arshia912

Members
 • تعداد محتوا

  48
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

147 نشان افتخار

2 دنبال کنندگان

درباره arshia912

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز یکم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

193 نمایش های پروفایل
 1. فقط از لحاظ ترکیب رنگ! تو متن خبر بود که هواپیمای آموزشی تی33 هست که توی یه سری اجزاش تغییر دادن.
 2. موردی که بهش توجه نشده اینه که علاوه بر جلسه اعضای کمیته مرکزی همزمان مرکز آموزشی حزب هم مورد حمله قرار گرفته، که کل تلفات اعلامی به این شرحه : 14 نفر کشته، 40 نفر مجروح و دو نفر هم مفقود الاثر هستند که احتمالا دود شدند ( باید درباره شون گفت گشتم نبود، نگرد نیست.) کردستان 24 این خبر رو کار کرده در موردش : کمسیون سیاسی نظامی حزب دمکرات کردستان در وبسایت رسمی این حزب نوشت: "در حمله موشکی امروز(شنبە) جمهوری اسلامی بە قلعه دمکرات متأسفانە ١٤ کادر حزب دمکرات شهید و ٤٠ نفر نیز مجروح گردیدند کە اسامی شهدا بە این شرح است: ١-‌ کرمی مهدوی (کریم سقزی)، عضو کمیته مرکزی ٢- ابراهیم ابراهیم (ابراهیم زیوەی) عضو کمیته مرکزی ٣- نسرین حداد، عضو کمیته مرکزی ٤-‌ رحمان پیروتی، عضو کمیته مرکزی ٥- سهیلا قادری، عضو کمیته مرکزی ٦- هاشم عزیزی، عضو عل‌البدل کمیته مرکزی ٧- عثمان عثمانی، عثمانی مبارز دیرین حزب ٨-‌ کریم رسولزادە (مام شیرکو)، مبارز دیرین حزب ٩- هاوری کارساز (هاوری شیخانی)، کادر حزب ١٠- پیشوا سید عمر، پیشمرگ ١١- جمال اکبری، پیشمرگ ١٢- منصور اکبری پور، پیشمرگ ١٣ و ١٤- دو پیشمرگ حزب دمکرات کردستان ایران در مرکز آموزش این حزب که همزمان حملە به قلعه دمکرات مورد حمله موشکی قرار گرفت شهید شدند کە اسامی آنان اعلام نشدە است. کمسین سیاسی نظامی حزب دمکرات افزودە است کە دو نفر از پشمرگان هنوز اثری از آنان پیدا نشده است.
 3. بعنوان شخصی که کاملا در جریان امور ساخت و ساز در ونزوئلا هستم عرض میکنم خدمتتون که در حال هیچ ساخت و سازی در ونزوئلا نداریم و شرکت های ایرانی که نیاز به نام بردن ازشون نیست هنوز طلبهای چند صد میلیون دلاری خودشون رو از زمان ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد نگرفتند و احتمالا نخواهند گرفت (البته سخت پیگیر مطالباتشون هستند) چون اوضاع ونزوئلا به حدی خراب هست که نان برای خوردن ندارند و مردم تنبل و تن پرورشون به شدت وزن کم کردن تو این مدت... حالا قرار هست سوریه به ونزوئلا در زمینه مطالبات اضافه بشه گویا...
 4. یه نکته رو بنده پیرو صحبت های شما عرض کنم. بشار اسد با بی تفاوتی در روزهای آغاز اعتراضات باعث ایجاد این اتفاقاتی که میبینید شد که نیازی به توضیح نداره، همونطور که محمدرضا پهلوی شد و حتی بیانیه صدای انقلاب شما را شنیدم هم نتونست راهگشا باشه. امروز هم داریم تاریخ رو چند باره مرور میکنیم انگار و هیچ درسی ازش نگرفتیم بخدا هرکسی که توی بازار موبایل و بازار تهران و اعتراضات سال پیش و سالهای پیش از اون شرکت کرد منافق نیست و دنبال روی آمریکا و اسراییل نیست. به عنوان کسی که همیشه مخالف این مدل اعتراض بودم ( تخریب و درگیری ) باید یه چیزی رو هم اذعان کنیم; شما در اعتراض به یه موضوع اقتصادی یا سیاسی با رعایت قانون اساسی مملکت که به این حق صریح بها داده تجمع میکنی، تاکید کنیم که قانون اساسی نگفته که فقط یه عده خاص و یا له و علیه چیزی که حاکمیت تایید میکنه حق تجمع به مردم داده شده! حالا شما بر علیه دولت اعتراض قانونی رو ترتیب دادی و بدون خشونت و تخریب و ... مشغول اعتراضتی که با شما برخورد میشه شما هی گاز می خوری و بدون اینکه اصلا به حرفتون توجه بشه و بعنوان دسر باتوم هم نوش جان می کنید، باز هم اعتراضی نمی کنید و به ضرب و زور گردن مینهید و سرخورده و باتوم خورده میرید منزل. شب شما رو یه عده اوباش و ارازل و منافق و فتنه گر و برچسب های رنگی دیگه میزنن و سرخوردگیت بیشتر میشه... بخدا از هر 500 هزار نفر یک نفر هم از منافقین و آمریکا و اسراییل دل خوشی که نداره هیچ پ.ه.ن هم بارشون نمیکنه! ولی این مدل برخورد ره به جایی نمیبره، اون 70 - 75 درصدی که دوستمون گفتن واقعا اگر نظرشون مخالف نظر و سیاست های مملکت باشه و انگ منافق و ... بهشون زده بشه بیشتر از اینکه راهگشا باشه مایه ننگه! ننگِ اینکه که طی این سالیان نزدیک به 50-60 میلیون منافق پرورش داده شده! اتفاقی که برای سوریه افتاد و جامعه باز آزاد سوریه ندونسته پوست انداخت و تفکر تکفیر درش رخنه کرد و از اون مهمتر راه حل شما برای این 50-60 میلیون منافق و فتنه گر و عمال آمریکا و اسراییل چی هست؟! حذف؟! البته همه میدونیم که شما و من تصمیم گیر نیستیم ولی به عنوان اشل کوچکی از جامعه خوبه که بتونیم در اینجور مواقع یه کمکی بکنیم و شاید بشه به یه راه حلی رسید. چجوری میشه مردم رو قانع کرد که حضور و یا پشتیبانی از سوریه و یمن در راستای منافع ملت ایرانه، چون چیزی که میبینیم اینه که راه هایی که طی چند سال گذشته رفته شده جوابگو نبوده، نیاز به خلاقیت و ابتکار دیگه ای هست.
 5. بخاطر تعجیل در تایپ یه مقدار اشتباه نگارشی و تایپی داره که به بزرگواری خودتون ببخشید
 6. سلام یه مقدار از بحث توطئه که خارج بشیم میرسیم به این موضوع که کار فرهنگی باید توسط متولیش انجام بشه! 40 سال برای جا اندختن حجاب زمان داشتن دستگاه های فرهنگی. اگر به موضوع بخصوص بدون ذهنیت توطئه و مسایل اعتقادی نگاه کنیم از روزهای و ماه های اول انقلاب بحث حجاب مطرح بوده و موضوع جدیدی نیست که بخوایم به برنامه چینی و توطئه ارتباطش بدیم. خب یه مدت بخاطر جنگ و موضوعات اجتماعی متاثر از فرهنگ جبهه و جنگ بحث حجاب و اجبار و این دست موارد خیلی خیلی کم رنگ و تقریبا از ساکت شد، اما کسی به این آتش زیر خاکستر توجه نکرد، قرار هم نبود و نیست که نسل از هم تبعیت کامل داشته باشن و هرچند کند و خرنده ولی تغییر نوع نگرش و زندگی شخصی و اجتماعی افراد تهت تاثیر رسانه های اجتماعی و تاثیر اینترنت در بالا رفتن اطلاع جامعه از مسایل و آزادی های اجتماعی و فردی افراد در جوامع دیگه (در اینجا فقط موضوع بحث اروپا و آمریکا مد نظر نیست حتی کشورهای عرب و ترکیه ای که در جهان اسلام برای خودشون داری وزن هستند) باعث این خیزش های اجتماعی شده... برخورد با مسایل اجتماعی مستلزم شناخت جامعه با پارامترهای روز جامعه و هنجارهای روز هست... به عنوان نمونه عرض میکنم، یکی از این موارد «سجل» یا همان شناسنامه است که دراوایل قرن جاری خورشیدی در برخی شهرها علیه آن فتوا هم صادر شد. در برخی جاها نیز مردم مایل به ذکر نام زنان و دختران خود در شناسنامه یا همان « سجل » نبودند و این کار را ورود به عرصه « محارم» خود می دونستن ولی هنجار امروز جامعه تغییر کرده و با اون نگاه نمیشه برای مسایل امروز جامعه نسخه پیچید. به نظر بنده پیامدهای تصمیمات اشتباه ما رو به اینجا رسونده که بارها درباره اش بحث شده، نباید کار فرهنگی رو با زور پیگیری و اجرا کرد. چیزی که بارها امتحان شده و شکست های زیادی از این مورد در تاریخ به ثبت رسیده، همونطور که کشف حجاب شکست خورد حجاب اجباری هم ره به جایی نخواهد برد و تنها ثمره اینه که پلیسی که باید نماد آرامش برای خانم های جامعه ما باشه به یکی از دغدغه های تعداد زیادی از خانم هامون تبدیل شده و از همه مهمتر به اشتباه باعث تخریب وجهه نیروی انتظامی شده.
 7. https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/04/14/4/2227644.jpg https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/04/14/4/2227641.jpg مشرق هم دوتا عکس کار کرده از کروزهای منهدم شده فرانسوی، یواش یواش ابرها کنار میرن و میشه بهتر واقعیت هارو تحلیل کرد...
 8. دوستان درباره سوریه هم مطلب بذارید! جریان حمله اسراییل به دمشق چی بوده؟ لطفا دوستان مطلع اطلاع رسانی رو فراموش نکنن.
 9. ما فقط در یک صورت میتونیم از دولت ها انتظار داشته باشیم، اون هم زمانی هست که واقعا قبول کنیم که سیاست، اقتصاد و مباحث نظامی در ارتباط تنگاتنگ با هم هستند و اثرات مستقیم بر هم میذارن و قدرت تصمیمگیری رو بهشون بدیم و بعد درصورت قصور و کوتاهی بازخواستشون کنیم... ایالات متحده با اون عظمت بعد از حضور در جنگ های منطقه دچار بحران اقتصادی بود و بعد از چند سال تازه تونسته کمر راست کنه! اونوقت ما از دولتی که در اقتصاد نزدیک به 50% قدرت تصمیم گیری، در سیاست کمتر از 50% و در امور نظامی و تصمیمات نظامی تقریبا تصمیم گیری و اختیاری نداره چه توقعی میتونیم داشته باشیم!؟ دوستان باید قبول کنیم با این دست صحبت ها دیگه شرایط توجیه نمیشه، باید به فکر اصلاح امور باشیم و اینکه از هر شخص و ارگان و سازمان به اندازه مسئولیت و قدرتش جواب بخوایم و جواب بکشیم(منظور ارگان های ذی صلاح هستن که باید جواب بخوان، البته بدون ترس و تهدید)!! توی کشوری که 365 روز سال داریم براشون مرگ میفرستیم و شیطان بزرگ میدونیمش هم مسئولین به مردم (از طریق نمایندهاشون) پاسخگو هستن و نمیتونن هرکاری رو انجام بدن و از عواقبش هیچ ترسی به دل راه ندن! ما باید روی یکپارچکی ساختاریمون بیشتر تمرکز کنیم تقریبا همه متفق القولیم که رهی که داریم میریم به ترکستانه، منتها هرکدوم نظرمون به یک سمت و اعتراضمون به سمت دیگه اس(ولی به اصل موضوع اگر هم بصورت زبانی اقرار نکنیم قلبا" اعتقاد داریم)
 10. ( اگر جواب کامل نبود بفرمایید تا کامل توضیح بدم خدمتتنون)
 11. عملیات حمله به اوسیراک مگه اسمش اپرا نبود؟ یا اینکه حمله دیگه ای مد نظر شماست؟
 12. چرا!! مثل اینکه قرار نیست آب خوش از گلوی این مردم پایین بره. یه انتحاری زدن کنار اتوبوس هایی که منتظر عبور از راشدین بودن، هنوز که خبری از تعداد کشته ها نیست. ولی با این اوصاف نباید کم باشه :-(
 13. عجیبا"، غریبا   فلاحت پیشه: جنگنده های سوخو 30 در چند روز آینده به ایران تحویل می شود
 14.   با تقدیر از زحمتی که جهت ترجمه کشیدید، فکر میکنم منظورتون کشته شدن سربازان ترکیه ( اطراف الباب ) توسط پهپاد ایرانی بود.