alala

و ناگهان ، چقدر زود ... دیر شد ، نگاهی به رویداد انفجار پایگاه موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

انشا الله مسائل اونطوری که ما فکر میکنیم نیست و همش یه اشتباه لغوی بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nasirirani' timestamp='1393873712' post='368060']
برادر مطمئنی منبع معتبره!؟ :cry:
[/quote]
بله ، معتبره ..... زیادی هم معتبره !

البته من پیشنهاد می کنم که دیگر پی موضوع رو نگیریم ( این تاپیک قفل و یا حتی حذف بشه)

چون فقط نتیجش فشار عصبی بیشتر خواهد بود ... ویرایش شده در توسط Sami1993
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hassanmirani' timestamp='1393874959' post='368071']
قضیه ی ملارد چیه؟
[/quote]
fa.wikipedia.org/wiki/انفجار_بیدگنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل بزرگی که مسوولین قبلی و متاسفانه مسوولین فعلی هم دارند این که وقتی می خوان بری جایی سخنرانی مطالب را نمی نویسند تا کاملا بر اساس همون صحبت کنند ...متاسفانه کاملا بدون امادگی میرند پشت تریبون و درباره هر چیز و هر کسی شروع می کنند به صحبت و این میشه که حرفی را می زنند که نباید بزنند ... :(
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1393877092' post='368080']
بی خیال موضوع بشید ...
[/quote]
چرا اتفاقا نباید بی خیال شد . اگر چیزی میدونی بگو
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچند که قبلاً مطالبی در این خصوص عنوان شد و با واکنش شدید دوستان مواجه و همه چیز؛ بالاخص روایتی که سپاه و رسانه ها عنوان کردند را عادی، درست و منطقی عنوان فرمودند (بزرگانی چون Worior و REZAT1980)، لکن ...!

گذشته ها گذشته. توصیه می کنم دوستان، این دو لینک را وقت بگذارند و بخوانند. مربوط به همان تاریخ است :

http://content.time.com/time/world/article/0,8599,2099376,00.html

[code]http://www.jpost.com/Iranian-Threat/News/Barak-hopes-there-will-be-more-explosions-in-Iran[/code]
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب مصطفی لینکی به اون بحث ها در میلیتاری دارید؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وزارت اطلاعات کجا بود؟؟؟ اطلاعات سپاه چی میکرد؟؟؟.....اصلا سیستم ضدجاسوسی اینا کجا بودن؟؟؟؟؟

یعنی اگه انفجار پادگان ملارد کار موساد بوده باشه باید عزا بگیریم چون با این اوصاف اینا قطعا تو جاهای دیگه هم نفوذ کردن؟؟؟

سیستم اطلاعات ایران از چشمم افتاد دیگه
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید خیلی خدا رو شکر کنیم که حاج قاسم و امثال ایشون زنده موندن . واقعا موندم تو این حرف رئیس جمهور این حرفشون یا مثل حرفای ظریفه که گفت با یه بمب همچی نابود می شه یا ................................ باید خودم به شخصه برم پیش حاج عزیز
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]مجنون لیلا رفتی بی بال و بی پر[/size] :-( :-(

اقا مدیران شما رو به حضرت عباس تایپک قفل کنید اعصابمون داره تبخیر میشه
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انفجار بیدگنه رو نمیدونم دقیقا ولی انفجار در تاسیسات ساخت و انبار موشک*****در لرستان کار یک نفوذی حروم زاده با یک کیف دستی بود که شکر خدا دستگیر شد ولی کار خودشو که انفجار بود انجام داد ویرایش شده در توسط drkami

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظرتون ميشه اين دو موضوع رو بعنوان عمل و عكس العمل در مقابل هم قرار داد؟ ! :confused:

حمله به پادگان اشرف در جهت انتقام خرابكاري عوامل اسرائيل و سازمان مزاحمين خلق در ملارد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1393877783' post='368086']

[quote name='mostafa_by' timestamp='1393877633' post='368085']
هرچند که قبلاً مطالبی در این خصوص عنوان شد و با واکنش شدید دوستان مواجه و همه چیز؛ بالاخص روایتی که سپاه و رسانه ها عنوان کردند را عادی، درست و منطقی عنوان فرمودند (بزرگانی چون Worior و REZAT1980)، لکن ...!

گذشته ها گذشته. توصیه می کنم دوستان، این دو لینک را وقت بگذارند و بخوانند. مربوط به همان تاریخ است :

[url="http://content.time.com/time/world/article/0,8599,2099376,00.html"]http://content.time....2099376,00.html[/url]

[code]http://www.jpost.com/Iranian-Threat/News/Barak-hopes-there-will-be-more-explosions-in-Iran[/code]
[/quote]

جناب مصطفی لینکی به اون بحث ها در میلیتاری دارید؟
[/quote]

این لینک تاپیک خبری مربوط به آن روزها در فوروم میلیتاری است که به لطف برداشتن گزینه ی جستجو و محدود کردن جستجوی پست ها (میلیتاری، هر روز بهتر از دیروز؛ ایزی فرند تر از همیشه!!)، بعد از دقایقی جستجو (و البته بکار بردن حافظه ی تصویری برای یادآوری مبحث و محل تاپیک) بدست آمد :

[url="http://www.military.ir/forums/topic/17949-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B4%D9%83%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-17-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B3%D8%AA/"]شهادت سردار حسن تهرانی مقدم و 17 نفر در تست نهایی موشک[/url]

خواندن نظرات آن روز دوستان، خالی از لطف نیست. بالاخص پست دوستان شکاک تری چون اشتوکا و سورنا و حتی مولتکه.

بنده هم در صفحه ی 13 تاپیک، با حداکثر خوردن کلام و کنایات و اشارات، عرض کوتاهی داشتم که البته مثل همیشه، سطحی ترین برداشت ممکن از عرایضم صورت پذیرفت و بدان پاسخ داده شد و ترجیح دادم حالا که همه چیز از نظر دوستان اوکی و صحیح است، بنده نیز حتی به اصلاح برداشت دوستان، حرفی نزده و ...!

البته خوب بخاطر دارم که همان زمان، عرض های مفصل تر را خدمت برخی دوستان میلیتاریست، تلفنی عرض کرده بودم ...!

-----------------------------------------------------------------------

علی ای حال توصیه می کنم دوستان از بسط دادن فرضیات توطئه خودداری فرمایند که فقط خود را اذیت می فرمایند.
مسلماً اصلاحیه ای بر فرمایشات دکتر روحانی هم خواهد آمد و سپاه خواهد گفت منظور، فلان اتفاق در فلان شهر بوده که چه و چه و چه.
آن وقت همین دوستان باز می آیند و می گویند : ای بابا! فکر کردیم این بود و آن. خیالمان راحت شد.

و باز روز از نو و روزی از نو ...!
  • Upvote 13
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم