Recommended Posts

دوستان توجه کنند که رزمایش‌ها لزوما نباید fashion show باشند.

لازمه محیطی با امکانات ارزان و اندک برای یادگیری فنون و ریختن ترس سربازان ایجاد بشه

خیلی از رزمایشها در واقع تمرین هستند

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين كه آمادگي رزمي و تفكر عملياتي رو در نيروها حفظ ميكنن خودش خوبه ، ماشالله سطح انتظار ما از نظاميا بالا رفته فيلم هاليودي زياد ميبينيم انتظار داريم همه چيز رو اونجوري ببينيم عزيز من ما توانمون همين قدر نبايد بيشتر از اين بخوايم انجام بدن شما آمريكا ، اروپا يا همين ليليپوتياي خليج رو نبين اينا بحثشون از ما جداست تركيه رو ببين با اون اقتصادش باز با چي ميره لب مرز نه تحريم داره نه مشكلي با غرب ولي هنوز همون تانكاي قديميش رو استفاده ميكنه نه آلتاي يا لئوپارد ما هم همينطور جيبمون اجازه نميده همه چيزمون رو بريزيم رو ميز مثل اين ميمونه شما يك بچه پولدار رو توي خيابون ميبيني يك شاسي بلند وارداتي داره دور دور ميكنه ولي شايد پدر شما نداشته باشه مثل اون براتون بخره ميتونه خونش رو بفروشه يكي از اونا بخره برات ولي بايد آينده رو هم ببينه ما هم فعلاً همين وضعيت رو داريم ميتونيم همه چيز رو نمايش بزاريم ولي گذاشتيم روز مبادا اميدوارم همه منظور رو فهميده باشن ديگه الكي سيستم نظامي كشورمون رو زير سوال نبريم منم مثل شما دوست دارم كشورم توي همه زمينه ها حرف اول رو بزنه بايد اون رو بسازين نه با تمسخر فقط تهنه بزنيم ممنون...
  • Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم جهت آمادگی هرچه بیشتره نیروها در برابر جنگجویانی ماننده داعش باید تمرینات مشترکی با سپاه انجام بشه (به دلیل تجربه میدانی که این نیرو در برابر داعش کسب کرده ) . هرچه تو این چند سال رزمایش از ارتش دیدم تو سنگر بودن در صورتی که جنگهای الان سرعت جابجایی نیروها و مهارتشون تو جنگ شهری تعیین کننده صحنه نبرده

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

كدام هزينه 50 تا نيروي وظيفه كه مي خواستن ببرن ميدون تير چند تا مهمات تاريخ مصرف گذشته به جاي انهدام ميدن بهشون بعد ميگن بزنيد يك اسم رزمايش هم ميزنن تنگش !!!!

• Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا وضعیت اسفناکی داریم خبر هارو میخوندم درمنابع خود ترک اومد به نسبت مدت مشابه سال قبل هزینه نظامیشون دوبرابر شده عربستان کلی قراره مهمات وتجهیزات بخره اون موقع تواین وضعیت ما حتی نمیتونیم به اینده هم امید وار باشیم الان نگاه میکردم نفت اوپک شده 38 دلار

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من رو دو ماه پیش به خاطر « توهین به فرماندهان نظامی » به مدت یک ماه کردند توی گونی ... نفس تنگی دارم ، گونی های این ادامنه هم از نوع پلاستیکی و Air proof هستند  ،حفه می شم ... پس اظهار نظری نمی کنم .... البته احتمالا با این پست نظر من رو فهمیده باشید .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان سپاه قراره تو اذر ماه اگه اشتباه نکنم رزمایش برگزار کنه 

سپاه برس به داد ما  icon_cheesygrin  icon_cheesygrin  icon_cheesygrin

• Upvote 8
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نگران تحرکات داعش هستم.چندین وقت تو عراق عملیات سنگین روی داعش انجام نشده.بعدهم امکان نفوذ هست.با این وضع فکر کنم مرزها شرایطشون همین طور هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان زیاد نگران نباشید .این جو رزمایش ها بیشتر میزان آمادگی یک یگان رزمی رو می سنجند. اگه توجه کنید بیشتر وظیفه هستند من فکر نمی کنم از این رزمایش بشه نتیجه گرفت نیرو زمینی خیلی بده!.این گلوله هایی هم که شلیک میشه سهمیه سالیانه شونه :)

ویرایش شده در توسط omid_be_ayande
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان زیاد نگران نباشید .این جو رزمایش ها بیشتر میزان آمادگی یک پادگان رزمی رو می سنجند. اگه توجه کنید بیشتر وظیفه هستند من فکر نمی کنم از این رزمایش بشه نتیجه گرفت نیرو زمینی خیلی بده!.این گلوله هایی هم که شلیک میشه سهمیه سالیانه شونه :)

امیدوارم اینگونه باشه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه ،کلا بیخیال نمی شون ددوستان ....
احتمالا موقعی که جنگ شد و به خاطر ضعف و نبود تاکتیک و تجهیزات مناسب ، هزار تا هزار تا تلفات دادیم و شهرها رو از دست دادیم ، عزیزان باز میاند و می گند « جنگه دیگه »

خدایا این عزیزان محب رو از فرماندهان نظامی ما نگیر ...

دقیقا .کوتاهی توجیح نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان زیاد نگران نباشید .این جو رزمایش ها بیشتر میزان آمادگی یک یگان رزمی رو می سنجند. اگه توجه کنید بیشتر وظیفه هستند من فکر نمی کنم از این رزمایش بشه نتیجه گرفت نیرو زمینی خیلی بده!.این گلوله هایی هم که شلیک میشه سهمیه سالیانه شونه :)

والله داداش تا ما یادمونه همیشه تو رزمایش های نزاجا همیشه سرباز وظیفه میومدن برا رزمایش 

بعدشم کی نیروی زمینی رزمایش حرفه ای برگزار کرده که الان ما بیایم بگیم این رزمایش برای سنجیدن میزان امادگیه؟؟؟؟ همیشه رزمایش ها در همین سطح بوده 

من نگران تحرکات داعش هستم.چندین وقت تو عراق عملیات سنگین روی داعش انجام نشده.بعدهم امکان نفوذ هست.با این وضع فکر کنم مرزها شرایطشون همین طور هست.

اگه پست مارو باز حذف نکنن !!!!! 

برادر تا سپاه هست خیالت راحت باشه 

سپاه و دیگر هیچ ... 

• Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم