امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

البته در این نوع نام گذاری ها بیشتر وجهه " قرآنی " کلمه مد نظر هست تا وجهه " عربی - لغویش " . یعنی بیشتر مد نظر توجه به آیات و واژه های قرآنی هست تا معانی و ریشه های عربی کلمه.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]از آنجایی که از اول این تاپیک، بیشتر به بحث جنگنده پرداخته شد، لطفا در عنوان تاپیک قسمت "و پایگاه مراقبت فضایی امام صادق(ع)" را حذف نمایید. در صورت رونمایی، تاپیک جداگانه ای برایش ایجاد خواهیم کرد. متشکرم.[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به دلیل اهمیت موضوع درصورت رونمایی جنگنده قاهر 313 تاپیک جدید ایجاد خواهد شده و این تاپیک قفل خواهد شد.
امیدوار درتاپیک جدید شاهد پست اسپم در خصوص نام گذاری این جنگنده نباشیم و به مسایل فنی پرداخته شود .

///////////////

ببینیم تاپیک رونمای جنگنده قاهر313 رو کدام یک از دوستان زودتر از همه ارسال میکنه !
از همین الان زنبیل من گذاشتم تو صف icon_cheesygrin
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بچه ها یه خبر خیلی بد دارم 4fvgdaq_th.gif

سلام
الآن چت رومه اینجا .... !؟ منتظر تا یکی بیاد بگه ، چه خبری !؟ فوق فوقش همون صاعقه رو برای بار 20 ( از سال 80 تا حالا ) رونمایی می کنند ........ خبر رو بگو ....
ما این چند 4-5 ماهه اینقدر خبر خیلی خیلی خیلی بد شنیدیم که خیلی بدش برامون چیزی نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1359739915' post='297015']
بچه ها یه خبر خیلی بد دارم [img]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/img]
[/quote]

چیه ؟؟ :surprised: :nerd:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داخل چادر بزرگ بر فراز قرار گاه، بحثی تند از فراز به فرود رسیده.
لیدی استارک از عمق شکست در برابر زبان گستاخ پسر تازه به تخت رسیدش مهر پیروزی رو می کوبه:

روی حرف خودت پا بذار و منتظر باش تا ببینی دیگران با حرف تو چه خواهند کرد

robb-stark-1024.jpg

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ، تایید شده ظاهرا ! :-( البته خبر نباید درز کنه ولی خبر خیلی بدیه :-( :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1359740738' post='297019']
لیدی استارک از عمق شکست در برابر زبان گستاخ پسر تازه به تخت رسیدش مهر پیروزی رو می کوبه:

[center][i]روی حرف خودت پا بذار و منتظر باش تا ببینی دیگران با حرف تو چه خواهند کرد[/i][/center]

[/quote]

سلام
کتابش بهتره ... فیلمش رو گیرم نیومد .... البته اگه می خوای بهت می گم که لنیستر اعظم کار این استارک کوچولو رو می سازه ...

البته ترجمه ی شما یا متن تو فیلم با متن اصلی توی کتاب فرق داره ............ ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1359740818' post='297020']
[/quote]

شما از کجا فهمیدی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
الان با این گرد و خاک که را انداختید یعنی درز نکرده !؟
البته دوستان هم لابد همه رکن دویی تشریف دارند که خبری را می دونند که نباید درز کنه !!
fi_lone_ranger

[quote name='Morteza313' timestamp='1359740738' post='297019']

[center][i]روی حرف خودت پا بذار و منتظر باش تا ببینی دیگران با حرف تو چه خواهند کرد[/i][/center]

[center][img]http://www.barronnetwork.com/wp-content/uploads/2012/06/robb-stark-1024.jpg[/img][/center]
[/quote]

میشه برای ما دهاتی های پشت کوهی فیلم و کتاب ندیده هم توضیح بدید ؟
( هم موضوع خودشو هم ربطشو) :chicken: ویرایش شده در توسط oldmagina

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1359740818' post='297020']
[/quote]

سلام

عزیز جان ... دوتا فحش به خودتون از طرف من بگید ... اگه می خواید بازی من می دونم ، شما نمی دانید ، من می دانم ولی بهتون نمی گم رو بازی کنید .... مدیران محترم ... این دوستان را اخراج کنید تا این بازی من می دونم ولی نمی گم رو دیگه بازی نکنند .... اگه نمی خوای بگی پس چرا من می دانمش رو می گی !؟ همین من می دانمش رو هم نگو ...

اصولا باید قانونی وضع کنید که " من می دانم ولی نمی گویم " ممنوع باشه و حکمش هم اخراج به همراه حبس ابد و کار اجباری و اعدام به وسیله خورده شدن توسط موش های فاضلاب باشه ..... این قضیه " من می دنم ولی نمی گم " از پنجاه تا فحش بدتر می باشد ... ویرایش شده در توسط 100
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم