Recommended Posts

[quote]و بارانهاي زيادي خواهد باريد كه خودش باعث لطيف شدن هوا ميشه [/quote] البته ممكنه در حد طوفان نوح بارون بياد و بقول دوستان هوا (رمانتيك) لطيف بشه .
همين بالا اومدن سطح آب يعني زير آب رفتن خيلي از كشورها !
[quote]بعد از آب شدن یخ ها در یخچال های طبیعی، اتفاقی که می افتد این است که این آب روانه اقیانوس ها می شود و فشار بر واحد سطح اقیانوس ها افزایش می یابد درنتیجه این فشار بر پوسته نازک اعماق اقیانوس ها از طریق آتشفشان ها تخلیه می شودمی گردد و سبب یک شرایط گلخانه ای شدید تر در جو کره زمین میشود که در انتها باعث نرسیدن نور خورشید به سطح کره خاکی می شود و در نتیجه عصر یخبندان جدیدی آغاز می شود.
[/quote]چنين چيزي شروع شده ! اين مورد با افزايش شديد زلزله ها و آتشفشاني شدن كوه هاي خاموش همراه خواهد بود !

زمين اينطوري از كسي كه تعادلش رو بهم بريزه انتقام ميگيره ! .

[quote]قبل از اینکه انسان ها زمین رو نابود کنند و بعد بمیرند خداوند این کار را خواهند کرد.
[/quote]مواردي كه در قران هست عموميت دارند .

در قران بارها آمده كه : چه اقوام و پيشينيان شما بودند كه از شما مقتدر بودند و همه هلاك گشتن ! .

اين ربط خاصي به قيامت نداره و قيامت با محشر متفاوت هست و محشر و قيامت با هلاكت اهل زمين يا عمده جانداران اون متفاوت هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]و سبب یک شرایط گلخانه ای شدید تر در جو کره زمین میشود که در انتها باعث نرسیدن نور خورشید به سطح کره خاکی می شود و در نتیجه عصر یخبندان جدیدی آغاز می شود. [/quote]
فکر کنم گلخونه ها گرم میشن نه سرد ؟

[quote]جناب سيداد ميگه عصر يخبندان ميشه
جناب محمد دنجر مي گه زمين گرم ميشه

بالاخره كدومش اتفاق مي افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/quote]
در هر صورت باید وصیت نامه مون رو بنویسیم :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر کنم گلخونه ها گرم میشن نه سرد ؟ [/quote]

البته گرما در مرحله اول خواهد بود بعد این گرما سبب ذوب یخ ها می شوند و در انتها با ایجاد ناپایداری در پوسته زمین و بالا رفتن میزان فعالیت های آتشفشانی زمین تاریک می گردد و بعد از تاریکی ، سرما بر زمین چیره می گردد

می دونید پیشبینی چه سرمایی در این حالت میشه

بعضی نظرات تا آنجا پیش رفته که از یخ زدن تمام اقیانوس ها تا عمق چند کیلومتر و درجه حرارت پائین تا چند صد درجه زیر صفر می گویند

الان نه مقاله در دسترسم هست و نه لینک فیلمی که به صورت مستند این حوادث را بررسی می کند ولی اگه پیداشون کنم براتون می زارم تا بدونید چه اتفاقاتی خواهد افتاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من شوخی کردم هر چند قراره من با حضرت ازراییل صحبت کردم که 1001 سال زنده باشم باز حوصله خونه کشی ندارم :(
اما دوست من حماقت با تخصص فرق داره چرا ما هی می گیم تخصص در کنار تعهد باید باشه چون اگر فردی متخصص و بدون تعهد باشه یعنی بی اخلاقی و این در نهایت یعنی جنایت سازمان یافته و کشتار بیشتر با سلاح علم در تاریخ از این نوع افراد تا بخواین زیاده .
این دانشمندان و اونهایی که شما گفتین همه متخصص بودن اما ایا همه هم متعهد بودن یکی چاقو رو برای پوست کندن میوه کشف می کنه یکی دیگه برای جنگ و حمله به مردمی مظلوم خوب کدوم دانشمند هستن به نظر من هر دوتا اما ایا نیت اونها هم مهم نیست .
بسیاری از این دانشمندان هم الت دست سیاستمداران خودشون می شن و همون مثالی که دوستمون گفت اتفاق می افته.
ایا می دونید که همین امریکا که کعبه امال بسیاری از دوستان شده تا الان بارها از این کارها کرده و حتی به سربازهای خودش هم رحم نکرده چه برسه به من و شما.
شما فکر می کنین همین پدیده کار کیه امریکا به عنوان بزرگترین تولید کننده گازهای گل خانه ای .
و به هیچ وجه هم حاضر به پذیرش پروتکل توکیو نیست .
اینا که ما می گیم سیاست باید بر اساس دیانت باید بنا بشه که حداقل اگر نه همه ولی تاحدودی جلوی این قضایا رو بگیره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به چقدر بحث جالبيه
ولي يه چيزي رو فراموش كرديد
اين جهان كه بي صاحب نيست
تا اون موقع كه بخواد اين اتفاقات مثلا در طول 300 سال ديگه بيفته انشاالله آقا ظهور كرده و خودش به همه كارها سر سامون ميده
اما من هم به اين اعتقاد دارم كه نبايد دست رو دست گذاشت و بايد هر طوري شده زمين رو براي نسلهاي بعدي حفظ كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و ما انسان را خلیفه خود بر روی زمین قرار دادیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]و ما انسان را خلیفه خود بر روی زمین قرار دادیم.[/quote]

داداش این آدرس آیه را هم بزاری ممنون میشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]و ما انسان را خلیفه خود بر روی زمین قرار دادیم.[/quote]

داداش این آدرس آیه را هم بزاری ممنون میشیم[/quote]

بسمه تعالي

با سلام

آيه فكر ميكنم كه مربوط به سوره قصص باشه : و نريد انمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]و ما انسان را خلیفه خود بر روی زمین قرار دادیم.[/quote]

داداش این آدرس آیه را هم بزاری ممنون میشیم[/quote]

بسمه تعالي

با سلام

آيه فكر ميكنم كه مربوط به سوره قصص باشه : و نريد انمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین.[/quote]

دوست عزیز نجف

حتی اگه آیه ای با این معنی دقیق هم پیدا بشه باز نباید آیات قرآن را بدون سند بیان کرد

در دوره ای در ایران عده ای آدم که خود را خیلی روشنفکر و مطلع می دانستند تعداد زیادی ایه با مزامینی شبیه آنچه که در قران بوده جعل کرده اند. در این آیات جعلی بعضی مسائل واجب مستحب شده و بعضی دیگر خلاف واقع

چرا خداوند قرآن را به زبان عربی و به این شکل به بشر داده :confused: دلیلش این است که کسی نتواند در قرآن دست ببرد

اما در زبان فارسی ایات زیادی جعل شده که در ظاهر با قرآن منافاتی ندارد ولی بدعتی آشکار است.

قبلا در این سایت نمونه هایی از این ایات از طرف بعضی کاربران بعضا با سابقه آورده شده که قرار بود آقا سعید در اینباره اقدامی بکنند ولی تا الان که ما چیزی ندیدیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]توكيو - سازمان اكتشافات فضايي ژاپن (جاكسا) اعلام كرد سه ماهواره ژاپني كه به همراه كاوشگر ونوس هفته گذشته به فضا پرتاب شده بود، ناپديد شده اند. [/b]

به گزارش روز پنجشنبه تلويزيون سراسري ژاپن (ان.اچ.كي)، سازمان اكتشافات فضايي اين كشور اعلام كرده است، نمي‌تواند با سه ماهواره از چهار ماهواره اي كه روز جمعه گذشته به فضا پرتاب شدند، ارتباط برقرار كند.

كاوشگر ونوس با نام آكاتسوكي همراه سه ماهواره كوچك در ساعت شش و ‪۵۸‬ دقيقه صبح جمعه گذشته با استفاده از موشك ملي ژاپني اچ-‪-۲‬آ از مركز فضايي تانه گاشيما در استان كاگوشيما به فضا پرتاب شد.

سه ماهواره كوچك كه در فضا مفقود شده‌اند از جمله شامل ماهواره كاسات است كه توسط دانشگاه كاگوشيما تهيه شده و قرار بود بخار آب در اتمسفر زمين را مورد بررسي قرار دهد و به پيش بيني ريزش باران‌هاي سيل آسا و توفان‌ها كمك كند.

هيات توسعه فضايي ژاپن مي‌گويد: مراكز دريافت امواج ماهواره‌اي در زمين قادر به دريافت امواج از اين ماهواره‌ها نيستند.

كاوشگر ونوس جمعه گذشته ‪ ۲۸‬دقيقه پس از پرتاب در فاصله ‪ ۳۶۰‬كيلومتري در مدار قرار گرفت و پيش بيني شده است كه پس از شش ماه به اين سياره برسد.

قرار بود آكاتسوكي پس از رسيدن به ونوس در ماه دسامبر سال جاري و قرار گرفتن در مدار اين سياره، مطالعات در زمينه اتمسفر و درجه حرارت آن را از طريق مشاهده اشعه‌هايي كه از سطح سياره ساطع مي‌شود، آغاز كند.

مدار در نظر گرفته شده براي ماهواره آكاتسوكي با پنج ابزار پيشرفته ويژه مطالعه ونوس بيضي شكل و بين ‪ ۳۰۰‬تا ‪ ۸۰۰‬هزار كيلومتري اين سياره براي چرخش دور آن است.

به اعتقاد دانشمندان سياره‌هاي ونوس و زمين داراي سن و اندازه مشابه هستند ، اما سطح ونوس داراي درجه حرارتي بيش از ‪ ۴۰۰‬درجه سليسيوس است.

دانشمندان انتظار دارند كه يافته‌هاي كاوشگر آتسوكي از سياره ونوس در آينده به پيش بيني آب و هواي غيرعادي زمين كمك كند.

براي ساخت كاوشگر ونوس (آكاتسوكي) ‪ ۵۲‬ميليارد و ‪ ۲۰۰‬ميليون ين از سوي دولت ژاپن هزينه شده است.

ژاپن پيش از اين نيز كاوشگر مارس با نام نوزومي را در سال ‪ ۱۹۹۸‬به فضا پرتاب كرده بود ، اما اين ماهواره به دليل بروز برخي مشكلات فني از رسيدن به هدف خود بازماند.

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-156/8903052795083646.htm

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم اگر ژاپنی ها به جای تلاش مستقلانه، بیایند با ما همکاری کنند موفقتر باشند. :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
" اوست که شما انسانها را جانشینهای خود در زمین قرار داده تا شما را در مورد سرمایه‏هایی که داده است در معرض آزمایش قرار دهد " انعام / . 165 .
" همانا ما بنی آدم را کرامت بخشیدیم و آنان را بر صحرا و دریا ( خشک و تر ) مسلط کردیم و بر بسیاری از مخلوقات خویش برتری دادیم( اسراء / . 70 )
" آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است مسخر او قرار داده است ( پس‏ او حق بهره‏گیری مشروع همه‏ء اینها را دارد " .
"و اذ قال ربک للملائکه انی جاعل فی الارض خلیفه قالوا اتجعل فیها من یفسد فیها و یسفک الدماء و نحن نسبح بحمدک و نقدس لک قال انی اعلم ما لا تعلمون."( سوره بقره آیه 30 )
«يا داوود إنّا جعلناك خليفة في الأرض فاحكم بين الناس بالحق» سورة ص آية 26.
«و اذكروا إذ جعلكم خلفاء من بعد قوم نوح» به ياد بياوريد كه ما شما را جانشيناني قرار داديم بعد از قوم حضرت نوح

برادر من از این ایات تا بخواین توی قران زیاده اما شما منو اشتباه گرفتی با اون کسانی که پول می گیرن از این کارا بکنن اما حساسیت شما برای من محترم و قابل درک هست کما اینکه من در مورد اون مورد قبلی هم در پی ام تفسیررو خدمت شما تا حدودی گفتم.
اما در مورد معنی قران بگم زیاد نمی شه روی عوض کردن معنی ایات قران در فارسی مانور داد اما بسیاری از این کسانی که شما می گین روی تفسیر ایات کار می کنن و معنی واقعی رو از چیزی که هست دور می کنن.
به هر حال عذر حقیر رو بپذیرین و اینکه بنده اینقدر حافظم ضعیفه که شماره ایات و سوره ها و یا خیلی موارد عادی در زندگی و یا ادرس مطالبی رو که می خونم رو فراموش می کنم اما اصل موضوع رو اینقدر فراموش نمی کنم که در اونها تغییری بدم اگر هم اینطور شده من عذر خواهی کرده و خودتون درخواست ویرایش رو به مدیران بدین.
این ایه که من اینجا اوردم منظورم این بود که خدا انسان رو در زمین خلیفه کرد برای چی برای اینکه این کار رو بکنه و....
که من اینجا به دلیل کمبود وقت نمی تونم این بحث رو ادامه بدم اما خواستم حواث همهمون پیش کلام خدا بره که اصلا برای چی مارو افریدو.....
باز هم از حساسیت شما ممنون هستم و از خداوند هم می خوام شما هم برام دعا کنید که یک خورده ای حافظه منو قوی کنه که این فراموشی خیلی کارا دست ادم می ده.
ان حزب الله هم الغالبون....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جام جم آنلاين: دانشمندان موفق به ابداع ماده اي شده اند که مي توان آن را «سياه جديد» ناميد ، ماده اي که تمامي نورهاي دريافتي را واقعا به خود جذب خواهد کرد و در ساخت هواپيماهاي رادار گريز کاربرد دارد.

به گزارش نيوساينتيست ، اين ماده «سياه تر از سياه» نمونه اي از مواد مشهور به متامواد است، موادي که از ويژگي هاي نوري متفاوت از مواد طبيعي برخوردارند متامواد از ساختارهاي منظمي از دو يا چند ذره کوچک، کوچکتر از طول موج نوري که با آن در تقابلند تشکيل شده اند همين ساختار داخلي خاص است که ويژگي هاي غير عادي نوري را در اين مواد به وجود مي آورد.
محققان دانشگاه پوردو در لافايت غربي ، اينديانا با توجه به اين ويژگي ها دريافتند مي توان متاموادي با ساختار دقيق داخلي که بتواند تمامي تشعشعات الکترومغناطيسي در طيفي خاص به خود جذب کند را طراحي کرد جسمي که از چنين موادي ساخته شده باشد در مقايسه با اجسام سياه معمولي که هميشه مقداري از نور را بازتاب مي دهند، مي تواند به رنگ سياه واقعي ديده شده و تمامي نور دريافتي را جذب کند.
اکنون محققان پوردو با همکاري محققان دانشگاه نورفولک در ويرجينيا موفق شده اند چنين ماده سياهي را به وجود آورند اين ماده از کابل هاي 35 نانومتري نقره تشکيل شده که بر روي قطعات يک سانتيمتر مربعي از اکسيد آلومينيوم به ضخامت 51 ميکرومتر کار گذاشته شده اند.
محققان دستاورد مطالعات خود را در دو شکل صيقلي و زبر تحت تابش امواج نوري نزديک به مادون قرمز با طول موجي برابر 900 نانومتر مورد آزمايش قرار دادند. تابش اين نور در درجه اي کمتر از 45 درجه از سطح عمود نشان داد سطح صيقلي پس از دريافت نور 20 درصد از آن را بازتاب مي دهد در حاليکه سطح زبر کمتر از يک درصد از نور دريافتي را بازتاب مي دهد.
به گفته دانشمندان با تاباندن تمامي بخش هاي طيف الکترومغناطيسي بر روي اين ماده مي توان به چنين نتيجه اي دست پيدا کرد؛ نتيجه اي که از ديد «جان پندري» ، يکي از متخصصان متا مواد در کالج امپريال لندن نتيجه اي جديد و ارزشمند به شمار مي رود.
محققان دانشگاه پوردو مي گويند اصلي ترين کاربرد اين ماده در صنايع نظامي و براي توليد تکنولوژي هاي جاسوسي در طيف گيگاهرتزي خواهد بود ، به بياني ديگر با کمک سياه ترين ماده جهان مي توان تجهيزاتي را توليد کرد که رادارها توان ديدن آنها را نخواهند داشت.

http://www.afarinesh-daily.com/afarinesh/News.aspx?NID=64917

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط Davood
      يك شركت آمريكايي ساخت هواپيما اعلام كرد مقام‌هاي اسراييلي تمايل دارند يكصد هواپيماي جنگي از نوع اف - ۳۵جديد را خريداري كنند.
      روزنامه اسراييلي معاريو روز پنج شنبه با اعلام اين خبر افزود، برخي مديران شركت لاكهيد مارتين به تازگي به تل‌آويو سفر كرده‌اند تا با اليعايزر شكيدي فرمانده نيروي هوايي اسراييل و برخي مقام‌هاي عالي رتبه ارتش اسراييل درباره اين معامله گفت و گو كنند.
      بر پايه اين خبر، هواپيماهاي اف ۳۵كه جديدترين در نوع خود است ، هواپيماي جنگي اصلي در نيروي هوايي آمريكا در آينده خواهد بود.
      روزنامه ياد شده نوشت : اگر اين معامله صورت گيرد، نيروي هوايي ارتش اسراييل ، اولين هواپيما از اين نوع را در سال۲۰۱۴ميلادي دريافت خواهد كرد.
      آمريكاطي سالهاي گذشته هر سال ميلياردها دلار كمك بلاعوض به سردمداران اسراييلي اهدا كرده كه بخش مهمي از آنها در قالب انواع تجهيزات پيشرفته نظامي ، سلاح‌هاي جديد و غير متعارف بوده است.
      بخشي از اين سلاحها را اسراييل در جنگ اخير خود عليه لبنان استفاده كرد و هزاران تن از مردم بي‌گناه اين كشور را با آنها به خاك و خون كشيد.

irna.ir
    • توسط MR9
      آیین معارفه فرمانده جدید سپاه قدس 

آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه برگزار شد

پی نوشت :

1- تاپیک جدید اخبار دفاعی جمهوری اسلامی ایران با مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
      2- لینک تاپیک نخست در بند ذیل
      2- اخبار دفاعی جمهوری اسلامی ایران I
    • توسط SAEID
      کاربران میتوانند در این تاپیک اخبار مرتبط با مسائل نظامی ایران را پست کنند. توجه کنید که تنها اخبار مهم را بصورت تاپیک مستقل ارسال کنید و مابقی اخبار را بصورت پست در همین تاپیک قرار دهید. عنوان پست خبری را هم با رنگ قرمز بنویسید تا از سایر پستها متمایز باشد.
    • توسط SHAFAGH23
      دوستان هرکسی نظری در این رابطه داره بیان کنه . بستن تنگه هرمز کاری استراتژیک یا عملی اشتباست.؟ توان ایرا ن دربستن این تنگه با وجود نیروی دریایی امریکا چقدر است؟ چند ماه یا روز یاساعت این کار امکان پذیره ؟ راهکار شما استفاده از کدام سلاح هاست؟ این کار درصورت وقوع جنگ احتمالی برضد ایران چند ساعت به طول خواهد انجامید ؟سرعت عمل.. آیا بستن این تنگه راهگشای جنگ احتمالی است یا فقط عملی پرهزینه واشتباه ؟ آیا این کار باعث فشار براسرائیل می شود ؟ برغرب چه طور؟ اگر فشار ایجاد شود چه قدره ؟آیا مانع از ادامه جنگ میشه؟
    • توسط reformist
      منوچهر متکی، وزیر خارجه ایران، در مورد حضور یکی از رهبران گروه کرد پژاک در آلمان از آن کشور توضیح خواسته است. روز سه شنبه، 11 سپتامبر، خبرگزاری دولتی ایران - ایرنا - گزارش داد که آقای متکی با اشاره به مصاحبه سرکرده گروه پژاک مبنی بر حضور او در آلمان گفته است که وزارت خارجه ایران در این مورد از دولت آلمان توضیح خواسته است. آقای متکی، که با خبرنگاران در تهران سخن می گفت، افزود که دولت آلمان باید در خصوص حضور برخی اعضای پژاک، که وی آن را یک "گروهک تروریستی" خواند، پاسخگو باشد. به گفته برخی منابع خبری، یکی از رهبران گروه پژاک در شهر کلن آلمان اقامت دارد. گفتگو با مهران براتی، کارشناس مسایل ایران در ماه های اخیر بین چریک های مسلح گروه کرد پژاک، که هدف خود را استقرار نظام دموکراتیک فدرال در ایران اعلام داشته، با نیروهای ایرانی درگیری هایی روی داده است. همچنین گزارش هایی از حملات نیروهای ایرانی به مناطقی در داخل کردستان عراق انتشار یافته است. دو هفته پیش، هوشیار زیباری، وزیر خارجه عراق، نسبت به این حملات واکنش نشان داد و گفت که عملیات نظامی ایران در خاک عراق می تواند به روابط دو کشور آسیب برساند. وی گفت که دولت عراق با احضار سفیر ایران در بغداد، نسبت به این عملیات رسما اعتراض کرده است. دفاع از واکنش ایران آقای متکی در مصاحبه خود در تهران ظاهرا در دفاع از عملیات نظامی نیروهای ایرانی علیه چریک های پژاک، اظهار داشت که انجام "برخی اقدامات جمهوری اسلامی برای متوقف کردن اقدامات تروریستی در مرزها و همچنین خاموش کردن فتنه" امری طبیعی است. گفته می شود گروه پژاک پایگاههای آموزشی خود را در کردستان عراق برپا کرده است وزیر خارجه ایران گفت که لازم است برای جلوگیری از ورود این افراد از مرزهای عراق یا مناطق دیگر تمهیدات لازم اندیشیده شود. وی گفت که در روابط ایران و منطقه کردستان عراق مشکلی وجود ندارد و افزود که "همیشه عواملی به دنبال تخریب مناسبات هستند" و کسانی را که "گروه های تروریستی" در منطقه می خواند متهم کرد که به دنبال ایجاد مشکلات بر سر مناسبات سالم جمهوری اسلامی ایران با عراق هستند. حزب حیات آزاد کردستان - پژاک - هدف خود را مبارزه برای ایجاد یک نظام دموکراتیک فدرال در ایران عنوان کرده و چریک های مسلح این گروه به عملیاتی در داخل خاک ایران دست زده اند. از پژاک به عنوان شاخه ای از حزب کارگران کردستان عراق - پ ک ک - نام برده می شود که یک گروه کرد فعال در مناطق کردنشین ترکیه است. مناطق شمالی عراق همچنین شاهد عملیات ارتش ترکیه علیه چریک های حزب کارگران کردستان - پ کا کا - بوده که اعتراض دولت عراق را در پی داشته است. هفته گذشته جلال طالبانی، رییس جمهور عراق، از پ ک ک و پژاک خواست از خاک این کشور برای عملیات مسلحانه علیه کشورهای همسایه استفاده نکنند و مانع از دخالت خارجی در کردستان عراق شوند. آقای طالبانی، که خود از کردهای عراق است، گفت که اگر این گروه ها این درخواست را نمی پذیرند، به کشورهای خود بازگردند و از آنجا به عملیات خود ادامه دهند. رییس جمهور عراق در عین حال گفت که این موضوع را به عنوان درخواستی از این گروه ها مطرح می کند و افزود که ارتش عراق در نظر ندارد به اقدام نظامی علیه آنها دست بزند.
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.