امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر میرسه برای پهپاد های کلاس MALE باید از دو موتور به جای یک موتور استفاده کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر میرسه برای پهپاد های کلاس MALE باید از دو موتور به جای یک موتور استفاده کنیم!

فکر نکنم نیاز باشه تو همه دنیا پهپاد ها کله میشن مثل همین mq-1 که تازگی ها تو عراق سقوط کرد گفتن تو س و ب افتاده.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10204/CMRuaofUsAAqMcp.jpg

CMRuaofUsAAqMcp.jpg

Shahed-129_Oghab-6.jpg

یک تفاوت معنادار جالب وجود داره

پهپاد سقوط کرده به جای لوله پیتوت در نوک دماغه، آنتن راداری داره

جای خوشحالی است. خدا را شکر

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر نکنم نیاز باشه تو همه دنیا پهپاد ها کله میشن مثل همین mq-1 که تازگی ها تو عراق سقوط کرد گفتن تو س و ب افتاده.

ما با همه دنیا فرق داریم! منابع مالی ما محدوده و این پهپادها هم گران قیمت هستن!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا مجددا عکس های نمایشگاه رو چک کنید و نوع با ارابه فرود جمع شونده رو چک کنید ... متوجه میشید که اون هم آنتن داره ...

.

.

.

این پهپاد بمب 342 حمل می کرده که قبل از سقوط برای کاهش صدمات وارده اقدام به رها کردن بمب ها کرده ...

مورد دیگری که هست ... ما از 123 برای بوردر پاترولینگ استفاده می کنیم و این پهپاد به احتمال زیاد مشغول کار خاصی بوده !!!

مورد دیگه ... اگر داخل پاکستان سقوط میکرد مثل مواردی که قبلا اتفاق افتاده وارد خاک پاکستان میشدن یا منهدمش میکردن ...

برخلاف تصور دوستان این پهپاد یه پرنده ی عادی با بدنه ی کامپوزیتی عادی نیست ...

بهتره بیشتر از این بازش نکنم :neutral:

سلام خوش برگشتی یا برگشتم! :neutral: هر چی!

همین چند دقیقه پیش با خودم میگفتم این سهیل کجاست باز بیاد تحلیل کنه! عجب حلال زاده ای!

الان بیشتر از این چیو میخوای باز نکنی؟ قصه رو یا زبونت رو؟ خخخخخخخخ

اون بوردر پاترولینگت منو کشته! نکنه با جواد رفته بودی مذاکره؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این چسب های سفید که با انگشت روش زدن ، در نوع خودش خاصه !

فقط توی  پیکان های انژکتوری این نوع درزگیری رو دیده بودم !!

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

003

photo_2015-08-14_20-29-18.jpg

الان شما عکس‌ شماره بدنه رو با فونت بزرگ نوشتی، ۱۰ تا هم مثبت گرفته، خوب بگو قضیه چیه ما هم متوجه بشیم. :) غیر از اینکه این سومین پهپاد از سری شاهد هست؟
توی رونمایی ها ۳ تا نبودن احیانا؟ ۲ تا با ارابه فرود جدید و یکی قدیمی؟ یا من اشتباه میکنم؟
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان شما عکس‌ شماره بدنه رو با فونت بزرگ نوشتی، ۱۰ تا هم مثبت گرفته، خوب بگو قضیه چیه ما هم متوجه بشیم. :) غیر از اینکه این سومین پهپاد از سری شاهد هست؟
توی رونمایی ها ۳ تا نبودن احیانا؟ ۲ تا با ارابه فرود جدید و یکی قدیمی؟ یا من اشتباه میکنم؟

شکل دریچه ی تجهیزان در بالای پهپادها فرق می کنه ... شاهدهای رونمایی شده دارای دریچه ای مستطیلی و نا همتراز بودند ولی اینی که سقوط کرد دارای دریچه با نوک بیضوی و یک درست با بدنه هست ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان من جدیدا لحن تاپیک هام رو عوض کردم. اگر ایرادی میبینید حتما بگید که خوشحال میشم. (ضمنا این لحن لحن خبرنگاریه! یعنی جهت دار... و برای اهداف خاصی از جمله اهداف پلید . مقاصد شوم و ... استفاده میشود :winking: )

کلا لحنتون شبیه اقای خان که بهش ارادت هم دارید اتفاقا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان هم که سر پهپاد شکسته به خاطر سایت دیدبانی هست که در زیر بدنه ثابت بوده و هنگام برخورد مقاومت کرده و باعث شکستن جلوی پهپاد شده.

باید سایت دیدبانی پهپادهامون حالت جمع شونده داشته باشن.به این صورت که به داخل بره تا در این موارد که قراره روی زمین بشینه. حداقل صدمه نبینه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلن که بنا به شرایط لشکر ... ماموریت سراوان رو داره که خوب وجود و ایضن عملیاتهای این پهپاد با تجربه نفوذ در خاک پاکستان و مواردی که در ماه مبارک رمضان رخ داده و ... بخوبی استغفاده گسترده تر و متنوع تر پهپادها رو توجیه پذیر کرده است.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.