امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان ببخشيد ولي من يه سوال داشتم اونم اينكه چرا طراحي ذولفقار 3 به اين صورت كه انگار داره دنده عقب ميره يعني طراحي جالبي نداره و برجكش با بقيه تانك ها متفاوت و اين قيافشو خيلي زشت كرده اگر دقت كرده باشيد ابرام و تي 90 و مركاوا همه به صورت خيلي هماهنگ و زيبا طراحي شدم ولي ذولفقار عين اينكه مركاوا برجكشو بچرخونه به سمت عقب و دنده عقب حركت كنه حركت كنه. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متور اين تانك احتمالا از موتور كاميون استفاده شده
زمان جنگ هم ما متور تانك هاي نيروي زميني رو به علت تحريم ونبودن قطعات عوض كرديم
منبع هم دايم هست كه سرپرستي گروهي كه كار خوروندن متور كاميون به تانك رو بر عهده داشته

موتور اين تانك موتور كاميون نيست. بلكه يك موتور بسيار قدرتمند 1500 اسب بخار خورجيني و بسيار پيشرفته است. من خودم ، موتور اين تانك را از نزديك ديده ام. معركه است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان ببخشيد ولي من يه سوال داشتم اونم اينكه چرا طراحي ذولفقار 3 به اين صورت كه انگار داره دنده عقب ميره يعني طراحي جالبي نداره و برجكش با بقيه تانك ها متفاوت و اين قيافشو خيلي زشت كرده اگر دقت كرده باشيد ابرام و تي 90 و مركاوا همه به صورت خيلي هماهنگ و زيبا طراحي شدم ولي ذولفقار عين اينكه مركاوا برجكشو بچرخونه به سمت عقب و دنده عقب حركت كنه حركت كنه. icon_cool

كسي جواب سوال منو نمي ده ايا من اشتباه مي كنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برنا، احتمالا شما عکسهایی رو دیدی که برجک تانک به عقب برگشته تا امکان سوار کردن تانک روی تانکبر وجود داشته باشد. همون عکس موجود در هدر سایت رو دوستمون هری از روی تانکبر کش رفته و با فتوشاپ کار گذاشته! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دمتون گرم بلاخره اقا سعيد مارو روشن كرد ولي مي تونستن يكم قشنگ تر طراحيش كنن بتيد اين برجك رو يكم عقب تر نسب مي كردند اينجوري ولي برجك بچرخه لوله ي تانك خيلي از خود تانك مي زنه جلوتر و استيلشو تابلو مي كنه ولي دركل مهم اينكه تانك خودمون icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی، می گن بدنه اصلی سپاه تانک تی-72 هست اما من همین چند روز پیش چند تا تی-72 تو پادگان تیپ 37 زرهی شیراز دیدم،قضیه چیه؟(تازه این ها نزدیک دیوار پادگان بودند و چون دیوار اون هم از نرده تشکیل شده بود من اون ها رو کامل دیدم،یه سری هم تی-55 اون طرف تر بودند)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتش هم از تانکهای تی72 استفاده میکند. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه من تا حالا حتی یه دونه ذوالفقار یا M-60 تو این پادگان ندیدم فقط T-55 و T-72 و چند نوع نفربر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتر بدونيد در بعضي از ساختارهاي تانكها در بعضياز نقاط حساس درتانك آنرا باجوش پر مي كنند icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا یکی به من بگه زره ساندویچی چیه؟؟چه فایده ای داره؟ممنون icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام . SAEID عزيز ميشه در مورد انواع زره تانك توضيح بديد !در مورد همشون !مخصوصاْ زره ساندويچي ؟ متشكرم كه از سوالاي زياد برادر كوچكترتون خسته نميشيد icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در سایت تاپیکهایی در این مورد وجود دارد که با کمی جستجو پیدا میشود. اگر پیدا نکردید مجبورم کپی پیست کنم و جواب شما را بدهم! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حق با داووده اون عكس ذوالفقار نيست..ذوالفقار برجكش كوتاهتره و كلا نسبت بهM-60 خوش استيل تره و چهره تهاجمي تره داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخه من تا حالا حتی یه دونه ذوالفقار یا M-60 تو این پادگان ندیدم فقط T-55 و T-72 و چند نوع نفربر.

عزيزجان ينو خدمتتون عرض كنم كه قيمت تمام شده هر تانك ذولفقار تقريبا برابر 2تا تانك t55 يا 3-4 تا t55 براي همين هنوز اين تانك براي تمام نيروها اماده نيست و تهويل 1گردان شده كه ان هم سرباز وظيفه نمي گيره درضمن در تيپ 55 هوابرد شيراز يكي هست كه از نوع اموزشي هست نه عملياتي!!!!!!!
يكي از دلايل گرونيشم از ريل گردان برجك ميشه نام برد كه از نوعي الياژ طلا استفاده شده كه اين الياژو ايران و اسرايل تكنولژي ساختش رو داره وايرانم قبل از انقلاب از اسرايل خريداري كرد peace_sign

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام مي خوستم از بزرگان سايت درباره وضعيت اين تانك اسراراميز خبري دارند وايا درسته كه توليد اون موقف شده وطرح مونتاژ تي 90در دست بررسي است با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم