امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اقا رئیس جمهور اینطور گفت : این خلبان گفت به عنوان کسی که با این جنگنده پرواز داشتم و از جایگاه یک کارشناس می گویم که از جنگنده راضی هستم . ضمن اینکه فکر کنم درجه این خلبان نشان می دهد که 1000 ساعت پرواز کمه !! و رئیس جمهور گفت که 1000 ساعت پرواز انجام داده این جنگنده

دوستان به نظرتان جایگزین چه جنگنده ای در نیروی هوایی می شود؟؟ ویرایش شده در توسط ebrahimabedi88

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این قدر غصه موتورش را نخورید حتما یک دلیلی داشته که وزیر محترم دفاع ( اسبق !) در کشور بولیواری دوست و برادر ... عکس یادگاری با f-100 میندازه ! :11:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
تو این کلیپ شما سه تا پرنده رو می بینید ( گمان کنم ) ... فقط به آسمان نگاه کنید و فرق میزان نور و ابری و نیمه ابری بودن آسمان و اینکه مدل های سفید رنگ ( نمونه های آزمایشی ) همیشه چرخ هاشون بازه و نزدیک دوربین پرواز می کنند ...

نمونه ی تیره تر هم دورتر پرواز می کنند و هم چرخ هاشون جمع هست ...

حجم حدود 5 مگابایت ... وقت دو دقیقه ... کمتر از این کلا کیفیت رو بر فنا می داد .....

http://s1.picofile.c...3_clip.avi.html

همش ماکت بود که

ولی خداییش اخر ماکت بود یا نمونه اصلی هم پرواز کرده؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چي همش ماكت بود يعني ماكت

همش ماکت بود که

ولی خداییش اخر ماکت بود یا نمونه اصلی هم پرواز کرده؟

سلام
تو این کلیپ شما سه تا پرنده رو می بینید ( گمان کنم ) ... فقط به آسمان نگاه کنید و فرق میزان نور و ابری و نیمه ابری بودن آسمان و اینکه مدل های سفید رنگ ( نمونه های آزمایشی ) همیشه چرخ هاشون بازه و نزدیک دوربین پرواز می کنند ...

نمونه ی تیره تر هم دورتر پرواز می کنند و هم چرخ هاشون جمع هست ...

حجم حدود 5 مگابایت ... وقت دو دقیقه ... کمتر از این کلا کیفیت رو بر فنا می داد .....

http://s1.picofile.c...3_clip.avi.html

چي ماكت بود فكر نكنم ماكت پرواز كنه البته فكر كنم اوني رو كه رونمايي كردن رو ميگي من كه چيزي سرم نميشه در مورد ماكت بودن يا نبودنش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان يك باره ديگه تبريك ميگم:

دو نكته:

1 مدل نبود نمونه اصلي بو د كه پرواز كرد100 %%%%

2 مهندسه(تويه گفتگويه خبري) و سردار گفتن اين هواپيما 1000 ساعت پرواز داشته و رييس جمهور گفتن با خلباني كه صحبت كردن سرهنگ تمام بودن و گفتن من از ايشون كه [u][b]هزاران ساعت پرواز دارن [/b][/u].هواپيماهاي مختلفي رو سوار شدن و ديدن پرسيم اين هوا پيمارو چه جوري ديدين گفتن فوق العاده بود!!!!!اينا 2 تا 1000 ساعت هست...

[b]هيچكدوم از نمونه ها ماكت نبود[/b] ..... ویرایش شده در توسط Babak01
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده حقیر هم به همه بچه های سایت تبریک میگم و هم به دوستان خادم در وزارت دفاع و نیروهوایی و همه دست اندرکاران این گل سرسبد صنایع دفاعی خسته نباشی و خداقوت میگم
خداپشت و پناهتون.....
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مهندسه(تويه گفتگويه خبري) و سردار گفتن اين هواپيما 1000 ساعت پرواز داشته و رييس جمهور گفتن با خلباني كه صحبت كردن سرهنگ تمام بودن و گفتن من از ايشون كه 1000 ساعت پرواز دارن . خواپيماهاي مختلفي رو سوار شدن و ديدن پرسيم اين هوا پيمارو چه جوري ديدين گفتن فوق العاده بود!!!!!اينا 2 تا 1000 ساعت هست... [/quote]

ممنون،والا منم دارم همینو میگم. ویرایش شده در توسط hawx
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صفحه ی ویکی قاهر 313 هم ایجاد شد:
[url="http://en.wikipedia.org/wiki/Qaher-313"]http://en.wikipedia.org/wiki/Qaher-313[/url] ویرایش شده در توسط greeneye
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارزو به دل موندیم یک مانور حسابی از جنگنده های داخلی ببینیم اخه چقدر ماکت کاشکی سریع تر یک رزمایش هوایی ترتیب بدن
تا قدرت جنگنده رو در عرصه عمل ببینیم
در ضمن چرا اطلاعات جزئی تر رو نمی گن منظورم اطلاعات دقیق مربوط به هر جنگنده است که بشه با بقیه مقایسش کرد ویرایش شده در توسط sinagood
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چی بگم والا یعنی هم اونی که رونمایی شد و هم اونهایی که پرواز میکردند ماکت و نمونه های کوچکتر این هواپیما بودند؟ یعنی از صبح تا حالا سر کاریم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه اي ربطش به اف 5 اف 18 چيه؟!!

نذاريد بخوره به اسم آمريكا اينم!

من صفحه ويكي پديا رو عوض كردم

[quote]چی بگم والا یعنی هم اونی که رونمایی شد و هم اونهایی که پرواز میکردند ماکت و نمونه های کوچکتر این هواپیما بودند؟ یعنی از صبح تا حالا سر کاریم؟[/quote]
و
[quote]ارزو به دل موندیم یک مانور حسابی از جنگنده های داخلی ببینیم اخه چقدر ماکت کاشکی سریع تر یک رزمایش هوایی ترتیب بدن
تا قدرت جنگنده رو در عرصه عمل ببینیم
در ضمن چرا اطلاعات جزئی تر رو نمی گن منظورم اطلاعات دقیق مربوط به هر جنگنده است که بشه با بقیه مقایسش کرد[/quote]

[b]دوستان به هيچ عنوان تاكيد ميكنم به هيچ عنوان ماكت نبودن[/b] گول تبليغات دشمن رو نخوريد.... ویرایش شده در توسط Babak01
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به هر حال بنده ترجیح می دهم منتظر اخبار تکمیلی بمانم.

و از آنجایی که ممکنه بعضی از دوستان فراموش کرده باشند که ساخت و تولید انبوه یک جنگنده عملیاتی به هیچ وجه ساده نیست، دیدن دوباره مستند زیر را توصیه می کنم:
http://www.military...._15#entry247283

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک میگم ، شدیدا امیدوار کننده بود ، از همینجا دست همه عزیزانی که در این پروژه بنحوی دخیل بودند رو میبوسم بهشون خسته نباشید میگم من منتظر دو چیز دیگه هستم ذولفقار و icbm یعنی نور علی نور میشه !

انشاءالله با همین ها و بهتر از اینها بریم سرباز آقامون بشیم ... ویرایش شده در توسط silence

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتر نبود که جوی استیک رو در کنار خلبان نصب می کردند ؟؟ مثل F 35

کاکپیتش خوبه ولی جوی استیک و اون عقربه های کنار نمایشگرها خیلی نافرمه و باعث میشه کاکپیت قشنگی خودش رو از دست بده .
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم