Sorena_Noshad

قایق تندروی راکت انداز سراج 1 نیروی دریایی سپاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[b]البته اینجا یک نکته بسیار مهم می مونه

و اون آموزش نیروهای دریایی،[/b]

توانایی این نیروها در اجرای تاکتیکها و تکنیک ها بسیار بسیار تعیین کنندست

تاکتیکهایی که تعیین میشه هم باید در عین کار آمدی ساده باشن تا با دقت بالا اجرا بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چیزی که همیشه فرماندهان سپاه روش تاکید دارن سرعت هست و همه چیز باید با سرعت بالا و بدون اتلاف وقت و کوبنده باشه.مثل قایق های باور و ذوالفقار که موشک انداز هستند و و 4 تا از اون ها با خرجی خیلی کم تر از یک ناوشکن میتونن تسلیحاتی به اندازه اون حالا یه خورده کمتر حمل و شلیک کنن.من از منابعی شنیدم که دارن روی یک قایق چند تنی که بتونه با سرعتی در حد همین سراج 1 و بدنه رادارگریز همراه با توانایی پرتاب دو موشک و همینطور دو مقر پرتاب ازدر و یک توب 23 میلیمتری و مجهز به پدافند کوتاه برد موشکی کار میکنن که گفته شده به دلیل این که رادارگریز باید باشه زمان بیشتری میبره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به احتمال زیاد باید کوثر باشه ولی کی میدونه؟ icon_cool[/quote]
کوثر و البته C802

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من از منابعی شنیدم که دارن روی یک قایق چند تنی که بتونه با سرعتی در حد همین سراج 1 و بدنه رادارگریز همراه با توانایی پرتاب دو موشک و همینطور دو مقر پرتاب ازدر و یک توب 23 میلیمتری و مجهز به پدافند کوتاه برد موشکی کار میکنن که گفته شده به دلیل این که رادارگریز باید باشه زمان بیشتری میبره.[/quote]

عجب شاهکاری میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جريان هستيد كه سيا وموساد گروههايي براي نفوذ وعمليات رواني وكسب اطلاعات در سايتهاي ايراني تشكيل داده اند فكر ميكنم اين perspolis يكي از شاگرد اولاشونه اومده دلبري كنه ..بابا برو اول لهجه تو عمل كن يا يه كار ديگه بيا ايران خودم يه دوره فشرده برات بزارم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در جريان هستيد كه سيا وموساد گروههايي براي نفوذ وعمليات رواني وكسب اطلاعات در سايتهاي ايراني تشكيل داده اند فكر ميكنم اين perspolis يكي از شاگرد اولاشونه اومده دلبري كنه ..بابا برو اول لهجه تو عمل كن يا يه كار ديگه بيا ايران خودم يه دوره فشرده برات بزارم icon_cool[/quote]

چون نویسنده تاپیک من بودم لازم دونستم به شما اخطار بدم که از زدن تهمت و توهین کردن به کاربران جدا خودداری کنید.

مدیران خودشون هر کاری رو لازم بدونن انجام میدن و اگر ایشون این چیزی باشه که شما گفتید حتما رسیدگی میکنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته باید یه چیز کم هزینه با تخریب بالاو سرعتی درست کنیم
اما دیگه نه تا این اندازه ارزون و طرح قدیمی
باید دقت داشت اون وقتی که قایق های تندرو کابوس ناوگان های بیگانه بود( به قول معروف) ازش 30 سال میگذره و دنیا پیشرفت کرده

به امید پیشرفت هر چه سریتر کشور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما شک نداشته باشید که این ها سلاح هایی نیستند که واقعا قراره بر روی این قایق ها نصب بشه .اگه قرار بود که بگن واقعا چه ادباتی رو قسط دارن رو این قایق ها نصب کنن که حفاظت اطلاعات دیگه معنی نمیداد. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
علی آقا فایر اند فورگت لیزری منظورت چیه؟ فکر نمیکنم داشته باشیم!![/quote]
موشک تاو لیزری که در حال حاضر در ایران با نام توفان5 داره ساخته میشه درسته فایر اند فورگت نیست اما قابل تبدیله در مورد موشک های فایر اند فورگت لیزری موشک های هوا به زمینش موجوده فکر نکنم تکتنولوژی اش با نمونه زمینی زیاد توفیر کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
100 تا ازز اینا رو 10 تا هلیکوپتر کلاس ah در عرض نیم ساعت نابود می کنه
باید ضد هوایی داشته باشند که باز هم کارایی چندانی فکر کنم داشته یاشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینجوری ها هم که میفرمایید نیست.

همونطور که قبلا هم گفتم کار بر روی پدافند هوایی برای این قایق ها در حال انجام هستش و اکثر اون ها پدافند های دوش پرتاب میثاق مجهز هستند.و در ضمن این قایق ها در پناه پدافند خودی به ماموریت میپردازند مثل پدافند ابوموسی و تنب کوچک و بزرگ و همینطور بندرعباس و بوشهر و.... مطمئن باش اگه کارایی نداشت الکی این همه دردسر نمیکشید با واسطه و.... اونو بخرن و این همه پول خرج کنن(با توجه به جنس و همینطور طراحی) که محصول نا کار امدی باشه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]درسته باید یه چیز کم هزینه با تخریب بالاو سرعتی درست کنیم
اما دیگه نه تا این اندازه ارزون و طرح قدیمی
باید دقت داشت اون وقتی که قایق های تندرو کابوس ناوگان های بیگانه بود( به قول معروف) ازش 30 سال میگذره و دنیا پیشرفت کرده

به امید پیشرفت هر چه سریتر کشور[/quote]

قایقش فکر نکنم ارزون باشه چون رادارگریزه فقط اسپرتشو بالای 1 میلیون دلار می فروشن حالا با تجهیزات و ...کلی پولش میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]موشک تاو لیزری که در حال حاضر در ایران با نام توفان5 داره ساخته میشه درسته فایر اند فورگت نیست اما قابل تبدیله در مورد موشک های فایر اند فورگت لیزری موشک های هوا به زمینش موجوده فکر نکنم تکتنولوژی اش با نمونه زمینی زیاد توفیر کنه[/quote]
علی آقا عزیز هدایت لیزری هیچوقت نمیتونه فایر اند فورگت باشه
در نزدیک ترین حالت به فایر اند فورگت پرتاب موشک و ارسال پرتو لیزر از دو منبع مختلف انجام میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از نگاه آمریکایی ها در ناو ها برای دفاع از ناو ها

استفاده از پرده محافظ که دور ناو ها را بپوشاند که عبور اژدر را سخت می کند و هنگام عبور آن را منفجر می کند
استفاده از موشک های حرارت یاب چرا که سطح دریا سرد است و موتور قایق گرم
استفاده از هواپیمای A10 و همان سی 130 که مجهز به چف به تعداد زیاد باشند
استفاده از قایق های ضد گلوله برای درگیری
استفاده از بمب های مغناطیسی ضعیف
استفاده از هلکوپتر مجهز به چف
استفاده از موشک های خوشه ای و چتری
استفاده از موشک با هدایت چشمی با فیوز مجاورتی
استفاده و ریختن تور های مثل ماهیگری برای از کار انداختن موتور قایق ها
استفاده از امواج ماورا یا مادون صوت برای فلج کردن افراد قایق ها
استفاده از مواد و گاز های فلج کننده و بیهوش کننده
و ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان این حرف حقیقته که این قایق ها به تنهایی نمیتونن به ناوگان پنجم آمریکا حمله کنند مگه اینکه قبل از اون اون منطقه به شدت موشک بارون بشه و جنگنده هامون هم بتونن قایق ها رو پشتی بانی کنن که فکر کنم در حال حاضر فقط میتونیم رو شرط اول حساب باز کنیم.اما با این پیشرفت هایی که داره در صنعت هوا پیما سازی کشور رخ میده فکر کنم تا مدتی دیگه بتونیم رو گزینه دوم هم حساب کنیم. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.