امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کی؟
شبکه خبر فیلم پرواز نمونه با اندازه واقعی رو کاملا نشون داد

1 ظهر حتی در کنار تصویر تصویر واضحتر رو با کمی زوم هم نشون می داد انصافا مانور خوبی می داد و به قول یکی از دوستان خوب پشتک وارو می زد
http://www.irinn.ir/video/7642/فیلم-پرواز-قاهر لینک فیلم
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دست همه زحمت کشانی که در ایم پروژه دخیل بودن دردنکنه

واقعا فراتر از انتظار بود با توجه به منفی نگری های بعضی از دوستان که هنوز که هوزه در کامنت هاشون قابل درک هست

توی فیلم نشان داده هم چابک و سرحال به نظر میرسه و موتور مثل ار دی 33 روسی دود توید نمیکنه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینم هیچ کس به اون کانوپی خوشکل و عالی نصب شده روی قاهر توجه کرد ... سابقه نداشت !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان

تبريك و هزاران تبريك

دوستان به لينك زير يه نيگا بندازين ظاهراً براي كار كردن ادواتش بهش برق وصل كردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

البته اگه این رو می گید که فیلم نمونه ی آزمایشی و یک دهم هست ...

ثانیه ی 10 یک چرخش جالب می زنه که تا حالا از هیچ مدل آزمایش و یک دهم ندیده بودم ....

http://s1.picofile.com/file/7642996555/Ghaher_RC_test_clip_cut_xvid_001.mkv.html

حجم 431 کیلو بایت ( پدرم در اومد تا حجمش کوچکش کردم ، بعد یک قسم از تصویر وانتخاب کردم و بعد تبدیلش کردم ....... )
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
100 عزیز دو نوع هواپیما در فیلم ها نشان داده شده که جنگنده سفید رنگ نمونه 1:10 است و جنگنده تیره نمونه اصلی است که این مانور را جنگنده تیره اجرا میکند....
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1359821391' post='297235']
سلام

با توجه به محدودیت قدرت موتور ، ساده ترین کار رو کردند و یک جنگنده کوچک و چالاک با قابلیت تولید انبوه رو در دستور کار گذاشتند که بتونه آسمان کشور رو امن کنه ( چیزی که خیلی ها برای اولین گام می خواستند و می خواهند )

البته این خارجی ها هی به ورودی هواش گیر می دهند و می گویند ماکت بید .......
[/quote]
برادر رضا من هم نظرم اینه که نمونه ای که نشون دادن ماکته و این رو حتی از روی کانوپی هم میشه فهمید که کدره و شفاف نیست!
اما به نظرم چند مورد وجود داره که میتونه دلیل رونمایی نکردن از جنگنده واقعی باشه و اون اینکه شاید خواستن غربی ها جنگ روانی راه بندازن(طبق معمول) و بعد از اون جنگنده اصلی رو رونمایی کنن تا اعتبار رسانه ای اونا رو کم کنن ! و نکته بعدی اینکه شاید اون سطح دایره شکل متحرکی که جنگنده رو روش گذاشته بودن تحمل چند تن بار رو نداشته !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminmessi' timestamp='1359823145' post='297251']
100 عزیز دو نوع هواپیما در فیلم ها نشان داده شده که جنگنده سفید رنگ نمونه 1:10 است و جنگنده تیره نمونه اصلی است که این مانور را جنگنده تیره اجرا میکند....
[/quote]

سلام
فیلمش رو تا شب می گذارم ... در کل سه تا فیلم نشون داد تو سه وضعیت آب و هوایی ... یکیش که همیه ... دومیش تو هوای نیمه ابری هست ... سومیش توی هوای کاملا ابری ...

....................
حال می کنید یاهو چه عکسی رو برای جنگنده
، صاعقه
http://news.yahoo.com/ahmadinejad-unveils-irans-newest-fighter-jet-072733644.html;_ylt=AvxuCLrlOfEWmz2IZ3qz1Sm1qHQA;_ylu=X3oDMTQ4c290ZGtnBG1pdANUb3BTdG9yeSBXb3JsZFNGIE1pZGRsZUVhc3RTU0YEcGtnA2E2NmQ2ZmU1LWUyY2UtM2U1MC05M2E3LTJiMGNmNTg4OGJiZARwb3MDMgRzZWMDdG9wX3N0b3J5BHZlcgMwNzI2YWQ1Mi02ZDUxLTExZTItYTdlNy0wYWQ1MmM2MzQ2MjU-;_ylg=X3oDMTJrNHNub3NuBGludGwDdXMEbGFuZwNlbi11cwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdAN3b3JsZHxtaWRkbGVlYXN0BHB0A3NlY3Rpb25zBHRlc3QDaWJfc2hvcnRfcmVsYXRlZA--;_ylv=3

فردا هم خبر می ده که این ماکته .... چقدر این خبرگزاری های خربی انسان دوستند و به گفتن حقایق علاقه دارند ...

البته اگه ماکت هم باشه باید بگم احتمالا نمونه ای رو که توی تونل باد آزمایش کردن رو آوردند ..........................
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]و نکته بعدی اینکه شاید اون سطح دایره شکل متحرکی که جنگنده رو روش گذاشته بودن تحمل چند تن بار رو نداشته ![/quote]

و حتی شاید دلیلی نمیدیدن که یه جنگنده ی واقعی رو از بین اون همه در و دیوار رد کنن در حالی که احتمال برخوردش با خیلی چیزا وجود داره و ممکنه باعث آسیب دیدنش بشه و بیارنش برای نمایش. (البته اگه نمونه ی کامل ساخته شده باشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احسنت احساس غرور میکنم
اینکه طراحان ما جسارت رفتن به سمت طرح های نو و عجیب رو دارن خیلی مهمه
محفظه داخلی سلاح زیر ورودی هوای موتور مشخصه
از بالا خیلی شبیه حشرست
دلم میخواد بکوبمش تو سر روسا اصلن این روسیه برا من شده عقده
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر رضا من هم نظرم اینه که نمونه ای که نشون دادن ماکته و این رو حتی از روی کانوپی هم میشه فهمید که کدره و شفاف نیست!
اما به نظرم چند مورد وجود داره که میتونه دلیل رونمایی نکردن از جنگنده واقعی باشه و اون اینکه شاید خواستن غربی ها جنگ روانی راه بندازن(طبق معمول) و بعد از اون جنگنده اصلی رو رونمایی کنن تا اعتبار رسانه ای اونا رو کم کنن ! و نکته بعدی اینکه شاید اون سطح دایره شکل متحرکی که جنگنده رو روش گذاشته بودن تحمل چند تن بار رو نداشته !

سلام
با توجه به محدودیت قدرت موتور ، ساده ترین کار رو کردند و یک جنگنده کوچک و چالاک با قابلیت تولید انبوه رو در دستور کار گذاشتند که بتونه آسمان کشور رو امن کنه ( چیزی که خیلی ها برای اولین گام می خواستند و می خواهند )
البته این خارجی ها هی به ورودی هواش گیر می دهند و می گویند ماکت بید .......

یک جنگنده برای اینکه از مرحله طراحی (روی کاغذ، یا داخل رایانه) بره برسه به یک جنگنده کاملا عملیاتی (همان داستان تا گوساله گاو شود...) ممکنه انواع و اقسام مدل ها، (یا حالا اسمش را هرچی می گذارید، مثلا ماکت!) در اندازه های مختلف و برای کاربردهای خاص مراحل مختلف تکمیل پروژه ازش ساخته بشود...

آنچه که تاکنون دیده ایم، یک مدل بزرگ رونمایی شده (که احتمالا فاقد شرایط پرواز هست) و فیلم پرواز یک مدل خیلی کوچک (مثلا 1:10) بوده و دیگر هیچ! پس دوستان تصور نکنند که از فردا صبح قراره خط تولیدش هم راه بیافته! (البته همه اینها به شرطی که همه این کارها از سال ها قبل شروع نشده باشه!!)
به نظر بنده قاهر-313 تا آنجا که ما دیدیم و رونمایی شده، مثل دانه ای است که تازه در خاک کاشته شده و باید حسابی برایش زحمت کشیده شود تا به ثمر بشیند.
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته فکر کنم سال 84 بود که خبر از طراحی جنگنده نسل های بعدی م نسل 5 رو داده بودند ولی کسی اون رو جدی نگرفت ، ولی حالا می بینیم که کم کم داریم پیشرفت ها رو می بینیم ، قبل اون هم روی چیز هایی مثل صاعقه کار شده بود که تحربه خوبی به ما میداد .....

پس اینطور نیست که یک شبه بتونیم همجین چیزی بسازیم....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به فيلم ها توجه كنن علاوه بر پرواز [size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]مدل خیلی کوچک مثلا 1:10[/font][/size] مدلي با اندازه واقعي هم به چشم ميخوره دوستان من اشتباه ديدم يا درسته؟ در ضمن الان توي 2030 داشت نشون ميداد كابين رو نشون ميداد و دستگاه هاي كابين رو روشن كرده بودن ايا اين دليل بر واقعي بودن يسنت؟(دوستان اگه از مفاهيم خيلي اوليه استفاده ميكنمشرمنده چون به اندازه ي دوستان اطلاعات نظامي ندارم)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اخبار 20:30 هم به 1000 ساعت پرواز قاهر اشاره شد.
در ضمن یک سوال اگه پرواز مدل بود چرا اینقدر صداش زیاد بود؟ ویرایش شده در توسط hawx

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم