MR9

"وقتی موشکها به پرواز درآیند ، پایان کار نزدیک است "I.R.IRAN VS U.S

Recommended Posts

خبر از ایران ویور: یک منبع آگاه به ایران ویوئر، حملات موشکی به پایگاه عین‌الاسد، توسط پهپادهای شناسایی سپاه پاسداران فیلم‌برداری شده‌است.

این فیلم می تونه ابزار فشار ما بر ترامپ و احیانا تغییر نتایج انتخابات باشه.

ویرایش شده در توسط eshqali
  • Like 2
  • Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان بنظرم مصاحبه سردار حاجی زاده بخصوص اون قسمت عملیات جنگ الکترونیک رو زود فراموش کردن

جناب حاجی زاده رسما گفت : 

خود من زمان حمله ( منظور جنگ الکترونیک ) تو مرکز کنترل و فرماندهی عملیات بودم و ضربه روحی که نفرات پای سیستم از این حمله خوردن شاید از ضربه موشکی نخوردن

همین یه جمله نشون میده به احتمال قریب به یقین از لحظه اختلال پهپادها فیلم تهیه شده و صدای اپراتور پهپادها هم ضبط شده در اختیار ایرانه

منتظر کنفرانس خبری سردار حاجی زاده در این رابطه در ایام مناظرات کاندایاهای ریاست جمهوری امریکا باشید

• Like 3
  • Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
13 hours قبل , Thundar گفت:

دوستان بنظرم مصاحبه سردار حاجی زاده بخصوص اون قسمت عملیات جنگ الکترونیک رو زود فراموش کردن

جناب حاجی زاده رسما گفت : 

خود من زمان حمله ( منظور جنگ الکترونیک ) تو مرکز کنترل و فرماندهی عملیات بودم و ضربه روحی که نفرات پای سیستم از این حمله خوردن شاید از ضربه موشکی نخوردن

همین یه جمله نشون میده به احتمال قریب به یقین از لحظه اختلال پهپادها فیلم تهیه شده و صدای اپراتور پهپادها هم ضبط شده در اختیار ایرانه

منتظر کنفرانس خبری سردار حاجی زاده در این رابطه در ایام مناظرات کاندایاهای ریاست جمهوری امریکا باشید

من که نفهمیدم چطور سردار فهمید که روحیه اینا سقوط کرده !!! اما حرف شما عجیبه مگه با هک پهباد میشه صدای اپراتور اون پهباد  ضبط کزد که شما میگی ما شنود کردیم این از اون حرفای عجیب بود یا نظر شما اینه پهبادهای ما رفتن بالای سر اون اوپراتورا شنود کردن ؟؟ در این صورتم تا الان صد بار تصاویر پخش شده بود صد در صد بدون بعد این اتفاق برای اوکراینی ها اگر چیزی بود تا الان ایران صد بار برای از زیر بار  فشار خارج شدن گفته بود . من حرف هیچ کدوم باور ندارم نه آمریکایی ها نه ایران اما یه چیز خوب میدونم تو آمریکا پنهان کردن کشته ها غیر ممکنه اینو تاریخش ثابت کرده مخصوصا الان  . در کل به نظرم شما زیادی کشور خودمونو با آمریکا یکی دونستی حداقل چیز تو آمریکا رسانه آزاده که بی شوخی ما نداریم . و اگر حتی یک نفر تو این پایگاه بمیره تا الان سی ان ان صد بار ترامپو رسوا کرده بود 

• Like 2
  • Upvote 5
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
5 minutes قبل , IRIS1372 گفت:

من که نفهمیدم چطور سردار فهمید که روحیه اینا سقوط کرده !!! اما حرف شما عجیبه مگه با هک پهباد میشه صدای اپراتور اون پهباد  ضبط کزد که شما میگی ما شنود کردیم این از اون حرفای عجیب بود یا نظر شما اینه پهبادهای ما رفتن بالای سر اون اوپراتورا شنود کردن ؟؟ در این صورتم تا الان صد بار تصاویر پخش شده بود صد در صد بدون بعد این اتفاق برای اوکراینی ها اگر چیزی بود تا الان ایران صد بار برای از زیر بار  فشار خارج شدن گفته بود . من حرف هیچ کدوم باور ندارم نه آمریکایی ها نه ایران اما یه چیز خوب میدونم تو آمریکا پنهان کردن کشته ها غیر ممکنه اینو تاریخش ثابت کرده مخصوصا الان  . در کل به نظرم شما زیادی کشور خودمونو با آمریکا یکی دونستی حداقل چیز تو آمریکا رسانه آزاده که بی شوخی ما نداریم . و اگر حتی یک نفر تو این پایگاه بمیره تا الان سی ان ان صد بار ترامپو رسوا کرده بود 

اگر بحث جمینگ باشه که از روی واکنش نیروها میشه ارزیابی کرد

ولی اگر داستان هک باشه که محتمل تر هست از دستورات و واکنش اپراتور چه در بررسی میدانی و چه در کنترل پهباد میشه فهمید

• Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, IRIS1372 گفت:

اتفاقا آمریکایی ها در پنهان کردن کشته های جنگ تاریخ طولانی دارند. کافی هست به جنگ کره و ویتنام یک نگاهی بیندازیم. 

این کار را بارها انجام دادند و در اون حرفه ای هم شدند. 

برای این کار هم کشته شدگان در حادثه را با عنوان خودکشی و حادثه و دعوا و کشته شدن در نقطه ی دیگه و... جا میزنند. 

البته به نظرم احتمال لو رفتن این لاپوشانی زیاد هست و به زودی آبرو ریزی بزرگی برای ترامپ و پنتاگون اتفاق می افته. 

تا امروز که 9 روز از حادثه گذشته مجبور شدند اعتراف کنند یازده نفر ضربه ی مغزی شدند و اونها را به بیمارستان های آلمان و کویت بردند. 

• Like 3
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آمار زخمی و کشته ها بالاخره لو میره ولی از کدوم سرزمین و پایگاه الله اعلم.  تجربه هم نشون داده ایالات متحده چه در مورد نفرات ارتشش و چه تجهیزاتش میل زیادی به شکست ناپذیر نشان دادن حتی با کتمان آمار محتمل داره.

• Like 2
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
18 hours قبل , arminheidari گفت:

اگر بحث جمینگ باشه که از روی واکنش نیروها میشه ارزیابی کرد

ولی اگر داستان هک باشه که محتمل تر هست از دستورات و واکنش اپراتور چه در بررسی میدانی و چه در کنترل پهباد میشه فهمید

اگر بحث هک بود کنترول پهبادا دستمون بودو نابودشون می کردیم در حالی که گفته شده چند لحظه کنترول رفت پس با در نظر گرفتن در پناهگاه بودن سربازا این حرفای سردار زیادی احساسی بود تا واقعی و قابل قبول برای رسانه های مشرق صفت

• Upvote 1
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
5 hours قبل , Killuminati گفت:

سلام و ممنون بابت پست خوبت ،  با توجه به اینکه به نظر می رسه دو سه تا از موشکها خطایی در حد 50 تا 100 متر دارند ( مثل این تصویر ، همش که نباید چه چه و به به بکنیم ) ، فکر نمی کنم در این 2 تصویر آخری هدف آشیانه جنگنده ها بوده باشه ، به نظرم قصد داشتن پناهگاه پرسنل مستقر در آشیانه ها را بزنند که مشیت الهی چیز دیگری را رقم زده .

• Like 1
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بر 7 بهمن 1398 در 17:14 , Killuminati گفت:

« بسم الله الرحمن الرحیم »

برخلاف گفته های شبکه بی بی سی فارسی فرمانده پایگاه هوایی عین الاسد (AAAB) کسی نیست جز سرهنگ Michael Maddox(لینک)

اجازه بدید دو جواب به پست بالا بدم یک در پست معرفی این جناب فرمانده که مال سال 2018 قید شده در می خدمتش در عراق تمومه ولی به دلایلی هیچ کس نخواسته ترجمش کنه ..... درباره سامانه دفاعی این که هیچ سامانه ای در این پایگاه نبوده رو حتی فرمانده های ایران تایید کردن جوری که سردار خودش ذکر می کنه هواپیما در آسمان اما هیچ حرفی از سامانه نمی زنه شما فکر می کنی اگر سامانه ای بود روش مانور نمی دادن ..... هر پایگاهی آمریکا بسازه یا هر کشور دیگه جایگاه سامانه دفاعی قرار داده میشه اما قرار نیست حتما باشه برای قرار دادن یک سامانه دفاعی باید ارزش قرار دهی اون باشه برای 1500 نفر هیچ کس چندین آتش بار از سامانه ای که قرار نیست استفاده بشه (به دلیل حملات راکتی که هست نه موشکی ) قرار نمیده حالا شما می خوای ثابت کنی پاتریوت بدرد نخوره این یه حرفه با تمام موفقیتش در صحنه نبرد اما در تصاویر مشخصه فقط یک رادار وجود داره اونم کنترول پروازه

• Like 1
  • Upvote 5
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به دوستانی که الان منو آمریکایی و ضد ایرانی معرفی می خوان بکنن از قبل بگم من بارها گفتم من نه آمریکا پرستم نه مامور موساد این حرفایی که می زنم برای اینه که خودمونو گول نزنیم حاصل دست کم گرفتن آمریکا عراق داد من نمی خوام کشورمون همون اشتباه کنه ...... من نه سازنده موشک پاتریوتم نه سهم از فروشش گیرم میاد اما می بینم این سامانه بر خلاف نمونه روسی که فقط تو کاغد ابر قدرته در میدان واقعی نبرد تست شده ... این راداری که دوستمون نشون میده که از عکسشم مشخصه رادار AN/TPS 79 هست که یک رادار کنترول هوایی اگر رادار برج مراقبت فرودگاه مهر آباد می تونه موشک بالستیک رهگیری کنه اینم می تونه . سامانه پاتریوت سامانه کارامدی اگر در انجمن نظامی هم ما مثل خبرگزاری زرد رفتارکنیم این دیگه اسمش انجمن نظامی نیست تصویری در پایین قرار می دم که رادار کنترول هوایی به راحتی مشخصه من نمی دونم این تصاویری که میگه مشخص نیستو دوستمون از کجا آورده

http://uupload.ir/files/eqjf_photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۹_۰۰-۳۵-۴۲.jpg

• Like 2
  • Upvote 6
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, IRIS1372 گفت:

به دوستانی که الان منو آمریکایی و ضد ایرانی معرفی می خوان بکنن از قبل بگم من بارها گفتم من نه آمریکا پرستم نه مامور موساد این حرفایی که می زنم برای اینه که خودمونو گول نزنیم حاصل دست کم گرفتن آمریکا عراق داد من نمی خوام کشورمون همون اشتباه کنه ...... من نه سازنده موشک پاتریوتم نه سهم از فروشش گیرم میاد اما می بینم این سامانه بر خلاف نمونه روسی که فقط تو کاغد ابر قدرته در میدان واقعی نبرد تست شده ... این راداری که دوستمون نشون میده که از عکسشم مشخصه رادار AN/TPS 79 هست که یک رادار کنترول هوایی اگر رادار برج مراقبت فرودگاه مهر آباد می تونه موشک بالستیک رهگیری کنه اینم می تونه . سامانه پاتریوت سامانه کارامدی اگر در انجمن نظامی هم ما مثل خبرگزاری زرد رفتارکنیم این دیگه اسمش انجمن نظامی نیست تصویری در پایین قرار می دم که رادار کنترول هوایی به راحتی مشخصه من نمی دونم این تصاویری که میگه مشخص نیستو دوستمون از کجا آورده

http://uupload.ir/files/eqjf_photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۹_۰۰-۳۵-۴۲.jpg

سلام.

بزرگوار در پست های بالاتر بعضی نتیجه گیری های شما خیلی ۱۰۰ درصدی گفته شده!

مگر شما با جنگ الکترونیک بیش از سطح ترجمه کردن ترنسلیت طور! متون خارجی سایت های میلیتاری آشناییت دارید؟!

کسی اصرار بر ضد ایران بودن شما نداره

اما دفاع بی منطق شما از یک سامانه تعجب برانگیزه!

کل عالم هنوز مات و مهبوت حمله به البقیق هستند!

نکنه شما هم میخواهید بگید سمت رادارها بسمت خلیج فارس بوده و پهپاد ها رو ندیدند!

اگر نوشتارتون بر اساس یک فرض علمی و یک تخصص نظامی آکادمیک بود ارزش ادامه بحث داشت، اما متاسفانه مانند بسیاری از هموطنان علاقمند چیزی جز ترجمان رفرنس های خارجی حتی با اضافه کردن پیاز داغ دیده نمیشه!

ویرایش شده در توسط ammar313
  • Upvote 9
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب پنتاگون اعلام کرده تعداد ضربه مغزی های حمله 50 نفر هست. 

... آرام آرام جمع ضربه مغزی ها می رسد... 

درباره ی بحث پاتریوت داشتن یا نداشتن پایگاه شما اگه عکس های ماهواره ای سالهای قبل پایگاه را ببینید پاتریوت داشته و حتی ترامپ هم از این پایگاه دیدار داشته. 

غیر ممکن هست که این پایگاه با این اهمیت دفاع موشکی نداشته باشه

یا تصاویر ماهواره ای پایگاه را عوض کردند

یا پاترویت در نقطه ی دیگری که در عکس ها دیده نمیشه استقرار داشته

• Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
9 hours قبل , ammar313 گفت:

سلام.

بزرگوار در پست های بالاتر بعضی نتیجه گیری های شما خیلی ۱۰۰ درصدی گفته شده!

مگر شما با جنگ الکترونیک بیش از سطح ترجمه کردن ترنسلیت طور! متون خارجی سایت های میلیتاری آشناییت دارید؟!

کسی اصرار بر ضد ایران بودن شما نداره

اما دفاع بی منطق شما از یک سامانه تعجب برانگیزه!

کل عالم هنوز مات و مهبوت حمله به البقیق هستند!

نکنه شما هم میخواهید بگید سمت رادارها بسمت خلیج فارس بوده و پهپاد ها رو ندیدند!

اگر نوشتارتون بر اساس یک فرض علمی و یک تخصص نظامی آکادمیک بود ارزش ادامه بحث داشت، اما متاسفانه مانند بسیاری از هموطنان علاقمند چیزی جز ترجمان رفرنس های خارجی حتی با اضافه کردن پیاز داغ دیده نمیشه!

هر وقت سامانه ای مثل اس 300 یا 400 توانایی زدن پهباد های انتحاری داشت پاتریوتم داره همین سامانه های روسی برای دفاع از خودشون سامانه های دیگه ای مثل تور رو و جدیدا  پانتسیر دارن استفاده می کنن چون اونام کارشون این نیست شما آمار موفقیت موشکای بالستیک یمنی که زده شده رو نمی بینی ؟؟ گفتم بعضی دوستان به من می گن تو بی خود از دشمن دفاع می کنی اما موضوع این نیست آمریکا دشمنه موضوع اینه که باید موارد فنی بحث بشه از تصاویر کاملا وجود یک رادار کنترول هوایی و نبود رادار پاتریوت مشخصه حتی فرمانده ایرانی بهش اشاره نمی کنه اما بهضی از دوستان علاقه دارن که بگن بوده..... شما میبینی تمام سربازا رفتن تو پناهگاه یعنی کاملا منتظر موشکا بودن پس نمیشه گفت سامانه ها پرتابو تشخیص ندادن اصرار به کسی که مدت هاس از عراق رفته رو فرمانده اعلام کردن و سامانه که نیستو به زور جا دادن من نمی دونم کجای بحث علمی چا میشه ؟؟ 

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
6 minutes قبل , mehdipersian گفت:

خب پنتاگون اعلام کرده تعداد ضربه مغزی های حمله 50 نفر هست. 

... آرام آرام جمع ضربه مغزی ها می رسد... 

درباره ی بحث پاتریوت داشتن یا نداشتن پایگاه شما اگه عکس های ماهواره ای سالهای قبل پایگاه را ببینید پاتریوت داشته و حتی ترامپ هم از این پایگاه دیدار داشته. 

غیر ممکن هست که این پایگاه با این اهمیت دفاع موشکی نداشته باشه

یا تصاویر ماهواره ای پایگاه را عوض کردند

یا پاترویت در نقطه ی دیگری که در عکس ها دیده نمیشه استقرار داشته

زمانی که آمریکایی ها پایگاه ترک کردن کل سامانه ها جمع شدن.. اما این بحث به نظر من بی فایدس من من می دونم بازم ار جایی مثل شهید سلیمانیی که دشمنو دست کم گرفتیم میخوریم تصاویر ماهواره کاملا مشخصه در حمله عربستان پاتریوت مشخص شد تو تصاویر ماهواره اینجا کجاس پس ؟؟ بعدم سامانه پاتریوت جز خودش نیاز یه رادار های پیش اخطار داره که کلا در عراق موجود نیست یا نقششو باید آواکس بر عهده بگیره

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.