kaftar

بدون سرنشین فطرس ( IAIO Fotros)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کلاس کار سپاه و سردار حاجی زاده یه چیز دیگست!... icon_cheesygrin

من هیچ وقت از تولیدات وزرات دفاع خوشم نیومده....نقطه قوت دفاعی ما یعنی قدرت موشکی ما هم دست سپاه هست....

الان تو همه فروم ها سه پیچ کردن رو این دو تا پرچی که نبستن!...آبرو نذاشتن برای ایران :chicken:
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم

آقا [size=6]سهیل[/size] عزیز بنده 2-3 بار از شما سوال کردم با این همه ادعایی که داری ، فقط اسم پروژه رو بگو من تا ته دنیا قبولت دارم تازه دو حرف از اسم پروژه رو هم بهت گفتم .

با این حال شما بازم جواب ندادی و معلومه شما هیچی از این پهپاد و این پروژه نمیدونی و این ادعاهات هم بدرد ....... ! :chicken:

اسم این پروژه [size=6]مهمان [/size]هست و از اسم پروژه میتونی خیلی چیزا بفهمی ........

خواهشا دوستان قضاوت کنن شما با این همه ادعا و به قول برادر مرتضی چایی خوری با این و اون حتی اسم پروژه رو هم نمیدونی !!!!!!!

قضاوت با دوستان ! :mrgreen:

---------------

[quote]
[right]به هر حال، شخصا دروغ از سهیل نشنیدم... شاید کمی اغراق کرده باشه برخی مسائل رو همین...[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]من میدونم که اسم پروژه اخرش ت هست و وسطش هم ک داره... اقا سهیل هم نیاز نیست چیزی رو ثابت بکنه!...[/font][/color][/right]
[/quote]

دوست عزیز وقتی همه دارن یه چیزی میگن شما هم یه چیزی بپرون !

این پست شما در اول همین تاپیک هست :

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]یا امام حسین گلوبال هاوکه که ؟ [/font][/color][/right]
[/quote]

با این قدرت تشخیص و تشکیک بین گزینه ها مسلما از سهیل دروغ نشنیدی و اون دو تا حرفی هم که گفته کاملا درسته !!!! :winking:

ما قبولت داریم ، اینقدر ما رو تو مسائل فنی خجالت زده نکن ! :mrgreen: ویرایش شده در توسط komando59
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='irahamidreza' timestamp='1384785734' post='349110']
بال یرنده که فعلا فقط آمریکا و چین داره
[/quote]

خیر ... چین هنوز چیزی رو ثابت نکرده !

تنها آمریکا و فرانسه هستند که دارای پهپاد بال پرنده اثبات شده هستند ...

[quote name='M-ATF' timestamp='1384785945' post='349114']
مرتضی جان در مورد موشک آفریقای جنوبی ، در مقام مقایسه با هلفایر موشک نصب شده روی فوتروس میشه گفت اصلا شباهتی با موکوپا نداره. بالچه های عقب، جلو باریک شدن قسمت نازل رو مقایسه کنید با هلفایر و موکوپا. مشخصه که این بیشتر بر اساس طراحی هلفایر هست نه موکوپا.

اما در مورد هارفانگ خیلی خوب پیدا کردید. تو این 12 -13 صفحه کسی متوجه نشده بود. ممنون.
[/quote]

وقتی هرون هست دیگه چه نیازی به صحبت در مورد هارفانگ فرانسوی وجود داره !؟

[quote name='iMosi' timestamp='1384786294' post='349118']
کلاس کار سپاه و سردار حاجی زاده یه چیز دیگست!... icon_cheesygrin

من هیچ وقت از تولیدات وزرات دفاع خوشم نیومده....نقطه قوت دفاعی ما یعنی قدرت موشکی ما هم دست سپاه هست....

الان تو همه فروم ها سه پیچ کردن رو این دو تا پرچی که نبستن!...آبرو نذاشتن برای ایران :chicken:
[/quote]

از رفیق شهید تهرانی مقدم انتظار دیگه ای دارید !؟

فکر رونمایی از مدل مهندسی معکوس سنتینال دیوانه کنندست ! :chicken:
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونم این نام K2 ربطی به ورژن K2 هلفایر داره یا خیر (AGM-114 K2) . طراحی دماغه کمی متفاوته و بیشتر شبیه به نوع L هست ولی با وجود اون dome شفاف به نظر نمیاد مثل ورژن L سیکر راداری داشته باشه.

[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10187/HelfireK2.jpg[/IMG]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
عجب ، حالا باید یک تایپیک جداگانه برای محاکمه و دفاعیه سهیل هم درست کنیم ...

کل این تایپیک سر هم به اندازه ی 3-4 صفحه حرف مفید نداره .... بقیه ش ( از جمله پست های خودم ) چرت و پرت هایی هستند که مدیران جرات ندارند حذفشون کنند ... ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='M-ATF' timestamp='1384785945' post='349114']
مرتضی جان در مورد موشک آفریقای جنوبی ، در مقام مقایسه با هلفایر موشک نصب شده روی فوتروس میشه گفت اصلا شباهتی با موکوپا نداره. بالچه های عقب، جلو باریک شدن قسمت نازل رو مقایسه کنید با هلفایر و موکوپا. مشخصه که این بیشتر بر اساس طراحی هلفایر هست نه موکوپا.

اما در مورد هارفانگ خیلی خوب پیدا کردید. تو این 12 -13 صفحه کسی متوجه نشده بود. ممنون.
[/quote]

گفتم که، احتمالا، شاید می خواستن بهش اشاره کنن، ولو اینکه خود هلفایر باشه، با وجود سدید فکر نمی کنم چیزی اضافه بکنه، همون سدید رو روش کار کنن روی نرم افزارها،سیکر، سرجنگی و ... هلفایر رو میده.

این رو باید بذاریم تو کانکست تا رد بیاد که چی به چیه، اما به نظرم یک بیش از هر ارزش عملیاتی یک کنایه تحقیر آمیزه،
آقای اولاند! ما جایی که نیروهای شما حضور دارن، نشستیم و نگاه می کنیم، برای اقداماتت هزینه خواهی داد. ویرایش شده در توسط Morteza313

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1384787017' post='349120']
آقا [size=6]سهیل[/size] عزیز بنده 2-3 بار از شما سوال کردم با این همه ادعایی که داری ، فقط اسم پروژه رو بگو من تا ته دنیا قبولت دارم تازه دو حرف از اسم پروژه رو هم بهت گفتم .
با این حال شما بازم جواب ندادی و معلومه شما هیچی از این پهپاد و این پروژه نمیدونی و این ادعاهات هم بدرد ....... ! :chicken:
[/quote]
اگر اطلاعاتی داشته باشند و اینجا ارائه کنند باهاشون برخورد میشه.

[quote name='100' timestamp='1384788040' post='349125']
سلام
عجب ، حالا باید یک تایپیک جداگانه برای محاکمه و دفاعیه سهیل هم درست کنیم ...
کل این تایپیک سر هم به اندازه ی 3-4 صفحه حرف مفید نداره .... بقیه ش ( از جمله پست های خودم ) چرت و پرت هایی هستند که مدیران جرات ندارند حذفشون کنند ...
[/quote]
بحث جرات نیست احترامی است که برای دوستان قائل هستیم مگر آنکه خطوط قرمزی رد شوند.

خودتان قضاوت کنید کاربری که به دنبال اطلاعات مفید هست چقدر وقتش هدر میره.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1384787725' post='349121']
وقتی هرون هست دیگه چه نیازی به صحبت در مورد هارفانگ فرانسوی وجود داره !؟

[/quote]

برای اینکه به نظرم هارفانگ گونه خاصی از هرون هست که بیشترین شباهت رو به فطرس داره.
هرچند به شخصه معتقدم ، فطرس یه جاهایی کلا طراحی متفاوتی داره بلکه از پیکربندی طراحی مشابه هرون یا هارفانگ بهره می بره. ویرایش شده در توسط M-ATF
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1384788446' post='349130']
اگر اطلاعاتی داشته باشند و اینجا ارائه کنند باهاشون برخورد میشه.

بحث جرات نیست احترامی است که برای دوستان قائل هستیم مگر آنکه خطوط قرمزی رد شوند.

خودتان قضاوت کنید کاربری که به دنبال اطلاعات مفید هست چقدر وقتش هدر میره.
[/quote]

سلام
و خیلی زود هم خسته می شه و سایر پست ها رو سر سری می خونه .... کاری که بنده در این مدت می کنم ... یعنی اگه اطلاعات مفیدی هم باشه به احتمال بالا نمی خونمش ...

احترام حدی دارد ... اینکه سهیل 6 ماه پیش چه گفت یا چه نگفت چه ربطی به رونمایی از این پهپاد داره !؟ جلسه ی مچ گیری راه انداختید ...

___ ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1384787017' post='349120']
بسم الله الرحمن الرحیم

اسم این پروژه [size=6]مهمان [/size]هست و از اسم پروژه میتونی خیلی چیزا بفهمی ........

خواهشا دوستان قضاوت کنن شما با این همه ادعا و به قول برادر مرتضی چایی خوری با این و اون حتی اسم پروژه رو هم نمیدونی !!!!!!!

قضاوت با دوستان ! :mrgreen:

---------------

دوست عزیز وقتی همه دارن یه چیزی میگن شما هم یه چیزی بپرون !

این پست شما در اول همین تاپیک هست :

با این قدرت تشخیص و تشکیک بین گزینه ها مسلما از سهیل دروغ نشنیدی و اون دو تا حرفی هم که گفته کاملا درسته !!!! :winking:

ما قبولت داریم ، اینقدر ما رو تو مسائل فنی خجالت زده نکن ! :mrgreen:
[/quote]

برادر !

با اینکه از طرف مدیریت سایت اعلام شد بحث رو ادامه ندید ولی شما داری هنوز به کارت ادامه می دی !!!

حرف شما در صورتی درست بود که من قبل از رونمایی حرفی در مورد مشخصات این پهپاد می زدم !

من حرفی زدم !؟

خیر !

من هیچ وقت هم ادعا نکردم که از همه چیز با جزئیات خبر دارم ... ولی شما برای اینکه ثابت کنید خیلی اطلاعات دارید قصد دارید من رو مثلا ضایع کنید !!!

ببینم شما که اینقدر اطلاعات دارید و قصد دارید برای رضای خدا یک گناهکار که داره بچه های مردم رو فریب میده رسوا کنید ... در مورد مشخصات سفیر 1 سی یکم به ما اطلاعات بدید تا استفاده کنیم !
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسرائیل آشکارا عملیات تروریستی انجام می ده ، فیلمشو میزاره توی اینترنت ، امیدوارم ما هم فیلم عملیات های ضد تروریستی را از این پهپاد ها شاهد باشیم . الان سطح نت پره از ویدیو های بالگرد آپاچی و انواع پهپاد و جنگنده های آمریکایی و اسرائیلی ضد اشخاص و گروه های تروریستی و ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اگر اطلاعاتی داشته باشند و اینجا ارائه کنند باهاشون برخورد میشه.[/right][/font][/color] [/quote]

سرور گرام بنده ، مگه این حقیر اطلاعاتی خواستم که اینجا ارئه کنند ؟

بنده گفتم شما که اینقدر با اطلاع هستی و با از ما بهترون میگردی و روی میز فلان کس ماکت پاتریوت میبینی فقط بیا اسم این پروژه رو بگو که تازه دو تا حرفشم نوشتم و ایشون نتونست و نشون میده ایشون اندک اطلاعاتی هم از این پروژه ندارن .

اسم پروژه اطلاعات خاصی نیست در برابر این حرفها و ادعاهایی که این دوستمون میکنن و [size=5]هیچ برخوردی هم باهاشون نمیشه [/size]!

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]بحث جرات نیست احترامی است که برای دوستان قائل هستیم مگر آنکه خطوط قرمزی رد شوند.[/right][/font][/color] [/quote]

در این خصوص براتدن pm میفرستم که اینقدر با احترامتون ما رو شرمنده کردید !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مدیریت سایت ضعف های اساسی داره که در این تایپک نمود پیدا کرده!
لطف کنید یک تایپک جدید بزنید برای این پهپاد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب هست !

بنده گفتم که بطور اتفاقی همراه یکی از دوستان یه ماکت داخل سالن دیدم ! حتی نفهمیدم که اون فردی که دیدیم کی بود !

حالا شما با رفقا میاید به موضوع شاخ و برگ می دید ... میگید من ادعا کردم با فلان سردار کافی میت زدم !؟

بابا خانم ها هم موقع سبزی پاک کردن اینطوری داستان تولید نمی کنن که شما ...

اون یکی میاد میگه فلانی گفت شبیه گلوبال هاوک هست ... آخه بنده ی خدا ... من همچین حرفی زدم !؟

حالا عزیز جان !

نگفتی ! یکم در مورد مشخصات سفیر 1 سی برای ما بگو استفاده کنیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1384789230' post='349140']
مدیریت سایت ضعف های اساسی داره که در این تایپک نمود پیدا کرده!
لطف کنید یک تایپک جدید بزنید برای این پهپاد!
[/quote]

سلام
موضوع مسخره اینجاست که خود این تایپیک ، تایپیک دوم هست !!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.