امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ان شاء ا... که این هواپیما چه با سرنشین یا بی سرنشین با موفقیت کامل پرواز کند و تائیدی دیگر بر توانمندیهای دفاعی ایران اسلامی باشد. منتظر هستیم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من امیدوارم پرنده ای که احتمالا قراره رونمایی بشه یه پهباد رادار گریز باشه ... اگر چه همه یه جورایی به اتفاق چشم به راه هواپیمای جنگنده هستیم ... اما به هر حال اگه اصول رسیدن به تکنولوژی ها به صورت مرحله ای و قدم به قدم انجام بشه پهباد بهترین گزینه است ... چون میتونه یک گزینه ی تکمیل و آماده باشه ... اما فکر نکنم جنگنده ای مثل یک جنگنده ی رادار گریز که چکیده ای هست از بسیاری از علوم پیشرفته بتونه در این دوران توسط ایران به صورت یک جنگنده با تکنولوژیهای بلوغ یافته و تکمیل شده پرده برداری بشه ... اگر هم پرده برداری بشه به نظر من این جنگنده در دوران جنینی یا طفولیتش به سر میبره ... که پرده برداری و عدم پرده برداری آن در حال حاضر فرق چندانی برای کسی نداره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حدس می زدم این بار هم این وعده عملی نشه، شایدم آزمایش هاشون موفق نبوده. قرار بود سال گذشته صاعقه نسل سوم هم معرفی بشه ولی خبری نشد.

ولی اون چیزی که من در خبرها دیدم و برداشت کردم یه جنگنده رادارگریز بود نه پهباد. برداشت من این بود که قراره نمونه اولیه اون رو در مقیاس 1/7 و بدون سرنشینش رو تست کنن.

ولی باز هم همین خبر و ادعا خودش امید بخشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز 4 خرداد سال 1388 و ما همچنان در انتظار وعده هاي فرماندهان و مسولين نيروي هوايي هستيم.
اميدوارم اين آقايان متوجه باشند كه شديدا حس بي اعتمادي را در جامعه گسترش مي دهند.و بايد بدانند كساني هستند كه تمامي اين وعده ها را زير ذره بين دنبال مي كنند و انتظار پاسخي درخور شعور و علم خود هستند.اگر من در سلسله مراتب از اين فرمانده بالاتر بودم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه طور میشه اگه به جای وعده های الکی مثلا همین بالگرد سپاه رو وعده که نه ملّت سر کار برن نه خودشون بد قولی کرده باشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا شاید بخاطر سجیل 2 که مهمترین دستاورد 30 ساله انقلاب بوده و اوج تحریم شکنی
به زمانی دیگر موکول شده البته تکرار پی در پی چنین اتفاقاتی از بی برنامه گی در روابط عمومی ارتش و یا ابهام زایی خبر می دهد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از روی احساسات به مساله نگاه نکنید شرایط ایران در منطقه و جهان حساستر از اونی هست که اقدام به رونمایی همزمان از چندین فناوری استراتژیک کند. علت اصلی عدم رونمایی از این جنگنده را میتوان آزمایش موشک سجیل2 و جبهه گیری خصمانه به ظاهر دوستانه غرب علیه ایران دانست و معرفی بالگرد جدید سپاه احتمالا برای پر کردن خلا ناشی از این تصمیم بود. احتمال دوم هم که اگر این باشد باعث خوشحالیست اینه که هنوز کار طراحی و ساخت پیش نمونه جنگنده نسل پنجم به پایان نرسیده و درسته تا اینجا یعنی بد قولی کردن اما نصف پر لیوان این هست که واقعا داره رو این طرح کار میشه تا یه چیز درست و درمون ساخته بشه که قراره بعد به تولید انبوه برسد.

به نظر من اشکالی نداره اصلا بگن ده سال دیگه جنگنده نسل پنجم رونمایی میشه چون اونقدر فناوری مهمی هست که نشه تو کوتاه مدت بصورت کامل درستش کرد ولی بالاخره میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید درست می گی ولی خوب مسئولین که خودشون می دونستن که نمی شه دو تا سلاح استراتژیک رو با هم معرفی کرد چرا ملت رو گذاشتن سرکار؟؟خوب همون اول می گفتن یه موشک داریم باسه این روز icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اي كاش اين دو را ميشد به بعضي مسوولين ياد داد:
1- احترام به شعور و شخصيت مردم
2- احساس وظيفه در قبال حرف هايي كه ميزنند و قول ها و وعده هايي كه ميدهند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان قضیه موشک سجیل2 که از قبل برنامه ریزی نشده بود یه آزمایش اجباری بود برای تحت الشعاع قرار دادن مذاکره سران اسرائیل و آمریکا که مسلما تصمیمات بدی علیه ایران گرفته میشد. قبول دارم بد قولی شد خود من از این اتفاق ناراحتم چند ماه منتظر بودیم ولی مسائل کلان سیاسی نظامی همینه معلوم نیست هیچ چی هم قطعی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزیزان قضیه موشک سجیل2 که از قبل برنامه ریزی نشده بود [b]یه آزمایش اجباری بود برای تحت الشعاع قرار دادن مذاکره سران اسرائیل و آمریکا[/b] که مسلما تصمیمات بدی علیه ایران گرفته میشد. قبول دارم بد قولی شد خود من از این اتفاق ناراحتم چند ماه منتظر بودیم ولی مسائل کلان سیاسی نظامی همینه معلوم نیست هیچ چی هم قطعی نیست.[/quote]

فكر كنم اين سياست هوشمندانه نظام باعث كمك تسليحاتي و حمايت بيشتر آمريكا از اسراييل در اين مذاكرات بشه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم