alala

و ناگهان ، چقدر زود ... دیر شد ، نگاهی به رویداد انفجار پایگاه موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[align=justify][color=darkred]قاسم بخشی در گفت‌وگو با فارس:
[b]مستند شهید طهرانی‌مقدم بهار سال آینده کلید می‌خورد[/b]
[/color]
قاسم بخشی از آغاز تصویربرداری مستند شهید طهرانی‌مقدم در اواخر بهار سال آینده خبر داد.
«قاسم بخشی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل ساخت مستندی درباره سردار شهید طهرانی‌مقدم گفت:‌ اوایل سال آینده کار تحقیقات این مستند را شروع خواهیم کرد، تا بعد از پایان پژوهش‌ها، تولید این مستند در اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد به طور رسمی شروع شود.

به گزارش فارس این مستند ۶۰ دقیقه‌ای به سفارش گروه مستندسازی سیاسی شبکه واحد مرکزی خبر تولید می‌شود.

[color=olive]90/12/17[/color]
منبع: خبرگزاری فارس
http://farsnews.ir/newstext.php?nn=13901217000771

[color=violet][i][size=9]ببخشيد كه ارسال متوالي دادم. امكان ويرايش نبود[/size][/i][/color][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.aparat.com/v/e6ff9322edf7f42415bbcff66318de4b132887

http://www.aparat.com/v/3c3f7fb25a3ab1f833b7e6f120ac641b139965

http://www.aparat.com/v/9927dabe9c9f5d4e69df4762b75fed5587722

http://www.aparat.com/v/3a42c562ebcdef523c4bd028a3389a8392271

icon_wink icon_wink :evil: :evil:

[color=violet][i][size=9]ببخشيد كه ارسال متوالي دادم. امكان ويرايش نبود[/size][/i][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام يك سوال از دوستان دارم اخه تست موشكو تو پادگان نظامي انجام ميدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه 1 درصد احتمال شكست باشه حماقت محضه؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رفت و برنگشت و این رسم روزگار ماند / چشم جاده ها هنوز، محو در غبار ماند

این همه شب است و باز، این همه حضور تلخ / فصل‌های محکم خالی از بهار ماند . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام يك سوال از دوستان دارم اخه تست موشكو تو پادگان نظامي انجام ميدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه 1 درصد احتمال شكست باشه حماقت محضه؟؟؟؟[/quote]
پادگان نبود یک مرکز تحقیقاتی فناوری های نظامی بود که خوب معلومه محیط نظامی دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا شهید تهرانی عجب کوهنورد قدری بوده و من خبر نداشتم icon_arrowd :party:
صعود به دیواره شروین کار هر کسی نیست درواقع کار هر کسی نبودن برای یه دقیقشه. دیواره بسیار فنی و خطرناکیه درسته شمال تهران و تو مسیر شیرپلاست ولی خیلی باد تندی رو دیواره میوزه.
تازه ایشون به علم کوه هم صعود کردند. از کدوم جبهه معلوم نیست ولی اگر از دیواره علم یا گرده آلمانیها صعود کرده باشن من کلا کف خون قاطی میکنم. چون اونجا خییییییییییییییلللللللللللللییییییییی سخت و فنیه دوستان کوهنورد دقیقا میدونن دارم چی میگم. میدونید اون دیواره و کلا علم کوه چقدر کشته داده؟؟ میدونید چه گروههای حرفه کوهنوردی و سنگ خارجی از صعود به این قله عاجز موندن و برگشتن؟؟
من یه بار از مسیر معمولیش ( بخونید بچه بازیش ) به رشته تخته سلیمان از جمله علم صعود کردم همه نیاکان سببی و نسبی خودم رو یاد کردم. از رقت و کمیه فشار اکسیژن اتمسفر صورت و لب آدم سیاه و کبود میشه.
تو 15 مرداد دمای شب در جانپناه دامنه قله به زیر صفر میرسه تازه تو هوای صاف و بدون ابر و باد و بوران. اگر باد بیاد و.. .. تا -15 درجه وسط تابستون توسط کوهنوردا دما ثبت شده.
تفتان هم سختی های خودشو داره از یه ارتفاع پست کف کویر به ارتفاع بالا صعود کردن آمادگی مخصوص خودشو میخواد.
کلا باید این جوری کنم :lol: :lol: :mrgreen: :| :rose: icon_arrowd icon_arrowd

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_13901004110214117_PhotoL.jpg[/img]

گتر ایشون که تو این عکس میبینید خیلی گرونه . کفش هم به نظر یه ASOLO میاد از زیره و لبه کلفت ضدآبش معلومه سنگین باشه البته اینم قیمتش سرسام آوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس مربوطه با اندازه اصلي
:lol:
http://gallery.military.ir/albums/userpics/13901004110214117_PhotoL.jpg

[quote]روایت فرمانده هوافضای سپاه از سلوک شهید طهرانی مقدم
.
.
[b]پایی که در کوهستان شکست[/b]
در همان روزگار و در سالهای پس از آن، یک برداشت مشترک بین ما و همه دوستان نزدیک حسن وجود داشت و آن اینکه وقتی به چهره اش نگاه می کردیم، مطمئن بودیم که به یک چهره بهشتی می نگریم.
انرژی که حسن برای کارش می گذاشت، در سال 59 و 60 تا همین اواخر در سال 90 هیچ فرقی نداشت، با همان انرژی و روحیه کار می کرد و زمانی که کار به مراحلی میرسید که باید وقت جدی می گذاشت، این کار را می کرد.
ویژگی های خاص او تنها منحصر به عرصه نظامی نبود، او علاوه بر اینکه که انسان مومنی بود که ادعیه فراوانی را حفظ داشت، یک ورزشکار حرفه ای هم بود و برای مثال در عرصه کوهنوردی اکثر قله های مرتفع ایران را فتح کرده بود و یا اینکه بارها مسیر تهران تا شمال را از مسیر کوهستان، با یک گروهی که خودش آن را رهبری می کرد، پیاده طی کرده بود.
اما در اوج کارهایش، حتی زمانی که در ارتفاعات کوهستان، یک متر برف زیر پایش بود، نماز اول وقت را ترک نکرد.
یک بار یکی از دوستان تعریف می کرد که حسن را در نزدیکای قله دماوند دیده بود درحالی که پایش شکسته و بدجوری ورم کرده بود. می گفت به حسن گفتم چرا با این وضع آمدی کوه؟ و حسن گفته بود می خوام روی این پایم را کم کنم! این طور خودش را تربیت کرده بود.
.
.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900929000912[/quote]

كوه‌نوردي واقعا ورزش خوبي است (البته به شرطي كه مثل شهيد مقدم، آموزش ديده باشي و با يك تيم حرفه‌اي اقدام كني)، يه جورايي افق ديد آدم را وسيع مي كند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقیقا درست میگی شما. اگر نابلد باشی و بری کوهستان و مادر طبیعت دست به دست هم میدن و یه پدری از آدم درمیارن که دیگه تا آخر عمرت خواب کوه رو هم نتونی ببینی.
این خاطره واقعا تاثیرگذاره پای شکسته و دماوند!!!! کار هر کسی نیست هر کی باشه یه ننه من قریبم بازی درمیاره که همه کوه جمع میشه دور و برش.
اون مسیر شمال هم خیلی دیدینیه. ایشالا همه قسمتشون بشه برن. از مسیر گرمابدر به گردنه تنگ علی بند هست و از اونجا به دشت لار و رد شدن از رودخونه و گردنه سفیدآب و گردنه کبود و دامنه چپکرو . بعدش میرسی به حطر و ورزن و بالرود و بلده.
از بلده هم هم میشه رفت غرب به سمت یوش و گل زنگوله و از جاده چالوس رفت هم میشه رفت شرق و از سوته تالار گذشت و رسید به هردورود و از جاده هراز رفت.
یا اینکه از همون بلده از مسیر گردنه قرق رفت کجور که این تیکه خیلی قشنگه.
کلا برنامش 3 روزست و خیلی خوش میگذره. بهترین فصلش از اواسط اردیبهشت هست تا اواخر خرداد.فقط مسیر پر از مار افعی البرزی و جعفری هست که اگر به کارشون کار نداشته باشی کاریت ندارن.

حالا یه سوال تو این همه کوه و کمری که ایشون میرفته چند نفر محافظ با گروه میرفته. اصلا محافظی که بتونه این جور جاها رو بره خیلی نوبره. اگر 4تا منافقی چیزی تو مسیر کمین میکردن و سوئ قصد میخواستن چی کار کنن؟؟ خیلی خطرناک میشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]
[color=darkred]در گفت‌وگو با فارس عنوان شد
[b]مستند شهید طهرانی‌مقدم همزمان با پرتاب ماهواره فجر کلید می‌خورد[/b][/color]

[color=darkblue] قاسم بخشی از آغاز تصویربرداری مستند «ره صدساله» درباره شهید طهرانی‌مقدم مصادف با پرتاب ماهواره فجر خبر داد.[/color]
«قاسم بخشی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل ساخت مستندی درباره سردار شهید طهرانی‌مقدم گفت: این مستند با عنوان «ره صدساله» مقارن با پرتاب ماهواره فجر کلید می‌خورد.
این تهیه‌کننده در ادامه بیان داشت: دلیل نامگذاری «ره صدساله» برای این مستند این است که موشک‌سازی در دنیا 100 سال طول کشید، اما در ایران تنها 25 سال یعنی یک ربع قرن برای رسیدن به صنعت موشکی وقت صرف شد و این عنوان تداعی‌کننده این است ما ره صد ساله موشک‌سازی در جهان را در در 25 سال طی کردیم.

بخشی در ادامه افزود: مستند «ره صدساله»، ‌مستندبازسازی است که با محوریت تولید ملی (که شعار امسال نیز است) و پیشرفت علمی در حوزه هوا و فضا در دو بخش علمی و دفاعی ساخته می‌شود که در آن به به فعالیت‌های شهید طهرانی مقدم نیز اشاره می‌شود.
وی در پایان گفت: ما به دلیل اینکه سکانس فینال یعنی پرتاب ماهواره فجر را از دست ندهیم، تصویربرداری مستند را به شیوه معکوس و از سکانس پرتاب ماهواره شروع خواهیم کرد. جمع‌آوری اطلاعات و آرشیو بازسازی در مرحله بعد خواهد بود.

عوامل این مستند عبارتند از: کارگردان: حمید بهمنی، تهیه‌کننده: قاسم بخشی، نویسنده: محمدرضا دامرودی، محقق: مرتضی قاضی.
این مستند ۶۰ دقیقه‌ای به سفارش گروه مستندسازی سیاسی شبکه واحد مرکزی خبر تولید می‌شود.

[color=olive]91/01/22[/color]
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910122000898[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بخشی از مصاحبه محسن رفيقدوست :
رفيقدوست با تاكيد بر اينكه "سپاه و ارتش به هيچ‌وجه با يكديگر اختلاف ندارند"، تصريح كرد: نه در سپاه و نه در ارتش و نه در ميان مردم، چنين عقيده‌اي كه سپاه و ارتش با يكديگر اختلاف داشته باشند، وجود ندارد، چون فرماندهي واحدي برسر آنها وجود دارد. مقام معظم رهبري اشراف كامل و دقيقي بر مسائل هر دو مجموعه دارند. اطلاعات ايشان از شخص شهيد تهراني‌مقدم و جزييات كار او براي من تعجب‌آور بود. اين حادثه (انفجار پادگان سپاه در بیدگنه) نیز قطعا يك انفجار بوده و دست خارجي در كار نبوده است. [color=#00BFFF]س[/color][color=#01BEFE]و[/color][color=#02BCFE]خ[/color][color=#03BBFD]ت[/color][color=#04B9FD] [/color][color=#06B8FC]م[/color][color=#07B6FC]و[/color][color=#08B5FB]ش[/color][color=#09B3FB]ك[/color][color=#0AB2FA]ي[/color][color=#0BB0FA] [/color][color=#0CAFF9]ج[/color][color=#0DADF9]د[/color][color=#0FACF8]ي[/color][color=#10AAF8]د[/color][color=#11A9F7]ي[/color][color=#12A7F7] [/color][color=#13A6F6]ب[/color][color=#14A4F6]ر[/color][color=#15A3F5]ا[/color][color=#16A1F5]ي[/color][color=#18A0F4] [/color][color=#199EF4]م[/color][color=#1A9DF3]و[/color][color=#1B9BF3]ش[/color][color=#1C9AF2]ك[/color][color=#1D98F2]‌[/color][color=#1E97F1]ه[/color][color=#1F95F1]ا[/color][color=#2194F0]ي[/color][color=#2293EF] [/color][color=#2391EF]د[/color][color=#2490EE]و[/color][color=#258EEE]ر[/color][color=#268DED]ب[/color][color=#278BED]ر[/color][color=#288AEC]د[/color][color=#2988EC] [/color][color=#2B87EB]د[/color][color=#2C85EB]ر[/color][color=#2D84EA] [/color][color=#2E82EA]د[/color][color=#2F81E9]س[/color][color=#307FE9]ت[/color][color=#317EE8] [/color][color=#327CE8]ت[/color][color=#347BE7]ح[/color][color=#3579E7]ق[/color][color=#3678E6]ی[/color][color=#3776E6]ق[/color][color=#3875E5] [/color][color=#3973E5]و[/color][color=#3A72E4] [/color][color=#3B70E4]ت[/color][color=#3D6FE3]و[/color][color=#3E6DE3]ل[/color][color=#3F6CE2]ي[/color][color=#406AE2]د[/color][color=#4169E1] [/color][color=#4067E2]ب[/color][color=#3F65E2]و[/color][color=#3E64E3]د[/color][color=#3D62E3] [/color][color=#3B60E4]و[/color][color=#3A5EE4] [/color][color=#395CE5]ا[/color][color=#385BE5]ي[/color][color=#3759E6]ن[/color][color=#3657E6] [/color][color=#3555E7]ت[/color][color=#3453E7]ح[/color][color=#3251E8]ق[/color][color=#3150E8]ي[/color][color=#304EE9]ق[/color][color=#2F4CE9]ا[/color][color=#2E4AEA]ت[/color][color=#2D48EA] [/color][color=#2C47EB]چ[/color][color=#2B45EB]ن[/color][color=#2943EC]د[/color][color=#2841EC] [/color][color=#273FED]ر[/color][color=#263EED]و[/color][color=#253CEE]ز[/color][color=#243AEE] [/color][color=#2338EF]ب[/color][color=#2236EF]ع[/color][color=#2135F0]د[/color][color=#1F33F1] [/color][color=#1E31F1]ب[/color][color=#1D2FF2]ا[/color][color=#1C2DF2] [/color][color=#1B2BF3]م[/color][color=#1A2AF3]و[/color][color=#1928F4]ف[/color][color=#1826F4]ق[/color][color=#1624F5]ي[/color][color=#1522F5]ت[/color][color=#1421F6] [/color][color=#131FF6]ت[/color][color=#121DF7]م[/color][color=#111BF7]ا[/color][color=#1019F8]م[/color][color=#0F18F8] [/color][color=#0D16F9]ب[/color][color=#0C14F9]ه[/color][color=#0B12FA] [/color][color=#0A10FA]پ[/color][color=#090EFB]ا[/color][color=#080DFB]ي[/color][color=#070BFC]ا[/color][color=#0609FC]ن[/color][color=#0407FD] [/color][color=#0305FD]ر[/color][color=#0204FE]س[/color][color=#0102FE]ي[/color][color=#0000FF]د[/color].

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/113255/رفيقدوست-در-جريان-آموزش-حزب‌الله-از-سوي-سپاه-بوده‌ام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سوخت موشكي جديدي براي موشك‌هاي دوربرد در دست تحقیق و توليد بود و اين تحقيقات چند روز بعد با موفقيت تمام به پايان رسيد.[/quote]
پس از آخر معلوم شد شهید مقدم در حال آزمایش سوخت بوده اند .
پس فرضیه سوختی که با فناوری نانو بدست آمده بود را می توان متصور شد !

روحش شاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سوخت موشكي جديدي براي موشك‌هاي دوربرد در دست تحقیق و توليد بود و اين تحقيقات چند روز بعد با موفقيت تمام به پايان رسيد.[/quote]
پس از آخر معلوم شد شهید مقدم در حال آزمایش سوخت بوده اند .
پس فرضیه سوختی که با فناوری نانو بدست آمده بود را می توان متصور شد !

روحش شاد[/quote]
امین جان این موضوع خیلی وقت پیش انتشار پیدا کرده بود،چیزی جدیدی نیست،من به شخصه فکر می کنم سوختی که شهید طهرانی مقدم و همکارانشان در حال تست ان شهید شدند برای فرستادن موشک تا ان سر کره ی زمین کافی بود چون در زمان انفجار واقعآ موج مهیبی ایجاد کرد.
راستی فقط خدا می داند چه زمانی از این پروژه رونمایی می شود و......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این موارد اگر شاگردان و متخصصان خوبی در این زمینه تربیت شده باشد واقعا از خود سوخت و چند نوآوری ارزشش بیشتر است
امیدوارم این سردار عزیز شاگردان خوبی نیز برای ادامه راه تربیت کرده باشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify][color=darkred][b]شهید تهرانی مقدم به روايت دخترش[/b][/color]

[color=darkblue]فرزند شهید تهرانی مقدم گفت: ما خود نیز ایشان را نمی شناختیم و پس از شهادت متوجه خدمات و بزرگی ایشان شدیم زیرا می‌توان گفت حتی بیشتر از اینکه جوانان ایرانی او را بشناسند، بسیاری از جوانان لبنان و فلسطین ایشان را می شناختند و در ایران نیز کسی بیشتر از مقام معظم رهبری وی را نمی شناختند.[/color]
به گزارش مشرق به نقل از آنا، فرزند شهید تهرانی مقدم گفت: تنها مقام معظم رهبری شهید تهرانی مقدم را می‌شناختند ضمن اینکه تلاش شبانه‌روزی این شهید در جهت توسعه صنعت موشکی کشورمان بسیار موثر بود.
فرزند شهید تهرانی مقدم با اشاره به اینکه شهید حسن تهرانی مقدم الگوی مناسبی برای جوانان امروز می تواند باشد ،گفت:پدر من تنها یک الگو برای خانواده نبود؛بلکه برای تمامی انسان‌های آزاده جهان می تواند الگوی مناسبی باشد.

وی افزود:ما خود نیز ایشان را نمی شناختیم و پس از شهادت متوجه خدمات و بزرگی ایشان شدیم زیرا می‌توان گفت حتی بیشتر از اینکه جوانان ایرانی او را بشناسند، بسیاری از جوانان لبنان و فلسطین ایشان را می شناختند و در ایران نیز کسی بیشتر از مقام معظم رهبری وی را نمی شناختند.
دختر شهید تهرانی مقدم گفت:به جوانان امروز باید بگویم در این دوره که جوانان حضور شهیدان را درک نکردند و زندگی به صورت بسیار مادی گرایانه دنبال می شود و توجهات به مقام و پول و مدرک افزایش یافته است؛جوانان باید بدانند کسانی بودند که در راه خدا،اسلام و نظام فعالیت می کردند و جان خود را نیز در این راه از دست داده اند.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب ایشان را با صفت سردار عالیقدر، دانشمند برجسته و پارسای بی ‌ادعا نام برده‌اند، گفت:هر کدام از این صفات برای ما حامل پیامی است و این پیام کسب علم و دانش و فناوری توام با زهد و تقوا و توکل است و این عوامل با هم عامل سازندگی است.
فرزند شهید تهرانی مقدم به حضور مقام معظم رهبری در منزل شهید تهرانی مقدم اشاره کرد و گفت:رهبر معظم انقلاب در زمان حضور خود نزد ما فرمودند:خودم مصیبت زده ام.این حاوی نکات مهمی است.
وی افزود:ضمن اینکه در دیداری که با همسر شهید مطهری داشتم،ایشان گفتند:مقام معظم رهبری با این سخن نشان دادند که واقعا یکی از یاران اصلی خود را از دست دادند.
وی اظهار داشت:تنها مقام معظم رهبری هستند که می توانند شهید تهرانی مقدم را معرفی کنند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند:ایشان سر تا پا اخلاص بود.
دختر شهید تهرانی مقدم تصریح کرد: پس از جنگ برای توسعه و بومی سازی صنعت موشک سازی شهید تهرانی مقدم بسیار زحمت کشید و ماموریت های گسترده ای می رفتند و این در حالی بود که بسیاری صراحتا مخالفت می کردند و می گفتندوقتی هیچی نداریم چگونه می خواهیم کار را جلو ببریم،اماعلیرغم این وضعیت ایشان با تلاش‌های شبانه‌روزی و با همکاری دوستان و دلسوزان ما در منطقه به عنوان قدرت اول صنعت موشکی مطرح کردند.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از مواقع پدرم را دیر به دیر می دیدم ،گفت:ایشان به ما می گفتند که الان نمیفهمید چه می‌کنم و این تلاش ها تا 15 تا 20 سال آینده مشخص خواهد شد و خدمات ایشان نیز هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این ریشه در علل امنیتی دارد.
فرزند شهید تهرانی مقدم با اشاره به اینکه در حال نوشتن کتابی پیرامون زندگی شهید تهرانی مقدم است ،اظهار داشت:مهمترین نکته ای که شهید تهرانی مقدم بر آن تاکید می کردند پیروی محض از ولایت فقیه بود و همواره تاکید داشتند که تنها باید از مقام معظم رهبری پیروی کرد و نباید به دنبال گروه های مختلف بود.
وی هدف شهید تهرانی مقدم را ایجاد امپراطوری تشیع در جهان عنوان کرد و افزود: شهید تهرانی مقدم از نعمات دنیا استفاده کرد و همواره ظاهری بسیار آراسته داشت و به پوشش خود نیز بسیار توجه داشت و در ورزش نیز به صورت حرفه ای فعالیت می کردندو در چند فدراسیون عضو بودند.
دختر شهید تهرانی مقدم تاکید کرد:در بسیاری از مواقع بنا به گفته دوستان شهید،تلاش های شبانه روزی ایشان در محل هایی که برای تحقیقات بسیار سخت بود به ثمر می رسید.
وی افزود:شهید تهرانی مقدم تکفل بیش از 40 یتیم سید را بر عهده داشتند که این موضوع تا پس از شهادت ایشان محق بود؛ شهید تهرانی مقدم به لحاظ عاطفی و محبتی به حدی بود که تمام خانواده را به خوبی پشتیبانی می کردند.

فرزند شهید تهرانی مقدم با اشاره به اینکه ویژگی‌های این شهید بزرگوار من را برای نوشتن این کتاب مصمم کرد؛گفت: نوشتن این کتاب و سرگذشت فردی که می تواند الگویی برای جوانان باشد تکلیفی بود که در خود احساس کردم و اکنون سعی می کنم اطلاعات خود را در اختیار سایر نویسندگان و خبرنگاران قرار دهم.

[color=olive]۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۱[/color]
منبع: مشرق‌نيوز
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/119976/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%B4[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify][color=darkred] [b]شب خاطره پدر موشکی ایران برگزار می‌شود[/b][/color]

[color=darkblue]همزمان با ایام گرامیداشت حماسه سوم خرداد و به مناسبت یاد و خاطره شهید بزرگوار، دانشمند و پارسای بی ادعا، سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم، مراسم شب خاطره ای برگزار می شود.[/color]
به گزارش گروه «حماسه و مقاومت» خبرگزاری فارس، مراسم شب خاطره سردار شهید حسن طهرانی مقدم، فردا در تالار اندیشه برگزار می شود. همزمان با ایام گرامیداشت حماسه سوم خرداد و به مناسبت یاد و خاطره شهید بزرگوار، دانشمند و پارسای بی ادعا، سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم، مراسم شب خاطره ای برگزار می شود.
در این مراسم که با حضور خانواده شهید طهرانی، خانواده های معظم شهدا، فرماندهان لشکری و ... برگزار می شود، برخی از همرزمان شهید و یادگاران دوران دفاع مقدس نیز حضور خواهند داشت.
یادآور می شود، این مراسم فردا، پنجم خردادماه از ساعت 17 تا 20 در تالار اندیشه تهران واقع در تقاطع خیابان سمیه و حافظ(حوزه هنری) برگزار می شود.

[color=olive]91/03/04[/color]
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910304000657[/align]

[color=violet] [size=9][i]ببخشید که ارسال متوالی دادم. تاپیک بالا بیاید.[/i][/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم