امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام.اگر لینک عکس های مد نظرتون رو قرار بدید ممنون می شم.

سلام
همین تاپیک و تاپیک میدجتها رو ببینید کلی تصویر دارن
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام 

برای شلیک موشک کروز اینگونه طراحی شده ؟

خیر،در کلیپی که مرآتی تهیه کرده بود و مراحل ساخت فاتح رو نشون میداد، در قسمت بالایی زیردریایی (مابین جداره بالا و بدنه اصلی) محل نصب یک سری مخازن و کپسول و تاسیسات دیگر مشهود بود.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://www.hisutton.com/Fateh-Class_Submarine.html

کلا سایت مذکور رو میلیتاری زوم کرده !!!!!

تمام اطلاعاتش بر اساس تصاویر گذاشته شده تو این تاپیک است !

ایشون در توئیتر هستن اکثرا  کاربرهای ایرانی عکس میزارن  یا  چند اکانت مربوط به تحولات عراق سوریه  خبر های ایران پوشش میدن 

و ویدئو های کانال یکی ازدوستان فکر کنم عضو  میلیتاری باشن  در یوتیوب  

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایشون در توئیتر هستن اکثرا  کاربرهای ایرانی عکس میزارن  یا  چند اکانت مربوط به تحولات عراق سوریه  خبر های ایران پوشش میدن 

و ویدئو های کانال یکی ازدوستان فکر کنم عضو  میلیتاری باشن  در یوتیوب  

با ابن حال منبع اصلی میلیتاری است باز ، به ویژه با توجه به عکس اون نقشه که کمتر کسی بهش توجه داشته !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی خواهم اسپم بدم، ولی واقعاً چه مشکلی در فاتح هست که رفع اون سالها طول کشیده؟ مگه چنین چیزی اصلاً معنی داره؟ چند سال اتلاف منابع برای آب بندی و رفع اشکال یک زیردریایی کاملاً معمولی وابتدایی؟ به هیچ عنوان معقول و منطقی به نظر نمی آید!

• Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی خواهم اسپم بدم، ولی واقعاً چه مشکلی در فاتح هست که رفع اون سالها طول کشیده؟ مگه چنین چیزی اصلاً معنی داره؟ چند سال اتلاف منابع برای آب بندی و رفع اشکال یک زیردریایی کاملاً معمولی وابتدایی؟ به هیچ عنوان معقول و منطقی به نظر نمی آید!

همون مشکلی که جت فوق پیشرفته قاهر 313 داره.

• Upvote 5
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی خواهم اسپم بدم، ولی واقعاً چه مشکلی در فاتح هست که رفع اون سالها طول کشیده؟ مگه چنین چیزی اصلاً معنی داره؟ چند سال اتلاف منابع برای آب بندی و رفع اشکال یک زیردریایی کاملاً معمولی وابتدایی؟ به هیچ عنوان معقول و منطقی به نظر 

سلام ،

مشکل اصلی رو قبلا من عرض کردم ولی توسط سایت حدف شد

مشکل اصلی سیستم تهویه مطبوع و سردخانه داخلی این زیر دریاییه که با انتخاب یک پیمانکار کلاهبردار برای طراحی و نصب این تجهیزات ، زیر دریایی در تست های دریایی به مشکل برخورد ، با وجود خلع ید پیمانکار اول و تعیین پیمانکار دوم باز هم این مشکل برطرف نشد و همچنان ادامه داشت . تجهیزات تهویه و سرمایشی بقدری بد نصب شده بود که بعنوان فقط یک نمونه برای عایق بندی جداره ها از بتن ریزی در زیر دریایی استفاده شده بود ! حالا کیفیت تجهیزات و استفاده از تجهیزات غیر حرفه ای و بدون استاندارد های نظامی در این زیر دریایی جای بحث دیگه ای داره !

بعنوان راهکار از متخصصین تجهیزات تهویه و سردخانه ی شاغل در  پروؤه های نفتی برای رفع ایراد استفاده گردید که اینکار هنوز ادامه داره !

متاسفانه رانت بازی در انتخاب پیمانکاران و ورود افراد بی صلاحیت در ساخت چنین پروژه هایی باعث این مشکل و هزینه های سربار نصب و جمع آوری چند باره تجهیزات در این زیر دریایی شده . خوشبختانه تکنولوژی و افراد متخصص در این زمینه در کشور وجود داره و چیزی نیست که گلوگاه این صنعت باشه و امیدواریم بزودی شاهد عملیاتی شدن این زیر دریایی باشیم

ویرایش شده در توسط 951
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام ،

مشکل اصلی رو قبلا من عرض کردم ولی توسط سایت حدف شد

مشکل اصلی سیستم تهویه مطبوع و سردخانه داخلی این زیر دریاییه که با انتخاب یک پیمانکار کلاهبردار برای طراحی و نصب این تجهیزات ، زیر دریایی در تست های دریایی به مشکل برخورد ، با وجود خلع ید پیمانکار اول و تعیین پیمانکار دوم باز هم این مشکل برطرف نشد و همچنان ادامه داشت . تجهیزات تهویه و سرمایشی بقدری بد نصب شده بود که بعنوان فقط یک نمونه برای عایق بندی جداره ها از بتن ریزی در زیر دریایی استفاده شده بود ! حالا کیفیت تجهیزات و استفاده از تجهیزات غیر حرفه ای و بدون استاندارد های نظامی در این زیر دریایی جای بحث دیگه ای داره !

بعنوان راهکار از متخصصین تجهیزات تهویه و سردخانه ی شاغل در  پروؤه های نفتی برای رفع ایراد استفاده گردید که اینکار هنوز ادامه داره !

متاسفانه رانت بازی در انتخاب پیمانکاران و ورود افراد بی صلاحیت در ساخت چنین پروژه هایی باعث این مشکل و هزینه های سربار نصب و جمع آوری چند باره تجهیزات در این زیر دریایی شده . خوشبختانه تکنولوژی و افراد متخصص در این زمینه در کشور وجود داره و چیزی نیست که گلوگاه این صنعت باشه و امیدواریم بزودی شاهد عملیاتی شدن این زیر دریایی باشیم

سلام،

ممنون از توضیحات. من نگفتم که اشکالی وجود ندارد. منظورم این بود (و هست) که چرا رفع چنین مشکلی سالها به طول انجامیده است! مگه ساخت یک زیردریایی از 0 تا 100 چقدر طول می کشه که آب بندی و اشکال گیریش چند ساله ادامه داره!

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از مدتها چشممون به جمال میلیتاری روشن شد !!

البته سایت قدیم است و حالت موقت دارد !

در این مدت هم که خبرهای مختلفی شده است و سیات هم درست در بحبوحه نمایشگاه پنها و قاهر و کوثر و..... از دسترس خارج شد !

بگذریم .....

ایزوایکو

photo_2017-06-13_06-03-35.jpg

photo_2017-06-19_03-47-51.jpg

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم