امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مراسم رونمایی از جنگنده بومی قاهر 313 فردا با حضور رئیس جمهور و در سومین روز دهه فجر برگزار می شود.

به گزارش مشرق به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، فردا شنبه در سومین روز از ایام دهه مبارک فجر، از هواپیمای جنگنده جدید بومی ساخت وزارت دفاع با نام "قاهر 313" در مراسم ویژه ای با حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهوری رونمایی می شود.

پیش از این نیز، جنگنده صاعقه توسط متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده بود که در رزمایش بزرگ ولایت 4 نیروی هوایی ارتش بکار گرفته شد.

http://www.mashreghn...ه-بومی-قاهر-313

چرا قبل از ایجاد چنین تاپیکی دیگر تاپیک ها را وارسی نمی کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نه خیلی خوشحال نه خیلی نامید ...

[quote name='Aspahbod' timestamp='1359712440' post='296897']
من فقط خدا خدا می کنم این مثل اون جریان اس پی جی 9 نشه. اگه بفهمیم که این یه فانتوم بوده که دو تا سکان عمودی بهش چسبوندن دیگه آبرو واسمون نمیمونه. متاسفانه وقتی کلماتی مثل "فوق مدرن" و "فوق العاده" و ... رو میشنویم به احتمال فراوان با یه چیز سرکاری رو به روئیم.
[/quote]

نه دیگه تا این حد ... hee_hee

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز شما نگاه کن ببین من تاپیک زدم ؟؟؟ :winking: :neutral:

اول نگاه کنید ببینید جای دیگه در این مورد بحث میشه بعد تاپیک بزنید ...

ما همچنان امیدمان به فرداست .

خدا کنه تو ذوق مون نخوره .

اشتپ شد ... اکس کیوز می icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا با این مصاحبه و با این تفاصیر من به کمتر از اف پانزده و یا سوخو 30 و یا حداقل میگ 29 رضایت نمیدم تا ببینیم فردا چی رونمایی میشه با توجه به حضور رئیس جمهور مطمئنن باید چیز دندون گیری باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_400' timestamp='1359713177' post='296906']
والا با این مصاحبه و با این تفاصیر من به کمتر از اف پانزده و یا سوخو 30 و یا حداقل میگ 29 رضایت نمیدم تا ببینیم فردا چی رونمایی میشه با توجه به حضور رئیس جمهور مطمئنن باید چیز دندون گیری باشه
[/quote]

سلام ... اتفاقا موقعی که زیاد تعریف می کنند ، هیچی توش نیست ... برای رونمایی های اصلی از تاکتیک شوک خبری استفاده می کنند ......
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونم فلسفه گذاشتن اسم عربی چیه؟لااقل اسم های عربی دخیل توی فارسی رو بزارن.....قاهر زیاد بین مردم جا نیافتاده....اسم زیاد مهم نیست...فقط نشه یه اف 14 رو سکان عقبش رو تغییر بدن بگن اینه....
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی اصطلاح فوق پیشرفته میاد آدم انتظار داره این هواپیمای جدید همه نسل 5 هارو رو بذاره تو جیبش . :mrgreen:

فقط خدا کنه نا امید نشیم و باز به این تاپیک سر بزنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی دونم فلسفه گذاشتن اسم عربی چیه؟لااقل اسم های عربی دخیل توی فارسی رو بزارن.....قاهر زیاد بین مردم جا نیافتاده....اسم زیاد مهم نیست...فقط نشه یه اف 14 رو سکان عقبش رو تغییر بدن بگن اینه....

سلام
یک اف 14 با تغییر سکان به از یک اف 4 با تغییر سکان هست ..... icon_cheesygrin

لا اقل می ریم پیش خارجی ها بلوف می زنیم که ببین ، با لاخره اف 14 رو کپی کردیم :laughing: ولی اف 4 یا میگ 27 رو کجای دلمون بزاریم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته این عبارت فوق پیشرفته هم یه جورایی نسبی هستش! icon_cheesygrin
مثلا اگر تی-72 را فوق مدرن فرض کنیم (همانطور که یه بنده خدایی می گفت.)، در این صورت کی-2 پنتزر، اَبَر سوپر اکستریم مگا اولترا فوق مدرن هست! :winking:[/font][/size]

---------------

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]لطفا عنوان تاپیک را به روزرسانی کنید. متشکرم.[/font][/size] ویرایش شده در توسط mahdavi3d
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال دارم ایران mig29 یا su27 داره؟؟شاید یه چیزی شبیه همین ها رونمایی بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگن جنگنده بومی یعنی موتورش هم ساخت داخله یکی میتونه توضیح بده واژه بومی دقیقا یعنی چی؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1359714963' post='296916']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته این عبارت فوق پیشرفته هم یه جورایی نسبی هستش! icon_cheesygrin
مثلا اگر تی-72 را فوق مدرن فرض کنیم (همانطور که یه بنده خدایی می گفت.)، در این صورت کی-2 پنتزر، اَبَر سوپر اکستریم مگا اولترا فوق مدرن هست! :winking:[/font][/size]
[/quote]

شاید منظور پست مدرن بوده !!! icon_cheesygrin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه سوال دارم ایران mig29 یا su27 داره؟؟شاید یه چیزی شبیه همین ها رونمایی بشه

بله هردويه اينها در ايران موجوده....اگه سوخو باشه كه من راضيم!!!

میگن جنگنده بومی یعنی موتورش هم ساخت داخله یکی میتونه توضیح بده واژه بومی دقیقا یعنی چی؟

+منظور از بومي ساخت داخل هست....و اين موتوري كه شما فرمودين بستگي به نوع موتر داره

+اما اگه موتور به تعداد لازم به همراه قطعات لازمش هم وارد شه مشكلي نيست...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]خب اسمش قاهر هست پس[/right]
[right]خوبه دخترونه نیست[/right]
[right]خدا کنه اگه جنگنده خوبی بود همون 313 تا ازش تولید کنن! fi_lone_ranger[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم