات طرفین اشاره کنند،جنگ سوریه وارد مرحله جدیدی شده. .
 9. " کسانی که سوریه را چنیدن قسمت کردند احترامی برای ما قائل نخواهند بود ... " چه کسی سوریه رو چندین قسمت کرد؟ خود اردوغان و امریکا و عربستان و قطر و امارات و اردن و اسراییل.برو امریکا رو بزن و اروپایی های مفت خور بدرد نخور..چرا حذب الله رو میزنی ؟ یا شارلاتانی و دروغگو و خود به فراموشی زده یا نادان و کله پوک.
 10. بر ما پیدا نیست خرید تامکت چه حکمتی داشت،شاید برنامه های دیگری هم برای ایگل و بسیاری دیگر هم بود که برای همیشه خاموش شد.
 11. کلاس کاری متفاوت هست گفتم برای کاری که ما میخواستیم و میخواهیم،حفاظت از اسمان تامکت حرفی برای گفتن ندارد. بفرمایید چرا تامکت ابدیت نمی شد.
 12. تو اسمون و هر جای اسمون ایگل خیلی قوی تره.من نفهمیدم مقایسه تیرو کمون با ایگل و تامکت چه نزدیکی داشت؟ من حتی نفهمیدم شما چطور گفتی ایگل رادار ضعیف تری داره در حالی که ایگل تو جنگال سرآمد و گردن کلفت و هزار تا سیستم که تامکت نداره داره. manuverability ایگل که تود نیا معروفه.. به نظر من این علاقه که به تامکت بین ایرانی های میلیتاریست هست منطقی نیست.
 13. اون ماموریت و برتری هوایی تامکت حرفی جلوی ایگل نداره. اینقدر ایگل ها ابدیت شدن و اینقدر For first time بودن در جای خودشون که ..