امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Aspahbod' timestamp='1384874138' post='349417']
می دونید که این پهپاد آخرین چیزیه که باعث بازدارندگی میشه؟ فروش هم ما قرار نیست که چیزی به دنیا بفروشیم و اون کشور هایی هم که حاضرن خطر تحریم ها رو به جون بخرن سران نظامیشون از یه سری نمایشگاه خیلی شیک دیدن می کنن. این که ما به تکنولوژی رسیده باشیم یا نه هم واقعا تاثیری رو روابط ما با دیگران نمی ذاره. مشکلشون چیز دیگه ایه نه تکنولوژی ای که هر چه قدر هم پیشرفته باشه به پای پشتوانه ی عظیم خودشون نمی رسه. اتفاقا همین مسخره شدن ها بود که باعث شد حزب الله تو جنگ 33 روزه پیروز بشه. فکر می کنید اگه اسرائیل، حزب الله رو جدی میگرفت این قدر بی مهابا به جنگ می رفت؟
[/quote] از کجا میدونی نمی فروشیم مثلا ونزوئلا و منظور من از نظامیا کارشناسای نظامی اند که دارن سطح تکنولوژی رو بررسی می کنن و براشون فناوری مهمه مثل کارشناسای روس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهاب جان اندازه گیری نکردی داداش
دوستان سرعتش چقدر میتونه باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammad741741' timestamp='1384882450' post='349450']
الان اف22 هم بزاري جلوي دوستان بگي اينجاش اينطوريه ميگن پرواز ميكنه و.. بابا اين ايرادات وقتي معني داشت كه نمونه پروازي رو نشون نميدادن بعضي ها ميومدن ميگفتن ماكته وقتي نمونه پروازي هست 20 صفحه راجع به 2تا پيچ معني نداره تازه بعضي ها پيش دستي هم ميكنن اركيو ايراني نيومده فتواي چيني بودنش رو دادن از الان
[/quote]
[size=4]دوست عزیز من چند بار گفتم که پیچ و پرچ جزئییات بی اهمیته و در نمونه پروازی ارابه فرود جمع شونده است ولی در پهپاد داخل سالن ارابه فرود ثابت داره و باتوجه به نمایش پرواز پهپاد رونمایی از ماک اپ یا پروتایپ با ان همه ایراد معنی نداره . کار متخصصان که تلاش زیادی انجام دادن در جنگ رسانه ای کم ارزش میشه .[/size]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aboshaban' timestamp='1384890494' post='349479']
[size=4]دوست عزیز من چند بار گفتم که پیچ و پرچ جزئییات بی اهمیته و در نمونه پروازی ارابه فرود جمع شونده است ولی در پهپاد داخل سالن ارابه فرود ثابت داره و باتوجه به نمایش پرواز پهپاد رونمایی از ماک اپ یا پروتایپ با ان همه ایراد معنی نداره . کار متخصصان که تلاش زیادی انجام دادن در جنگ رسانه ای کم ارزش میشه .[/size]
[/quote]دوست عزيز روي صحبت من با شما نبود كلي گفتم يك پيچ و مهره 20 صفحه صحبت نميخواد منظورم اين بود شرمنده اگه باعث ناراحت بعضي افراد شدم ولي قصدم توهين به هيچ كس نبود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از همه چیزش مهم تر برد عملیاتیش خیلی جالب بود حدود 2000 کیلومتر!!
به نظرتون یه عملیاتی مثل اچ3 رو با چند فروند از این پهپاد ها دوباره میشه رقم زد؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از فروم های خارجی لطفا خبر بدید که چی میگن راجع به این دستاورد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جای ایرادات بنی اسراییلی بحث فنی کنید بار علمی سایت بره بالا . یکی در مورد این صحیت کنه که ما که ماهواره برای هدایت این پهباد تا شعاع 2000 کیلومتر نداریم پس این پهباد چجوری می خواد توی این مصافت هدایت بشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1384892227' post='349487']
به جای ایرادات بنی اسراییلی بحث فنی کنید بار علمی سایت بره بالا . یکی در مورد این صحیت کنه که ما که ماهواره برای هدایت این پهباد تا شعاع 2000 کیلومتر نداریم پس این پهباد چجوری می خواد توی این مصافت هدایت بشه ؟
[/quote]
داداش جسارتا مسافت نوشته میشه!

روش هدایتش هم با توجه به بر آمدگی ممکنه با استفاده از آنتن های رادیویی فرا افق باشه(همونی که چند مدت پیش رونمایی شد)
یعنی امواج رادیویی رو به سمت جو میفرستن و تو برگشتش به قسمت بالای پهپاد که احتمالا توش یه آنتن هستت(!)بر خورد میکنه و میتونن هدایتش کنن! :mrgreen:
نظر دوستان چیه!؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو چندتا از این فرومهای عربی موقع رونمایی رعد و صیاد کارد میزدی خونشون در نمی اومد حالا یحتمل از دیروز تا الان کمی سبک شدن.....یه سر بزنم ببینم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی یه چیز تو این مایه ها

[url="http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/10/179134_601.png"]http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/4/10/179134_601.png[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi100' timestamp='1384887622' post='349475']
شهاب جان اندازه گیری نکردی داداش
دوستان سرعتش چقدر میتونه باشه
[/quote]
فکر نمیکنم اهمیتی داشته باشه! تو قضیه رعد و صیاد 2 ظن چینی بودن (از نظر دوستان) وجود داشت ! برای همین اندازه گیریشون اهمیت داشت! ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان از فروم های خارجی لطفا خبر بدید که چی میگن راجع به این دستاورد. [/quote]
والا تو پاک دیفنس اسرائیله که با غرور میگه کپی مایوس کننده از پهپاد ماست ترک ها که میخوان با یه پهپاد مسخره 500 کیلویی خودشون مقایسه کنن تازه تهش میگن چقدر شما دوباره کاری میکنید این ک شبیه شاهد و ... پاکستانی ها هم سر داستان جیش العدل ترجیح میدن از ما دفاع نکنن عرب ها هم اون پهپاد امارات رو عکسش رو نشون میدن هی تو سر ما میزنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.